Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
uranium14

uranium14

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3461
  • Znaleziska 546
  • Mikroblog 2915
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 8
uranium14
uranium14 08.09.2023, 12:19:30
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uranium14
uranium14
Autor
08.09.2023, 12:29:49 via Wykop
  • 2
@Hieronim_Berelek: ale nie podważam tego że grożą nam ruskie czołgi. Podważam tezę że Ukraińcy walczą za nas i powinniśmy za to utrzymywać pochodzących z Ukrainy uchodźców. Gdyby wojna przeniosła się do nas to zamiast walczyć za nas uciekną dalej na zachód.
  • Odpowiedz
ruda_stuleja
ruda_stuleja
ruda_stuleja
07.09.2023, 15:45:46
  • 1
Może dość głupie pytanie, ale wybaczcie bo jestem biologiem, a nie ekonomistą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Glapa coś dzisiaj mówił, że o kursach walut decydują pewni ludzie. Jacy ludzie?

Ja zawsze myślałem, że waluta jako jakieś dobro wartościowe podlega takim samym zasadom popytu i podaży. Jeżeli kurs danej waluty się osłabia (jak np. złotówka do dolara po dzisiejszym występie jaszczompa) to znaczy, że ludzie się go pozbywają, bo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uranium14
uranium14 07.09.2023, 15:58:55 via Wykop
  • 0
@Mortimer_Gothic: prezesi banków centralnych
  • Odpowiedz
niezdiagnozowany
niezdiagnozowany
niezdiagnozowany
07.09.2023, 12:12:16
  • 4
Jak tam inwestowanie pasywne przez #ike #ikze w DM BOŚ xD. Przypominam spółeczka skarbu państwa do tego.
#gielda
niezdiagnozowany - Jak tam inwestowanie pasywne przez #ike #ikze w DM BOŚ xD. Przypom...

źródło: IMG_20230907_141058

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uranium14
uranium14 07.09.2023, 12:31:07 via Wykop
  • 0
@niezdiagnozowany: @ElMatadore 0,04% to dalej nic przy 0,15% w Mbanku
  • Odpowiedz

231

Polska i Ukraina wchodzą w sojusz giełdowy

Pokaż treści 18+

Polska i Ukraina wchodzą w sojusz giełdowy

W lipcu tego roku, razem z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju, zainicjowaliśmy współpracę z Narodową Komisją Papierów Wartościowych i Giełd Ukrainy, która ma na celu m.in. wspieranie integracji ukraińskiego rynku kapitałowego z międzynarodowymi rynkami kapitałowymi.

poza_nurtem
z
biznesalert.pl
dodany: 06.09.2023, 16:41:37
  • 86
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    gielda
  • #
    ukraina
uranium14
uranium14 07.09.2023, 10:52:22 via Wykop
  • 4
dalej Polacy inwestujcie w ukraińskie spółki, a oligarchowie wydymaja was jak na Kernelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

547

Zuckerberg znów banuje Konfederację

Zuckerberg znów banuje Konfederację

Meta znowu zawiesza konto #Konfederacji‼️ Tym razem na Instagramie! Powód? Wyssane z palca brednie! Czekamy - odwołaliśmy się oczywiście! #StopCenzurze

netvaluator
z
twitter.com
dodany: 04.09.2023, 22:09:10
  • 311
  • #
    konfederacja
  • #
    cenzurujo
  • #
    cenzura
  • #
    stopcenzurze
  • #
    polityka
uranium14
uranium14 05.09.2023, 08:25:44 via Wykop
  • -3
@dendrofag: od kiedy wolność słowa jest w programie lewicy?
uranium14
uranium14 05.09.2023, 08:29:27 via Wykop
  • -7
@Bikiniarz2: najlepiej w ogóle nie reagować na mówione brednie, a potem zgodzić się na miliardy odszkodowania za kamienice żeby poprawić PR, bo cały świat myśli że to my odpowiadamy za holokaust
zdrajczyciel
zdrajczyciel
05.09.2023, 06:41:13
  • 513
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uranium14
uranium14 05.09.2023, 08:18:06 via Wykop
  • 8
@zdrajczyciel: Kredyt 0%, dopłaty do wynajmu, babciowe i 800+ kosztują mniej niż kredyt 2% i 800+?
Coś mi tu nie gra, bo wiek emerytalny też KO ponoć chce zostawić ten sam
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
04.09.2023, 08:34:31
  • 0
Ale bym sobie kupił taki #tauron po 3,66 :)
Wyniki w srodę
#gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uranium14
uranium14 04.09.2023, 08:40:15 via Wykop
  • 2
@widmo82: Ale byś sobie sprzedał takie XTB po 42 :)
  • Odpowiedz
xamoxx
xamoxx
03.09.2023, 19:08:57
  • 722
wczoraj wyszły materiały promocyjne nowych strojów wyjazdowych barcy i nie mogłem się powstrzymać
#mecz #lewandowski #lewandowska
xamoxx - wczoraj wyszły materiały promocyjne nowych strojów wyjazdowych barcy i nie m...

źródło: temp_file1222469292864602062

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uranium14
uranium14 03.09.2023, 21:02:56 via Wykop
  • 101
@xamoxx: pchasz się w pozew( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kolega_z_sasiedztwa
kolega_z_sasiedztwa
26.08.2023, 04:55:00
  • 530
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uranium14
uranium14 26.08.2023, 09:24:11 via Wykop
  • 2
@kolega_z_sasiedztwa: ze starego niezły mamy tupolew
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
23.08.2023, 06:32:43
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uranium14
uranium14 23.08.2023, 08:27:26 via Wykop
  • 0
@Cisek44: A Ukraińcy ani razu nie używali cywilnych budynków - osiedli i galerii handlowych do celów wojskowych, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
PiotrFr
PiotrFr
06.08.2023, 08:21:52
  • 767
Jeśli głowa przejdzie to reszta też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zycietruckera #bekaztransa #heheszki
PiotrFr - Jeśli głowa przejdzie to reszta też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zycietruckera #bekaztrans...

źródło: IMG_20230806_102039

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uranium14
uranium14 06.08.2023, 20:16:13 via Wykop
  • 1
@PiotrFr:
uranium14 - @PiotrFr:

źródło: IMG_5590

Pobierz
  • Odpowiedz
uranium14
uranium14 01.08.2023, 16:47:24
  • 110
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rockoko
Rockoko
Rockoko
01.08.2023, 21:13:20 via iOS
  • 3
@uranium14 ale że co?
  • Odpowiedz
zteekone
zteekone
zteekone
01.08.2023, 22:53:12 via Wykop
  • 9
@Rockoko: Wyborcza forsowała formę "w Ukrainie"
  • Odpowiedz
paczelok
paczelok
19.07.2023, 17:04:58
  • 78
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uranium14
uranium14 19.07.2023, 22:44:19 via Wykop
  • 1
@paczelok: może i zginęła jedna Polka ale za to uratowaliśmy 9999 Ukraińców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MichelDeProteina
MichelDeProteina
09.07.2023, 08:13:11
  • 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uranium14
uranium14 09.07.2023, 09:54:02 via Wykop
  • 2
@MichelDeProteina: Ołtarz poświęcony ofiarom zbrodni wołyńskiej? Obstawiam że jest poświęcony ofiarom "tragedii wołyńskiej" jak nazywają te wydarzenia nasi bracia ze wschodu
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
09.07.2023, 06:56:21
  • 61
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uranium14
uranium14 09.07.2023, 09:48:10 via Wykop
  • 10
@Rogovic: Co to za przeprosiny gdzie dalej czci się zbrodniarzy stawiając im pomniki, a rodziny ofiar nie mogą doprosić się o ekshumacje. Przeprosiny dla picu
  • Odpowiedz
Trader2137
Trader2137
Trader2137
05.07.2023, 19:24:42
  • 1
Żebyście wiedzieli,że inwestujecie na prawdziwym bananie: Cudofix WIG20 w 10 minut z minus 9,1% na plus 4,9%
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tajemnicze-ostatnie-10-minut-zatrzeslo-wczoraj-gielda-1862021.html
Do tego były zagraniczne rekomendacje na Dom Development i Lotos po 0 zł!
Mineło prawie 15 lat i banan jest nadal brązowy, ostatnio w Będzinie
#gielda
Trader2137 - Żebyście wiedzieli,że inwestujecie na prawdziwym bananie: Cudofix WIG20 ...

źródło: banany-z-czarna-skorka

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uranium14
uranium14 06.07.2023, 06:27:23 via Wykop
  • 0
@widmo82: I dalej nikt za to nie odpowiedział. Oto Polska właśnie.
  • Odpowiedz

4

"Oni Zasługują na Prawdę" - przypomnienie spotu PiS z 2011 roku

Pokaż treści 18+

"Oni Zasługują na Prawdę" - przypomnienie spotu PiS z 2011 roku

"Oni czekają na prawdę - jesteśmy Im to winni" grzmiał PiS w 2011 roku. Gdzie jest ta prawda i dlaczego podkomisja smoleńska dalej ciągnie miliony złotych na swoją działalność?

uranium14
z
youtube.com
dodany: 21.06.2023, 08:38:23
  • 1
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    smolensk
  • #
    pis
  • #
    katastrofa
  • <
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 24
  • Strona 15 z 24
  • >

Michał Białek

  • HYPER HYPER!

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.02.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.12.2018

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.09.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking