Wpis z mikrobloga

Auto po gradobiciu. Był rzeczoznawca i zaznaczał wgniotki. Zaznaczył sporo mniej niż jest w rzeczywistości. Wycena w postaci gotówkowej.
I tu głównie pytanie: Czy w przypadku odwołania dalej jest możliwa opcja gotówkowa, czyli, że mi wypłacają pieniądze? ubezpieczyciel Allianz.
Pytam bo znajomy co stał autem obok dostał około 2 razy większa wycenę a ma podobny stan. Różnica taka, że dużo dokładniej były liczone wgniotki i chyba stąd różnica w wycenie. Pomimo, że złej kwoty nie dostałem to myślę, czy próbować ugrać coś więcej.
#ubezpieczenie #oc #ac #autocasco #samochody
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wykop123wykop: jeśli AC ma z opcją ASO. Jeśli tylko kosztorys, to wycena ASO nic nie da.

@kerri możesz się odwołać, wskazać więcej wgniotek niż zaznaczył rzeczoznawca, ale możesz zrobić wycenę DEKRA za ok 300 zł i wtedy będziesz miał bardzo dobrą podstawę do odwołania.
  • Odpowiedz
  • 0
@darek_fraczek: a bez płatnych wycen jak to zrobić? samemu mogę policzyć czy jak? nie chce żeby okazało się w końcu, że dostanę mniej niż obecnie. Wydaje mi się, że nie dostałem złej kwoty, ale znajomy z podobnym stanem dostał dosłownie 2,5 razy więcej. Tyle, że razem z rzeczoznawcą zaznaczali podobno wszystko a u mnie nie.
  • Odpowiedz