Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wizard3k
wizard3k

wizard3k

Dołączył 20 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1016
  • Znaleziska 121
  • Mikroblog 895
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 14
  • Dodane (0)
  • Komentowane (5)
  • Plusowane (890)
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
13.02.2026, 14:47:19
  • 7
(✌ ゚ ∀ ゚)☞

#morrowind
Mega_Smieszek - (✌ ゚ ∀ ゚)☞

#morrowind
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Troey
Troey
Troey
15.02.2026, 17:38:14 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: Wygląda raczej jak Balmora niż Vivec, tylko Baar Dau by wtedy nie pasował.
  • Odpowiedz
iErdo
iErdo
16.02.2026, 19:04:07 via Wypiek
  • 0
@Troey bo to chyba taka sklejka xd ale ewidentnie Balmora, ale mi tym narobiłeś ochoty na morrowinda
  • Odpowiedz
iniacz
iniacz
13.01.2026, 14:51:04
  • 3749
Złożyłam wypowiedzenie bez znalezionej następnej pracy. Za trzy miesiące dam znać, czy to była dobra decyzja xD
#praca #pracbaza #yolo
iniacz - Złożyłam wypowiedzenie bez znalezionej następnej pracy. Za trzy miesiące dam...

źródło: 1000038041

Pobierz
  • 257
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
13.01.2026, 14:53:03 via Wykop
  • 538
@iniacz: to co zrobiłaś jest durne ale łap plusa za White Lotus
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
13.01.2026, 15:02:46 via Wykop
  • 4005
@mar-kar-583: Za 3 miesiące (13/04/2026, 16:02:41 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
Bokusz
Bokusz
24.12.2025, 11:47:21
  • 3682
Mamy to (。◕‿‿◕。)
Święta uważam za rozpoczęte ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡
Bokusz - Mamy to (。◕‿‿◕。)
Święta uważam za rozpoczęte ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)...

źródło: 1000025693

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcines
Marcines
24.12.2025, 12:01:37 via Wykop
  • 687
Marcines

źródło: 606714473_25269997702670487_6562824861504942699_n

Pobierz
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
24.12.2025, 12:04:39 via Wykop
  • 874
@Bokusz: Chłop sie zatrzymał w czasie, już nawet nie wiem czy to zdjęcie z tego roku, czy z 2014 xD
  • Odpowiedz
123_
123_
23.12.2025, 12:41:23
  • 18
Wesołych Świąt Mirki z tagu #morrowind
123_ - Wesołych Świąt Mirki z tagu #morrowind

źródło: 600287921_10228703089145645_316547989712368799_n

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
23.12.2025, 12:55:46 via Wypiek
  • 3
@123_ ODDAJ PIERŚCIENIA!
  • Odpowiedz
Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
27.12.2025, 17:05:56 via Wykop
  • 1
@Gigamesh: czekam na skyblivion. Choć podejrzewam że już wyszło i o tym nie wiem, ja dopiero jestem na paragonach i łuku auriela. Za szybko mi się weszło i od nowa cały wiedzy był robiony bo na początku weszłam do tego zamku nie mając zebranej wody że świątyni... Pokonałam tego elfa, dokończyłam quest I nic się nie zmieniło.
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
10.12.2025, 09:32:23
  • 619
no i ciul, zamówione, raz się żyje a cebula mocno
trzecie zamówienie z chin, tym razem bezpośrednio a nie przez alibabę
jedno płynie obok senegalu (cholerne huti), drugie zawinęło po drodze do bananowej dyktatury trampowskiej, a na pergolę poczekam 3 miesiące minimum.
Koszt pergoli z dwiema roletami w polszy to minimum 40k, lepszej 50k, takiej jak zamówiłem to pewnie z 70k. Ja zaryzykowałem całość z transportem za 25k (oczywiście własny montaż). Ciekawe
niegwynebleid - no i ciul, zamówione, raz się żyje a cebula mocno
trzecie zamówienie ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-12-10 102447

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Catmmando
Catmmando
10.12.2025, 09:36:33 via Wykop
  • 440
@niegwynebleid: trzeba było kupić dwie był by wtedy free shipping

jak nie zapomnisz to zawołaj bo ciekawe w sumie
  • Odpowiedz
niegwynebleid
niegwynebleid
Autor
10.12.2025, 09:47:24 via Wykop
  • 144
@Catmmando: @Marcinox dodajcie sobie #pergola do obserwacji
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
01.12.2025, 04:20:07
  • 1186
Zaplusuj kitku w poniedziałek a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zł premii. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopowezabawy #januszex #pienieznykot #koty
KukiScotland - Zaplusuj kitku w poniedziałek a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zł premi...

źródło: 61ac1a9729df7d774883e0a65e86b40802720d3284ee78f26a5e0cbaee2bf6db,w400

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1
01.12.2025, 06:21:25 via Wykop
  • 41
@KukiScotland: nie pulsować. To jakiś scam.
  • Odpowiedz
Fajetnik
Fajetnik
Fajetnik
01.12.2025, 07:46:54 via Wykop
  • 20
@KukiScotland: Za każdy razem jak plusuję pieniężnego kotka to dostaję jakieś dodatkowe zlecenie
  • Odpowiedz
lennyface
lennyface
28.11.2025, 12:52:56
  • 10
#morrowind
lennyface - #morrowind

źródło: scaled_1000021892

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sterax33
Sterax33
Sterax33
29.11.2025, 03:26:40
  • 49
#morrowind #rpg #gry #skyrim #oblivion
Sterax33 - #morrowind #rpg #gry #skyrim #oblivion

źródło: comment_198ShGsuln73prjmwIGbfY33inO7RsRB

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

historiofil
historiofil
29.11.2025, 07:59:26 via Android
  • 6
@Sterax33 oblivion jeszcze był bardzo spoko ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Aerthevizzt
Aerthevizzt
30.11.2025, 12:45:34 via Wykop
  • 1
@historiofil: może i lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
darkinvaider
darkinvaider
25.11.2025, 13:12:16
  • 5062
Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wykopie- 10lat aktywnego użytku. Więc Mirki,Mirabelki, osoby mirkujace xd ! Zrobiłem #rozdajo pierścionek mojego autorstwa. Centralny Diament 0.19ct oraz 18 szt o łącznej masie 0.18ct( diamenty natrurlane) wszytko w złocie 585. Rozmiar na życzenie wylosowanej osoby . Co trzeba zrobić ? Zaplusowac ten wpis:) co jeszcze ? Można ale nie trzeba polubić moją stronę FB i insta ( link
darkinvaider - Dzień dobry!! Jak już wspominałem - stukneła mi okrągła rocznica na wy...

źródło: scaled_1000023078

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
CzaikaRuchaika
25.11.2025, 13:17:53 via Wykop
  • 82
@darkinvaider: ohoho, sto lat
  • Odpowiedz
DominiCanes
DominiCanes
25.11.2025, 13:32:22 via Wykop
  • 233
@darkinvaider: fiu fiu, dekada na wykopie i zdrowy na umyśle Mirek. Pogratulować ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
home-uk
home-uk
21.11.2025, 00:28:32
  • 747
home-uk

źródło: obraz_2025-11-21_002816073

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EnderWiggin
EnderWiggin
EnderWiggin
21.11.2025, 06:05:28 via Android
  • 18
@home-uk Do końca roku to sam wszystko naprawię...
  • Odpowiedz
maQus
maQus
21.11.2025, 07:16:32 via Wykop
  • 8
@EnderWiggin: xD

  • Odpowiedz
sluchamgazety
sluchamgazety
sluchamgazety
17.11.2025, 19:23:54
  • 9
#morrowind

Kwintesencje gry !( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.youtube.com/watch?v=ECByTVq0D7Y
sluchamgazety - #morrowind 

Kwintesencje gry !( ͡° ͜ʖ ͡°) 
https://www.youtube.com/w...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MishMashStudio666
MishMashStudio666
04.11.2025, 19:06:12
  • 5560
Hejo! Tak jak obiecałem, mam dla Was #rozdajo
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki i Mirabelki z racji tego, że mamy ponury listopad, mam na coś na poprawę humoru. Do rozdania pierścionek złoty. Oczywiście stop złota próby 0.585. Kamień centralny to ametyst 0.5ct. oraz diamenty o masie 0.1ct. o Wartość rynkowa 3500zł. Wartość galeriowa to pewnie 4500zł(。◕‿‿◕。
MishMashStudio666 - Hejo! Tak jak obiecałem, mam dla Was #rozdajo
 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki...

źródło: temp_file5653171721942055217

Pobierz
  • 139
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

warzkos
warzkos
warzkos
04.11.2025, 19:37:40 via Wykop
  • 934
@MishMashStudio666: nie zapomnij przeciąć na pół przed wysłaniem
  • Odpowiedz
adisoniusz
adisoniusz
04.11.2025, 19:43:06 via Android
  • 352
@MishMashStudio666 jak wygram to sie oświadcze ( ͡º ͜ʖ͡º)
adisoniusz - @MishMashStudio666 jak wygram to sie oświadcze ( ͡º ͜ʖ͡º)

źródło: temp_file5012042429863137092

Pobierz
  • Odpowiedz
KukiScotland
KukiScotland
27.10.2025, 02:42:56
  • 2039
Zaplusuj kitku w poniedziałek a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zł premii. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #heheszki #humorobrazkowy #glupiewykopowezabawy #januszex #pienieznykot
KukiScotland - Zaplusuj kitku w poniedziałek a w tym tygodniu otrzymasz 1000 zł premi...

źródło: 61ac1a9729df7d774883e0a65e86b40802720d3284ee78f26a5e0cbaee2bf6db,w400

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vateras131
vateras131
27.10.2025, 05:04:58 via Android
  • 83
@KukiScotland
Kitku sprzed tygodnia zadziałał, więc mam teraz wysokie oczekiwania.
  • Odpowiedz
Mochizuki
Mochizuki
27.10.2025, 07:24:19 via Android
  • 79
@KukiScotland obecnie jestem bezrobotny, ale nie będę ryzykował
  • Odpowiedz
sluchamgazety
sluchamgazety
sluchamgazety
03.10.2025, 10:52:56
  • 4
Jakby ktoś chciał się wgłębić w lore to polecam ten kanał. Dziewczyna ma miły głos. Wnika głęboko w temat, a opowiada zrozumiale w przystępny sposób. #theelderscrolls #skyrim #morrowind #teso #theelderscrollsonline
https://youtu.be/bHiW3hMDWU4?si=nKSQXHRrwOSrNUFK
sluchamgazety - Jakby ktoś chciał się wgłębić w lore to polecam ten kanał. Dziewczyna...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pod_sloncem_szatana
pod_sloncem_szatana
08.10.2025, 08:14:46 via Wykop
  • 0
@sluchamgazety: Nie tego się spodziewałem, kiedy przeczytałem, że dziewczyna ma miły głos, ale rzecz jasna – de gustibus...
  • Odpowiedz
LetkoGderliwy
LetkoGderliwy
08.08.2025, 07:35:51
  • 9
Cześć, zrobiłem kolejny marny film do popaczenia, tym razem o Seyda Neen z gry Morrowind. Nie wahajcie się obrzucić mnie gównem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gry #morrowind #theelderscrolls #seydaneen #retrogaming #retro
LetkoGderliwy - Cześć, zrobiłem kolejny marny film do popaczenia, tym razem o Seyda N...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

salad_fingers
salad_fingers
20.09.2025, 17:47:15 via Wykop
  • 0
Nie wahajcie się obrzucić mnie gównem.


@LetkoGderliwy: Nie no filmik spoko, fajnie że to nie tylko komentarz gejmpleju ale też trochę lore'u rozkminiasz. Tylko dziwnie wymawiasz/odmieniasz niektóre nazwy własne: "skoma", "do Viveku", dom "HlaLU" ;p
  • Odpowiedz
LetkoGderliwy
LetkoGderliwy
Autor
22.09.2025, 16:22:22 via Wykop
  • 0
Tylko dziwnie wymawiasz/odmieniasz niektóre nazwy


@salad_fingers: Bo jestem ze wsi.
  • Odpowiedz
nn1upl
nn1upl
09.06.2025, 18:09:20
  • 3229
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 137
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agixxx
Agixxx
09.06.2025, 18:17:11 via Wykop
  • 1289
@nn1upl: dokładnie najgorzej, że jesteś gwiazdą na świecie a we własnym kraju się z ciebie śmieją ..
  • Odpowiedz
SynGmocha89
SynGmocha89
09.06.2025, 18:23:14 via Wykop
  • 1825
@nn1upl: Twój post powinien zostać wyświetlony na transmisji przed meczem z Finlandią. Swoją drogą to nie przypadek, że Lewy na przestrzeni lat dogadywał się najlepiej w reprezentacji ze Szczęsnym i Krychowiakiem, czyli gośćmi którzy podchodzili do gry w reprezentacji poważnie i to nie przypadek że oni we trójkę zrobili najlepsze kariery.
  • Odpowiedz
programista3k
programista3k
26.05.2025, 18:20:04
  • 7
#morrowind
programista3k - #morrowind

źródło: 499866624_29682531348029242_6787122544911789414_n

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enforcer
enforcer
enforcer
23.04.2025, 04:36:08
  • 585
#gry #theelderscrolls
enforcer - #gry #theelderscrolls

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dafto
dafto
dafto
23.04.2025, 06:00:43 via Wykop
  • 137
@enforcer: morrowind za trudna gra dla współczesnych graczy
  • Odpowiedz
Sierzant_Stuleja
Sierzant_Stuleja
23.04.2025, 06:12:44 via Wykop
  • 129
@dafto: Zgadzam się, trzeba literki składać, nie ma znaczników więc brainlety zgubią się już na statku ʕ•ᴥ•ʔ
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management
18.04.2025, 17:27:07
  • 261
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

enron
enron
enron
18.04.2025, 18:28:59 via iOS
  • 64
@Lupus_Management ale nie potniesz na pół? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Lupus_Management
Lupus_Management
Lupus_Management
Autor
18.04.2025, 18:36:53 via Wykop
  • 42
@enron: rozważam
  • Odpowiedz
TomSz
TomSz
TomSz
03.02.2025, 12:33:40
  • 977
Czy świeżo adoptowany pies może plusa?

#schronisko #psy #pies #zwierzeta #pokazpsa #pieseczkizprzypadku
TomSz - Czy świeżo adoptowany pies może plusa?

#schronisko #psy #pies #zwierzeta #po...

źródło: IMG_6415

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M.....7
M.....7
konto usunięte 03.02.2025, 12:39:37 via Wykop
  • 416
@TomSz: zawsze szanuje ludzi którzy jadą po zwierzaka do schroniska dac drugą szanse zamiast napędzać pseudo hodowle z olx
Sliczny psiur
  • Odpowiedz
Hmrogrz
Hmrogrz
03.02.2025, 12:51:52 via Wykop
  • 489
@Majki7: Ogólnie adopcja psa ze schroniska nie jest dla amatorów bo to wyższa szkoła jazdy. Nigdy nie wiesz co dostaniesz, jaką pies miał przeszłość i jak był wychowany, a szczeniaka to masz szanse kształtować od małego. No chyba że bierzesz szczeniaka ze schroniska to git.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 45
  • Strona 1 z 45
  • >
  • Gdańsk

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 23.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking