Wpis z mikrobloga

Mój sprzęt zamówiony w Allegro w lipcu ciągle nie doszedł (data dostawy do mnie była podana na połowę listopada). Mam otwarty spór w Allegro, kontakt ze sprzedawcą jak po grudzie, sprzedawca c kilka tygodni wysyła jakieś dziwne elaboraty nt. wysyłki ze spedycji, dostawy do WAW, asekuruje się kolejnymi dniami roboczymi wymaganymi na każdy etap, oprócz tego dotyczącego wysyłki do klienta. Dużo bla bla bla, ciężko wyczuć, czy sprzęt zostanie wysłany, raz już
@peter2024: Zamówiłem Ipada Pro w lipcu 2022. Miał być w listopadzie 2022. Od listopada do końca grudnia car4vip ściemniał, że najpierw jest opóźnienie, później że już sprzęt dotarł i został wysłany (oczywiście nie dotarł). W zasadzie już spór allegro wygrałem i teraz dostałem info od allegro, że Car4vip zwróci pieniądze (styczeń 2023). Niestety po tym terminie nie da się wystawić komentarza temu pajacowi ale poczekam jak coś wystawi to wtedy kupie
Skróci mi ktoś jak wygląda obecnie sytuacja z dostawami? Przeczytałem kilka stron do tyłu, dobrze wnioskuje z tego że kompletnie nic nie dochodzi?
@chowdu: @MakaryChopin @Tr1m @Daroone Dzięki za wyjaśnienie...jakoś musiałem to przeoczyć. Współczuje teraz zabawy z ogarnianiem tego na komisariacie.... Trzymam kciuki, że jakoś uda się to załatwić bez większych problemów. Ja nadal czekam na swoje zamówienie z 16 lipca...

Widzę, że trochę mnie ominęło a w tabelce sporo osób anulowało zamówienia.
Jak cos dostałem z allegro zwrot .
Btw opinie Car4Vip spadły z 4.4 do 4.0. w ciągu 3tyg. Także moim zdaniem działa to co robicie. Za chwilę będzie 3.9 co już moim zdaniem da do myślenia ludziom chcącym skorzystać z usług NIERZETELNEJ FIRMY.
@sokymerz: To jakieś nieoficjalne przenosiny wątku ? :D
@wykopcawykopca: znacznie bardziej spadła ocena na przestrzeni 8 miesiecy. Gdy robiłem pierwsze zakupy ocena była bliska 4,9. Rzeczywiście ostatnie 2 miesiące to jest lot w dół. Wiele negatywnych opini w ogóle nie jest publikowanych, jeszcze wiecej jest usuwanych. To stąd ocena średnia wygląda jeszcze ok.
Cześć,
ja wchodzę na drogę prawną z Car4VIP, byłem na policji i poszukuje również poszkodowanych osób, mamy do czynienia ze zwykłym wyłudzeniem. Ja zamówiłem kilkanaście MBP ponad rok temu, do dziś sprzętu nie ma, nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile, nie odbierają poleconych od prawnika. Wszystkie realne metody skontaktowania się zawiodły. Zapraszam na priv, podam dane komendy/policjanta do którego można się zgłaszać.