Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
toolonge
toolonge

toolonge

Dołączył 9 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2958
  • Znaleziska 353
  • Mikroblog 2605
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 3
jezdzilemmercemipalilempopularne
jezdzilemmercemipalilempopularne
26.04.2026, 10:14:12
  • 6
Ja kiedyś dostał mandat ale odmówiłem przyjęcia. Nigdy nie miałem problemu by dostać zaświadczenie o niekaralności. A potrzebowałem chybo z 10 razy do każdego zakładu.
#przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 26.04.2026, 10:36:58 via Wykop
  • 0
@jezdzilemmercemipalilempopularne: mandat nie ma związku z zaś o niekaralności
  • Odpowiedz
Fortepianino
Fortepianino
26.04.2026, 10:24:20
  • 0
sprzedawać to czy trzymać bo je dostałem przez wydzielenie? #syn2bio #gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 26.04.2026, 10:29:27 via Wykop
  • 1
@Fortepianino: a ja sprzedałem i uj raczej będzie leci c do ok 2x
  • Odpowiedz
dzien_dobry_22
dzien_dobry_22
dzien_dobry_22
26.04.2026, 09:30:18
  • 638
I teraz pięknie widać ile kabzy mają te wszystkie firemki, w większości pracownicy z----------ą za najniższą krajową, ale lepiej w--------ć 1,5 mln na jakąś fundacyjke dla reklamy niż poprawić warunki pracy albo dać podwyżki. #latwogang
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 26.04.2026, 09:37:24 via Wykop
  • 68
@Asddes: jak się nie da ? Koszty płacy się jak najbardziej odpisuje
  • Odpowiedz

509

W stosunku do ubiegłego roku bezrobocie w Tychach wzrosło o 38%!

W stosunku do ubiegłego roku bezrobocie w Tychach wzrosło o 38%!

Sypie się rynek pracy nawet w dobrze prosperujących miastach powiatowych.

dolina_korupcji
z
noweinfo.pl
dodany: 25.04.2026, 19:37:03
  • 111
  • #
    tychy
  • #
    bezrobocie
  • #
    slask
  • #
    januszebiznesu
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
toolonge
toolonge
toolonge 26.04.2026, 08:53:09 via Wykop
  • 3
@bzikus: jak to jest się rozwijać geometrycznie
Glupiii
Glupiii
26.04.2026, 08:12:03
  • 17
Well, mialem chyba racje ze j----i mi fiutem po tym jak widzialem ze sie reklamuja na filmanie. Te lokaty jeszcze rozumiem, uwazam nawet, ze bardzo spoko, ze zamiast p-----------c nadwyzki to reinwestuja, ale 33% siana idace na koszty administracyjne? No zostawia to troche niesmak xD. To, ze prezes fundacji charytatywnej tez sobie 20 kola miesiecznie wyplaca (a to bylo przed tym streamem gdzie zebrali 80baniek) tez jest troche zastanawiajace. W tym panstwie
Glupiii - Well, mialem chyba racje ze j----i mi fiutem po tym jak widzialem ze sie re...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 26.04.2026, 08:37:45 via Wykop
  • 9
@Glupiii: tak właśnie dziala większość NGO po co pracować jak można zatrudnić się u siebie i udawać że się robi dobro z własnego serduszka
  • Odpowiedz
PiersKurczaka
PiersKurczaka
26.04.2026, 08:15:41
  • 7
Uważam, że za małe przewinienia, np. kradzież poniżej 500 złotych i inne takie, powinno się człowieka zamykać na 3 dni w dyby na miejskim rynku i pobierać piątaka od przechodniów za możliwość rzucenia w delikwenta pomidorem.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 26.04.2026, 08:19:20 via Wykop
  • 0
@PiersKurczaka: ale pomidory są tanie tylko latem
  • Odpowiedz
Glupiii
Glupiii
26.04.2026, 08:02:07
  • 2
Nie no jak dla mnie to ten zamach na trumpa to ustawione gowno ze wzgledu na beznadziejna sytuacje polityczna. Juz co do pierwszego nie jestem pewien czy to nie byla ustawka, ale tutaj to tak w 90% obstawiam, ze wszystko bylo od poczatku do konca zaplanowane. A wy jak uwazacie?

#gielda #trump

Czy zamach byl ustawiony

  • Ta 80.0% (116)
  • Nie 20.0% (29)

Oddanych głosów: 145

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 26.04.2026, 08:11:23 via Wykop
  • 0
@Glupiii: teoretycznie nie w ucho a mówili że to jakiś odprysk od szkła promptera czy czegoś innego idk
  • Odpowiedz
AgentGRU
AgentGRU
25.04.2026, 16:18:42
  • 2
nie mam pomysłu co jeść na kolację, nawet na dowóz żarcie mi się znudziło, bo jadłem już wszystko. over
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
toolonge
toolonge
toolonge 25.04.2026, 16:27:36 via Wykop
  • 0
@AgentGRU: utracjusz
  • Odpowiedz
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
andrzej-tata-000000
25.04.2026, 14:36:32
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 25.04.2026, 14:47:42 via Wykop
  • 1
@andrzej-tata-000000: do czasu aż przestaniesz ciągle pytać
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
25.04.2026, 14:36:56
  • 5
#heheszki
ROTTE_N - #heheszki

źródło: 1000026869

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 25.04.2026, 14:46:52 via Wykop
  • 3
@R_O_T_T_E_N: nie toilet tylko bathrooms
  • Odpowiedz
b0dyload
b0dyload
25.04.2026, 13:48:17
  • 76
#zaorski #gielda #latwogang #cancerfighters
b0dyload - #zaorski #gielda #latwogang #cancerfighters

źródło: 1000047681

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 25.04.2026, 13:52:14 via Wykop
  • 16
@b0dyload: dobry plan !
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
25.04.2026, 13:24:07
  • 20
Trukelski makowiec

#przegryw #heheszki #marketing #zywnosc
tomwick55 - Trukelski makowiec 

#przegryw #heheszki #marketing #zywnosc

źródło: 1000030415

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 25.04.2026, 13:33:34 via Wykop
  • 4
@tomwick55: bo to dziewica jest
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
25.04.2026, 13:25:28
  • 48
XD "ze względu na wzrost może odpalić Cię jedna dziewczyna ale 5 innych da Ci szansę" xD widać typiara że nie wie co mówi. W dodatku porównuje wzrost do normalnych preferencji jak waga, kolor włosów czy rozmiar biustu. Szkoda tylko że na wzrost nie masz praktycznie żadnego wpływu a ma resztę tych rzeczy już tak. #przegryw #blackpill #logikarozowychpaskow
Holetoanother_universe - XD "ze względu na wzrost może odpalić Cię jedna dziewczyna a...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 25.04.2026, 13:32:43 via Wykop
  • 3
@Hole_to_another_universe: to preferencja ! Nie dyskryminuje zwyczajnie wolę białych 💁‍♂️
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
25.04.2026, 12:45:15
  • 2
#kolchoz
Mega_Smieszek - #kolchoz

źródło: 0627e7016ce34584aa4ae0585cde6ce6

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 25.04.2026, 12:56:07 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: teraz list motywacyjny to jak papier toaletowy Dowolny w dowolnej ilości Nawet mogę cały poemat motywacyjny dać
  • Odpowiedz
Henson_
Henson_
25.04.2026, 12:17:29
  • 0
To prawda ze w Hiszpanii rynek pracy jest rozwalony i na jedno stanowisko w głupim kołchozie jest bardzo dużo chetnych?
#hiszpania #przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 25.04.2026, 12:33:33 via Wykop
  • 0
@Henson_: tak bo se te wszystkie hiszpańskojęzyczne tam do roboty przyjechały i teraz nawet się po Polsce panoszą Na szczęście tu inny język
  • Odpowiedz
anonanonimowy321
anonanonimowy321
25.04.2026, 11:51:49
  • 8
Muszę znaleźć jakąś pracę na ochronie w systemie 24/48 za około 6 tys. 3605zl to jest mało w chuy, nie da się sensownie żyć za tyle, teraz to ta cała wyplata 3700zl na naprawę auta idzie a gdzie tu jedzenie jakieś i kredyt xd jak żyć panie prezydencie #przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 25.04.2026, 11:58:45 via Wykop
  • 0
@anonanonimowy321: jak se kpof zrobisz i będziesz jeździł ze środkami pieniężnymi to możesz se na ochronie i z 10k + wyciągnąć Ale to trzeba nie być cieciem
  • Odpowiedz
fsnelo
fsnelo
25.04.2026, 11:52:44
  • 34
takze tego xd

#samotnosc #przegryw #depresja #tinder
fsnelo - takze tego xd 

#samotnosc #przegryw #depresja #tinder

źródło: IMG_0228

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

toolonge
toolonge
toolonge 25.04.2026, 11:56:46 via Wykop
  • 0
@fsnelo: głupota smutas nie jest synonimem samotnika tak samo jak śmieć ponurak i mruk Parszywa owca xd
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 7 z 11
  • >
  • wroc

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.02.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking