Po interwencji w jednym z mieszkań na terenie powiatu kościańskiego 25-letni obywatel Mołdawii został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Początkowo miał tam jedynie wytrzeźwieć, jednak jego agresywne zachowanie wobec funkcjonariusza skutkowało postawieniem mu zarzutów gróźb karalnych.
W Płocku między między blokami przy placu zabaw z dziećmi, bili się wczoraj imigranci. Ktoś rozpoznaje język? Wcześniej jeden podobno dostał nożem. Dzicz... Fajnych sąsiadów mam sprowadzają. W spokojnym dotąd Płocku są już ich tysiace -gruzinów, hindusów i pakoli.
Z ciekawości przeglądałem stare zdjęcia i jestem trochę w szoku jak mocno mi się udało schudnąć przed rok Zacząłem odchudzanie 08.04.2024 roku Waga początkowa:100KG Waga końcowa:78KG(stan na dzień 12.04.2025) Co zrobiłem, że tyle schudłem ? Głównie to mocne ograniczenie fast foodów, słodyczy a jak już mnie brało na coś niezdrowego, to robiłem dzień niezdrowego żarcia, ale potem to spalałem. Uczęszczałem też na treningi krav magi, które też mi sporo pomogły spalać KCAL i bardzo dużo jazdy
W nocy doszło do około 300 prób nielegalnego przekroczenia polskiej granicy poinformował na konferencji prasowej Władysław Kosiniak-Kamysz. Presja wzrasta podkreślił wicepremier i szef Ministerstwa Obrony Narodowej.
- UEFA rozpoczęła proces powrotu rosyjskich drużyn narodowych i klubów na arenę międzynarodową. Ciekawe gdzie teraz są ci co twierdzili, że zachód nie wróci na normalne tory z Rosją po wojnie?
Funkcjonariusze z Dolnośląskiego Urzędu Celno-Skarbowego na autostradzie A4, w okolicach Jędrzychowic, zatrzymali ciężarówkę, która przewoziła aż 24 tony zgniecionych, metalowych opakowań z Niemiec do Polski. Kierowca nie posiadał żadnych zezwoleń na
źródło: image_picker_DFC52B1D-8F3B-43B8-BA37-975F3188FC5D-16236-00000438B4FB9E75
Pobierz