Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
pit010
pit010

pit010

Dołączył 9 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 404
  • Znaleziska 251
  • Mikroblog 153
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 10
pit010
pit010
pit010 15.03.2025, 18:50:25
  • 0
#perfumy #rozbiorka

Siema, ma ktoś do odlania Zadig & Voltaire - Zadig Eau de Parfum ?
pit010 - #perfumy #rozbiorka

Siema, ma ktoś do odlania Zadig & Voltaire - Zadig Eau ...

źródło: zadig

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CabalEnjoyer
CabalEnjoyer
16.03.2025, 01:39:43 via Wykop
  • 0
Zadig & Voltaire - Zadig


@pit010: weź próbkę na notino i odeślij flakon jak ci się nie spodoba( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
eliksir_z_mango
eliksir_z_mango
20.03.2025, 13:01:51 via Wykop
  • 0
@pit010: ja odlewam
  • Odpowiedz

1390

Kolejny pożar tego samego wysypiska w ciagu tygodnia

Kolejny pożar tego samego wysypiska w ciagu tygodnia

Kolejny - drugi w ciągu tygodnia pożar w zakładzie przetwarzania odpadów w Przysiece Polskiej, gdzie paliło się 6 marca (było na głównej).

slynny_programista
z
kosciannasygnale.pl
dodany: 11.03.2025, 22:06:16
  • 85
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    strazpozarna
  • #
    pozar
  • #
    osp
pit010
pit010
pit010 12.03.2025, 11:20:05 via Wykop
  • -1
@piotrekk_994: widzę, że podchodzisz do tematu jak większość ludzi nieobytych z tematem, włącznie z rządzącymi - palą się to trzeba obciąć decyzję odpadową. Tak najłatwiej. Śmieci o których piszecie to tworzywa sztuczne po samochodach i agd, którzy wszyscy razem (pośrednio) produkujemy. Robię w podobnej branży tylko na wiele mniejszą skalę i widzę jak na przestrzeni kilku ostatnich lat robi się pod górę wszystkim którzy działają z odpadami. Odpady wszystkim kojarzą
Mdx91
Mdx91
06.03.2025, 08:29:29
  • 85
Dotarlem
Mdx91 - Dotarlem

źródło: temp_file5648645221431577278

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pit010
pit010
pit010 06.03.2025, 11:35:39 via Wykop
  • 1
@Makarow:

aha, nie słysze w ogóle, słuch mam dobry, ale tylko szum słysze
  • Odpowiedz
nivenerr
nivenerr
06.03.2025, 08:48:26
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pit010
pit010
pit010 06.03.2025, 11:30:23 via Wykop
  • 2
@nivenerr: posiadam epson ecotank, używany sporadycznie ale nie ma problemów z zasychaniem tuszu. W najgorszym razie kilka razy puściłem czyszczenie dysz (softowo) i drukuje bez zastrzeżeń. Nie ma ekranu, ale połączenie z wifi sygnalizuje dioda.
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
05.03.2025, 06:16:14
  • 180
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Utraciłem swoją godność i rozum.
Różowa co chwila mnie gnoi, mówi że nie jestem prawdziwym facetem, że wszystko robię nie tak, że wszystko ją we mnie drażni i irytuje. Podczas gdy za dwa dni euforia sielanka..
Tydzień temu nawet zagroziła że zerwie zaręczyny, miała zdjety pierścionek i tak mówiła. Przekonałem ją żeby tego nie robiła, postawiła ultimatum że muszę robić to i to, bo jak nie to rzuci.
Mija tydzień,
  • 282
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pit010
pit010
pit010 05.03.2025, 09:21:20 via Wykop
  • 4
@mirko_anonim: Mirek uciekaj. Jeśli masz w głowie tlącą się nadzieje, że po ślubie ta sytuacja się zmieni to się mylisz. Nic się nie zmieni, na pewno nie na lepsze.
  • Odpowiedz
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
MakiawelicznyAltruista
25.02.2025, 09:44:50
  • 92
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pit010
pit010
pit010 25.02.2025, 15:01:19 via Wykop
  • 1
@MakiawelicznyAltruista: podsumowując, związku nie szukasz bo masz. Mimo tego żałujesz, że w miejscu w którym mieszkasz nie jesteś otoczony szonami bo te uciekły do dużych miast na baseny?
Ile razy nie przejeżdżam przez taki wrocław to jestem szczęśliwy, że zostałem w małej dziurze z dala od tego bałaganu
  • Odpowiedz

536

Lekarka stwierdziła, że to zapewne grypa i odesłała do domu. 16 latek nie żyje

Lekarka stwierdziła, że to zapewne grypa i odesłała do domu. 16 latek nie żyje

16-letni Maksymilian zmarł nagle pod koniec stycznia. Wcześniej zgłosił się do szpitala w Brzesku. Lekarka na nocnej i świątecznej opiece medycznej miała jednak stwierdzić, że to tylko grypa i odesłać nastolatka do domu. Teraz sprawą zajmuje się prokuratura.

spere
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 13.02.2025, 10:46:51
  • 236
  • #
    polska
  • #
    szpital
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    afera
  • #
    brzesko
pit010
pit010
pit010 14.02.2025, 08:38:17 via Wykop
  • 7
@paliwoda: Jesteś dość wkurzający. Muszę jednak przyznać, że robisz dobrą robotę. Może tak odpuść sobie tego "nieuka"?

784

"Pies z kulawą nogą nie kupi twojego elektryka."

"Pies z kulawą nogą nie kupi twojego elektryka."

Złomnik o niesprzedawalnych elektrykach z drugiej ręki

spere
z
youtube.com
dodany: 06.02.2025, 10:26:44
  • 379
  • #
    polska
  • #
    zlomnik
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    youtube
pit010
pit010
pit010 06.02.2025, 13:14:59 via Wykop
  • 36
@valerius-romulus: podobnie było ze smartfonami, które wyparły telefony stacjonarne. Jeszcze wcześniej buntowano się na pralki, lodówki i inne wynalazki. Z tą jednak różnicą, że wtedy nikt nikomu niczego nie zakazywał i nie nakazywał. Technologia obroniła się sama. Tym razem zaczyna być inaczej.
pit010
pit010
pit010 30.01.2025, 10:15:51
  • 0
#perfumy #rozbiorka

Siema, ma ktoś odlać:
- Armaf - Odyssey Homme White Edition
- Lattafa - The Kingdom for Men
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pit010
pit010
pit010
Autor
30.01.2025, 12:28:18 via Wykop
  • 1
@Slejpnir: jak nie znajdę kogoś, kto ma w pakiecie, to pozwolę sobie napisać na priv
  • Odpowiedz
zbyszko-z-bogdanca
zbyszko-z-bogdanca
14.01.2025, 10:33:36
  • 478
#nieruchomosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zbyszko-z-bogdanca - #nieruchomosci  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: GhP0L-yWEAAh9u4

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pit010
pit010
pit010 14.01.2025, 14:04:40 via Wykop
  • 1
@zbyszko-z-bogdanca: musisz na priv napisać
  • Odpowiedz

25

Ceny gazu w górę. Zatwierdzano nową taryfę

Ceny gazu w górę. Zatwierdzano nową taryfę

Prezes Urzędu Regulacji Energetyki zatwierdził nową taryfę na dystrybucję paliw gazowych dla Polskiej Spółki Gazownictwa

erka73
z
trojmiasto.pl
dodany: 17.12.2024, 10:37:05
  • 11
  • #
    polska
  • #
    ure
  • #
    cenygazu
  • #
    energetyka
  • #
    ogrzewanie
  • #
    gaz
pit010
pit010
pit010 18.12.2024, 08:08:50 via Wykop
  • 1
@sr500: ty tak na poważnie? przecież robił tak za każdym razem jak dochodził do koryta. Masz pamięć złotej rybki czy pierwszy raz mogłeś głosować?
andre3000
andre3000
02.12.2024, 11:06:29
  • 0
#perfumy pytanie do znawców, czy to jest oryginał czy nie?
andre3000 - #perfumy pytanie do znawców, czy to jest oryginał czy nie?

źródło: PXL_20241202_104459937.MP — kopia

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pit010
pit010
pit010 02.12.2024, 12:08:03 via Wykop
  • 0
@andre3000: serio ciekawy zapach? Wszędzie to widze. Kupiłem w zamienniku, (wg opinii 1:1) ale pachnie jakby brakowało jakiegoś głównego składnika
  • Odpowiedz
E.....7
konto usunięte 15.11.2024, 09:30:43
  • 30
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pit010
pit010
pit010 15.11.2024, 11:09:32 via Wykop
  • 0
@Essapierds2007: polecisz jakąś dobrą kamerke?
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
08.11.2024, 14:01:09
  • 174
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pit010
pit010
pit010 08.11.2024, 15:01:09 via Wykop
  • 19
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: usuń konto
  • Odpowiedz

15

Tarczyński doniósł na Polskę do Trumpa

Pokaż treści 18+

Tarczyński doniósł na Polskę do Trumpa

Mogę ujawnić, że sztab Donalda Trumpa otrzymał wszystkie materiały z negatywnymi wypowiedziami na jego temat.

Dofnfkxkvmfns
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 08.11.2024, 08:58:57
  • 21
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    usa
  • #
    wybory
  • #
    bekazpisu
pit010
pit010
pit010 08.11.2024, 10:14:31 via Wykop
  • 1
@Chrustu1993: nie wolno o tym wspominać

21

Przeparkował samochód na własnym podwórku, będąc nietrzeźwym. Sąd wydał wyrok

Pokaż treści 18+

Przeparkował samochód na własnym podwórku, będąc nietrzeźwym. Sąd wydał wyrok

Choć prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu jest całkowicie zabronione, sprawa ta ma się trochę inaczej, jeżeli chod

starnak
z
next.gazeta.pl
dodany: 18.09.2024, 19:19:53
  • 6
  • #
    kierowcy
  • #
    alkohol
  • #
    drogi
  • #
    prawo
  • #
    wydarzenia
pit010
pit010
pit010 19.09.2024, 09:26:42 via Wykop
  • -2
@zielonyzbyszek: ubezpieczony być musi

22

Jest pozwolenie na budowę terminala instalacyjnego. Baltic Hub będzie większy

Jest pozwolenie na budowę terminala instalacyjnego. Baltic Hub będzie większy

Wojewoda pomorska wydała pozwolenie na budowę terminala przeładunkowego T5 wchodzącego w skład Baltic Hub. Nowy terminal

erka73
z
trojmiasto.pl
dodany: 21.08.2024, 06:22:03
  • 3
  • #
    gdansk
  • #
    trojmiasto
  • #
    transportmorski
  • #
    kontenery
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
pit010
pit010
pit010 21.08.2024, 13:00:05 via Wykop
  • -4
@AmolProtos: najpierw rozbuduje, później zamknie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
ZygmuntJedyny
ZygmuntJedyny
19.08.2024, 07:07:28
  • 500
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pit010
pit010
pit010 19.08.2024, 09:50:06 via Wykop
  • 20
@ZygmuntJedyny: może młoda od dłuższego czasu męczyła, że chce spróbować. Dostała łyczka i rozkręciła się drama.
  • Odpowiedz

621

Turyści uciekają znad Bałtyku. To główny powód. "Szybko nie wrócę"

Turyści uciekają znad Bałtyku. To główny powód. "Szybko nie wrócę"

Coraz więcej turystów narzeka na wysokie ceny nad polskim morzem. Urlop w niektórych nadbałtyckich kurortach może kosztować nawet więcej niż zagraniczne wakacje.

Kolekcjoner_dusz
z
wiadomosci.radiozet.pl
dodany: 07.08.2024, 14:51:23
  • 452
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    turystyka
  • #
    gospodarka
pit010
pit010
pit010 08.08.2024, 11:11:54 via Wykop
  • -1
@Krupier: Potwierdzam, znam to miejsce i w tym sezonie takie ceny tam mają. Na początku działalności (przynajmniej 10 lat temu) pamiętam jak ten zestaw był po 7,90zł. Porcje duże, dla niektórych nie do zjedzenia. Czas obsługi błyskawiczny. Największy minus to ilość klientów. W porze obiadowej często nie można znaleźć stolika, a mają ich grubo ponad 100. Niestety to jest raczej ewenement, bo wszędzie dookoła ceny dużo wyższe.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 12
  • Strona 4 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.12.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 15.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.07.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking