Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
olp1
olp1

olp1

Dołączył 1 rok i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1033
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 1033
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
enron
enron
enron
22.06.2026, 10:03:05
  • 90
44 279,09 - 32,71 = 44 246,385

Dotarł wąs do La Defąs ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzień w dzień skwar, żar się leje z nieba - w cieniu 37°C, w Słońcu jakieś pincet stopni, w metrze temperatura powierzchni Słońca i wilgotność ze dwa miliony stopni. W telewizji tylko krzyczą Attention Canicule, pokazują ludzi desperacko taplających się w paryskich kanałach, a tymczasem ja włóczę rodzinę po rozgrzanym betonie, starając się
enron - 44 279,09 - 32,71 = 44 246,385

Dotarł wąs do La Defąs ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzień w dz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1 22.06.2026, 10:33:06 via Wykop
  • 3
@enron: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
olp1 - @enron:  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
21.06.2026, 08:41:49
  • 86
44 596,57 - 21,37 = 44 575,2

Je suis parisienne, trust me bro ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziś ciut później i leniwiej, no i w większym gorącu. Muszę zacząć wcześniej wstawać, bo jutro o tej porze to
enron - 44 596,57 - 21,37 = 44 575,2

Je suis parisienne, trust me bro ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dz...

źródło: IMG_2857

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1 21.06.2026, 09:03:39 via Wykop
  • 3
@enron: z ciekawości sprawdziłem pogodę w Paryżu... Kolega sobie wody zapas weźmie...
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
18.06.2026, 10:55:52
  • 18
Pamiętacie ten wpis? https://wykop.pl/wpis/86170667/jade-sobie-dzisiaj-grzecznie-autobusem-po-bus-pasi przed chwilą zadzwonił do mnie policjant i niestety sprawa do umorzenia, ciężko odczytać tablice z monitoringu autobusu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Policjant mi mówił, że wielka szkoda bo takich to aż się chce ukarać. Jeszcze pochwalił iż dobrze zrobiłem używając sygnału dźwiękowego by uratować pieszą

#krakow #polskiedrogi #patologiazmiasta #gownowpis #zalesie #policja
@Lardor +1076
Jadę sobie dzisiaj grzecznie autobusem po bus pasie. Przed przejściem dla pieszych stoi kobieta, zatrzymuję się by ją przepuścić. Gdy ta pani była w połowie przejścia na wysokości fotela kierowcy, patrzę w lustro w tam leci typ autem lewym pasem dość szybko. Dałem po klaksonie pani odskoczyła a
więcej
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1 18.06.2026, 11:13:29 via Wykop
  • 11
@Lardor: szkoda. Powinni gnoja dojechać na maxa. Aż ciężko uwierzyć że kawałek dalej nie było jakiej innej kamery np na światłach. Powinno się to jakoś udać robić. Ale ponieważ nic się nie stało to pewnie łatwiej olać.

Brawo raz jeszcze Mirku!
  • Odpowiedz
pestis
pestis
17.06.2026, 06:51:53
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1 17.06.2026, 17:29:01 via Wykop
  • 1
@pestis: otworzyli mi pod domem Aldi. Mają trybunała export jako podstawowe piwko. Dobrałem tego wariata chyba za 5 PLN. W takiej cenie rewelacja. A dopłacać do 10 czy 12 PLN do Pinty czy innego nie mam zamiaru.
  • Odpowiedz
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
mirasKo-Kalwario
14.06.2026, 14:38:48
  • 0
#krakow kojarzycie czy gdzieś w mieście są dostępne bieznie owalne, albo wokół boiska do biegania?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1 14.06.2026, 16:48:14 via Wykop
  • 0
@mirasKo-Kalwario: można po prostu, w godzinach otwarcia. Byle nie było jakiegoś meczu.
  • Odpowiedz
greedy_critic
greedy_critic
13.06.2026, 18:41:07
  • 4
Podsumowując moją przygodę z redditem:
- dostałem perma na subreddicie z pytaniami nsfw za zadanie pytania nsfw
- dostałem perma na subreddicie politycznym za zadanie politycznego pytania
- dostałem perma na subreddicie polska za zadanie pytania na temat polskich kobiet.

I tak to się żyje w tej lewackiej wolności wypowiedzi.
greedy_critic - Podsumowując moją przygodę z redditem:
- dostałem perma na subreddici...

źródło: image_picker_D607CC74-6403-427E-958C-D167BB383836-31125-0000068EEB3A3D36

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1 13.06.2026, 19:17:00 via Wykop
  • 0
@greedy_critic: a wklej te pytania tutaj. Ciekawe co ich tak zabolało xD
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
06.06.2026, 10:41:55
  • 66
Ostatnio odwiedziłem fajne złomowisko w Krakowie, generalnie wszyscy narzekają na osiedle AVIA a tutaj mieszkańcy chowu klatkowego Polaka mają widok na złomowisko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #krakow #patodeweloperka #nieruchomosci
Lardor - Ostatnio odwiedziłem fajne złomowisko w Krakowie, generalnie wszyscy narzeka...

źródło: 1000094004

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1 06.06.2026, 11:12:15 via Wykop
  • 21
@sackwa: to chyba ul Rydlówka niedaleko Ronda Matecznego. Wąska ulica otoczona korytarzem bloków z każdej strony. Masakra korki i problemy w wyjazdem w najlepszych godzinach. A będzie pewnie tylko gorzej bo już nowe bloki ciut dalej prawie oddane.
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
25.05.2026, 11:10:20
  • 330
#heheszki #pasjonaciubogiegozartu #jedzenie
ZarodziecMalaryczny997 - #heheszki #pasjonaciubogiegozartu #jedzenie

źródło: 1000017425

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1 25.05.2026, 11:29:40 via Wykop
  • 205
@ZarodziecMalaryczny997: dotyczy również polędwicy
olp1 - @ZarodziecMalaryczny997: dotyczy również polędwicy

źródło: 1319928850_by_bartekjanik93_500

Pobierz
  • Odpowiedz
olp1
olp1
olp1 23.05.2026, 17:41:34
  • 7
#heheszki

( ͡° ͜ʖ ͡°)
olp1 - #heheszki 

( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: e2d93857ddd5180a4a20acf16217a0937c1fa424851b235d5e606ae7fde60fbb

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kotouak
Kotouak
23.05.2026, 17:42:21 via Android
  • 3
@olp1: co fakt to fakt
  • Odpowiedz
Dereg
Dereg
Dereg
22.05.2026, 19:26:28
  • 289
Znalazłem takie memy z czasów COVIDa na swoim gdrive.

#covid #heheszki #diablo #heroes3 #policja
Dereg - Znalazłem takie memy z czasów COVIDa na swoim gdrive. 

#covid #heheszki #dia...

źródło: Covid, policja, diablo

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1 22.05.2026, 19:38:33 via Wykop
  • 137
@Dereg: ja mam takie, Fallout Łódź.
olp1 - @Dereg:  ja mam takie, Fallout Łódź.

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
olp1
olp1
olp1 21.05.2026, 19:32:49
  • 0
#krakow

Pora wyjaśnić zainteresowanie. Ja już dowód gotowy.

Idę na referendum oddać głos?

  • A komu to potrzebne? 12.6% (12)
  • Jeszcze jak... 67.4% (64)
  • Tylko sprawdzam wynik ankiety 7.4% (7)
  • Elo walę wiadro 12.6% (12)

Oddanych głosów: 95

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donfallo
donfallo
20.05.2026, 16:37:57
  • 5
#pokazkebaba #krakow
donfallo - #pokazkebaba #krakow

źródło: 1000005408

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1 20.05.2026, 17:36:32 via Wykop
  • 0
@donfallo: gdzie takiego giganta dają?
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
18.05.2026, 18:19:17
  • 1076
Jadę sobie dzisiaj grzecznie autobusem po bus pasie. Przed przejściem dla pieszych stoi kobieta, zatrzymuję się by ją przepuścić. Gdy ta pani była w połowie przejścia na wysokości fotela kierowcy, patrzę w lustro w tam leci typ autem lewym pasem dość szybko. Dałem po klaksonie pani odskoczyła a ja gdybym klaskonu nie użył to mielibyśmy trupa na meisjcu. Gość się nawet nie zatrzymał. Od razu dzwonię na radiu do dyspozytora o zapisanie
Lardor - Jadę sobie dzisiaj grzecznie autobusem po bus pasie. Przed przejściem dla pi...

źródło: 1000092369

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1 18.05.2026, 18:26:48 via Wykop
  • 540
@Lardor: brawo za czujność i obywatelską postawę! Jesteś BOHATEREM. Pani może nawet nie wie, że kilka kroków dzieliło ją od pewnej śmierci. Oby bandytę dotknęła sprawiedliwość.
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
14.05.2026, 08:53:59
  • 7
hehe, przypomniało mi się jak to kiedyś na ognisku laska się mnie pyta, czy chce iść z nią do lasu z dala od imprezy, a ja byłem zajęty pieczeniem kiełbaski xD tak, czy siak kiełba tej nocy była o---------a

#heheszki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #wspomnienia
arcxa - hehe, przypomniało mi się jak to kiedyś na ognisku laska się mnie pyta, czy c...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1 14.05.2026, 09:47:53 via Wykop
  • 3
@arcxa: Xddd z laski. Przecież w lesie mogły być kleszcze xd.
  • Odpowiedz
amperrowwer
amperrowwer
12.05.2026, 13:16:32
  • 2
#p--o Takie coś w gazetce Kauflanda. Ten browar przypadkiem się nie zamknął jakieś dwa lata temu? Nic nie mogę o nim znaleźć z aktualnych info.
amperrowwer - #p--o Takie coś w gazetce Kauflanda. Ten browar przypadkiem się nie zam...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-12 020519

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1 12.05.2026, 15:01:24 via Wykop
  • 0
@amperrowwer: pan kopyr ostatnio mówił że zamknięty, ale ktoś z branży odkupił. I znów otwarty :)
  • Odpowiedz
14latnawykopie
14latnawykopie
11.05.2026, 15:24:02
  • 22
Mnie śmieszy xD
#heheszki
14latnawykopie - Mnie śmieszy xD
#heheszki

źródło: 1000009777

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1 11.05.2026, 19:21:47 via Wykop
  • 1
@14latnawykopie:
olp1 - @14latnawykopie:

źródło: jeszcze-jak-papiez

Pobierz
  • Odpowiedz
daniello87
daniello87
11.05.2026, 19:07:33
  • 28
Żartowałem, mówiłem z aronią.
#przegryw #humorobrazkowy #heheszki
daniello87 - Żartowałem, mówiłem z aronią.
#przegryw #humorobrazkowy #heheszki

źródło: 1000028174

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1 11.05.2026, 19:18:17 via Wykop
  • 3
@daniello87: bez kitu...
olp1 - @daniello87:  bez kitu...

źródło: Sambucus_nigra_-_K%C3%B6hler%E2%80%93s_Medizinal-Pflanzen-127

Pobierz
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
10.05.2026, 18:39:43
  • 25
Ło kurna

Śmigłowiec LPR zabrał rannego Patryka Budniaka do szpitala w Poznaniu. Policja przekazała, że stan zawodnika jest ciężki, ale stabilny.

https://poznan.tvp.pl/93179674/gniezno-wypadek-zawody-zuzlowe-patryk-budniak-leon-szlegiel-smiglowiec-lpr-zuzel-ultrapur-omega-gniezno-slask-swietochlowice-krajowa-liga-zuzlowa

#trzecieoko #zuzel
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

olp1
olp1
olp1 10.05.2026, 19:39:35 via Wykop
  • 1
Dlaczego nie hamował?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
olp1
olp1
olp1 10.05.2026, 18:44:47
  • 4
Wrzucili do mojej Biedry. Fajny, orzeźwiający soczek.
Ale od razu Kraft roku to ja chyba nie.

#p--o
olp1 - Wrzucili do mojej Biedry. Fajny, orzeźwiający soczek.
Ale od razu Kraft roku t...

źródło: bpoIwCiLESGmZK8uOnB5uIpeM94

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

crespo
crespo
crespo
10.05.2026, 20:26:56 via Wykop
  • 1
@olp1: Ten kraft roku to kategoria z d--y bo jak to niby można wybrać z tak różnych piw. Rok temu podobnie wygrało p--o przyjemne do picia ale tak patrząc realnie to zwykły przeciętniak czyli lager z trzech kumpli. Podejrzewam, że ten wybór bezalko z sokiem na kraft roku to zwykły trolling żeby wybuchła burza wśród beergików że to nie jest p--o ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 12.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking