Wpis z mikrobloga

Hej, mam pytanko o ubezpieczyciela AC+OC auta którego polecacie. Chodzi mi kogoś kto nie robi problemów w przypadku wystąpienia szkody i gdzie nie ma cyrku jak się czyta OWU. Sam do tej pory mialem PZU ale trochę drogo teraz się robi (prawie 3k). Ja też dużo nie jeżdżę i żadnej szkody nie miałem.
I tak właśnie kminie czy da się znaleźć w miarę solidnego ubezpieczyciela żeby też nie przepłacać.
#ubezpieczenia #ubezpieczenie #acoc #ac #samochody
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@neuromancer: Nie ma takich. Jeśli nie sprawia problemów, jest mniej konkurencyjny niż ci, którzy problemy sprawiają i nie może zaproponować niższej ceny niż oni. Musisz wiedzieć, że to jest czysta ekonomia. Ubezpieczyciel z reguły planuje na jednego klienta wydać średnio połowę składki, którą od niego otrzyma. Takie unikanie wypłat powoduje, że średnio mniej wypłaca z tych składek i jest bardziej konkurencyjny na rynku, bo może oferować niższe ceny.
  • Odpowiedz
nie chcesz problemów, bierz PZU, chcesz mieć problemy bierz inne.


@zenon_z_chorzowa1: XD

@neuromancer w 90% przypadków więcej zależy od tego na jakiego likwidatora trafisz niż na samą firmę, dlatego masz też zadowolonych ludzi z likwidacji w ,,gówno firmach". Tak po prawdzie ja bez zawahania brałem ubezpieczenia w całym spektrum firm w top 5-7 w Polsce (pod względem udziałów w rynku). No ale ja patrzę na zakres ubezpieczenia, bo resztę
  • Odpowiedz
@neuromancer: wspomniane PZU, ale też Hestia, Warta, Generali, Compensa, Allianz. Kwestia doboru właściwego produktu, bo o ile OC wygodnie kupuje się "ceną" to ubezpieczenia dobrowolne potrafią się znacznie różnić między towarzystwami. Jak coś to zapraszam na pw, przeliczę składkę.
  • Odpowiedz