Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nnbart
nnbart

nnbart

Dołączył 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 790
  • Znaleziska 36
  • Mikroblog 754
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
  • Dodane (42)
  • Komentowane (280)
  • Plusowane (432)
znikam5
znikam5
4 godz. i 36 min temu
  • 690
Ale mnie drażni jak Polacy nie doceniają tej platformianej ciepłej wody w kranie.
2 lata rządów Tuska i już skomlą "Psychoprawico r--------l mi życie".
My nie chcemy inflacji na poziomie 3%, musi jebnąć tak z 18% i żeby rząd nam wprowadził tarcze na zakupy spożywcze, tarcze na paliwo, tarcze na prąd, bon wakacyjny i godziny dla seniorów. Taaak dopiero wtedy poczujemy, że żyjemy.
Żadnych dobrych stosunków z Macronem czy Niemcami, tylko klękanie do lachy
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
4 godz. i 28 min temu via Wypiek
  • 175
@znikam5 tak, a co?
Taka fraszka mi się przypomina:

Cieszy mię ten rym Polak mądr po szkodzie;

Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,

Nową przypowieść Polak sobie kupi,

Że i przed szkodą i po szkodzie głupi.
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
4 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 265
@znikam5: Polacy jak typowa julka - muszą być emocje i karuzela
  • Odpowiedz
MagdaM_ale_to_2024
MagdaM_ale_to_2024
7 godz. i 2 min temu
  • 27
#krakow trzeba przeliczyć głosy jeszcze raz, dla pewności
MagdaMaleto_2024 - #krakow trzeba przeliczyć głosy jeszcze raz, dla pewności

źródło: policzmy-glosy

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoysath
anoysath
8 godz. i 10 min temu
  • 606
Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026, zapisy do 31 maja 2026 ! -> https://heroes.net.pl/nowina/3894

#heroes3 #homm3 #heheszki #glupiewykopowezabawy #poniedzialkowymlynwodny
anoysath - Poniedziałek! Zaplusuj młyn wodny, a w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 100...

źródło: 7502

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

anoysath
anoysath
Autor
8 godz. i 9 min temu via Android
  • 70
Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026 - 4 edycja.

Zapisy do 31 maja 2026 ! -> https://heroes.net.pl/nowina/3894

https://cdaction.pl/newsy/po-6-latach-przerwy-powracaja-mistrzostwa-polski-w-heroes-3-zapisy-wlasnie-ruszyly/

Proszę o plusiki dla zasięgu.
anoysath - Mistrzostwa Polski Heroes of Might and Magic III 2026 - 4 edycja.

Zapisy ...

źródło: 8737

Pobierz
  • Odpowiedz
Markowowski
Markowowski
7 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 13
@anoysath:

w nadchodzącym tygodniu otrzymasz 1000 złota


w tym tygodniu nie dam się nabrać, oszuście
  • Odpowiedz
nitemar_
nitemar_
9 godz. i 24 min temu
  • 881
Ale sie dzis boty pisokonfowskie odpalily, jakby co najmniej pis wygral xdd. Elektorat KO po prostu ma wymagania. ktore nie zostaly spelnione, wiec elektorat to pokazal, tyle.

#krakow #polityka
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strigiformesman
Strigiformesman
Strigiformesman
9 godz. i 19 min temu via Wykop
  • 446
@nitemar_: ta, jakby którykolwiek z elektoratów patrzył jeszcze na jakość swojego kandydata, a nie tylko ślepo popierał każdego ze swojej ulubionej partii
  • Odpowiedz
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala
9 godz. i 7 min temu via Android
  • 398
@nitemar_: przecież elektorad KO został w domu xD
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
17 godz. i 29 min temu
  • 181
#krakow plot twist, robią nowe wybory w których startują ci sami ludzie do rady miasta i ci sami się dostają xD
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Otter
Otter
17 godz. i 27 min temu via Android
  • 246
@siodemkaxx: co najlepsze nie byłoby to nawet jakieś bardzo dziwne, bo mnóstwo ludzi po pierwsze nie wie nawet kto był dotychczas w radzie miasta, a po drugie głosuje w wyborach po prostu na listę
  • Odpowiedz
siodemkaxx
siodemkaxx
Autor
17 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 32
@Otter: no tak, niestety polacy to debile xd
  • Odpowiedz
reveh
reveh
18 godz. i 12 min temu
  • 45
#latwogang
reveh - #latwogang

źródło: 1436758060495273984

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smutny_kojot
smutny_kojot
18 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 1
@reveh: XDDD
  • Odpowiedz
LeslieDancer
LeslieDancer
wczoraj, 11:59:59
  • 8
Trochę taki Forrest Gump na żywo

#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

josedra52
josedra52
wczoraj, 10:49:18
  • 17
Poszło z gruzem ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

#latwogang #heheszki
josedra52 - Poszło z gruzem ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

#latwogang #heheszki

źródło: wwwda

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wesolymarcin
wesolymarcin
wczoraj, 11:24:11 via Wykop
  • 2
@josedra52: Dla takich jak ty jest specjalne miejsce w piekle, właśnie miałem jeść.
wesolymarcin - @josedra52: Dla takich jak ty jest specjalne miejsce w piekle, właśnie...

źródło: d6ab54e12984ab3447941c7be9477db2f9cfdad2c99f6cd499c8472daa19b92e,w800

Pobierz
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart wczoraj, 12:49:47 via Wykop
  • 0
@josedra52: ale musiała być ulga
  • Odpowiedz
cult_of_luna
cult_of_luna
wczoraj, 10:01:10
  • 17
#nbastats #nba

Po G3 ECF:

Harden - 19pts-5reb-5reb + 6tov - rozegrał 17. mecz tych PO, zagrał w nich 639 minut - najwięcej ze wszystkich zawodników tego sezonu (drugi jest Mitchell z 621). W historii PO został 10 zawodnikiem z największą liczbą minut wśród co najmniej 36-latków. W tym wieku (lub starsi) na tym etapie sezonu tak znaczącymi graczami swoich drużyn byli jeszcze Chamberlain 1973 (rekordzista z 801min w PO)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie-sernik
lubie-sernik
wczoraj, 02:02:24
  • 1680
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
wczoraj, 03:43:17 via Wykop
  • 940
@lubie-sernik: Rozjeżdżałem pszechodniów w pierwszym GTA i dzięki temu mam w chałupie babę, a nie huopa.
patryk-wuwuw - @lubie-sernik: Rozjeżdżałem pszechodniów w pierwszym GTA i dzięki temu...

źródło: 2260

Pobierz
  • Odpowiedz
mkarweta
mkarweta
wczoraj, 05:39:08 via Android
  • 521
@patryk-wuwuw: a jakbyś pograł w Carmageddon to byś miał ze trzy baby.
  • Odpowiedz
Piotrek7231
Piotrek7231
przedwczoraj, 10:53:32
  • 123
#mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piotrek7231 - #mecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IKYHT

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piotrek7231
Piotrek7231
Autor
przedwczoraj, 10:53:43 via Wykop
  • 58
@Piotrek7231:
Piotrek7231 - @Piotrek7231:

źródło: VugEK

Pobierz
  • Odpowiedz
Tymczas0wy
Tymczas0wy
przedwczoraj, 11:13:10 via Android
  • 60
a gdzie ŁKS?


@Lamps1906: xD
Tymczas0wy - >a gdzie ŁKS?

@Lamps1906: xD

źródło: 1000003959

Pobierz
  • Odpowiedz
ogurkiszony75
ogurkiszony75
przedwczoraj, 09:53:54
  • 20
Nikt nie ma gorszych strojów niż Iga za każdym xd #tenis
ogurkiszony75 - Nikt nie ma gorszych strojów niż Iga za każdym xd #tenis

źródło: temp_file7493847188143618859

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rogi_
Rogi_
przedwczoraj, 09:59:35 via Wykop
  • 20
@ogurkiszony75: jak chłopaki na wuefie.
  • Odpowiedz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
przedwczoraj, 10:18:41 via Wykop
  • 9
@ogurkiszony75: to prawda xD ale to też kwestia jej sylwetki. na niej prawie wszystko źle leży.
  • Odpowiedz
portauprince14
portauprince14
przedwczoraj, 10:06:10
  • 8
#mecz chatgpt mi fajnego smug pepe na dzisiaj wygenerował więc się dzielę:
portauprince14 - #mecz chatgpt mi fajnego smug pepe na dzisiaj wygenerował więc się d...

