Hmm... Chciałabym kiedyś dostać list. Taki w kopercie, wysłany pocztą, najlepiej miłosny.
Nigdy nie dostałam prawdziwego listu. Dziś najwięcej na co można liczyć, to trzy zdania na WhatsApp z zachowaniem interpunkcji i wielkich liter. A i to nieczęsto.
#nostalgia
Nigdy nie dostałam prawdziwego listu. Dziś najwięcej na co można liczyć, to trzy zdania na WhatsApp z zachowaniem interpunkcji i wielkich liter. A i to nieczęsto.
#nostalgia























Jak się od tego uwolnić? Gdzie szukać alternatyw?
Myślę, że ludzie nie są dziś samotni dlatego, że nie mogą znaleźć odpowiedniej osoby.
Są samotni, bo znalezienie odpowiedniej osoby oznaczałoby, że trzeba wpuścić kogoś
źródło: 1000022920
PobierzNiestety za wiele razy się przejechałem, dopuszczając innych zbyt blisko. W głębi serca jestem wrażliwy i potrafię wiele dla kogoś poświęcić, ale życie zrobiło swoje. Nauczyłem się stawiać twarde granice i zwyczajnie to ja zawsze będę na pierwszym miejscu w każdej relacji.
@scriptum_nox: na tagu przegryw