Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko137
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
xfaraday

xfaraday

Dołączył 13 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3401
  • Znaleziska 156
  • Mikroblog 3245
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 56
rudelusterko
rudelusterko
19.06.2017, 19:35:27 via Android
  • 1
Mirabelki z Krakowa, czy znajdę gdzieś ginekologa na nfz który przyjmuje w dniu zapisów? Albo czy w ostateczności jeśli nie wytrzymam do rana to receptą poratuje mnie internista z nocnej opieki zdrowotnej?
Uprzedzam złośliwe komentarze- nie chodzi o tabletki "po" ani inne antykoncepcje
#krakow #nfz #lekarz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 19.06.2017, 19:45:52 via iOS
  • 2
@rudelusterko: gdzies na ułanów dzwoniłam kiedys i wlasnie mega sie wkurzyłam ze nie ma terminów tylko idzie sie i czeka pod gabinetem. Moze Ci pyknie. Edit: przychodnia sie nazywa Krakmed.
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 19.06.2017, 20:19:10 via iOS
  • 0
@rudelusterko: zadzwoń sobie z rana, bo to jakiś czas temu było ;)
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 01.06.2017, 05:10:02 via iOS
  • 600
#dziendziecka #heheszki
xfaraday - #dziendziecka #heheszki

źródło: comment_LV0VPiGNKzzWBhBa8J2F8LavQiLYxJAD.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

staash
staash
01.06.2017, 06:32:27
  • 264
@xfaraday:
staash - @xfaraday:

źródło: comment_IMBZZtdD9s6LLm3QW8C2KsqRGwvRpa6v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
endl
endl
01.06.2017, 07:24:17
  • 324
@xfaraday:
endl - @xfaraday:

źródło: comment_J1QesO5GUHbI8kDFgfIcwrNjpts5tq6M.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
I.....h
I.....h
konto usunięte 30.05.2017, 12:51:50
  • 1
#tatry #wspinaczka #zakopane Ktoś wchodził na Rysy w nocy? Moglibyście dać jakieś rady?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 30.05.2017, 12:55:28 via iOS
  • 9
@Ilmerith: dobra czołówka. Poza dywagacjami czy ktos wchodził czy nie to jest zakaz poruszania sie po TPN po zmroku.
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 20.05.2017, 16:40:55
  • 13
46217,94 - 5,57 = 46212,37

Dzisiejsza Puszcza.

#sztafeta #ruszkrakow

Wpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolfSky
WolfSky
17.05.2017, 10:03:37
  • 415
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 17.05.2017, 16:02:30 via iOS
  • 0
@WolfSky: wołaj! Dałeś mi nadzieje, ze moze jednak obronie sie w terminie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 17.05.2017, 13:59:53 via iOS
  • 5
Chciałabym poczytać coś na temat teorii gier - raczej bardziej popularnonaukowe niż podręcznik, ale znów nie dla kompletnych laików. Może być po angielsku, może być po polsku. Ktoś coś? #ksiazki #teoriagier #sztucznainteligencja
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday
Autor
17.05.2017, 14:03:44 via iOS
  • 0
@uabit: super, dzięki. Nie wiesz czy jest dostępny w wersji na kindle ?
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday
Autor
17.05.2017, 14:57:57 via iOS
  • 0
@LowcaG: wolałabym cos o ogólnym zastosowaniu teorii gier. Ale dzięki ;)
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday
Autor
17.05.2017, 14:58:08 via iOS
  • 0
@whatadata: dziękuje ! ;)
  • Odpowiedz
mirkogreg
mirkogreg
15.05.2017, 20:28:29
  • 2
Uwielbiam nocne czuwanie przed Wirtualnym Dziekanatem w oczekiwaniu na zapisy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#stubaza #agh
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 15.05.2017, 21:00:28 via iOS
  • 0
@mirkogreg: czyżby wprowadzili zapisy przez WD na tej s--------j uczelni? Tyle lat czekania (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 13.05.2017, 09:15:51 via iOS
  • 5
"Tylko zimno i pada, zimno i pada na to miejsce w środku Europy" (╯︵╰,) #zalesie #krakow
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday
Autor
13.05.2017, 13:31:22 via iOS
  • 1
@pilot1123: ja zamiast na skwira to na kierat, ale jutro łojone bedzie :D
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 12.05.2017, 17:36:51
  • 15
47510,14 - 4,35 = 47505,79

Środowy zakrzowek.

#sztafeta #ruszkrakow

Wpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PurpleHaze
PurpleHaze
11.05.2017, 05:35:58
  • 1
#bieganie #trail #ultramaraton #biegigorskie
Mirki bardziej z biegow ultra gorskich itd szukam butow (ciekawe ile ludzi po tym zdaniu zamknie karte (✌ ゚ ∀ ゚)☞)

Szukam butow trailowych na dlugie ultra bieganie, oczywiscie gory mniejsze i wieksze. Do tej pory zajechalem asics fuji racer, nike wildhorse, no i tych ktorych najbardziej mi zal cascadie. Oczywiscie standardowo cascadie polegly na cholewce, czyli standardowa
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 11.05.2017, 07:28:51 via iOS
  • 0
@PurpleHaze: nie wiem czemu odrzucasz Salomony z zasady, toz to cudowne buty sa! Serio, mam te ich najprostsze trailowki i dają rade (ale mnie salomon ogólnie leży, mam tez ich treki od 6 lat i podejsciowki). Cieżko cos doradzić - but w pewnych dystansach niestety tak czy siak cie w jakiś sposób obetrze wiec mierząc tego nie sprawdzisz. TNF ma moj niebieski i sa spoko, ale zazdrości mi opcji quicklace,
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 11.05.2017, 17:30:38 via iOS
  • 0
@wunder_waffel: mam je rok ostrego tyrania, biegam w nich, czasem śmigam po miescie bo super sie w nich prowadzi samochód, 2 tygodnie temu zgubiłam jednego w śniegu po kolana, czasem podchodzę w nic pod ścianę i plastik żyje :) No ale rozumiem, ze jest duża szansa ze kiedys sie to z----e, ale mnie po prostu kopyto tych butów leży (np scarpy jakiekolwiek czy treki czy podejsciowki czy nawet skiturowe mi
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 11.05.2017, 17:33:59 via iOS
  • 0
@PurpleHaze: ten uczyć gdy problemem jest za duży wybór (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 11.05.2017, 19:39:05 via iOS
  • 0
@wunder_waffel: ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Swiderrr
Swiderrr
10.05.2017, 10:31:37 via Android
  • 1
Gdzie w Krakowie można wyjść na dach i w spokoju posiedzieć? Nie chodzi mi o jakieś restauracje, tylko zwykłe miejsce. Coś takiego było na Zielonych Tarasach po 21, ale niestety się skończyło.
#krakow
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 10.05.2017, 14:01:15 via iOS
  • 0
@Swiderrr: na dachu akademii muzycznej jest bistro studenckie i nieziemski widok :)
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 10.05.2017, 16:44:16 via iOS
  • 1
@Swiderrr: zależy o ktorej godzinie (w porze obiadowej duzo tam studenciakow co jedzą schabowe), ale sa pory gdzie można w spokoju wypić kawę. Powiem więcej, dałam sie tam poderwać ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ja jestem mało elegancka dziewczyna (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
jathek
jathek
08.05.2017, 13:41:58 via iOS
  • 116
Każdy ma jakieś odchyły. Ja np zbieram cukry ;)
#chwalesie #oswiadczenie #niewiemjaktootagowac
jathek - Każdy ma jakieś odchyły. Ja np zbieram cukry ;) 
#chwalesie #oswiadczenie #n...

źródło: comment_c00pX2xXRF8o3CD7H74ciPwyX5jFQY92.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 08.05.2017, 15:24:56 via iOS
  • 1
@jathek: a myślałam ze tylko z moja mama jest cos nie tak, bo ona tez zbiera (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 08.05.2017, 15:36:36 via iOS
  • 0
@jathek: chcesz sie powymieniać ? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
pikkewyn
pikkewyn
pikkewyn
24.04.2017, 06:56:43
  • 2
Mirki i Mirabelki z #krakow oraz te często odwiedzające #tatry i okoliczne #gory . W tym roku ryzykuję majowy wypad w Tatry. Jak wyglądają wasze majowe statystyki? Udało się wyjść na szlak i mieć jakąś widoczność, czy w ogóle całe dnie w schronisku przed ściana deszczu ( raczej zbyt stabilny wariant jak na Tatry( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Zwłaszcza różowego nie chcę
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 24.04.2017, 13:42:29 via iOS
  • 1
@pikkewyn: weźcie ludzie ABC lawinowe (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 24.04.2017, 15:11:30 via iOS
  • 0
@pikkewyn: chodzi bardziej o bycie świadomym, co moze grozić, nawet na pozornie łatwych szlakach. O rakach pamiętasz, ale warto dobrze przygotować sie do zimowej wycieczki, choćby poczytać o zagrożeniach. Ps. Na rusinowej wpadałam w śnieg po uda z nartami.
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 21.04.2017, 12:49:02 via iOS
  • 6
Dla wszystkich z #krakow #gory #wspinaczka i moze troche #sport - Moko na Zyblikiewicza zamykają i jest wyprzedaż asortymentu ze sklepu stacjonarnego.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MasterSoundBlaster
MasterSoundBlaster
21.04.2017, 13:26:47
  • 1
@xfaraday:
Dzięki.
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday
Autor
21.04.2017, 13:28:13 via iOS
  • 0
@bugg: nie wiem niestety ;(
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 16.04.2017, 16:36:22
  • 10
51661,15 - 5,02 = 51656,13

Tup tup. Puszcza fajna jest.

#sztafeta

Wpis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • Strona 8 z 12
  • >

xfaraday

  • nie mam nic do powiedzenia.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.09.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.05.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia