Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko139
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
xfaraday

xfaraday

Dołączył 13 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3401
  • Znaleziska 156
  • Mikroblog 3245
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 56
xfaraday
xfaraday 18.09.2017, 13:53:10 via iOS
  • 3
#kawatime oezu jakie to dobre ʕ•ᴥ•ʔ
xfaraday - #kawatime oezu jakie to dobre ʕ•ᴥ•ʔ

źródło: comment_EB22Gu7puAZSGNnjM4IX50dusJqfqVSI.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday
Autor
18.09.2017, 13:55:50 via iOS
  • 1
@Bartoshh: cappuccino. Choć wlasnie przeczytałam ze rodowity Włoch by zabił, cappuccino pije sie tylko do południa ponoc :P
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday
Autor
18.09.2017, 14:02:08 via iOS
  • 0
@MiloCieWidziec: tez taka fusiare najbardziej lubię, ale czasem można sobie wypić taka mała męska kawkę :P
  • Odpowiedz
Z.....3
Z.....3
konto usunięte 16.09.2017, 09:37:33 via Android
  • 285
Moja dziewczyna właśnie się na mnie obraziła, bo "myślała kiedyś, że jej chłopak będzie mieć tatuaż". A ja nie chcę mieć tatuażu i nie zamierzam zmieniać zdania, "bo ona myślała". Jeżeli jej nie umie uszanować mojego zdania, to może niech zacznie szukać chłopa z tatuażem.
#logikarozowychpaskow #zalesie
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 16.09.2017, 14:11:56 via iOS
  • 1
@Zibi23: jak macie poczucie humoru to strolluj ja i przyklej sobie jakiś z chipsów albo gum, albo sa do kupienia takie złote, naklejane ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
f.....e
f.....e
konto usunięte 15.09.2017, 19:07:14
  • 1444
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 15.09.2017, 21:32:42 via iOS
  • 91
@innych: dziecko należy do rodziców? Ja pi[{#^le juz pomijam ten roszczeniowy ton, ale to nie jest przedmiot, zeby można było mowić ze do kogoś należy. Tak mi sie skojarzyło - jak nie szczepić to dziecko jest własnością rodzicow, ale jakby sie ktos chciał wyskrobać to juz matka nie ma prawa decydować bo to jest oddzielny człowiek (✌ ゚ ∀ ゚)☞
  • Odpowiedz

385

Rosyjski szpital dla dzieci jak z horroru

Pokaż treści 18+

Rosyjski szpital dla dzieci jak z horroru

Mieszkańcy rosyjskiego miasta Rżew opublikowali film z lokalnej polikliniki dla dzieci, która jest w strasznym stanie. Pogotowie bardziej przypomina katakumby niż placówkę medyczna.

Mesk
z
youtube.com
dodany: 14.09.2017, 14:33:16
  • 66
  • #
    rosja
  • #
    medycyna
  • #
    zdrowie
  • #
    dzieci
  • #
    creepy
  • #
    horror
xfaraday
xfaraday 14.09.2017, 21:39:35 via iOS
  • -2
@takashi20: łatwo sie ocenia z perspektywy Polski. Spoglądnij na mapę - zobacz jak ogromnym krajem jest Rosja. Nie jest możliwe traktowanie jej całościowo (miedzy innymi dlatego jest federacja).
Stylerhar_
Stylerhar_
14.09.2017, 18:17:05
  • 16
Ładne
#krakow #ladne
Stylerhar_ - Ładne
#krakow #ladne

źródło: comment_SbcgBApFtjuwN41je2LqEiEuVUVTl9RR.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 14.09.2017, 19:02:48 via iOS
  • 1
@Stylerhar_: zawsze jak mijam te wille to sie zastanawiam czy kiedys bedzie mnie stać zeby ja kupić :33 podobne piękne sa w okolicy ul. Bandurskiego i Moniuszki
  • Odpowiedz
MamCieNaHita
MamCieNaHita
11.09.2017, 16:47:38
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 11.09.2017, 20:32:44 via iOS
  • 1
@MamCieNaHita: pogrzeb w Tkmaxx, czasem można wyłowić perełki ale asortyment maja nieregularny
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
11.09.2017, 15:06:10
  • 46
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 11.09.2017, 17:55:30 via iOS
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: czasem jak czytam takie wpisy zastanawiam sie co o mnie powiedziały by Mirki i do ktorej grupy by mnie zaliczono ᶘᵒᴥᵒᶅ
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 10.09.2017, 21:44:24 via iOS
  • 141
#pieluszkowezapaleniemozgu w sumie troche #logikarozowychpaskow zastanawia mnie po co zatem zapraszają sobie gości XD
xfaraday - #pieluszkowezapaleniemozgu w sumie troche #logikarozowychpaskow zastanawia...

źródło: comment_XPSFNRK1CRQKveI1DkGQzIXhCIOYVrZk.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday
Autor
10.09.2017, 21:47:00 via iOS
  • 49
@smaledz: i jeszcze prasował XD a usunęłam bo nie było tego podpisu tylko sam obrazek i nie było wiadomo o co cho, wybacz!
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday
Autor
10.09.2017, 21:50:36 via iOS
  • 4
@4d1n: drobne zakupy też może Ci jeszcze wpadną (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday
Autor
11.09.2017, 05:23:16 via iOS
  • 0
@agaja: @wykopowa_ona: ja rozumiem, ale przecież grupa do której ta grafika jest skierowana raczej nie siedzi na Facebooku. Czy chodzi o to zeby sobie druknac i powiesić na drzwiach?
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday
Autor
11.09.2017, 05:41:40 via iOS
  • 0
@wykopowa_ona: dobra wygrałas, mam inne ciotki (✌ ゚ ∀ ゚)☞ :>
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 10.09.2017, 10:47:09
  • 11
29813,37 - 4,50 = 29808,87

Spokojne tuptanie + podbiegi i ćwiczenie zbiegów.
Piąty raz na kopiec Kraka bolał :)

#sztafeta #ruszkrakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
09.09.2017, 21:04:28
  • 2
#anonimowemirkowyznania
Wiem ze to nie portal na takie pytania i wyzania ale mam problem natury kobiecej dlatego #mirabelkopomusz #rozowepaski prosze o pomoc.
Uwaga, problem dotyczy sfery intymnej wiec bardziej wrażliwych Mirków prosze o nie czytanie dalej mojego wyzania.
Jestem już dorosla kobieta, mam za soba polwiecze, ale nie potrafie zalozyc tampona/tamponu(nie wiem jak jest poprawnie). Tak, mam blone dziewicza i byc moze to ona mi sprawia klopot w
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 09.09.2017, 21:20:56 via iOS
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: tampax
  • Odpowiedz
sna_t
sna_t
07.09.2017, 12:09:21
  • 88
sna_t

