Wpis z mikrobloga

Czy oprócz PZU, UNIQA, INTERRISK/COMPENSA/BENEFIA i TUW jest jeszcze jakiś ubezpieczyciel oferujący ac w wariancie serwisowym partnerskim, tj. po szkodzie na naprawę oddajemy auto do warsztatu z ich sieci partnerskiej, ale nie do ASO? Korzystał ktoś kiedyś z takiej opcji likwidacji szkody w ac? Szukam czegoś odpowiedniego dla 8-letniego samochodu, ac w wariancie serwisowym aso wychodzi bardzo drogo a wariant kosztorysowy u każdego ubezpieczyciela ma jakieś dziwne haczyki.

#ubezpieczenia #oc #ac #finanse #samochody #auto #motoryzacja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tych co nie wymieniłeś to chociażby Hestia, ale aż takie różnice ASO a partnerski kwotowe żebyś rozważał? Osobiście wolałbym dorzucić kilka stówek do Aso na all risku i mieć spokój niż za kilka srebrników analizować zawiłości OWU.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@PrzypadkowyCzlowiek: rzeczywiście, widzę, że ERGO HESTIA/MTU też ma coś takiego. To będzie moje pierwsze AC, więc i dość wysoko cenowo, auto nie jest nowe, więc nie zależy mi koniecznie by gościło w ASO. Przeglądania OWU właśnie nie ma zbyt wiele - kwestia tylko sprawdzenia jakie części będą zamontowane i czy zniesiona amortyzacja, ewentualnie, gdzie są te warsztaty partnerskie jak mniejszy ubezpieczyciel.
  • Odpowiedz
@lunar4: Ewentualnie Agro Ubezpieczenia wychodzą też dobrze u mnie ostatnio możesz też sprawdzić. Pytanie na czym Ci zależy, np w EH lub MTU możesz zacząć przebieg ubezpieczenia mini AC na siebie, budowac historię ubezpieczenia ale nie jest to taki zakres ubezpieczenia jak w szerszych wariantach.
  • Odpowiedz