Hej, mam pytanko o ubezpieczyciela AC+OC auta którego polecacie. Chodzi mi kogoś kto nie robi problemów w przypadku wystąpienia szkody i gdzie nie ma cyrku jak się czyta OWU. Sam do tej pory mialem PZU ale trochę drogo teraz się robi (prawie 3k). Ja też dużo nie jeżdżę i żadnej szkody nie miałem.
I tak właśnie kminie czy da się znaleźć w miarę solidnego ubezpieczyciela żeby też nie przepłacać.
#ubezpieczenia
I tak właśnie kminie czy da się znaleźć w miarę solidnego ubezpieczyciela żeby też nie przepłacać.
#ubezpieczenia
























Hej, jakie ubezpieczenie oc/ac polecacie.
Aktualnie mam w PZU, ale pomimo wszystkich zniżek, cena ubezpieczenia poleciała do 2,5k, wartość samochodu o dziwo też, kolejny rok z rzędu.
Według musi, najtaniej jest w Uniqa, bo jakieś 1300, oczywiście male różnice w ofercie są, ale nie jakieś duże.
Jakieś opinie o Unice, albo innym ubezpieczycielu?