źródło: comment_HnTvMDYZtEO7raSNmYGmrnw4MBg9aI5q.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 07.09.2017, 14:45:41 via iOS
  • 0
@sna_t: #papuszkaboners
  • Odpowiedz
Vecarius
Vecarius
07.09.2017, 04:24:08 via Android
  • 10
Za trzy godziny opuszczam mury szpitala po blisko tygodniu pobytu. Jestem wygłodniały, ale mój żołądek nie należy obecnie do stalowych (nie wiem jak po takich dawkach lekarstw się jeszcze trzyma). Co zjeść jako pierwsze na wolności? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#szpital #jedzenie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 07.09.2017, 07:13:19 via iOS
  • 2
@Vecarius: rosół ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
  • Odpowiedz
grzysztof
grzysztof
04.09.2017, 15:17:28
  • 3
#krakow #agh Witam czy w Krakowie są jakieś automaty/pralki gdzie w rozsądnej cenie można sobie wyprać i wysuszyć ubrania samemu? (tak jak na filmach z USA :))
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 04.09.2017, 17:44:18 via iOS
  • 1
@grzysztof: chyba DS Piast
  • Odpowiedz
rijana
rijana
03.09.2017, 19:32:05
  • 1
#mirabelkopomusz włosy kręcone, problemy z łupieżem - co z tym zrobić, żeby i włosy, i skóra głowy były ładne i zdrowe?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 03.09.2017, 21:10:15 via iOS
  • 1
@rijana: polecam szampon Catzy, mnie pomógł. Jesli masz problem z podrażnieniem skory głowy sporoboj białego jelenia. Ja myje na zmianę Pantene/Kerastas i wlasnie Białym Jeleniem z ekstraktem z bawełny dla ludzi o skłonnościach do alergii. Po tych pierwszych włosy sie lepiej układają, sa bardziej lśniące ale szybciej sie tłuszcza, sa "cięższe" i czasem swędzi mnie skóra głowy. Natomiast po białym jeleniu włosy sa "bardzo lekkie" i skóra na głowie jest
  • Odpowiedz
Eutanazja
Eutanazja
02.09.2017, 06:26:15 via Android
  • 151
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 02.09.2017, 09:07:30 via iOS
  • 1
@Eutanazja: ładne paznokcie (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 30.08.2017, 20:33:08 via iOS
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kasiknocheinmal
kasiknocheinmal
30.08.2017, 21:06:27
  • 4
@xfaraday: żaden triumph, chyba że chcesz ładne majtki lub piżamę, bo staników nie mają wygodnych w normalnych rozmiarach.
Brafitteria na Krakowskiej, Onlyher na Długiej, doBRAna na Powstańców Wielkopolskich, Adore-adresu nie pamiętam, bo tylko w internetowym grzebałam i Intimo4you chyba aktualnie w Plazie- u nich fajny wybór, ale kijowy brafittting, więc trzeba samemu wiedzieć co i jak, bo panie z obsługi się nie znają.
  • Odpowiedz
nika_blue
nika_blue
31.08.2017, 09:10:09
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
xfaraday
xfaraday 30.08.2017, 18:51:32 via iOS
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aironic
Aironic
30.08.2017, 20:12:14
  • 0
@xfaraday: https://www.wykop.pl/wpis/26436769/tvp-tvpis-jestesmy-powazna-publiczna-stacja-telewi/
  • Odpowiedz
A.....r
A.....r
konto usunięte 04.10.2017, 19:04:32
  • 0
@xfaraday: I dobrze, że był realny test o duchowej Jasnej Górze. Słusznie. Bardzo.
  • Odpowiedz
bekoz
bekoz
30.08.2017, 07:56:51
  • 401
Jak Słowacy zaopatrują w towary swoje schroniska w #tatry #ciekawostki
bekoz - Jak Słowacy zaopatrują w towary swoje schroniska w #tatry #ciekawostki

źródło: comment_mLi9RZxtqXNzxgB522YktZwPphfwZICz.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 30.08.2017, 11:42:41 via iOS
  • 7
@Fenrirr: tak, inaczej. Wszystkie schroniska Tatrzańskie są zaopatrywane samochodami/quadami, jedynie do D5S jest zrobiony w wyciąg towarowy.
  • Odpowiedz
shocco
shocco
shocco
29.08.2017, 06:55:58
  • 153
Cóż, z nowym rokiem marka VIVA prawdopodobnie przestanie istnieć na europejskim rynku telewizyjnym (dziękujmy naszym braciom zza wielkiego oceanu). Chętni plusik, jeśli kiedykolwiek słuchaliście, oglądaliście, lubiliście którąkolwiek lokalną wersję..

#viva #vivatv #tv #telewizja #muzyka #muzykaelektroniczna #pop #trance #hiphop
shocco - Cóż, z nowym rokiem marka VIVA prawdopodobnie przestanie istnieć na europejs...

źródło: comment_tQLegeVcbQrYsK3NIatHkRvA4N6YEJ9S.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 29.08.2017, 11:03:18 via iOS
  • 3
@shocco: rap kanciapa (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
Dziki-Malz
Dziki-Malz
28.08.2017, 12:20:51
  • 246
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xfaraday
xfaraday 28.08.2017, 17:20:26 via iOS
  • 1
@Dziki-Malz: mała rzecz a jak cieszy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 12
  • Strona 6 z 12
  • >

xfaraday

  • nie mam nic do powiedzenia.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.09.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 12.05.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking