Poleci ktoś sprawdzonego sprzedawcę #kawa Lavazzy na #allegro ? Gościu z "oficjalnego sklepu lavazza" podwyższył cenę już o 33% i na tym moje dorabianie Janusza się kończy.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak wygląda sprzedaż na Allegro lokalnie, jakbym chciał udostępnić opcję kuriera? Mam przedmiot, który ni cholerę nie wejdzie do paczkomatu, a na OLX z odbiorem osobistym bieda (i ichniejsza "poczta polska" nie przyjmuje takich gabarytów).

Jakbym to sprzedał na Allegro Lokalnie i wystawił z Kurierem, to muszę sam umawiać kuriera, czy allegro podsuwa samo jakieś etykiety / odbiory? W sensie - wszystko jest obsłużone przez platformę, czy se mam sam szukać przez
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy mi sie wydaje czy przy zwrotach allegro smart inpost jest juz platny ?
k---a trzecia paczka do zwortu i nie moge wziac paczkomatu darmowego tylko albo ta poczta polska albo dpd pickup , wtf ?
#allegro
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak to jest ze zwrotem za przesyłkę przy zakupach online poza Allegro?

Kupuję coś za 200 zł, płacę dodatkowo za przesyłkę 13, zwracam i nadaję sam za kolejne 13, a sprzedawca zwraca mi 200.

Dlaczego nie dostaję zwrotu za najtańszą możliwą dostawę, tak jak opisane jest na stronach UOKiK? Odbiór osobisty się nie liczy.

Chyba
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hpiotrekh: nie patrzmy na to od strony moralnej, ale od strony przepisów.

Wiem, że to nie ma sensu, tak zawracać. A sprzedający by tracił
  • Odpowiedz
Wie ktoś coś o awarii na alledrogo . Leży cały system komunikacji z pocztą polską od wczoraj rana . Mam milion w---------h klientów na linii którzy potrzebują "pilnie" mój towar na weekend . I pół magazynu z------e wczorajszymi paczkami bez etykiet (zaraz będzie cały) . W piątek pracownik idzie na urlop ciekawe co zrobi #allegro z tą sytuacją zwrotami i kosztami które poniosę . #zalesie #alledrogo
wacek901 - Wie ktoś coś o awarii na alledrogo . Leży cały system komunikacji z pocztą...

źródło: comment_1658387350A30Sg990GCQz8jMT5HFOqE.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#morele #kartygraficzne #allegro #komputery

Więc tak, kupiłem wczoraj RTX 3070 za 3199 zł przez Allegro na Morele. Towar miał być dzisiaj w paczkomacie. Nie nadali jeszcze przesyłki, więc zadzwoniłem spytać się o co cho, a oni mówią, że tej karty nie ma już w tej cenie i nie mogą jej sprzedać.

Założyłem spór na allegro, po paru godzinach okrakiem wycofują się chcąc zwrócić mi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Humble: Powiem Ci tak, podczas premiery RTX, kupiłem za 2100zl 3060ti, dostałem maila z tym ze jednak nie zrealizują bo nie ma tych kart już u producenta, nie dostarczają ich. Po kilku dniach pojawiły się na stronie w cenie 2600zl, ta sama wersja… poddałem się, szkoda nerwów, tego tobie też życzę
  • Odpowiedz
@PanHagrid: jak nie mają na stanie, to nie wyczarują. Na swojej stronie mieli ten model nawet taniej, ale z odbiorem za 8 dni, więc pewnie transport jedzie. Morele zwróciło mi kasę, kupiłem wczoraj na #komputronik, za parę godzin będzie kurier :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

XD wykopki od 2 dni jak to januszebiznesu czy stare baby wykupują cukier. A POTEM CHOROBY W POLSCE HURR DURR WIĘKSZE SKŁADKI NFZ

zrozumcie konfiarze że cukier, bo może nie wiecie jak mieszkacie z rodzicami, używa się do przetworów, nalewek albo po prostu do zarobku na jeleniach którzy kupią 10kg z przebitką za 100zł na allegro XD A w biedronce kosztoało 3.49 za 10 kg :)

ESSA

#
PiersiowkaPelnaZiol - XD wykopki od 2 dni jak to januszebiznesu czy stare baby wykupu...

źródło: comment_1658318631leGqcyBytMjReQIC4jt0ns.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gieekaa: no wiadome panika poszła i będzie 10kg na osobe, ale tego nikt nie będzie sprawdzał nigdy tego nie sprawdzają, u mnie na wsi jak ktoś kupuje to babka robi po prostu drugi paragon, bo jakby mu czasem nie sprzedala to by ja z-----l i afere na caly sklep robil XD
  • Odpowiedz
Mirki, a ten #cukier od #januszebiznesu na #allegro to można tak zamówić ze smart i odesłać? Albo po prostu nie odbierać i on sobie wraca z paczkomatu? Tak tylko pytam, bo to już #turbojanuszebiznesu i z takimi powinno się jechać równo - ci sami biznesmeni zaraz będą krzyczeli, że #inflacja i im koszty rosną ¯\_(ツ)_/¯
ArnoldZboczek - Mirki, a ten #cukier od #januszebiznesu na #allegro to można tak zamó...

źródło: comment_1658316383XvvzT73QyRu1gO3HslQBxU.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach