#motoryzacja #ac
Feralny dzień mi się trafił i zaliczyłem swoją pierwszą obcierke parkingową, a mianowicie obtarłem tylni zderzak o murek cofając autem. Mam wykupione AC, auto z 2019 roku, szkody: dziura od średnicy 0,5 cm w zderzaku i obtarcie zderzaka. Zastanawiam się czy mocniej strace naprawiając to bezgotówkowo czy robiąc na własną rękę? Logika podpowiada, że po to mam AC, ale jak pisałem wyżej to pierwsza taka sytuacja
Feralny dzień mi się trafił i zaliczyłem swoją pierwszą obcierke parkingową, a mianowicie obtarłem tylni zderzak o murek cofając autem. Mam wykupione AC, auto z 2019 roku, szkody: dziura od średnicy 0,5 cm w zderzaku i obtarcie zderzaka. Zastanawiam się czy mocniej strace naprawiając to bezgotówkowo czy robiąc na własną rękę? Logika podpowiada, że po to mam AC, ale jak pisałem wyżej to pierwsza taka sytuacja




























W dużym skrócie, pijany facet wjechał we mnie na światłach, porobiłem zdjęcia jak auta stoją obok siebie, auto sprawcy na polskich, zidentyfikowanych blachach. Ukrainiec uciekł i zostawił za sobą pasażera, kolegę z którym popijał tego wieczoru, który przekazał dane kierowcy i złożył zeznania na policji. Rzeczoznawca i dwóch świadków potwierdziło stłuczkę,