#igrzyskabebzonow v8, tydzien 2 podsumowanie
nie jest dobrze, ale niejest tez i zle
odpadlo 20 osob (plus dzis jeszcze jedna), grubasy dalej nie rozumiueja prostego reguilaminu i pozniej pisza z pretensjami
no ja j---e, czytanie ze zrozumieniem to podstawowka chlopaki
nie jest dobrze, ale niejest tez i zle
odpadlo 20 osob (plus dzis jeszcze jedna), grubasy dalej nie rozumiueja prostego reguilaminu i pozniej pisza z pretensjami
no ja j---e, czytanie ze zrozumieniem to podstawowka chlopaki
#igrzyskabebzonow to nie ma co ukrywac igrzyska niepelnosprawnych debili
co jeden to glupszy, c---a sie znaja na odchudzaniu w wiekszosci
zra jak swinie, co tylko jakis dlugi weekend, swieto, albo po prostu wtorek to nagle wpada 4000 kcal nadprogramowe
ja nie wiem po co ja sie mecze i nadal to prowadze
Ja jestem jednym z tych ktorzy wylecieli, wpisywalem codziennie przez jakies 7 tygodni, potem mialem nawrot depresji i przeszedlem na wpisywanie raz w tygodniu, ale diete dalej trzymalem i codzienne wazenie tez bo to byl jeden pozytyw jaki mnie pchal do przodu. Przedwczoraj wchodze zeby wpisac wage a mojego nicka nie ma. Zalamka.
Nie opierrzielalem sie, w 6 tygodni stracilem ponad 7.5 kilograma, w 12 tygodni mialem szanse na
ja tez rozumiem ze poswiecasz swoj czas i ze organiujesz to i prowadzisz spolecznie, rozumiem tez ze przywrocenie kogos to duzo dodatkowej roboty, tylko ciezko mi sie pogodzic ze ja sie nie opierezielalem ani z wpisywaniem - w mojej grupie bylem jedynym ktory wpisywal wage kazdego dnia, ani z dieta. Uwazam ze powinienem dostac jeszcze jedna szanse albo powinna byc tygodniowa kara albo zobowiazanie np ze waga spadnie o
ja zmagam sie ze swoimi problemami i przez 7 tygodni wpisywalem codziennie
nie rozumiem argumentu o gosciu ktory chodzi po usa
ok.
w sumie to nie ok, wpisywanie codziennie wlasnie jak nic innnego pokazuje dedykacje, nie mow prosze ze wystarczy raz na 6 dni bo to odwracanie kota ogonem. Jak brukselek sam powiedzial, wystarczy wpisywac, mozna cokolwiek, bo nie ma tego jak zweryfikowwc, wiec te codzienne wpisy pokazuja zaangazowanie, wiec nie mow ze to nic nie znaczy bo wystarczy raz na tydzien bo to nie jest zbyt fair.
ja chce dalej brac udzial, stad odpisuje juz trzeciej osobie.
ja mam swoj prywatny spreadsheet (juz jawet sen monitoruje) i apke do zapisywania kalorii z zywnosci, excel z igrzysk jest
wiem, mam dosc walki z kilkoma osobami.
poddaje sie
Jak kiedys bedziesz cierpial lub ktos z twojej rodziny bedzie cierpial to zrozumiesz.
Nic nie napisales w calej dyskusji, wogole ani slowa sensownego, tylko na koncu sie dowaliles, bo latwo byc cynicznym toksycznym gnojem.