przypominam:
#allegro podnosi ceny rocznych subskrypcji, pakiet Smart wzrośnie z 49 zł do 59 zł, a cena Smart Student wzrośnie z 39 zł do 49,90 zł - poinformowała spółka w komunikacie prasowym. Nowe ceny nie będą obejmować subskrypcji rocznych wykupionych przed 21 listopada.
Poinformowano, że dla subskrybentów, którzy zakupią lub przedłużą pakiet 21 listopada 2022, od godziny 9.00, zmieniona zostanie minimalna kwota zakupów od jednego sprzedającego, która gwarantuje darmową dostawę
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dobrowolskii: ech, jesli ktoś chce uniknąć podwyższonej opłaty za SMARTa to może przed 21 listopada opłacić po niższej cenie. Dodatkowo jesli waha sie nad zakupem przedmiotu to niech wezmie pod uwagę, że za 2tyg będzie SMART od 59zł a nie od 40zł. Nie potrafisz zrozumieć czytanego tekstu, który komentujesz?
  • Odpowiedz
#allegrosmart macie możliwość przedłużenia ? Bo przed zmianami mogłem klinkąć a teraz po ogłoszeniu podwyżki nie mam możliwości przedłużenia, pewnie dlatego że kończy mi się 29.11 a zmiany są od 21 więc przycisk pojawi się magicznie po 21
#allegro
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

18 konczy mi sie smart oplacony blikiem. Czy jesli kupie go ponownie 19 to aktywuje sie na dzisiejszych zasadach, czy juz na nowych?
#allegro
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy wiecie, że #allegro #zdzierstwo
Od 2go listopada allegro wprowadziło takie zmiany:
- jeśli macie ofertę 'do wyczerpania zapasów' to nie możecie nic w niej zmienić - zmienić opis, usunąć zdjęcia, zmienić cenę itp.
dlatego, że oferty do wyczerpania zapasów są tylko dla kont firmowych, więc jedyne co możecie zrobić to wystawić nową ofertę - czasową.
Tymczasem 2go listopada wprowadzona została Jednostkowa opłata transakcyjna (oczywiście dla nowo wystawianych ofert) w wysokości
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli posiadacie konto osobiste w Santander Bank Polska to warto zainteresować się łatwą promocją karty kredytowej z bonem 300 zł do Allegro. Wnioskowanie w apce w 5 min. Potem wystarczy wydać kartą 1k na zakupy i bon wpada za free. Karta przez 6 miesięcy gratis!

P.S. Jak nie posiadacie karty to nawet może i lepiej bo jednocześnie zakładając je wcześniej dodatkowo macie szansę przytulić min. 480 zł bonusu :)

#zarabiajnabankach
ZarabiajnaBankach - Jeżeli posiadacie konto osobiste w Santander Bank Polska to warto...

źródło: comment_1667841585wGB4nBB4DliwBl6gGOy9yU.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zadzwonil do mnie policjant i mówi, że w styczniu kupiłem coś na allegro, że mnie oszukali i czy to pamiętam. Nie pamiętałem nic, co chyba nie dziwne po takim czasie, a on zaczął mi przypominać tzn. sprzedawcę, rzecz itd. Coś mi zaczęło świtać, wyszło na to że zgłosiłem to do programu ochrony kupujacych, oddali kasę i zapomniałem o sprawie. A on mówi, że teraz jestem wzywany jako świadek. Nie ukrywałem, że nie
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bo jak muszę, to fajny ten program ochrony kupujących allegro, w reklamach pięknie że och ach oddajemy pieniądze, bezpieczne zakupy, ale że potem trzeba się bujać po komisariatach to już nie wspomną.


@animal_i_have_become: zawsze mógłbyś się bujać sam ze swoją sprawą przez całe postępowanie przygotowawcze, a potem sądowe i wszystkie instancje xD to dosyć mała cena za coś takiego
  • Odpowiedz
@lalalama: Kupiłam u nich telefon i poleciłam ich sklep mojemu znajomemu, a on mi podesłał link do tej stronki, wkur*** się i poleciałam do serwisu, zapłaciłam 80pln za sprawdzenie i okazało się, ze telefon jest w pełni oryginalny i jeszcze na gwarancji apla... także ja polecam :) :)
  • Odpowiedz
Gdzie w Internecie kupować ciuchy niemarkowe a w miarę tanio np nie wiem, bluza za 60-100 zł i na co zwracać uwagę

Mógłbym dać nawet więcej ale nie chce w ciemno brać i po 5 praniach mieć kulek na ubraniach... Spodnie jeszcze spoko bo z allegro za około 100 kupiłem 4 pary i mam do dziś, ale takie bluzy to gorzej. Chciałbym żeby długo wytrzymały i były porządne

#zakupy #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luko42: lidlowe ubrania mają całkiem dobrą jakość, szczególnie w tej cenie, ja kilka bluz u nich kupowałem po 40zł z myślą do ściorania (w sumie to nawet koszule, które też są dobrej jakości i dobry fit, tylko te nitki wiszące w niektórych miejscach), a ciągle ich używam bo się dobrze trzymają, jedyna wada to że w niektórych miejscach nitki się prują, ale jak się obetnie to nie widać ( ͡
  • Odpowiedz