Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tracz_here

tracz_here

Dołączył 6 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2270
  • Znaleziska 9
  • Mikroblog 2261
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 0
tracz_here
tracz_here przed chwilą
  • 7
Jak czeladnik zobaczy, że Messi 3 bramy władował to się tak napali na bramkę że każda piłka za stadion wyleci xd #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawidlakjsj
dawidlakjsj
dawidlakjsj
przed chwilą via Wykop
  • 0
@tracz_here: xDD
  • Odpowiedz
tracz_here
tracz_here 1 godz. i 25 min temu
  • 4
GOAT

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rmaala
Rmaala
1 godz. i 35 min temu
  • 0
BRAWO! Argentyńscy parodyści do domu, chociaż blisko mają xD
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz_here
tracz_here 1 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@Rmaala: do domu bo ktoś po spalonym strzelił? Oszalałeś?
  • Odpowiedz
tracz_here
tracz_here przedwczoraj, 22:53:35
  • 2
Szkoda, że Bielsa nie wziął Suareza. Może to nie ten sam piłkarz co 10 lat temu, ale na pewno by biegał w pressingu, gryzł trawę i nie tylko.

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
przedwczoraj, 22:54:22 via Android
  • 10
@tracz_here: gryzlby na pewno
  • Odpowiedz
rzaden_problem
rzaden_problem
przedwczoraj, 22:55:49 via Wykop
  • 0
@tracz_here: niestety Luis Suarez się zrespawnował teraz w Kolumbii https://www.flashscore.pl/zawodnik/suarez-luis/fV4fAvB8/ ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
kochamcovid
kochamcovid
przedwczoraj, 21:36:10
  • 2
Był płacz, że Europa dostała za mało miejsc, a póki co europejskie drużyny kompromitują się jedna po drugiej. Ja rozumiem, że turniej długi i teoretycznie najlepsi trzymają siły na potem, ale bez przesady. #mecz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz_here
tracz_here przedwczoraj, 21:38:25 via Wykop
  • 0
@kochamcovid: kompromitują się bo mecze są poza Europą

Europa powinna mieć 40 z 48 miejsc i każde mistrzostwa świata powinny być w europie
  • Odpowiedz
FerdekM
FerdekM
przedwczoraj, 21:31:47
  • 8
Jezu ależ to będzie MECZYCHO, nawet mi nie żal tych co muszą wstać rano do roboty i ich to ominie
#mecz
FerdekM - Jezu ależ to będzie MECZYCHO, nawet mi nie żal tych co muszą wstać rano do ...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz_here
tracz_here przedwczoraj, 21:36:43 via Wykop
  • 1
@FerdekM: czas oddzielić chłopców od mężczyzn
  • Odpowiedz
Marcinnx
Marcinnx
przedwczoraj, 13:47:53
  • 3
co jest!?
xDDD

#mecz #mundial #mundial2026
#michniewicz
Marcinnx - co jest!? 
xDDD

#mecz #mundial #mundial2026
#michniewicz

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz_here
tracz_here przedwczoraj, 13:51:34 via Wykop
  • 2
@Marcinnx: jakiś polak zmienił nazwę profilu na darmowym portalu na arabskie i w chwilę stał się insiderem Tunezyjskiej piłki
  • Odpowiedz
Kozzi
Kozzi
14.06.2026, 20:59:01
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz_here
tracz_here 14.06.2026, 21:02:18 via Wykop
  • 0
@Kozzi: gość jest International

Ojciec z Afryki, urodzony w USA, mieszka w europie i reprezentuje Japonię
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
13.06.2026, 09:53:41
  • 11
Xdddd
#mundial #mecz
MLeko29 - Xdddd
#mundial #mecz

źródło: 1000071107

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz_here
tracz_here 13.06.2026, 10:14:25 via Wykop
  • 13
@MLeko29: tak to jest jak mundial organizuje w krajach 3 świata
  • Odpowiedz
tracz_here
tracz_here 12.06.2026, 20:24:45
  • 1
U mnie jakość lepsze niż na strumyku, a cena taka sama.

Nie ma co narzekać.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vorky
vorky
03.06.2026, 21:47:55
  • 7
Mistrz Polski się zbroi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #transfery #lechpoznan
vorky - Mistrz Polski się zbroi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #transfery #lechpoznan

źródło: 1000039395

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz_here
tracz_here 03.06.2026, 23:04:55 via Wykop
  • 1
@vorky: Korona śmiało może wołać za niego 2, 5-3 miliony ojro

Wątpię by lech chciał tyle wydać.
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
01.06.2026, 10:33:42
  • 2
To ma być ta wielka kasa jakiej nigdy nie było? W Widzewie więcej pewnie sprzątaczka dostaje. #mecz #ekstraklasa #wieczystakrakow
marcelus - To ma być ta wielka kasa jakiej nigdy nie było? W Widzewie więcej pewnie s...

źródło: 1000036669

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz_here
tracz_here 01.06.2026, 11:02:13 via Wykop
  • 6
@marcelus: kozminski to chwilę temu pisał że wieczysta tango down i kwiecień idzie do Wisły

W zimę w 1 lidze wydali 1,6 bańki, a w ekstraklasie mają mniejszy budżet będąc pewnym zarobku z praw tv?
  • Odpowiedz
Desmosedici
Desmosedici
31.05.2026, 20:03:54
  • 0
#mecz oni tam wypier^ skandowali? Do kogo tak pięknie krzyczeli?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz_here
tracz_here 31.05.2026, 20:04:57 via Wykop
  • 2
@Desmosedici: do kibiców Głogowa, bo ci śpiewali wcześniej WTSK
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
31.05.2026, 19:35:41
  • 0
Ulubiony król?
#mecz

Ulubiony król?

  • Karol 2.8% (2)
  • Chrobry 36.1% (26)
  • Wielki 6.9% (5)
  • Maciuś 19.4% (14)
  • Błażej 6.9% (5)
  • Cygański 27.8% (20)

Oddanych głosów: 72

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz_here
tracz_here 31.05.2026, 19:38:39 via Wykop
  • 3
@marcelus: Król Mikael Ishak
  • Odpowiedz
domp12
domp12
31.05.2026, 19:32:48
  • 1
#mecz komentatorzy na TVP Sport są stronniczy w stronę wieczystej. Wie ktoś dlaczego?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz_here
tracz_here 31.05.2026, 19:36:15 via Wykop
  • 0
@domp12: może też mają premie za ich awans jak piłkarze
  • Odpowiedz
tracz_here
tracz_here 30.05.2026, 14:29:09
  • 3
jednak to resovia się zesrała metr przed kiblem xd #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WolnyBLN
WolnyBLN
30.05.2026, 14:29:52 via Wykop
  • 1
@tracz_here: już ściągała spodnie
  • Odpowiedz
heremorie
heremorie
28.05.2026, 15:40:20
  • 6
#mecz wizualnie zamiana brukbetu na chrobrego dużo by dla ekstraklasy nie zmieniła. Dlatego za ŁKSem.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz_here
tracz_here 28.05.2026, 15:54:30 via Wykop
  • 0
@heremorie: czemu?
  • Odpowiedz
tracz_here
tracz_here 28.05.2026, 15:55:24 via Wykop
  • 0
@heremorie: chrobry dostał licencję na grę na stadionie w Lubinie
  • Odpowiedz
JulianGangol
JulianGangol
27.05.2026, 21:46:15
  • 0
Cos tak czuje, ze Barcelona kupujac tego Gordona ma plan nastepujacy. Prawa flanka Yamal, lewa Gordon a z racji tego, ze na rynku 9 jest posucha i wszystko mega drogie to cos mi sie wydaje, ze beda chcieli zrobic 9 z Raphini. Dobrze kombinuje?
#mecz #pilkanozna #fcbarcelona
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz_here
tracz_here 27.05.2026, 21:52:00 via Wykop
  • 4
@JulianGangol: prędzej Gordon na 9 bo tam już grywał
  • Odpowiedz
vorky
vorky
26.05.2026, 17:39:32
  • 11
Jacek nawet tak nie mów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mecz #transfery #motorlublin
vorky - Jacek nawet tak nie mów ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#mecz #transfery #motorlublin

źródło: 1000039154

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz_here
tracz_here 26.05.2026, 19:01:29 via Wykop
  • 1
@vorky: 3 miesiące temu przedłużył umowę XDDD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Robert

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.11.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 03.09.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking