Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
patchupdate

patchupdate

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17546
  • Znaleziska 5857
  • Mikroblog 11689
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 32
  • Dodane (273)
  • Komentowane (3393)
  • Plusowane (8023)
GabrielOcello
GabrielOcello
11 godz. i 42 min temu
  • 1067
Żona czekała od 9 miesięcy na kolonoskopie i gastroskopie pod znieczuleniem ogólnym termin na sierpień tego roku, a dziś telefon, że zmieniły się dofinansowania NFZ, brak kasy i musieli przenieść termin na wrzesień ale k---a 2027 roku. Więcej trzeba płacić j-----m konowałom system to wytrzyma (╯°□°)╯︵ ┻━┻

#lekarz100k #zalesie #konowalposting
  • 91
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

GabrielOcello
GabrielOcello
Autor
11 godz. i 38 min temu via Wykop
  • 347
@zbozowykombain: tak trzeba zrobić ale co poszło na NFZ ze składek to k---a ich xD
  • Odpowiedz
krzysiek-wr
krzysiek-wr
11 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 752
@GabrielOcello: wiesz dlaczego tak się stało? bo ktoś wszedł przed nią w kolejkę, resztę dopowiedz sobie sam i podziękuj "lekarzom"
  • Odpowiedz
ropien
ropien
ropien
przedwczoraj, 09:08:35
  • 581
Ojej jak przykro. Wysiąść z Porshe, wziąć tabletkę i za 5 min skasować 300 zł, stawiając przy okazji złą diagnozę

#lekarz #lekarski #medycyna #lekarz100k #konowalposting #pracait #studia
ropien - Ojej jak przykro. Wysiąść z Porshe, wziąć tabletkę i za 5 min skasować 300 z...

źródło: 9425

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
przedwczoraj, 09:28:29 via Android
  • 406
@PodniebnyMurzyn

@Famine: a co z nią? Bo się nie znam


Chodzi o to, że artykuł próbuje brzmieć mrocznie i dramatycznie, a hydroksyzyna to tak naprawdę bardzo słaby lek (to w zasadzie lek na alergię, po którym chce się spać xD) i daje się go nawet dzieciom.
  • Odpowiedz
Zara_wracam
Zara_wracam
przedwczoraj, 09:29:15 via Wykop
  • 299
a co z nią? Bo się nie znam


@PodniebnyMurzyn: chyba najsłabszy lek uspokajający na receptę
  • Odpowiedz
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
20.06.2026, 05:43:33
  • 230
A gdzie jest @dr_Batman bo parę miesięcy temu jak ludzie pisali że polski lekarz średnio wyciąga 300k na miesiąc to była bardzo aktywna broniąc swoich kolegów, coś zamilkła? Pewnie nie ma czasu na pisanie na wykopie. #pytanie #lekarz300k #lekarz100k #konowalposting
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
20.06.2026, 05:49:19 via Wykop
  • 181
@IntruDroid: naczelnej propagandzistce konowalskiej skończyły się argumenty - to chyba najlepszy dowód na to że jednak tych lekarzy300k nie jest kilku na cały kraj
  • Odpowiedz
krzysiek-wr
krzysiek-wr
20.06.2026, 07:01:37 via Wykop
  • 80
@IntruDroid: ona ma taką wiedzę jak nasza nt zarobków, tylko uroiła sobie w głowie że "na pewno tak nie jest że lekarze tyle zarabiają i nic nie robią" albo syndrom wyparcia
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
17.06.2026, 13:12:53
  • 3441
Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 000 USD miesiecznie

2. Prezydent USA - 33 000 USD

3.Przewodniczacy
Czoso - Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 ...

źródło: image

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
17.06.2026, 13:16:39 via iOS
  • 1984
@Czoso: ON SIĘ NA TO UCZYŁ 6 LAT
  • Odpowiedz
szalony_bombardier
szalony_bombardier
17.06.2026, 14:00:14 via Wykop
  • 1025
@PodniebnyMurzyn: a jaka odpowiedzialność.
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
09.06.2026, 04:33:41
  • 37
Umeraczyk

źródło: 88231d03f5820c4e9776de41f670140e4f786ca0dedd2c0c36f170f937d62505

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
Whiskeyjack29
08.06.2026, 08:57:10
  • 385
Napisałem sobie posta że zarabiam 13 500 netto, czyli 22 000 brutto a pracodawca daje 26 500 + benefity pozapłacowe powiedzmy łącznie 27 000 i ciężko z zakupem mieszkania w Warszawie (w której pomimo mojej niechęci do tego miasta dla bezpieczeństwa zostać muszę, bo zdalna to 5% obecnego rynku). Ile się wylało boomerstwa że wcale nie jestem w top 10% zarobków, że co ze mnie za IT skoro dostaje takie grosze, że
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz
Sztajmes_Nikczemny_Szlifierz
08.06.2026, 09:00:13 via Wykop
  • 615
@Whiskeyjack29: to jest internet, ludzie p------a, a Polak to jeszcze z chęcią dojenie drugiemu żeby podbudować ego. Nie ma czym się przejmować.
  • Odpowiedz
everybodykombinerki
everybodykombinerki
08.06.2026, 09:04:06 via Wykop
  • 497
@elofrytki: w internecie każdy w IT robi 3 etaty realnie pracując 6h dziennie i kasuje 50k+ miesięcznie od banku w UK za samo spojrzenie w kod
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
29.05.2026, 21:15:39
  • 3
Szkoda tommy ładnie grał i miał 40:0 tak blisko super tie-breaka #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bielawski
Bielawski
29.05.2026, 21:16:52
  • 4
#tenis szkoda Paula, nie lubię go jakos zbytnio ale ostatnio mial dobry czas i na metr przed kiblem sie zesral ;( supertb to loteria
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cheture
cheture
28.05.2026, 01:16:25
  • 24
no fajnie fajnie tak się wybudzić w środku nocy bez powodu i nie móc zasnąć dawno nie było
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paula_pi
Paula_pi
28.05.2026, 01:17:52 via Wykop
  • 8
@cheture: to może siku chociaż zrób zawsze to bedzie ze jednak wybudzasz sie po cos
  • Odpowiedz
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
lubiesikacdozlewu
27.05.2026, 19:10:40
  • 1
Szkoda liczyłem jednak że Djoko będzie miał okazję zrewanżować się prizmiciowi no ale Fonseca też spoko dostał od sinnera,Alcaraza i zvereva więc pora na przegraną z Djoko #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
26.05.2026, 13:28:46
  • 951
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#polityk #dzienmatki
czahrolek98 - ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#polityk #dzienmatki

źródło: 1000007020

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
26.05.2026, 14:08:51 via iOS
  • 283
@czahrolek98: Ty też myślisz o Biedroniu w dzień matki?
  • Odpowiedz
dr-proktor
dr-proktor
26.05.2026, 14:58:20 via Wykop
  • 376
@czahrolek98: to mu akurat wyszło xD
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
04.05.2026, 11:52:02
  • 1096
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #lewandowski #lewandowska
ZarodziecMalaryczny997 - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki #humorobrazkowy #lewandowski #lewandow...

źródło: 1000016939

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

7050
7050
04.05.2026, 12:02:32 via Wykop
  • 87
@ZarodziecMalaryczny997: powinno być "LAFYRYNDA" (ʘ‿ʘ) ale i tak plusik
  • Odpowiedz
Blaskun
Blaskun
04.05.2026, 12:44:20 via Wykop
  • 204
@ZarodziecMalaryczny997: o gurłą na tej przeróbce Lewy wyglądaj jak Wiesław Paleta xD
Blaskun - @ZarodziecMalaryczny997: o gurłą na tej przeróbce Lewy wyglądaj jak Wiesław...

źródło: 250

Pobierz
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
30.04.2026, 05:10:14
  • 377
- 4 lata temu Ukraina miała paść w ciągu dni
- 3 lata temu Ruscy zrozumieli swoją pozycję i wymyślili że nie cała Ukraina a jednak tylko 4 obwody. Bezmyślnie (za szybko) je anektowano
- Od 2 lat słyszymy że w sumie to chodzi tylko o d----s

Jakby ktoś powiedział w 2022 roku że drony będą startować z naczep tirow aby masakrować ruskie lotnictwo albo że Ukraina zmieli ruskie rafinerie to ciężko byłoby w
Grzesiok - - 4 lata temu Ukraina miała paść w ciągu dni
- 3 lata temu Ruscy zrozumiel...

źródło: y82mimooabrc1

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
30.04.2026, 05:28:24 via Wykop
  • 265
@Grzesiok: Ciekawe jak głośniczki się sprawują. Pewnie już dawno się r-------y a rączek nie ma...
  • Odpowiedz
niewiempoco
niewiempoco
30.04.2026, 05:37:13 via Wykop
  • 200
@Grzesiok: U naszej władzy też było popularnym zwozić głośniki z frontu Ukraińskiego, dziwne...
  • Odpowiedz
Rufus232
Rufus232
Rufus232
27.04.2026, 11:22:27
  • 88
#konfitura Czyli gość (Wiktor P.) poszedł świecić twarzą do telewizji, bo nagrano jego rodziców i cieszy się, że nie zobaczą tego w internecie. Jak pokażą to w telewizji, gdzie rodzice raczej zobaczą materiał (albo ich znajomi), to już z tym nie ma problemu? To jest typowy człowiek, który mówi, że nie chce być nagrywany i potem się pcha przed kamerę. Gdzie tu logika???
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 11:24:05 via Wykop
  • 70
@Rufus232: Wiktorek to dopiero kieruje się zemstą, bo ktoś smiał nagrać jego rodziców jak popełniają wykroczenia drogowe
  • Odpowiedz
Rufus232
Rufus232
Rufus232
Autor
27.04.2026, 11:28:35 via Wykop
  • 72
@o__0: Na facebooku ma wpisane "Twórca cyfrowy" i link do instagrama, gdzie reklamuje nieruchomości w dubaju XD ktoś tu ma niezłe parcie na szkło.
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
27.04.2026, 06:21:34
  • 4468
Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zawsze.
Czas dać mu jasny znak, że jego działalność jest niepotrzebna. Odetnijmy go od oglądalności i zasięgów.
Gdy nie bedzie miał oglądalności, filmy nie bedą przynosić zysków i w końcu weźmie sie do uczciwej roboty!

Zasady:
1. Parkujcie w oznaczonych miejscach albo na ulicy jesli nie ma zakazów zatrzymania. Jazda po chodniku to podstawa jego filmów - jak nie bedzie tam samochodów
miodeksmrodek - Zachęcam do dołączenia do akcji, która zniszczy #konfitura raz na zaw...

źródło: IMG_1429

Pobierz
  • 131
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 06:26:02 via Wykop
  • 262
wyposażył cie w wózek


@miodeksmrodek: przecież oni mają te wózki, tylko wygodniej im zaparkować na chodniku i chodzić mniej. Kurier koło mojego ojca parkował na chodniku (żeby nie blokować samochodów), a i tak paczki ładował na wózek. O tyle dobrze, że po zwróceniu mu uwagi przestał tam tak stawać
  • Odpowiedz
miodeksmrodek
miodeksmrodek
Autor
27.04.2026, 06:48:30 via Wykop
  • 511
@Doktor_PajHiWo: ale dajesz wyedy kontent konfidentowi, wrecz wkladasz mu pieniadze do kieszeni
  • Odpowiedz
huopisko
huopisko
27.04.2026, 03:24:18
  • 9
jestem kontuzjowany obudzeniem, proszę o wyrozumiałość, dziękuję
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Infex
Infex
27.04.2026, 04:47:03
  • 28
#konfitura widać było jak tego całego Wiktorka bolało zarabianie Konfitury, mimo że program byl o jezdzie po chodnikach.
ALE PODATKI
ALE VAT
ALE ON UKRYWA COŚ
Jak dobrze pamiętam to dobrze, ze Śpiewak go szybciutko ukrócił
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KitaxKita
KitaxKita
27.04.2026, 06:11:26 via Wykop
  • 3
@Infex: A sam ma auto na czeskich blachach xd
  • Odpowiedz
Jezyk19
Jezyk19
Jezyk19
27.04.2026, 07:23:37 via Wykop
  • 0
@Infex: można gdzieś obejrzeć ten program?
  • Odpowiedz
reaction_c
reaction_c
reaction_c
27.04.2026, 05:14:33
  • 968
WItam serdecznie #samochodoza #konfitura, widzów #polsat, miłośników #parkowanie W ramach wymiany kulturowej parę słów o parkowaniu w takim kraju jak Szwajcaria (już kiedyś robiłem podobny wpis, ale w temacie śmieci).

Zacznijmy od tego, że bezpłatne miejsca parkingowe w #szwajcaria to coś jakby jednorożec - właściwie nie ma. Strefy parkowania są wyraźnie oznaczone, a do ich oznaczania używa się 3 kolorów:
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Andr3v
Andr3v
Andr3v
27.04.2026, 05:35:30 via Wykop
  • 346
@jas0n-statham: serio? Odpowiedź z chata gpt? xD
Wystarczy, że:
- między jezdnią, a chodnikiem jest pas zieleni i już nie wolno,
- wymaga jazdy wzdłuż po chodniku,
- jest to droga rowerowa, a dopiero potem chodnik,
- jest w
  • Odpowiedz
lucassith
lucassith
lucassith
27.04.2026, 05:42:42 via Wykop
  • 263
@jas0n-statham: a co tam po przecinku czacik napisał? Coś niewygodnego ale rozumiem że nie powiesz bo nie będziesz przecież psuł narracji, ja to rozumiem.
  • Odpowiedz
DeXteR25
DeXteR25
26.04.2026, 22:57:58
  • 62
Jeśli ktokolwiek z kierowców ma problem z tym, że #konfitura zarabia to łatwo pozbawić go tego zarobku. Wystarczy parkować legalnie i nie jeździć po chodniku. A jeśli to za trudne dla polskiego kierowcy to życzę jak największych zarobków konfiturze i każdemu kto będzie walczył z tą patologią.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

o__0
o__0
o__0
27.04.2026, 05:06:00 via Wykop
  • 5
@Mietek66348: chyba ty
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
27.04.2026, 05:13:36 via Wykop
  • 8
@Mietek66348: A co, szukasz kolegi na swoim poziomie?
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
27.04.2026, 00:21:19
  • 159
Poeta i tłumacz Stanisław Barańczak napisał kiedyś wers, który można odczytać zarówno po angielsku, jak i po polsku (choć nie ma zbyt wielkiego sensu w żadnym z nich).

#literatura #czytajzwykopem #heheszki #jezykiobce #poezja #ksiazki #wiersz
ukojenie - Poeta i tłumacz Stanisław Barańczak napisał kiedyś wers, który można odczy...

źródło: 1

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OttoSzimek
OttoSzimek
OttoSzimek
27.04.2026, 01:13:58 via Wykop
  • 51
@galian: dopełniacz słowa budda
  • Odpowiedz
vateras131
vateras131
27.04.2026, 04:57:35 via Wykop
  • 247
@ukojenie:
Przeczytanie tych słów w polskim znaczeniu to był dla mnie duży wysiłek. Mózg mi się co chwilę auromatycznie przełączał na angielski.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 402
  • Strona 1 z 402
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.07.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 01.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.08.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.10.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking