Czemu na #allegrolokalnie jest tylko licytacja 7 dni, a nie ma 1, 3 dni? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wystawię przedmiot i czekam 7 dni na zakończenie licytacji. Ktoś nie zapłaci i mam czekać 7 dni na wpłatę, a później ponownie wystawić przedmiot i czekać kolejne 7 dni na zakończenie licytacji. Kto to wymyślił?
#allegro
#allegro





























#pytanie #pytaniedoeksperta #allegro #allegrosmart
Komentarz usunięty przez autora