@PIAN--A_A--KTYWNA: xD Napewno to będzie zajebista rzecz, zwyklego grila za 200 zl nie kupisz to pewnie jakość tego jest taka, że po 1 grilu do wywalenia.

Po drugie ten grill niema pokrywy.

Po trzecie z takiego grilla zarcie bedzie smakowalo jak z piekarnika.

Po czwarte jak nie jadłeś żarcia z "taniego" grila gazowego to niepolecam, kielbasa smakuje jak z patelni i serio ludzie narzekają że po co kupili takiego grila,
  • Odpowiedz
@RRybak: Ale plusy wyszukiwarce w niczym nie przeszkadzają. Poza tym po wejściu w Twój link znowu mam plusy. XD No i nie ma u mniej tej opcji „Sortuj bez dopasowania”.

Dobra, dzięki za próbę pomocy. Zamykam temat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@p4wl: Jeśli rzeczywiście o to chodzi to takie czepianie się na siłę. No ale nic, ja na tym usunięciu nie stracę i co najwyżej sprzedający nie będzie miał pozytywnej opinii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ziemniak00 Bo odniosłeś się do konkretnej oferty a nie do produktu. To, że ten konkretny sprzedawca podał inne rozmiary, nie oznacza, że wszyscy podają złe. Na innych ofertach ten produkt może mieć podane rozmiary zgodne z rzeczywistością

Inne oferty, od innych sprzedawców miały odnośnik do Twojej oceny.
  • Odpowiedz
Ej serio czy ktoś poważny w ogóle robi zakupy na amazon pl?
Dostałem kiedyś kupon rabatowy mam do wykorzystania za darmo 82 zł.
Szukam krzesła wędkarskiego turystycznego z torba pod nim, taki mały taborecik rozkładany, na allegro kosztuje 45 zł.
Wiecie ile na Amazonie? Nie mogę znaleźć takiego samego bo wyskakuje milion innych chińskich dupereli, ale wyskoczyło jedno za 95 zł xd xd xd co za katogra ten portal to ja nie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ShpxLbh: tak, bardzo duzo ludzi robi tam zakupy. Zobacz na pepperze jakim zainteresowaniem sie ciesza okazje.

No i dostawa za free z prime robi swoje, nie ma bezsensownego dokladania do 40zl. Dokladbie tak samo jak na shopee.
  • Odpowiedz
@ShpxLbh: Odkąd weszli do Polski wszystko tam kupuję praktycznie. Nawet pierdoły za 5-10zł od razu szukam tam, na allegro już rzadko wchodzę. Zawsze darmowa wysyłka i duży asortyment (choć cholernie kiepsko skatalogowany) robią swoje.

mało towaru mają niestety, dużo mniej niż wersja DE (widac po elektronice)


@cagogsg: Tylko wina sprzedawców, praktycznie wszystko z realizacją przez Amazon powinno być dostępne. Na przykład jest bardzo bogata oferta wkładek gramofonowych i
  • Odpowiedz
  • 0
Hej wykop. Mam problem ze sprzedawcą na #allegro , który bierze udział w allegro days. Otóż po włożeniu do koszyka przedmiot, nie mogę go kupić, gdyż wyskakuje mi komunikat iż sprzedawca ograniczył ci zakup w swoich ofertach. Prowadze że sprzedającym rozmowę i wymuszam odpowiedź o powodzie i uzasadnieniu wprowadzenia ograniczenia. Nie mam niestety opcji aby allegro mogło się włączyć w spór. Co mogę zrobić, aby de facto wymusić na sprzedawcy,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesc Mirki,
szukam praktyka, ktory mial już z taką sytuacja do czynienia.

Zakup ratalny przez internet. Powiedzmy 30x0% za 15k.
Mozliwosc zwrotu 14 dni lub jak w przypadku niektorych sklepow jak Euro Rtv Agd 30dni.
Laptop odebrany nie spelnia oczekiwan. Zwrocony do sklepu zgodnie z regulaminem zwrotu np 20 dnia.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emil-hogan:
Przerabiałem temat nie raz. Sklepy oferujące raty 0% mają to genialnie ogarnięte i śmiało można brać. Kupujesz towar i jak okaże się, że coś jest nie tak lub jednak Ci nie pasuje, to odsyłasz i niczym się nie martwisz. Sklep w twoim imieniu rozlicza sprawę z bankiem nawet po 14 dniach bo przecież kredyt był bez kosztowy. Inna akcję miałem w morele zwrot 30 dni jest i raty oprocentowane.
  • Odpowiedz
@peter2024: Zamówiłem Ipada Pro w lipcu 2022. Miał być w listopadzie 2022. Od listopada do końca grudnia car4vip ściemniał, że najpierw jest opóźnienie, później że już sprzęt dotarł i został wysłany (oczywiście nie dotarł). W zasadzie już spór allegro wygrałem i teraz dostałem info od allegro, że Car4vip zwróci pieniądze (styczeń 2023). Niestety po tym terminie nie da się wystawić komentarza temu pajacowi ale poczekam jak coś wystawi to wtedy
  • Odpowiedz
@r3solver: contigo jest mega, polecam. Dobrze trzyma temp + fajne zamkniecie bo nic nie cieknie. Pierwszy termiczny kubek do ktorego sie przekonalem i zaczalem uzywac czesto wlasnie ze wzgledu na zaufanie ze nic mi sie nie wyleje z niego nawet jak odwroce do gory nogami.
  • Odpowiedz
@Neobychno: mi w ten sposób 2 razy pomylili paczki xD nie polecam tej metody, raz musiałem płacić 400zl bo zeracalem router do orange i pojechał gdzieś indziej a do Orange trafiły jakieś spadnie które ktoś nadawał z Vinted xD

A drugim razem drobnostka, bo zwrot małego przedmiotu z Allegro i też pomylone.

Jak sam nakleisz etykietę to masz pewność gdzie trafi paczka a kurier może się pomylić
  • Odpowiedz
Jak sam nakleisz etykietę to masz pewność gdzie trafi paczka a kurier może się pomylić


@: Bez kitu, nie rozumiem ludzi, którzy pewność dotarcia swojej przesyłki i święty spokój z tym związany wyceniają na 15 groszy. xD
To już lepiej by zrobili jakby w maszynach nadawczych drukarkę umieścili jak w kiosku nadawczym Poczty.
  • Odpowiedz
#allegro

Witam, czy jest możliwość wysyłki paczkomatem? Chcę kupować przez Kup teraz, ale przy składaniu zamówienia jestem proszony o e-mail sprzedawca, ale nie znam Pana/Pani e-maila więc nie mogę złożyć zamówienia proszę o e-mail


A oni dalej nie nauczyli się pisać po polsku? Co oni potem z tym e-mailem robią?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#allegropay #allegro Czy jak mam 1700zł środków dostępnych w ramach programu allegro pay. To mogę wziąć na raty przedmiot który kosztuje 2500zł. Przedmiot który przekracza kwotę allegro pay, może być spłacany na raty?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach