@Wincyjpracydoobra: użyczanie infry, nawet bez jakiejś platformy, brzmi jak niskomarżowa działalność, więc może da się tak istnieć, ale raczej nie z pe większym niż kilka:1 i spadek z obecnych kosmicznych wycen byłby bardzo bolesny dla inwestorów. Przestanie też mieć sens jeśli by w końcu powstało wystarczająco dc za pare lat i liderzy nie musieliby ich wynajmować
  • Odpowiedz
Reklamy robione z użyciem AI wyglądają ohydnie i automatycznie sugerują mi jakiś scam. Najgorsze, że robią to już nawet wielkie korporacje, choć po smrodzie z coca colą liczyłem, że tak nie będzie #ai #gorzkiezale
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to ma do rzeczy?


@Yaman99: To, że ze względu na IP reklamy kierowane do widzów w Polsce u mnie się nie pojawiają. Również znajomi w RL nie dyskutują o reklamach z otoczenia. Za to widzę (przy drogach) reklamy "Solemn Novena" i lokalnych festiwali.
  • Odpowiedz
Reklamy robione z użyciem AI wyglądają ohydnie i automatycznie sugerują mi jakiś scam.


@Shatter: jak ktoś chce zrobić ohydną reklamę to nie ważne czy AI czy zespół marketingowców po taniości. Wystarczy że jakiś Chińczyk pozbiera wszystkie reklamy, przetrenuje na tym model będą już wysokiej jakości reklam. To mus być Chińczyk bo na zachodzie za coś takiego by prawnicy poszlahtowali.
  • Odpowiedz