źródło: Designer (2)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

portauprince14
portauprince14
Autor
przedwczoraj, 10:07:50 via Wykop
  • 1
@portauprince14: jedyny mankament to te " zamiast ' przy ń xD
  • Odpowiedz
Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
przedwczoraj, 04:21:00
  • 16
Wychodzi brak ławki Spurs. A był gracz co by dał z wątroby, podostrzyl, pograł na rozegraniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nba
Demon_Cleaner - Wychodzi brak ławki Spurs. A był gracz co by dał z wątroby, podostrzy...

źródło: 1000038190

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Demon_Cleaner
Demon_Cleaner
Autor
przedwczoraj, 05:39:44 via Android
  • 5
@nnbart: nie zauważyłbys sarkazmu nawet jakby cie kopnął w dupę
  • Odpowiedz
nnbart
nnbart
nnbart przedwczoraj, 06:19:32 via Wykop
  • 2
@Demon_Cleaner: ojtam
  • Odpowiedz
m4rciniak
m4rciniak
przedwczoraj, 05:00:54
  • 138
Dej plus na poprawę humoru.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cebekk
cebekk
przedwczoraj, 05:06:56 via Wykop
  • 25
@m4rciniak: Dam jak obiecasz, że nie stracisz na głupoty
  • Odpowiedz
m4rciniak
m4rciniak
Autor
przedwczoraj, 05:08:28 via Android
  • 17
@cebekk: no na poprawę humoru. Wszystkim!

Damy sobie po plusie i wszyscy zadowoleni (づ•﹏•)づ
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
przedwczoraj, 01:02:06
  • 47
wfyokyga

źródło: temp_file3430188736394309356

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

game_changer
game_changer
przedwczoraj, 01:02:37 via Wykop
  • 11
@wfyokyga: wrrrrrrrrrrarior
  • Odpowiedz
damch
damch
damch
przedwczoraj, 06:24:57 via Wykop
  • 5
@wfyokyga: @game_changer Juggernaut.
  • Odpowiedz
KwiatyZla
KwiatyZla
22.05.2026, 16:58:45
  • 9
Czemu moj kot nie chce jesc ciecierzycy i zostac weganem?
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

atteint
atteint
22.05.2026, 17:00:14 via Wykop
  • 9
@KwiatyZla: pewnie na złość.
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
22.05.2026, 17:01:55 via Wykop
  • 4
@KwiatyZla: zgłaszam to na policję, zwyrolu!!(╯°□°)╯︵ ┻━┻
  • Odpowiedz
RandomNetUser
RandomNetUser
22.05.2026, 15:52:18
  • 57
#tusk #walesa #polska #wegry #heheszki #humorobrazkowy #polityka
RandomNetUser - #tusk #wałęsa #polska #węgry #heheszki #humorobrazkowy #polityka

źródło: xDDDD

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Karonon
Karonon
22.05.2026, 21:32:36 via Wykop
  • 1
@RandomNetUser: śmiechłem :D
  • Odpowiedz
wesolymarcin
wesolymarcin
przedwczoraj, 05:15:50 via Wykop
  • 1
@RandomNetUser: Jeszcze nigdy nie widziałem tyle k------a na jednym zdjęciu.
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
22.05.2026, 16:10:44
  • 997
xdd #humorobrazkowy
stary_grat - xdd #humorobrazkowy

źródło: image

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
22.05.2026, 16:12:09 via Wykop
  • 360
@stary_grat: Hehe, dobry jest!
  • Odpowiedz
Pawery1
Pawery1
Pawery1
22.05.2026, 16:13:02 via Wykop
  • 786
@stary_grat: myślę, że prawdziwa zabawa zacznie się gdy go zwolnią.
  • Odpowiedz
cult_of_luna
cult_of_luna
22.05.2026, 11:27:39
  • 15
#nbastats #nba

Po G2 ECF:

Brunson - 19pts-3reb-14ast - trzeci wynik asyst w tych PO (po 16 Jokicia i 14 S. Barnesa) oraz najlepszy wynik Knicks w play-offach od 1998 i Warda (też 14ast). Rekord organizacji to 19ast Fraziera z 1970.

Kącik
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 22
  • Strona 1 z 22
  • >

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking