#divyzwykopem #divy #przegrywpo30tce #roksa #samotnosc

Jaki był Twój rekordowy miesiąc pod względem wydatków na divy, usługi intymne itp.?

Jaki był Twój rekordowy miesiąc pod względem wydatków na divy, usługi intymne itp.?

  • 0 zł 48.0% (97)
  • 100 - 300 zł 5.0% (10)
  • 300 - 400 zł 1.5% (3)
  • 400 - 600 zł 7.4% (15)
  • 600 - 800 zł 2.5% (5)
  • 800 - 1000 zł 5.9% (12)
  • 1000 -1500 zł 4.5% (9)
  • 1500 - 2000 zł 5.9% (12)
  • 2000 - 3000 zł 2.0% (4)
  • Powyżej 3000 zł 17.3% (35)

Oddanych głosów: 202

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie skończyłem swoja przygodę po 45h ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może ktoś z was będzie mi w stanie odpowiedzieć na parę pytań;

1. Silasa (karczmarz w nowym obozie) w pewnym momencie wyświetlał mi się jako martwy, nie wiem co go zabiło bo żaden z dialogów do tego nie prowadził
2. Po przystąpieniu na starego obozu wyświetliło mi "nieudane misje" z obozu na bagnie (handel z magnatami oraz nielegalna produkcja ziela) mimo, że tych misji
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

6. W starej latarni znajdują się zielone bariery, gdzie było można rozpocząć misje i jak się do nich dostać?


@grabek992: obecny tam szkielet mag ma książkę "Chromanin". Rozpoczyna ona zadanie, które polega na znalezieniu kolejnych ksiąg, aż ostatnia zaprowadzi cię z powrotem do starej latarni

3. Czy można uratować Syre? Czy zawsze kończy martwa?


co trzeba zrobić żeby zginęła? Gdzie ona ginie?
  • Odpowiedz
Silasa (karczmarz w nowym obozie) w pewnym momencie wyświetlał mi się jako martwy, nie wiem co go zabiło bo żaden z dialogów do tego nie prowadził


@grabek992: robiłeś zadanie dla ryżowego księcia? Jak odpowiedziałeś mu silas zabił to właśnie jego zabijali

Po przystąpieniu na starego obozu wyświetliło mi "nieudane misje" z obozu na bagnie (handel z magnatami oraz nielegalna produkcja ziela) mimo, że tych misji nie otrzymałem i nie było ich w notatniku
  • Odpowiedz
#divyzwykopem #divy #przegrywpo30tce #roksa #samotnosc
Czy zakochałeś się kiedyś w prostytutce/masazystce

Czy zakochałeś się kiedyś w prostytutce / masażystce ?

  • Tak, byłem zakochany. 12.6% (17)
  • Tak, byłem zauroczony. 8.9% (12)
  • Nie, tylko sympatia. 11.1% (15)
  • Nie. 36.3% (49)
  • Nie korzystam z takich usług. 31.1% (42)

Oddanych głosów: 135

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@br0ken: Nie zakochuję się nawet w "normalnych" dziewczynach, ale na Cyprze byłem u tak sympatycznej Brazylijki, że było mi żal, że znowu pewnie trzy lata będę szukał tak dobrej divy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

akurat tego, że do niej raczej nie wrócę nie było mi jakoś bardzo szkoda bo wiedziałem, że za tym pierwszym razem było tak dobrze, że lepiej już by raczej przy kolejnych wizytach
  • Odpowiedz
„Jak jesteście wstydliwi, napiszcie na priv.”
Kolego, jak ktoś jest wstydliwy, to z pewnością nie wziął sobie dwóch div na pukanie. XD

Ale pytanie ciekawe, podpinam się.
  • Odpowiedz
  • 7
-ten trójkąt był podobno nieudany, dopiero jak jedna wyszła zrobiło się trochę lepiej,


@klamkaodokna: ja mam taką teorie że po prostu jak jest dwoje ludzi to mogą sie na 100% zajmować sobą, a jak jest więcej to robi sie tłok i niepotrzebne zamieszanie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: mineta fajnie, rimming nie dla mnie, ale jak ktoś lubi to obie rzeczy ze stałym partnerem - czemu nie. Ale lizać dupę dziwce... to już odrębne uniwersum obłędu XD
  • Odpowiedz
@dawiddrifter: mi raz sie tylko zdarzyło ale byłem niezle n------y juz i siedzialem z ta k---ą chyba 4h w burdelu i pilismy, w-------m ja tez bez gumu w kazda dziure. Fajna przygoda ale ogolnie nie polecam takiego podejscia do sprawy - bardzo nieodpowiedzialne zachowanie :D
  • Odpowiedz
  • 1
@Yeahido: czyli wszystko sie zgadza. Nikt nikomu nie zabrania dawac d--y za pieniadze. Poprostu musisz sie godzic by nazywali cie k u r w a. Na tym polega odpowiedzialnosc.
  • Odpowiedz
✨️ Jak zacząć korzystać z usług towarzyskich?
Noszę się z pójściem na divy pierwszy raz bo już mi wkrótce jaja eksplodują, mam 2+ lat abstynencji, jeszcze w dodatku wszedłem na TRT parę miesięcy temu i mam wrażenie, że libido wróciło niemal do starych zwyczajów.
Problem w tym, że różowej brak, a ja już nie jestem pierwszej młodości i po tak długiej przerwie uczciwie się przyznam - mam tremę żeby coś podziałać. Divy wydają
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim zacznij od zgromadzenia zapasów penicyliny oraz leków na wszelkiego rodzaju wirusy - hpv, mononukleozę oraz inne. To jest podstawa w podręczniku małego kur#$&iarza :)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: idz śmiało. Moze ci to pomoc sie otworzyć zapoznać z kobietą i pobzykqsz a jak i tak masz 30 lat i zero doświadczenia to nic sie nue zmieni jak nie spróbujesz wiec czemu nie. A co w tym obrzydliwego to nie wiem i czemu miałbyś sie rozczarować i brzydzić samym soba
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie, nigdy nie przepadałem za towarzystwem kobiet w swoim otoczeniu. Wyjątków od tego było bardzo mało i nawet z nimi bym nie wytrzymał regularnego spędzania większych ilości czasu. Cały sens prostytucji jest w tym, że nie chcą od ciebie niczego więcej niż pieniążka. Faceci płacący za towarzystwo to fenomen, którego nigdy nie zrozumiem.
  • Odpowiedz
✨️ Jak skutecznie znaleźć leśnego ssaka na trasie Warszawa-Katowice
Za jakieś dwa tygodnie, czyli pod koniec marca będę miał dłuższą trasę autem. Nigdy nie korzystałem z usług leśnego ssaka, i chcę skorzystać (inb4 "idź normalnie do divy, na mieszkanie" - nie mam na to czasu w podróży).

1) Czy już stoją lub będą stać?
2) Czy wie ktoś, gdzie ZAWSZE stoją (inb4 gdziestoja.peel) na trasie Warszawa-Katowice?

#
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach