@Skuner: dobry styl pisania, ciekawe opowieści, nawet już mnie nie interesuje czy prawdziwe czy wyssane z palca. Ja bym zaczął pisać książkę na Twoim miejscu z takim lekkim piórem.
Właśnie zadałem pytanie do UOKIK odnośnie terminologii używanej przez serwisy wypożyczające gry na licencji na czas nieokreślony (steam). Mianowicie czy w przypadku gdy nie jesteśmy faktycznym właścicielem licencji na daną kopię to czy sklep ma prawo wykorzystywać taką terminologię (zakup, sprzedaż, kupno). Ostatnio czytałem artykuł gdzie steam jawnie potwierdził że konto i licencje nie podlegają dziedziczeniu, co według mnie jest sprzeczne z terminem zakup, ponieważ zakup wiąże się z prawem do posiadania,
Znalazłam bardzo inspirujący filmik na YT, gdzie koleś pokazuje jak grać solo w Mausritter (system rpg w świecie myszy). Postanowiłam, że rozpocznę swoją kampanię na tej podstawie :D Oto zapis z pierwszej części:
„WSTĘP Francis i Burdock to myszy mieszkające w małej rybackiej wiosce o nazwie Mniejsza Łączka. Są sąsiadami – Francis meszka na piętrze, a Burdock na parterze. Mają całkiem dobre kontakty ze sobą. Francis jest okolicznym elektrykarzem, a Burdock to najlepszy
@CzechoslowackiZwiazekSzachowWodnych Pan Janusz widać że kiedyś żelastwo przerzucał. Zrobić minicut, dorzucić troszkę chemii i jeszcze niejedna Juleczka się obejrzy. 🐗
Płynie łódką ślepy i jednoręki. Jednoręki wiosłuje zawzięcie, aż tu nagle na środku jeziora, wiosło wypada mu z jedynej ręki i mówi: – No tośmy, kur*a, dopłynęli.
PS Jeśli chcecie być na bieżąco z żartami, to polecam dodać mój tag #zartyjanusza do ulubionych.
Wszystkich ubawil. nawet tych co na poczatku stwierdzili "oj" :P
Jak wspomnialem - czarny humor jest domena osob inteligentnych - wiec moderacji tego portalu w to nie wliczamy :P