Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko151
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Hankook

Hankook

Dołączył 7 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2046
  • Znaleziska 3
  • Mikroblog 2043
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
Hankook
Hankook 6 godz. i 56 min temu
  • 5
#pogoda k---a nigdy w życiu nie czułem takiego skwaru ja p------e XDD idę zaraz chyba do auta posiedzieć w klimatyzacji XD
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wrobel28
wrobel28
6 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 0
@kamiloslav: siedze sobie w klimatyzowamym salonie a ty możesz mi obciągnąc frustracie
  • Odpowiedz
kamiloslav
kamiloslav
kamiloslav
6 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 0
@wrobel28: też mam klimę, wielkie mi rzeczy. Żeś na kredyt wziął i szpanujesz.
  • Odpowiedz
Casuel
Casuel
przedwczoraj, 14:29:31
  • 0
#gta6
Casuel - #gta6

źródło: 1000008257

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hankook
Hankook przedwczoraj, 14:53:17 via Wykop
  • 4
@Casuel: potężny marketing na dwa zwiastuny i kilka wywiadów XD
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
25.06.2026, 09:52:41
  • 17
Po co przejmować się ceną gry, która bedzie na drugi dzień po premierze do z-------a z torrentów? Przecież i tak nikt normalny nie daje j-----a o multiplayer gdzie sie kupuje przewage prawdziwymi pieniędzmi i jest od c---a hakerów.

Juz pomijam serwery cosplayerów z bardzo zaawansowanym autyzmem.

Cyk piratebay, przejść singla i po temacie. 450zl lepiej juz wydac na porzadna dziwke i sie z nia pobawić niz autystami

Problem
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hankook
Hankook 25.06.2026, 11:49:11 via Wykop
  • 1
@jegertilbake: a co to za różnica strzelać na padzie czy myszce jak to nie counter strike, strzela się żeby robić byle jak r--------l xD
  • Odpowiedz
k-syy
k-syy
k-syy
24.06.2026, 22:01:59
  • 0
Mamy ceny GTA VI w PL: 349 PLN za standard, 429 PLN za ultimate ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ceny w USD to odpowiednio 79 USD i 99 USD.

#gta6
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hankook
Hankook 24.06.2026, 22:07:30 via Wykop
  • 0
@Marcel95: ciekawe czy w ogóle przygotowali na start preorderów, czy poziom kładzenia lachy na graczy osiągnął zenitu XDD
  • Odpowiedz
Slavonlorden
Slavonlorden
24.06.2026, 18:24:59
  • 1
#gta6 #gta #gry #playstation #pcmasterrace #xbox
Nowe screeny wyglądają średnio w porównaniu do tego co pokazywali wcześniej. Widać lekki downgrade.
Slavonlorden - #gta6 #gta #gry #playstation #pcmasterrace #xbox
Nowe screeny wyglądaj...

źródło: g6

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hankook
Hankook 24.06.2026, 18:29:57 via Wykop
  • 1
@Slavonlorden: grafa będzie w stylu horizon forbidden west trochę podkręcona i tyle, więcej z konsoli nie wycisną przecież xD
  • Odpowiedz
avirant
avirant
18.06.2026, 00:30:40
  • 5
Jakby ktoś nie wiedział na boisku jest gracz warty 80 mln €. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

XD

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hankook
Hankook 18.06.2026, 00:32:28 via Wykop
  • 3
@avirant: ten czarny?
  • Odpowiedz
Sasza23
Sasza23
18.06.2026, 00:24:56
  • 3
nie bardzo wiem jak dalej komentować co tu się dzieje, więc daje przepis na sernik:
Składniki
1 kg zmielonego twarogu
250 g miękkiego masła
1 i 1/3 szklanki cukru pudru
6 jajek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hankook
Hankook 18.06.2026, 00:29:38 via Wykop
  • 1
@Sasza23: nie dam plusa bo bez rodzynek
  • Odpowiedz
looolbeka
looolbeka
18.06.2026, 00:28:04
  • 7
ciekawe czy kibice Ghany i Panamy potrafią spojrzeć chłodno na ten mecz jaka to jest kopanina, czy emocje biorą górę i się jarają xd

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hankook
Hankook 18.06.2026, 00:29:07 via Wykop
  • 9
@looolbeka: jesteś kibicem polski i nie wiesz?
  • Odpowiedz
Hankook
Hankook 17.06.2026, 18:59:28
  • 0
#mecz mocny mecz, usnąłem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
17.06.2026, 00:56:42
  • 7
O co byście zapytali Messiego, gdybyście go spotkali w Biedronce?

#mecz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hankook
Hankook 17.06.2026, 00:57:43 via Wykop
  • 6
@CzeczenCzeczenski: czy ma kompleks Szczęsnego za tego karnego
  • Odpowiedz
Hankook
Hankook 16.06.2026, 23:17:27
  • 1
#mecz chłop dostał 38,3 gorączki, może napisać o urlop na żądanie i zostać Messiego oglądać, jak masz cytrynę to wyciskaj czy coś
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NadchodziKryzys
NadchodziKryzys
16.06.2026, 23:19:27 via Wykop
  • 2
może napisać o urlop na żądanie

Możesz nawet i bez gorączki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hankook:
  • Odpowiedz
HedonistycznyEremita
HedonistycznyEremita
15.06.2026, 00:49:31
  • 7
#mecz Paradoksalnie, cieszę się że nasze 'orły' nie pojechały na ten mundial. Po spotkaniu o takim tempie i intensywności, co najmniej połowa naszego składu kwalifikowałaby się do RKO. xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hankook
Hankook 15.06.2026, 00:50:33 via Wykop
  • 1
@HedonistycznyEremita: autobus by postawili
  • Odpowiedz
Hankook
Hankook 14.06.2026, 23:50:05
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bo-banley
bo-banley
14.06.2026, 21:55:42
  • 7
#mecz

mecz dla gigachadów
bo-banley - #mecz 

mecz dla gigachadów

źródło: wy46jqhagef

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hankook
Hankook 14.06.2026, 21:57:00 via Wykop
  • 1
@Miroman: ja jestem robotny a oglądam, po prostu na 13 do roboty XD
  • Odpowiedz
sewieu666
sewieu666
13.06.2026, 22:59:03
  • 12
#mecz lewandowski reklamujacy bank pekao to najgorsza antyreklama tego banku jaka istnieje, typ sie nie dostal na mundial itp.

@BankPekaoSA dumni jestescie z tego ze macie taką antyreklame ze sie rzygac chce jak sie na tego typa patrzy i to jeszcze podczas mundialu
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hankook
Hankook 13.06.2026, 22:59:38 via Wykop
  • 4
@sewieu666: XDD
  • Odpowiedz
patykiem_pisane
patykiem_pisane
13.06.2026, 22:19:18
  • 2
Reprezentacja Brazylii jest aż tak słaba, że jakieś Maroko ich ciśnie? Co tam się odwaliło w ostatnich latach?
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hankook
Hankook 13.06.2026, 22:19:59 via Wykop
  • 1
@patykiem_pisane: Maroko z Hiszpania wygrało na poprzednich mistrzostwach
  • Odpowiedz
Braand
Braand
28.04.2026, 21:01:40
  • 11
#mecz Ja p------e zapomniałem, że dziś LM to wchodzę na flashscore zobaczyć jaki wynik. Widzę 5-4 dla PSG to pewnie nudny mecz musiał być, że PSG dopiero w karnych wygrało. Dużo nie straciłem prawda ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hankook
Hankook 28.04.2026, 21:03:59 via Wykop
  • 1
@Braand: w studiu mówią że to tylko mecz sezonu i nic lepszego nie zobaczymy, więc luz mało straciłeś
  • Odpowiedz
TruskawkaNaTorcie
TruskawkaNaTorcie
15.04.2026, 11:47:53
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hankook
Hankook 15.04.2026, 16:22:50 via Wykop
  • 0
@TruskawkaNaTorcie: Idioci k---a obwiniają wszystkich w komentarzach tylko nie rząd XD też dostałem sroga podwyżkę
  • Odpowiedz
KwadratF1
KwadratF1
08.04.2026, 00:15:20
  • 3
#wojna #iran #trump
To o której leco te atomy bo ja już ubrany?
KwadratF1 - #wojna #iran #trump
To o której leco te atomy bo ja już ubrany?

źródło: No i w pizdu wylądował

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hankook
Hankook 08.04.2026, 00:17:44 via Wykop
  • 1
@KwadratF1: już było przegapiłeś, limanowo zgruzowane
  • Odpowiedz
rozdartapyta
rozdartapyta
07.04.2026, 23:24:22
  • 11
Obecna polityka USA wobec Iranu to jak laska z borderem, od gróźb zniszczenia całej cywilizacji do niemal haniebnego rozejmu i to zaledwie w kilka godzin. Jutro napiszą że ich kochają i zawsze byli z nimi.

#usa #iran
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hankook
Hankook 07.04.2026, 23:25:01 via Wykop
  • 6
@rozdartapyta: trump border kicia
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 28.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.08.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking