Czemu na #allegrolokalnie jest tylko licytacja 7 dni, a nie ma 1, 3 dni? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wystawię przedmiot i czekam 7 dni na zakończenie licytacji. Ktoś nie zapłaci i mam czekać 7 dni na wpłatę, a później ponownie wystawić przedmiot i czekać kolejne 7 dni na zakończenie licytacji. Kto to wymyślił?
#allegro
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, w ramach oszczędności na allegro (mam smarta) zamawiam już papier toaletowy, ręczniki papierowe, pieluchy, składniki na sushi… Co jeszcze opłaca się kupować tam, zamiast stacjonarnie? #zakupy #allegro
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szukam słuchawek z mikrofonem na prezent dla dwunastoletnigo chrześniaka pod choinkę i niestety muszą być "gejmingowe"
na allegro znalazłem logitechy G935 w według mnie trochę za niskiej cenie bo za 380zł a średnia w marketach jest za 580zł. I teraz nie wiem czy januszować i bawić się się później w ewentualne spory czy dorzuć te dwie stówy więcej i mieć spokój
https://allegro.pl/oferta/sluchawki-logitech-g935-wireless-7-1-lightsync-12000161662?utm_feed=3dca5096-1f0f-4ca6-9f37-f55ca2fec4f7&utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_campaign=feed&ceneo_cid=71ad732b-80c0-5426-f5ea-f7f7043d9bfe
#audio #allegro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś może namiar na sklep w PL który sprzeda mi coś takiego: https://pl.aliexpress.com/item/1005003622951758.html?gatewayAdapt=glo2pol (przedłużka MikroSIM na NanoSIM)

W sumie musze miec MikroSIM + tasiemka (2cm) + slot (tu już mógłbym nawet adapterów użyć).
Niestety właśnie prawie zszedłem na zawał starając się wyciągnąć nanosim + adapter (jak dobrze się postaram, to karta z adapterem może zostać na wieki w sprzęcie)

#allegro
#aliexpress
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zachciało mi się sprawdzić to całe Allegro One bo akurat mam bliżej niż do paczkomatu InPostu. W czwartek o 6:00 zamówiłem co chciałem, o 13 nadano paczkę, kurier odebrał i przekazał do magazynu. Jest piątek popołudniu, a paczka dalej w magazynie. Czy jeśli bym zamówił tak jak zawsze z dostawą do jedynego prawdziwego paczkomatu z logo InPostu to teraz bym odebrał paczkę? Zapewne tak. Morał jest taki, że jak chce się mieć
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Allegro poinformowało, że dla subskrybentów, którzy zakupią lub przedłużą pakiet 21 listopada 2022, od godziny 9.00, zmieniona zostanie minimalna kwota zakupów od jednego sprzedającego, która gwarantuje darmową dostawę - z 40 zł na 45 zł w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru i z 40 na 65 zł dla przesyłek kurierskich. (PAP Biznes)
#gielda #allegro #smart
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ostatniwrankingu: Inaczej, może masz rację, że robiąc zakupy nie będziesz dobierał za 13 zł robiąc zakupy za 32 zł, ale allegro oszacowało, że częściej będziesz robił zakupy za 37 zł niż za 32 zł i wtedy chętnie dobierzesz te 8 zł, zwiększając koszyk nie o 3 zł za o 8. Oczywiście być może Ty kupujesz regularnie konkretny produkt za 32 zł i Ciebie to ominie, ale allegro celuje w statystycznego
  • Odpowiedz
Jak rozumiecie ten email od allegro - jak dzielę się smartem z rodziną to wszyscy będziemy mieli stare warunki do listopada 2023 (koniec Smart na koncie założyciela) czy tylko ten, który udostępnienia?
#allegro
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś testował czy wyłączenia z kart podarunkowych (u mnie z kategorii Sport i Turystyka wyłączone Militaria) na serio działają, czy system ma wywalone i przepuści taką transakcję?
#allegro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bawicie sie w zwroty z amazona?

Sam co jakiś czas coś kupuje i staram się naprawiać, czasmi wchodzi 10/10 ale nie jest to reguła.
U mnie to jednostkowe rzeczy, zastanawiam się zawsze jak to jest przy całej palecie?

#amazon #allegro #polskiyoutube
Pan_Slon - Bawicie sie w zwroty z amazona?

Sam co jakiś czas coś kupuje i staram s...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fuuYeah: Ja się z tym nie zgodzę, dużo kupuję na allegro i prawie zawsze taniej wychodzi mi ze smartem, a jak uwzględnię inne sklepy internetowe to wychodzi znacznie taniej.
Często sprzedawcy/sklepy ze smartem mają najtańsze produkty, a co dopiero jak uwzględnię smarta.
  • Odpowiedz
Czy mając smarta do grudnia mogę go teraz już przedłużyć na kolejny rok po starej cenie? #allegro
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jerry56: wczoraj skrócili okres z jakim z wyprzedzniem można przedłużyć Smart.
Możesz rozważyć rezygnację (Smart zostaje aktywny 2 tygodnie) i potem przedłużenie. Tylko decyduj się szybko, żeby minęły 2 tygodnie do 21.11 9:00.
  • Odpowiedz
Dla subskrybcji przedłużonych lub zakupionych od 21 listopada 2022, od godziny 9:00:

zmienimy minimalną kwotę zakupów od jednego sprzedającego, która gwarantuje bezpłatną dostawę


z 40 zł na 45 zł – w przypadku dostawy do automatów paczkowych i punktów odbioru

z 40 zł na 65 zł – dla przesyłek kurierskich

zmienimy cenę rocznej subskrypcji – z 49 zł na 59,90 zł
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach