Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko155
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
voot

voot

Dołączył 9 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12539
  • Znaleziska 9556
  • Mikroblog 2983
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 26
voot
voot 14.11.2024, 14:24:54
  • 0
Może ktoś polecić dobre tanie słuchawki douszne do prowadzenia spotkań w pracy gdy jestem poza domem? Wymagania to wbudowany mikrofon, aby działały z iphone, były w miarę wygodne i w sumie chyba tyle. Aha no i żeby nie było to coś niebezpiecznego co będzie wybuchało w uchu, więc #samsung raczej odpada :D
Nie zależy mi na jakiejś mega jakości dźwięku, muzyka na tym raczej nie będzie odpalana, nie jestem audiofilem,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LubieSzaszylkiZLublina
LubieSzaszylkiZLublina
14.11.2024, 14:28:38 via Android
  • 3
@voot hmmm, jakież to słuchawki by najlepiej działały z ajfonem... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
LubieSzaszylkiZLublina
LubieSzaszylkiZLublina
14.11.2024, 14:48:32 via Android
  • 0
@voot airpodsy akurat to dobry wybór pod względem rozmów. Ciężko trafić na słuchawki z lepszym mikrofonem, szczególnie tańsze lub w podobnej cenie.
  • Odpowiedz
voot
voot 14.11.2024, 09:59:29
  • 2
Dałem z siebie całe 30% i narysowałem pewne skrzyżowanie które mijam gdy jadę w moje rodzinne strony. 90% kierowców, w tym wielu moich znajomych są pewni, że skręcając na tym skrzyżowaniu w lewo (w stronę C) z kierunku oznaczonego jako "A" nie używa się kierunkowskazu, bo to jest jazda na wprost i za drogą główną, a jadąc na wprost (w stronę B) nalezy włączyć kierunkowskaz w prawo bo tam się skręca. Jednak
voot - Dałem z siebie całe 30% i narysowałem pewne skrzyżowanie które mijam gdy jadę ...

źródło: skrzyżowanie

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
14.11.2024, 10:09:07 via Wykop
  • 6
są pewni, że skręcając na tym skrzyżowaniu w lewo (w stronę C) z kierunku oznaczonego jako "A" nie używa się kierunkowskazu, bo to jest jazda na wprost i za drogą główną,


@voot: nie ma czegoś takiego, jak droga głowna - jest droga z pierwszenstem przejazdu. Kierunkowskazu nie wlacza sie na łuku, ale nie na skrzyzowaniu. Jezeli przejezdzasz linie przerywana, zmieniasz kierunek jazdy badz pas - zawsze wlaczasz kierunkowskaz. Twoi znajomi
  • Odpowiedz
cebekk
cebekk
14.11.2024, 10:20:09 via Wykop
  • 11
@pasta_alla_carbonara: No nie do końca. Czy tutaj też włączyłbyś kierunkowskaz w lewo?
cebekk - @pastaallacarbonara: No nie do końca. Czy tutaj też włączyłbyś kierunkowskaz...

źródło: Google4

Pobierz
  • Odpowiedz
voot
voot 14.11.2024, 07:23:53
  • 16
Eh #windows to jest jakiś sytem dla podludzi, to nie tyle że jest niestabilny bo wali błędami na potęgę (kiedyś pytałem o bsod na forum microsoft i zapytałem o błędy krytyczne w dzienniku zdarznień systemu, to mi jakiś "ekspert microsoft" odpisał, że te błędy w systemie windows to jest normalna sprawa, tak ma być :D), on jest też niestabilny bo sam z siebie się wyłączy gdy ma aktualizację :D Zostawisz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I.....a
konto usunięte 14.11.2024, 07:28:02 via Wykop
  • 43
@voot: od kiedy Windows sam postanawia uruchamiać się ponownie po aktualizacji? Nie miałem takiego przypadku od 10 lat.
Zresztą narzekanie na Windę jest tak bardzo 2008. Uważam, że Windows 10/11 w końcu osiągnął status systemu, który "po prostu działa". Memory leaki powodują głównie słabo napisane aplikacje.
  • Odpowiedz
RobinSchudl
RobinSchudl
RobinSchudl
14.11.2024, 07:32:28 via Wykop
  • 52
@voot: no faktycznie, ma mac os nic cie nie ogranicza, poza mac os. Słaby ten troling.
  • Odpowiedz
voot
voot 09.11.2024, 08:49:52
  • 228
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

huopisko
huopisko
09.11.2024, 08:51:06 via Android
  • 92

Komentarz usunięty przez moderatora

kureci_paratko
kureci_paratko
kureci_paratko
09.11.2024, 08:58:28 via Android
  • 171
@voot proceder znany od ponad 20 lat. Paczki Caritas chyba przygotowywało wtedy i świta mi coś o PCK. Nie jestem pewien kto je rozdawał i która z tych organizacji tym się zajmowała. Idea słuszna, tylko ludzie jak zawsze wykorzystywali to dla własnych oszczędności. Ludzie, których było stać i mieli pieniądze na makaron, olej, cukier, mąkę i pozostałe produkty znajdujące się w takiej paczce żywności. Już wtedy było widać kto odbiera te
  • Odpowiedz
voot
voot 08.11.2024, 12:14:03
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Staraagrafka
Staraagrafka
08.11.2024, 13:30:53 via Android
  • 2
@Bardzo_Suabe_Rymy Drogę polecam również przeczytać.

A tak nawiasem mówiąc to The Last of Us był inspirowany w kilku miejscach właśnie Drogą. W grze jest nawet Easter Egg do tego.
  • Odpowiedz
761761761
761761761
761761761
12.11.2024, 10:49:01 via Android
  • 0
@voot nie chce mi się z Tobą gadać. Miłego dnia
  • Odpowiedz
voot
voot 03.11.2024, 10:50:09
  • 0
Szukam nowego odkurzacza robota sprzątającego, od kilku lat mam #roborock s5 max i mimo dwóch minusów spowodowanych pewnie specjalnie aby skrócić życie odkurzacza, sprawdza się bardzo dobrze, szczególnie że lubię majsterkować i z dwoma minusami sobie poradziłem :)
Dodakowy plus że na ali są za grosze części gdyby coś się zepsuło.

Natomiast nowy odkurzacz chciałbym aby miał stację opróżniającą kurz z odkurzacza i silikonową szczotkę, bo te ponoć lepiej radzą sobie z
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pan-gepard
pan-gepard
pan-gepard
27.12.2024, 21:43:01 via Wykop
  • 0
@voot: Jak tam udalo ci sie kupic? tez sie zastanawiam nad tym modelem lub Roborock Q5 Pro+
  • Odpowiedz
voot
voot
Autor
28.12.2024, 10:49:33 via Wykop
  • 0
@pan-gepard: Tak, kupiłem Roborock Q5 Pro+ i polecam, zalety te same co przy s5 max, ale dodatkowo jest znacznie bardziej samodzielny.
Części na aliexpress patrzyłem i są dostępne za grosze, dobrze i szybko zmapował całe mieszkanie, aplikacja od xiaomi jest całkiem dobra, ma on dwie silikonowe szczotki, w które nie plątają się włosy i sierść, dlatego nie trzeba tego często czyścić, sam opróżnia zbiornik na kurz i bardzo dobrze się
  • Odpowiedz
voot
voot 02.11.2024, 11:05:36
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Black_Raven
Black_Raven
02.11.2024, 11:08:22 via Wykop
  • 24
@voot: jakto co? Wczoraj było zamknięte i jutro też będzie. Czego nie rozumiesz? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Qullion
Qullion
02.11.2024, 11:27:13 via Wykop
  • 11
@voot: wczoraj było zamknięte, jutro znowu zamknięte, a za tydzień 2 dni ciągiem. W sobotę zawsze jest kumulacja zakupowa, bardzo dużo ludzi nie pracuje w weekend i musi kiedyś te zakupy zrobić. W dużych miastach niby tyle możliwości, a jedyną atrakcją są zakupy.
  • Odpowiedz
voot
voot 28.10.2024, 12:37:00
  • 0
Szukam dobrej oferty na komórkę (obecnie mam play, ale pójdę tam gdzie taniej), potrzebuje 3 numery z darmowymi SMSami i rozmowami oraz jakimś pakietem Internetu, myślę że ze 30 GB/mc wystarczy, ale jak bedzie więcej to nie zaszkodzi.

Pytałem w play, orange, plus i tmobile.

W #orange zaproponowali mi najtaniej bo za 30 zł/mc (z jakąś zniżką za zakup w salonie) Orange Flex #orangeflex 75GB oraz rozmowy i smsy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P.....e
konto usunięte 28.10.2024, 12:41:47 via Wykop
  • 2
@voot: Orange na kartę, ładujesz za 360 zł raz na rok i dostajesz 2 TB internetu i no limit na wszystko. W abonamentach niezużyte pakiety nie przechodzą w przeciwieństwie na kartę.
P.....e - @voot: Orange na kartę, ładujesz za 360 zł raz na rok i dostajesz 2 TB inte...

źródło: no-limit

Pobierz
  • Odpowiedz
cotozazycie
cotozazycie
cotozazycie
28.10.2024, 14:16:51 via Wykop
  • 0
@voot: vectra, abonament bez terminu waznosci i 15zl za 10GB albo 30zl za 30GB ale po zuzyciu tych 10/30GB masz nielimitowany z predkoscia 1mbit/s. Duzo danych w roamingu EU.

Nju na karte 19zl i 220GB przez rok, potem 20GB ale mozliwe ze podniosa w tym czasie.

Fonia, 150zl/12mc za 21GB

Lyca mobile w planach rocznych ale podobno jakosc obslugi i w ogole sieci kiepska. Ktos tam w rodzinie uzywa tylko
  • Odpowiedz
voot
voot 21.10.2024, 11:44:29
  • 0
Da się na youtube jakoś ustawić żeby domyślnie nie tłumaczył napisów? Oglądam sporo po polsku, angielsku, hiszpańsku, niemiecku, czasem jeszcze w innych językach i chciałbym aby w tych językach co znam były napisy w języku oryginalnym, jeśli jakiegoś nie znam to wtedy sobie najwyżej sam kliknę żeby tłumaczył.

Bo teraz mam tak, że najcześciej oglądam po angielsku, ale jak włączę sobie później np. film po niemiecku, to wtedy automatycznie tłumaczy mi niemieckie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Project_Im_Not_Going_In
Project_Im_Not_Going_In
21.10.2024, 11:47:08 via Wykop
  • 0
@voot: Czemu tak skaczesz po językach? Co to ma na celu?
  • Odpowiedz
voot
voot
Autor
21.10.2024, 11:55:29 via Wykop
  • 0
@Project_Im_Not_Going_In: po prostu jak coś mi się spodoba to oglądam, a że jest to czasem film po angielsku, czasem po niemiecku, czasem po hiszpańsku to już przypadek :D
Indonezyjski to akurat piosenka mi się spodobała i w tym języku nie oglądam, ale też jak szukam czegoś konkretnego, np. potrzebuję coś szybko ogarnąć do pracy to szukam po angielsku, nie znajdę w pierwszych wynikach nic konkretnego, to szukam po hiszpańsku i
  • Odpowiedz

57

CIPA wzywa rząd do wsparcia innowacyjności i ochrony patentowej

Pokaż treści 18+

CIPA wzywa rząd do wsparcia innowacyjności i ochrony patentowej

Raport CIPA ujawnia, że brytyjskie firmy zgłaszają patenty w Europie i Chinach nawet o 40% rzadziej niż ich francuskie i niemieckie odpowiedniki. CIPA wzywa do stworzenia rządowej strategii wspierającej innowacyjność oraz ochronę patentową.

voot
z
cipa.org.uk
dodany: 30.08.2024, 11:33:41
  • 17
  • #
    kontrowersyjnetresci
  • #
    cenzura
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
voot
voot 17.08.2024, 20:42:52
  • 0
Jakiś rok temu zacząłem bawić się w pozowanie na sesjach fotograficznych (portret, nagość zakryta, pary), założyłem sobie instagram, współpracowałem z kilkoma fotografami i kilkoma modelkami, to mnie motywuje do pracy nad swoim ciałem. No ale pomyślałem żeby iść w to dalej i dwa dni temu założyłem sobie również profil na maxmodels, wrzuciłem parę zdjęć i nagle zacząłem dostawać masę wiadomości od fotografów z całej Polski, którzy proponują sesje i większość od razu
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fotograf_codzienny
fotograf_codzienny
18.08.2024, 00:51:14 via Android
  • 1
Jest dokładnie tak jak mówisz. Maxmodels to okropne miejsce w kontekście szukania okazji do sesji foto.
  • Odpowiedz
voot
voot
Autor
18.08.2024, 19:13:56 via Wykop
  • 0
@fotograf_codzienny: A myślałem że znajdę tam coś ciekawego :)

@LoopyMajestic: Dobra to wracam na IG :D Póki co sesje miałem w Krakowie i okolicach, ale w sumie czasem dla dobrej sesji można się wybrać gdzieś dalej
  • Odpowiedz
voot
voot 05.07.2024, 08:50:29
  • 55
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czescmampytanie
czescmampytanie
05.07.2024, 08:57:01 via Wykop
  • 87
@voot: fajną masz "koleżankę"
  • Odpowiedz
2-aminopirydyna
2-aminopirydyna
05.07.2024, 09:07:09 via Wykop
  • 531
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
voot
voot 02.06.2024, 17:14:10
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych
CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych
02.06.2024, 17:16:11 via Wykop
  • 0
@voot: mógłby na Szkolnej mieszkać
  • Odpowiedz
Pan_Slon
Pan_Slon
Pan_Slon
02.06.2024, 17:22:23 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
voot
voot 14.05.2024, 20:38:50
  • 1
Mam takie pytanie amatora, do bardziej ogarniętych w temacie, z czystej ciekawości.
Byłem dzisiaj na małych zakupach w ogrodniczym z roślinami ozdobnymi i krzewami i tak się teraz zacząłem zastanawiać bo oni te rośliny sprzedają w doniczkach, to się je rozmnaża już w takich doniczkach i w czym wyrosły to w tym sprzedają czy sadzi się to normalnie w ziemi i później przesadza się do doniczek na sam transport i handel?
Pierwsze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rozowyslonikx
rozowyslonikx
14.05.2024, 20:45:14 via iOS
  • 1
@voot niektóre są często rozmnażane w doniczkach
  • Odpowiedz
powsinogaszszlaja
powsinogaszszlaja
14.05.2024, 21:00:02 via Wykop
  • 2
chyba sobie o tym poczytam więcej, póki co moje zainteresowanie


@voot: Zajrzyj.

https://www.youtube.com/@ZielonePogotowie/featured

Główny twórca już niestety nie jest z nami, ale spuściznę pozostawił. Korzystaj.
  • Odpowiedz
voot
voot 01.04.2024, 21:02:52
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

v.....c
v.....c
konto usunięte 02.04.2024, 06:24:27 via Wykop
  • 2
@voot: Rollerblade spoko, Tempish to taka firma sprzedająca tani sprzęt wszystkich dyscyplin-raczej samo tego nie projektują, tylko branduja jakieś chińskie designy-ja bym w to nie szedł.

Jak półtorej godziny jeździłeś w Decathlonie to sprawdź czy te rolki nie mają wersji 4 kółkowej. Komfort jest najważniejszy. Tylko upewnij się, że nie kupujesz za dużej. Rolki powinny być dobrze dopasowane, ale plastikowe części nie mogą cisnąć-bo plastik się nie rozejdzie.
Pójście do
  • Odpowiedz
DavyJoness
DavyJoness
03.04.2024, 11:07:24 via Wykop
  • 1
@voot: jakieś problemy z szyną, że po jakimś czasie coś zaczynało piszczeć w kołach
  • Odpowiedz
voot
voot 16.03.2024, 00:42:05
  • 2
( ͡° ͜ʖ ͡°)
voot - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

voot
voot 11.03.2024, 14:38:23
  • 0
Mam takie może proste pytanie, ale nie jestem kompletnie w temacie, mam dość dużą działkę, która na wyrysie z ewidencji gruntów ma oznaczenie RVI czyli jest to teren rolniczy jakieś tam gorszej klasy. Natomiast w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jest na obszarze oznaczonym jako MN/RM. Czyli ta działka jest faktycznie rolna czy budowlana? Da się i czy jest w ogóle sens składać jakieś papiery aby w ewidencji gruntów była oznaczona jako budowlana?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DanekRBI
DanekRBI
DanekRBI
11.03.2024, 15:51:55 via Wykop
  • 4
@voot: To co masz na wyrysie to stan obecny zgodny z Ewidencją Gruntów i Budynków. RVI oznacza użytek rolny o klasie gruntów VI. Jest to potrzebne do obliczania podatków. Użytek oznacza sposób zagospodarowania działki na bieżącą chwilę. Nie ma to nic wspólnego z tym co jest napisane w MPZP - miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego. Potoczne określenie "działka budowlana" odnosi się do tego czy można na niej budować, a nie że
  • Odpowiedz
DanekRBI
DanekRBI
DanekRBI
11.03.2024, 22:10:08 via Wykop
  • 0
@voot: W innych krajach może by to miało sens, ale nie w Polsce, gdzie te same przepisy potrafią się jednego roku dwa razy zmienić, więc jakim cudem wykładowcy w szkole mieliby za tym nadążać skoro niektórzy to uczą z pożółkłych kartek, które sobie sporządzili 30 lat temu i dalej klepią to samo w ten sam sposób. Jakbyś czegoś jeszcze potrzebował się dowiedzieć w sprawie samych działek to pisz śmiało na
  • Odpowiedz
voot
voot 08.03.2024, 09:48:19
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SzycheU
SzycheU
08.03.2024, 09:53:16 via Wykop
  • 3
@voot: Bo uważają, że jak mają samochód to wolno im wszystko i są królami miasta.
  • Odpowiedz
kimunyest95
kimunyest95
08.03.2024, 10:52:36 via Wykop
  • 1
@voot: @SzycheU nie dość, że wydaje im się , że są królami miasta, to jeszcze w Polsce dziwnym trafem kierowcy nie wiedzą, że posiadanie samochodu generuje też pewne obowiązki - jak chociażby przestrzeganie przepisów.

Natomiast w mniemaniu wielu kierowców są oni w hierarchii znacznie wyżej, niż pieszy czy rowerzysta, więc regularnie swoim zachowaniem gardzą innymi uczestnikami ruchu drogowego.
  • Odpowiedz
voot
voot 06.03.2024, 09:21:38
  • 3
Z jakich wtyczek do przeglądarki korzystacie i jakie uważacie za niezbędne do przeglądania Internetu?

U mnie najważniejsze to
uBlock Origin - bez tego nie da się przeglądać stron www,
Bitwarden - ciężko samemu zapamiętać tyle haseł, więc bardzo przydatny
SponsorBlock - to mam od niedawna, sam pomija bloki reklamowe, gadanie lajkach o subskrypcjach, fragmenty bez treści, niektóre filmy to nawet w 20% reklama, oraz przydatne przy słuchaniu muzyki na youtube, bo można ustawić aby
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HaPPe
HaPPe
06.03.2024, 09:33:23 via Wykop
  • 1
@voot: Imagus, Return youtube dislike, TWP - translate web pages, youtube shorts normal player, DeArrow
  • Odpowiedz
purrminator
purrminator
06.03.2024, 11:50:01 via Wykop
  • 1
@voot: Z niewymienionych wyżej to:
F.B.Purity do czyszczenia walla na FB z treści reklamowych
Linkclump do jednoczesnego odpalania (w osobnych kartach) wielu linków jednocześnie
  • Odpowiedz
voot
voot 12.02.2024, 16:28:02
  • 1
Ale kombinują telemarketerzy z Orange żeby naciągnąć na podpisanie nowej umowy :D
Właśnie dzwoniła babka, zaczyna mówić że mają dla mnie taką świetną ofertę z internetem mobilnym, wszystko za darmo, w cenie Internetu domowego który mam teraz. Opowiada o tym jak to wspaniale działa, że 100 GB i się odnawia, nic się za to nie płaci. Później pyta czy Internet domowy z którego korzystam jest ok i czy prędkość mi odpowiada, ja mówię
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C....._
C....._
konto usunięte 12.02.2024, 16:40:28 via Wykop
  • 0
@voot: Jeśli masz usługi w orange to pewnie wystarczy, podpisana po przez rozmowę w sumie to mają nagranie, więc problemu by nie było w razie wątpliwości, pewnie by kazała ci iść po odbiór umowy do salonu lub na mój orange
  • Odpowiedz
darek-jg
darek-jg
12.02.2024, 16:46:50 via Wykop
  • 0
@voot: wystarczy rozmowa ale i tak muszą ci przysłać umowę na potwierdzenie a ty możesz od niej odstąpić w ciągu 14 dni
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 22
  • Strona 13 z 22
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.09.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.06.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.02.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking