Ukraińska filozofka: Moje nastawienie do was zmieniło się tak bardzo, że kiedy słyszę polski, reaguję jak na rosyjski. Wyborczą widzę kontynuuję tradycję plucia na Polaków.
#piratujo lista darmowych stron do filmów i seriali 30.09.2025 (z poprzedniej listy jedna strona zmieniła adres więc przesyłam jeszcze raz) (jest też kilka nowych)
7 lat związku, zaręczyny, plany kupna wspólnego mieszkania i małżeństwa. Na początku grudnia był dziwny okres, obrażanie się bez powodu, gadanie o tej mitycznej "przestrzeni", awantury o nic, ale nagle z dnia na dzień wszystko się poprawiło, jakby znowu związek miał tydzień i były motyle w brzuchu.
To nie motyle, a przestrzeń znalazła sobie w spodniach "przyjaciela" a do mnie zaczęła się ponownie zbliżać bo ten ją po wszystkim
@Baczny_Obserwator: mimo wszystko dobrze, że spróbowałeś, nie będziesz sobie zarzucał, że nie spróbowałeś. To pewnie bardzo bardzo bardzo rzadko działa, ale moją dalszą kuzynkę jej obecny mąż właśnie zaprosił na kawę, będąc klientem przy kasie.
Zakopane wabi magią świąt, oferując turystom wyjątkową Wigilię w góralskim stylu. Kolacja z regionalnymi potrawami i góralską muzyką to wydatek rzędu 650 zł od osoby. Mimo wysokich cen, chętnych nie brakuje, a wiele miejsc jest już wyprzedanych.
Wydatki Rosji na wojsko w okresie do września 2025 roku osiągnęły bezprecedensowy poziom 142,25 mld dolarów. Skala ta podkreśla determinację Moskwy do kontynuowania wojny na Ukrainie. Produkcja dronów i amunicji pozostanie priorytetem Rosji także po osiągnięciu pokoju
@occultronaut: niestety, ale nie ma realnych nadziei na rozpad. Ewentualnie może kiedyś małe Czeczenia i Dagestan się spróbują odłączyć. Ale i tak fajnie będzie, gdyby wyrżnęła się na ryj jak w latach 90., mielibyśmy wiele lat względnego spokoju.
@Synco: za granicą można wynaleźć łóżko w hostelu. Bardzo duża szansa na ciekawe kontakty z ludźmi. Nawet przegrywy i ludzie nieznający języków się integrują.
#prad Dzwonili do mnie z Energa. Warto waszym zdaniem przechodzić na stałą kwotę za kWh wyższą o ok. 7% niż jest obecnie podczas tarczy czy nie bawić się w p--------y i super rząd nas uratuje? ( ͡°͜ʖ͡°)
Minister finansów Andrzej Domański we wtorek ogłosił uruchomienie nowego Osobistego Konta Inwestycyjnego (OKI). Rozwiązanie ma być "bez podatku do 100 tys. PLN". Powyżej tej kwoty nowy podatek (od wartości aktywów).
Sąd Apelacyjny w Gdańsku wydał wyrok na rodziców dwumiesięcznej Mai. Zostali skazani na 20 i 19 lat więzienia za zabójstwo i znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad dziewczynką i dwojgiem jej rodzeństwa w Starogardzie Gdańskim.
41-letnia Polka została zabita przez 25-letniego Afgańczyka w Krefeld w Niemczech. Jak informują lokalne media, kobieta była szefową sklepu odzieżowego znanej sieci.
@giorgioborgio: prymitywy z afganistanu to nawet tych kebabow nie umieją robić (to domena Turkow i Arabów), śmierć imigrantki z Polski była gratis w sumie.
Chłop był na #szybkierandki #speeddating i się załamał poziomem uczestniczek. Poza 2 #rozowepaski wszystkie doświadczyły już zderzenia ze ścianą. Taka z nich energia zła promieniowała, że aż dostalem doła.
- czego tu szukasz - pyta niewiasta ładna, choć po ścianie - niczego, trenuję sobie rozmowę z kobietami, ale kto wie, może jakąś poznam - odpowiedziałem - TO MARNUJESZ MÓJ CZAS, MOJE 5 MINUT!
@frenm: Byłem kiedyś na randkach w młodszych kategoriach i było całkiem ciekawie. Dzisiaj randki osób do 38 roku życia, było smutno. Prawie połowa pań to były samotne matki, kilka pań pod 40tkę - zmęczone życiem i zblazowane, dwie najmłodsze dziewczyny nieatrakcyjne. Chłopy: połowa to nijakie przeciętniaki (w tym ja), druga połowa wyglądała na informatyków-przegrywów-wykopków. Już rozumiem, czemu mamy tak niską dzietność. Nikt nikomu się nie spodoba.
Po randkach z dziewczynami ( sorry - Paniami xD ) +30 jestem ultra zdemotywowany, z młodszymi była chociaż nadzieja i kontakty/ prywatne randki po spotkaniu, a tutaj nikt nie ma ochoty na to xD
Był ktoś na szybkich randkach w grupie wiekowej 20 - 29 lat i może podzielić się swoimi wrażeniami/opinią? Idę niedługo pierwszy raz i nie wiem czego się spodziewać ¯\(ツ)/¯