Jedną i drugą stronę finansuje to samo źródło. A konflikt to tylko rozrywka dla mas. Dowolną historię możesz opowiedzieć, jak chcesz, jeśli tylko przekonasz ludzi, aby wierzyli w twoją wersję.
Odsuwam od siebie często myśli które sprawiają mi ból, są to myśli o sprawach na które nie mam wpływu. Tylko one gdzieś tam siedzą i drążą mi dziurki w świadomości. Czasem wraca do mnie ich echo i robi mi się wtedy strasznie przykro. W 2019 roku zaczęłam wymarzone studia, studiowałam wcześniej administrację, chciałam jeszcze pociągnąć prawo, ponieważ część przedmiotów się powielała. Wybór kierunków był czysto pragmatyczny. Miałam świadomość, że z moją chorobą zawód
@ignis84: jesteś bardzo silna, nie jestem w stanie sobie wyobrazić ile przeszłaś i ile życie na Ciebie zrzuciło. Nie wiem nawet, co napisać, ale wiedz, że trzymam kciuki za Twoją walkę o zdrowie.
Co powiecie na to,żeby zrobić petycję o zaproszenie @mickpl do kanału zero na drugą debatę o mieszkaniówce ? Zbierzemy kilkadziesiąt tys głosów z samego wykopu a to nie przejdzie bez echa. Bankowcy go lubią i dają dobre lokaty na 10%, developerzy go znają bo z każdym już rozmawiał pytając o większość inwestycji przez ostatnie lata, nastroje narodu zna bo na tagu jest tu codziennie. Mick zna wszystkie teksty Glapińskiego ze standupów
@koszyk2: Hejto niech s-------a, ich jest z resztą jeszcze mniej. Gdyby Mick zrobił karierę w jakimś poważnym medium jak "X" czy coś to pewnie by go zaprosili, ale to tylko s---------a z wykopu, kto by go tam chciał niby w Kanał Zero.
Rekrutowalem się do nowej pracy Pierwszy dzień był wczoraj. Wchodzę do biura a tam same kobiety. Siadam sobie przy biurku które któraś babka mi wskazała. Siedzę sobie tak i podchodzi do mnie jakiś gość w garnituru i pyta się czemu tutaj siedzę. Zgodnie z prawdą odpowiedziałem że zaczynam w tym dziale pracę dzisiaj. On popatrzył się jak na głupiego i zabrał na piętro wyżej gdzie siedzą sami kierownicy. Wszyscy to faceci. Zaśmiał się i
@lubaxd: też chyba tam pracowałem bo miałem identyczną sytuację! Na górze był taki balkon, z którego można było pluć na te niżej, nie? Zajebista robota! Nawet bym wrócił, ale wolę pić. (za pieniądze za które powinienem płacić alimenty)
@EvilToy: To, to jest jeszcze nic. Rynek pracy nie wyzyskujący pracowników (patrz USA i ludzie którzy woleli zginać w tornadzie niż sprzeciwić się Panu Bezosowi) https://www.cnbc.com/2021/12/20/amazon-warehouse-in-illinois-hit-by-tornado-killing-6.html ) Ograniczanie nieuczciwych praktyk firmie Microsoft, czy niedawno Apple Dzięki UE w erze telefonów komórkowych zakończyła się praktyka specjalnej ładowarki do każdego telefonu (gimby yyy podstawówka nie znajo) Możliwość zakładania konta bankowego w każdym kraju wchodzącym w skład UE. A to tylko jakiś czubek
Spełniłem swoje marzenie i kupiłem Teslę Y Long Range. 400 koni, ponad 500 km zasięgu ( ͡°͜ʖ͡°)
Pojechałem na pewniaka do Tuluzy (lekko ponad 500 km). 130 na autostradzie, na każdych bramkach ogień, żeby trochę nacieszyć się przyspieszeniem. Ale to idzie. Po 250 km zostało mi 80 km zasięgu. Zjechałem na prawy i jadąc 90 km/h wyczekiwałem kolejnej stacji, za ok 15 km. Przy tej prędkości strasznie się dłużyło. Na stacji
Sikorski odwala taką robotę na arenie międzynarodowej, Tusk odblokował 600mld. Takich polityków nam trzeba. Poważnych i szanowanych. W komentarzu zdjęcie dla kontrastu. #polityka
@Fiszermen: Sikorski to najlepszy minister spraw zagranicznych w historii Polski, od dawna tak uważam. Jak średnio przepadam za KO, tak Sikorskiego zawsze szanowałem, porównywać go do ministrów pisowskich to nieporozumienie, nie da się porównać poziomów tych ludzi.
Komentarz usunięty przez moderatora