Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko158
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Fatlethix
Fatlethix
Profil firmowy

Fatlethix

Dołączył 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20
  • Znaleziska 1
  • Mikroblog 19
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
05.06.2026, 08:15:52
  • 15
taki wpis w polowie tygodnia bo nie wyczymie
#igrzyskabebzonow to nie ma co ukrywac igrzyska niepelnosprawnych debili

co jeden to glupszy, c---a sie znaja na odchudzaniu w wiekszosci
zra jak swinie, co tylko jakis dlugi weekend, swieto, albo po prostu wtorek to nagle wpada 4000 kcal nadprogramowe
ja nie wiem po co ja sie mecze i nadal to prowadze
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatlethix
Fatlethix
Fatlethix 05.06.2026, 10:00:12 via Android
  • 3
@wykopowy_brukselek:

Ja jestem jednym z tych ktorzy wylecieli, wpisywalem codziennie przez jakies 7 tygodni, potem mialem nawrot depresji i przeszedlem na wpisywanie raz w tygodniu, ale diete dalej trzymalem i codzienne wazenie tez bo to byl jeden pozytyw jaki mnie pchal do przodu. Przedwczoraj wchodze zeby wpisac wage a mojego nicka nie ma. Zalamka.

Nie opierrzielalem sie, w 6 tygodni stracilem ponad 7.5 kilograma, w 12 tygodni mialem szanse na
  • Odpowiedz
Fatlethix
Fatlethix
Fatlethix 05.06.2026, 10:25:22 via Android
  • 0
@wykopowy_brukselek:

ja tez rozumiem ze poswiecasz swoj czas i ze organiujesz to i prowadzisz spolecznie, rozumiem tez ze przywrocenie kogos to duzo dodatkowej roboty, tylko ciezko mi sie pogodzic ze ja sie nie opierezielalem ani z wpisywaniem - w mojej grupie bylem jedynym ktory wpisywal wage kazdego dnia, ani z dieta. Uwazam ze powinienem dostac jeszcze jedna szanse albo powinna byc tygodniowa kara albo zobowiazanie np ze waga spadnie o
  • Odpowiedz
Fatlethix
Fatlethix
Fatlethix 05.06.2026, 10:29:46 via Android
  • 1
@KakaowyTaboret:

ja zmagam sie ze swoimi problemami i przez 7 tygodni wpisywalem codziennie

nie rozumiem argumentu o gosciu ktory chodzi po usa
  • Odpowiedz
Fatlethix
Fatlethix
Fatlethix 05.06.2026, 10:32:57 via Android
  • 1
@KakaowyTaboret:

ok.

w sumie to nie ok, wpisywanie codziennie wlasnie jak nic innnego pokazuje dedykacje, nie mow prosze ze wystarczy raz na 6 dni bo to odwracanie kota ogonem. Jak brukselek sam powiedzial, wystarczy wpisywac, mozna cokolwiek, bo nie ma tego jak zweryfikowwc, wiec te codzienne wpisy pokazuja zaangazowanie, wiec nie mow ze to nic nie znaczy bo wystarczy raz na tydzien bo to nie jest zbyt fair.
  • Odpowiedz
Fatlethix
Fatlethix
Fatlethix 05.06.2026, 11:01:44 via Android
  • 1
@niejestemjutuberem:

ja chce dalej brac udzial, stad odpisuje juz trzeciej osobie.

ja mam swoj prywatny spreadsheet (juz jawet sen monitoruje) i apke do zapisywania kalorii z zywnosci, excel z igrzysk jest
  • Odpowiedz
Fatlethix
Fatlethix
Fatlethix 05.06.2026, 11:03:21 via Android
  • 0
@wykopowy_brukselek:

wiem, mam dosc walki z kilkoma osobami.

poddaje sie
  • Odpowiedz
Fatlethix
Fatlethix
Fatlethix 05.06.2026, 11:40:30 via Android
  • 1
@artur-szarak:

Jak kiedys bedziesz cierpial lub ktos z twojej rodziny bedzie cierpial to zrozumiesz.

Nic nie napisales w calej dyskusji, wogole ani slowa sensownego, tylko na koncu sie dowaliles, bo latwo byc cynicznym toksycznym gnojem.
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
27.04.2026, 12:02:37
  • 56
#igrzyskabebzonow v8, tydzien 2 podsumowanie

nie jest dobrze, ale niejest tez i zle

odpadlo 20 osob (plus dzis jeszcze jedna), grubasy dalej nie rozumiueja prostego reguilaminu i pozniej pisza z pretensjami
no ja j---e, czytanie ze zrozumieniem to podstawowka chlopaki
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatlethix
Fatlethix
Fatlethix 27.04.2026, 21:30:34 via Android
  • 0

Przegladu technicznego watroby nie robi sie w trakcie igrzysk.
Jest ciezko wystarczajaco tak jak jest.
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
14.04.2026, 15:26:05
  • 1
Politycy kłamią. Czemu kłamią? Bo przy wadze 120kg+, a tyle waży:
1. Nie dałby rady
2. Jakby dał radę, to rano miałby krainę umarłych:
-wszystkie mięśnie stabilizujące kręgosłup sprawiłyby, że nie mógłby się schylić nawet do krzesła by usiąść
-załatwione mięśnie łydek na wiele dni lub nawet na tydzień
-potencjalne infekcje dróg oddechowych, biegasz zziajany w tej temperaturze bez przygotowania?
luke-mat - Politycy kłamią. Czemu kłamią? Bo przy wadze 120kg+, a tyle waży:
1. Nie d...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatlethix
Fatlethix
Fatlethix 15.04.2026, 10:21:42 via Android
  • 0
@luke-mat:

moge potwierdzic marsze, mialem wieksza wage o kilka kilo od 120 i robilem 3 x 2 godziny szybkiego marszu w tygodniu. Przestalem jak zaobserwowalem jak obite mam nogi po 2 i 3 treningu i jak to obijalo mi kostki i stopy. Jakakolwiek przerwa wiecej jak 3 dni i moglem latac. , ale trzecie chodzenie w tygodniu to na obolalych nogach. Po pewnym czasie dalem spokoj bo choc kalorie spalone
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
13.04.2026, 08:30:28
  • 102
#igrzyskabebzonow v8 czas zaczac
https://forms.gle/cRk1hgrinihM6LWVA

1. nalezy wpisywac wage minimum raz na 7 dni, przy dluzszej przerwie wylatujesz
2. kto nie wpoisze wagi wylatuje w p---u a jak wyleci w pierwszych 6 tygodniach to ma bana na kolejne igrzyska
3. nalezy dolaczyc do discorda i zmienic tam nick na wykopowy
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fatlethix
Fatlethix
Fatlethix 14.04.2026, 08:55:40 via Android
  • 1
@moll:

jeszcze suplementację sobie ogarniam, bo ostatnio udało mi się w końcu unormować problem gromadzenia się wody w organizmie. Okazało się, że niedobory tiaminy...


Mozesz napisac cos wiecej o gromadzeniu sie wody i braku tiaminy, jak to udalo sie to powiazac?
Mnie pojawia sie opuchlizna przy kostkach i na stopach jak napije sie czarnej herbaty.
  • Odpowiedz
Fatlethix
Fatlethix
Fatlethix 15.04.2026, 09:53:11 via Android
  • 1
@moll:

Ciesze sie ze udalo Ci sie dojsc do przyczyny i znalezc rozwiazanie, dzieki za wyjasnienie, moj lekarz by tego nie ogarnal majac cala game testow dostepna.
  • Odpowiedz

Fatlethix

  • Fat, athletic and thick.

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 14.04.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking