#latwogang jesteś sobie mieszkańcem szarego warszawskiego bloku i toczysz leniwe życie, które zmienia się na tydzień. Codziennie wychodząc spotykasz Cezarego Pazure, Jana Błachowicza, Szpakowskiego, Borka i masę innych osób których oglądałeś tylko i wyłącznie w telewizji
@krzysssss: Stanowski wrzucił nagranie z dzisiaj, zagadywał tam do sąsiadów i w sumie, to mówili, że spoko jest i nie słychać, jedynie jak konfetti odpalą, to trochę :) więc raczej git
3 dni w internecie nie widziałem negatywnych opinii o zbiórce łatwo. Wchodzę dzisiaj wieczorem na wykop. A w gorących jak w lesie, co ja gadam jak w lesie, jak w chlewie obsranym gównem. Nie warto było k---a, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda k---a gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę
@now_: @krzysssss Kiedyś tak nie było, od jakichś 8 lat przybyło frustratów rodem z 4chana. Siedzą kuca biją przed monitorem, a potem wchodzą na vikop.ru i walą jadem. ¯\(ツ)/¯
: @krzysssss typ pare miesiecy temu se z Edem Sheeranem akcje promocyjna robił a @LuzikSebastian się zastanawia co to za nowy typ w internecie i czy patostreamy będzie robił xd to, że ty go nie znasz nie znaczy że znany nie jest szerzej :P ja połowy influ z milionem subów nie znam 😂 mało tego, mam brata 15 lat młodszego ode mnie(już 18 letni) i mi pokazuje znane osoby a
#latwogang #polskiyoutube #akcja #cancerfighters z tej akcji charytatywnej zrobiła się pożywka dla miernot internetowych, które myślą, że swoją obecnością pomogą bo 10 letnie maćki i julki akurat wpłacą pieniądze xD jakie to jest krwa żenujące, ciekawe kto jeszcze wpadnie, żeby "pomóc" smutek i wstyd za tych podludzi chodzi oczywiście o strimerów i jutuberów...
@Khepresh: chyba każdy o tym wie i się z tym zgadza, ale w każdym kraju masz to samo, zbiórki są wszędzie, a chorób jest tyle, że państwo nawet jakby dokładało do tego interesu w znaczniejszym stopniu, to i tak by nie wyrobiło. Może i miernoty internetowe, ale żeby zbiórka się niosła, to muszą przychodzić, bo fanbase swój mają przez co trafia to też do mediów głównego nurtu a to daje
Wierzył, że jest drapieżnikiem, który musi zamordować ,niewinną owieczkę'. " - Leczenie i nadzór w szpitalu psychiatrycznym może przyjmować formę pozornie korzystnej współpracy. Oznacza to, że będzie się zachowywał tak, jak oczekuje od niego personel medyczny, aby jak najszybciej opuścić szpital."
@mecenas_dudala: Ja to mogę zrozumieć, pytanie czy zrozumie to mąż, brat, ojciec, syn ofiary. Pytanie też powstaje czy chłop na wolności za 10 lat się nie odklei i nie zrobi większej masakry. Z perspektywy takiego ojca, co ma dziecku powiedzieć? Że mamusia została porąbana siekierą w pracy, bo pewien biedny chłopiec był chory i nie wiedział co czyni ale panowie wyedukowani specjaliści podjeli dobrą decyzję i pozwolili temu Panu wyjść
@LeonL: TVN24: „ Jak powiedział w poniedziałek TVN24 rzecznik świdnickiej prokuratury, prokurator Mariusz Pindera, podejrzany miał wrócić do domu i zostawić tam psa, a następnie zabrać karabinek automatyczny i wrócić na osiedle”
@PansaSanczo Karabinku nie dostaje się na pozwoleniu o ochronę osobistą, tylko na sportowym. Idąc tym tropem i ustawie o broni i amunicji, nie masz prawa biegać z nabitym karabinkiem po osiedlu.
@mexxl: dlatego swierdziłem, że już sobie dam spokój z odpisywaniem. W Polsce AR-15 można dostać jedynie w celach sportowych/kolekcjonerskich :P a chłop mi przytacza zapis o ochronie osobistej, która w PL jest na postolet xd i do tego powłuje sie na SuperExpress i wypowiedź ziomka z osiedla, który prawdopodobnie g---o widział xd
@mexxl: Dużo takich na wykopie ¯\(ツ)/¯ odpisuje tobie i piszę, że nie będę z nim w dyskusję wchodził, bo nie ma sensu. A ten mnie dalej oznacza i forsuje tezę ze można se biegać z nabitym karabinkiem po osiedlu. Najgorsze to to, że typ ma tu konto od prawie 15 lat, więc pewnie jest po 30-stce, a dalej takie bzdury pisze i cieszy mordę na forum ze śmiesznymi obrazkami, że
@Kubrek: ¯\(ツ)/¯ ech, a ty dalej się zjawiasz i do mnie piszesz, więc cię grzecznie poinformuję że jak nie masz nic konstruktywnego do dodania, nie umiesz w polemikę, a jedyne co umiesz napisać to coś o sraniu i specjalistach to pal ode mnie wrotę, bo nie zamierzam ci odpisywać na tak idiotyczne komentarze w moją stronę. Konwersacja drogi D’Artagnanie polega na tym, że ja ktoś jest w błędzie, a w
Padło tutaj to pewnie wiele razy ale po co on wychodził jak już wrocil do domu? J---ć patosów i szkoda że tylko jednego odpali ale po co on chciał osiągnąć? #bystrzycaklodzka
Jak cię patusy gonią po ulicy, to masz prawo mieć przy sobie b--ń do obrony, o ile posiadasz pozwolenie, a w tej sytuacji tak właśnie było. Wiem, że część wykopków eskalowałaby konflikt u mamy i taty, czekając na ich reakcję. Policja w Bystrzycy Kłodzkiej nie potrafiła zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwa, co w polskich realiach jest normą, więc ludzie z uprawnieniami są zmuszeni nosić b--ń przy sobie. Chyba że według prokuratury powinni siedzieć zamknięci
Można być po stronie instruktora, wyrwał chwasta etc., lecz dla mnie jeżeli nie ochłonął podczas powrotu do domu po pierwszej konfrontacji, przygotowania broni, zabrania jej i powrotu do patusów, to musi się przygotować na długą odsiadkę. Wiadomo, policja mierna ale bierna, zawiodły służby, jednak żyjemy w państwie prawa i nie ma miejsca na egzekucje i podciąganie to pod obronę konieczną. Liczę, że spożytkuje pieniądze ze zbiórki i zatrudni dobrego adwokata. #s---------a #
@Kosmicznytrubadur: mógł i miał prawo, a teraz przedstaw to prokuratorowi i wytłumacz po jaki wuj wziął b--ń z domu i wrócił do nich - ten aspekt zmie ia całą twoją narrację ¯\(ツ)/¯
@kupkesobieciagne: co ty taki agresywny ¯\(ツ)/¯ nigdzie nie napisałem, że nie mógł se w nocy hasać z bronią skoro miał na nią pozwolenie. Skąd wziąłeś w moim wpisie jakąś godzinę policyjną - o niej też nie pisałem. Ewidentnie widać, że masz problem z postrzeganiem rzeczywistości. Podane masz jak na tacy, że istnieje zapis monitoringu miejskiego w którym cytuję: „ Monitoring zaś świadczy, że wyszedł na miasto i krążył po okolicy,
#polityka Może mi wyjaśnić jakiś pisowiec gdzie tu ma Batyr coś do gadania?
Konstytucja RP
Art. 194.
Trybunał Konstytucyjny składa się z 15 sędziów, wybieranych indywidualnie przez Sejm na 9 lat spośród osób wyróżniających się wiedzą prawniczą. Ponowny wybór do składu Trybunału jest niedopuszczalny.
@danob99: może nie pisowiec, ale podajesz artykuł konstytucji, a tu nie o konstytucje chodzi, ale o ustawę regulującą działanie TK. Dokładniej Artykuł 5 ust 1 ¯\(ツ)/¯ więc jeżeli nie odbierze ślubowania osobiście, to nawet jak se sejm powoła ich milion, to żaden tam nie zasiądzie.
@fidelio-fidelio: a o tym wyroku nie wiedzialem :) @danob99 co ty taki wojowniczy ¯\(ツ)/¯ po prostu ci opisalem jak to wyglada, a w rzeczywistosci to politycy obu partii mają tą całą konstytucję w dupie, zresztą tak samo jak i ustawy ( ͡°͜ʖ͡°) ma obowiazek przyjać ślubowanie i tyle, tylko kto go zmusi do tego ¯\(ツ)/¯ Jakbyś tak oczadzony nie był opcją jednopartyjną, to
Na jednym z ukraińskich portali internetowych pojawiła się oferta sprzedaży Orderu Wojennego Virtuti Militari, którym odznaczono oficera zamordowanego przez NKWD wiosną 1940 r.
Amerykańskie Archiwum Narodowe opublikowało miliony dokumentów, zawierających dane osobowe członków nazistowskiej partii NSDAP, bo niemieckie instytucje dalej ukrywają akta, powołując się na ochronę prywatności.
@not-sweet: nie ma co dyskutować z ludźmi, którzy nie mają pojęcia o tym czym się różni film od teatru :) Sam się zdziwiłem, że czarnoskóra aktorka teatru zagra Joannę D’arc w teatrze zrobi takie zamieszanie na wykopie 😂 ale wykopki nigdy nie słyszały o takich spektaklach jak: Klątwa z 2017 (s--s oralny z figurą Jana Pawła ( ͡°͜ʖ͡°) ) czy Golgota Picnic w którym
Obcięte uszy, głęboka cięta rana na grzebiecie, złamana jedna łapka, pokieroszowana warga... To tylko część obrażeń jakie człowiek zafundował temu królikowi.
@sejbr: już nie histeryzuj ¯\(ツ)/¯ w Polsce miliony zwierzątek dziennie są wrzucane do gara i podawane na obiad ( ͡°͜ʖ͡°) więc tak, zabijanie zwierząt jest praktykowane codziennie, ale tobie się zapomniało, bo kupujesz tylko mięsko w paczce ze sklepu (✌゚∀゚)☞ więc tak, chłop ma w gruncie rzeczy rację, to co się stało z tym królikiem to bestialstwo, a
@sejbr: to tu byś dolary przegrał, bo w tym samym wieku jestesmy na to wychodzi, może zle to ująłem, można zabijać dla jedzenia - wiem prosto, ale tak jest. I tylko o to mi chodzi ✌️
Ważny ruch Komisji Europejskiej. Handlowi giganci nie będą mogli niszczyć niesprzedanej odzieży. Koniec z zaśmiecaniem plaż w Afryce czy pustyni w Ameryce Południowej.
Dalej będą utylizować, tyle że w chinach albo innych bangladeszach pod przykrywką eksportu, a nie w europie. Zamiast tutaj niszczyć i wywozić do „afryki” w strzępach, to będą wywozić tam całe na przemiał ¯\(ツ)/¯
@mleko3-2procent: skoro opłaca im się wywozić zniszczone szmaty, to tym bardziej będzie im się opłacało wywozić całe :P zresztą, nie bez powodu te firmy mają tyle hajsu - od omijania prawa europejskiego czy innego zatrudniają tęgie głowy, które im wytrychy prawne wynajdują (╭☞σ͜ʖσ)╭☞
@wloczykij83 i jak niby im zabronią eksportu szmat do bangladeszu czy innego wypizdowa?