Mirabelki z Krakowa, czy znajdę gdzieś ginekologa na nfz który przyjmuje w dniu zapisów? Albo czy w ostateczności jeśli nie wytrzymam do rana to receptą poratuje mnie internista z nocnej opieki zdrowotnej? Uprzedzam złośliwe komentarze- nie chodzi o tabletki "po" ani inne antykoncepcje #krakow #nfz #lekarz
@rudelusterko: gdzies na ułanów dzwoniłam kiedys i wlasnie mega sie wkurzyłam ze nie ma terminów tylko idzie sie i czeka pod gabinetem. Moze Ci pyknie. Edit: przychodnia sie nazywa Krakmed.
Chciałabym poczytać coś na temat teorii gier - raczej bardziej popularnonaukowe niż podręcznik, ale znów nie dla kompletnych laików. Może być po angielsku, może być po polsku. Ktoś coś? #ksiazki #teoriagier #sztucznainteligencja
#bieganie #trail #ultramaraton #biegigorskie Mirki bardziej z biegow ultra gorskich itd szukam butow (ciekawe ile ludzi po tym zdaniu zamknie karte (✌゚∀゚)☞)
Szukam butow trailowych na dlugie ultra bieganie, oczywiscie gory mniejsze i wieksze. Do tej pory zajechalem asics fuji racer, nike wildhorse, no i tych ktorych najbardziej mi zal cascadie. Oczywiscie standardowo cascadie polegly na cholewce, czyli standardowa
@PurpleHaze: nie wiem czemu odrzucasz Salomony z zasady, toz to cudowne buty sa! Serio, mam te ich najprostsze trailowki i dają rade (ale mnie salomon ogólnie leży, mam tez ich treki od 6 lat i podejsciowki). Cieżko cos doradzić - but w pewnych dystansach niestety tak czy siak cie w jakiś sposób obetrze wiec mierząc tego nie sprawdzisz. TNF ma moj niebieski i sa spoko, ale zazdrości mi opcji quicklace,
@wunder_waffel: mam je rok ostrego tyrania, biegam w nich, czasem śmigam po miescie bo super sie w nich prowadzi samochód, 2 tygodnie temu zgubiłam jednego w śniegu po kolana, czasem podchodzę w nic pod ścianę i plastik żyje :) No ale rozumiem, ze jest duża szansa ze kiedys sie to z----e, ale mnie po prostu kopyto tych butów leży (np scarpy jakiekolwiek czy treki czy podejsciowki czy nawet skiturowe mi
Gdzie w Krakowie można wyjść na dach i w spokoju posiedzieć? Nie chodzi mi o jakieś restauracje, tylko zwykłe miejsce. Coś takiego było na Zielonych Tarasach po 21, ale niestety się skończyło. #krakow
@Swiderrr: zależy o ktorej godzinie (w porze obiadowej duzo tam studenciakow co jedzą schabowe), ale sa pory gdzie można w spokoju wypić kawę. Powiem więcej, dałam sie tam poderwać ( ͡°͜ʖ͡°) ale ja jestem mało elegancka dziewczyna (⌐͡■͜ʖ͡■)
Mirki i Mirabelki z #krakow oraz te często odwiedzające #tatry i okoliczne #gory . W tym roku ryzykuję majowy wypad w Tatry. Jak wyglądają wasze majowe statystyki? Udało się wyjść na szlak i mieć jakąś widoczność, czy w ogóle całe dnie w schronisku przed ściana deszczu ( raczej zbyt stabilny wariant jak na Tatry( ͡°͜ʖ͡°) ). Zwłaszcza różowego nie chcę
@pikkewyn: chodzi bardziej o bycie świadomym, co moze grozić, nawet na pozornie łatwych szlakach. O rakach pamiętasz, ale warto dobrze przygotować sie do zimowej wycieczki, choćby poczytać o zagrożeniach. Ps. Na rusinowej wpadałam w śnieg po uda z nartami.
Uprzedzam złośliwe komentarze- nie chodzi o tabletki "po" ani inne antykoncepcje
#krakow #nfz #lekarz