Można przed 23 kupić sobie na zapas, nikt tego nie sprawdza.
@Fako: i tak też się dzieje. U mnie na wichurze na rynku gdzie są 2 monopolowe, zawsze późnym wieczorem i w nocy były zadymy i darcie ryja. Prohibicje wprowadzili ze 2 lata temu i od tamtego czasu spokój. Teraz dalej gdzieś pewnie chleją, ale już się w jednym miejscu nie spotykają i nie ma afer. Nie wiem jak to













#choroby #alergia #30plusclub