Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ngc

ngc

Dołączył 17 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6098
  • Znaleziska 4892
  • Mikroblog 1206
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 33

507

Wykopywanie zwłok 50 lat po zgonie

Pokaż treści 18+

Wykopywanie zwłok 50 lat po zgonie

Pan wykopuje zwłoki i dzieli się swoją wiedzą.

Kwazariusz
z
youtube.com
dodany: 20.10.2022, 22:00:13
  • 175
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    smierc
ngc
ngc 21.10.2022, 14:26:21
  • -1
@marsjanin2012: a jeże? bo co jak co, ale nie chciałbym jeść jabłek z martwego jeża.
tomtom92
tomtom92
tomtom92
20.10.2022, 17:52:48
  • 2
#oneplus
Ktoś wie jak zmienić ten chiński zegarek na normalny? To jakiś debil projektował, mnie zawsze uczyli inaczej...
tomtom92 - #oneplus
Ktoś wie jak zmienić ten chiński zegarek na normalny? To jakiś d...

źródło: comment_1666288316Wfhn9Wt1ujGSxs9dZU0S9H.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ngc
ngc 20.10.2022, 17:55:29
  • 2
@tomtom92: ciesz się że nie dali słonecznego
  • Odpowiedz
AtomowyPiesek
AtomowyPiesek
AtomowyPiesek
20.10.2022, 12:39:19
  • 0
Jak bardzo restrykcyjnie sprawdzają bagaże podręczne w Ryanair? Mam walizkę idealnie 55x40x20, z tymże przekracza podane na stronie wymiary, jeżeli mierzy się jej wysokość przy rączce. Czy taka walizka przejdzie?

#bagaz #ryanair #samolot #podroze
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ngc
ngc 20.10.2022, 12:40:17
  • 0
@AtomowyPiesek: przejdzie, nikt tego nie sprawdza
  • Odpowiedz

563

Norwegia. Aresztowano czworo Rosjan za fotografowanie tajnych obiektów

Pokaż treści 18+

Norwegia. Aresztowano czworo Rosjan za fotografowanie tajnych obiektów

Norwegia. Policja ujawniła w poniedziałek, że aresztowała czterech obywateli Rosji podejrzewanych o nielegalne fotografowanie tajnych obiektów w ubiegłym tygodniu, kilka dni przed zatrzymaniem dwóch innych Rosjan w związku z posiadaniem przez nich dronów.

Szewczenko
z
apnews.com
dodany: 17.10.2022, 12:46:34
  • 52
  • #
    europa
  • #
    norwegia
  • #
    rosja
  • #
    szpiegostwo
  • #
    ukraina
  • #
    wydarzenia
ngc
ngc 17.10.2022, 16:05:24
  • 0
@manjan: dokładnie. I od razu widać czas reakcji ochrony. amatorzy z tych ruskich.

15

Dlaczego "sztuka" AI to poważny problem

Dlaczego "sztuka" AI to poważny problem

a nie tylko zabawka dla fanów technogii

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 14.10.2022, 11:40:30
  • 24
  • #
    technologia
  • #
    sztuka
  • #
    dalle
  • #
    ai
  • #
    revoltagainsthemodernworld
ngc
ngc 15.10.2022, 07:02:54 via Android
  • 2
@Wujo_Stachu OMG, Ty nie masz żadnego pojęcia jak działa silnik AI

32

Zobacz co widzi kapitan kajaka przepływającego przekop Mierzei

Zobacz co widzi kapitan kajaka przepływającego przekop Mierzei

TLDR: bardzo ładne widoczki

Red-Baron
z
youtube.com
dodany: 07.10.2022, 13:02:37
  • 21
  • #
    polska
  • #
    morze
  • #
    transport
  • #
    kajaki
  • #
    zeglarstwo
  • #
    dziwniesatysfakcjonujace
ngc
ngc 07.10.2022, 20:43:35
  • 0
@AdomasMickevicius: czyli kiedyś lub nigdy

2647

Koniec lawirowania. Putin grozi Łukaszence śmiercią

Pokaż treści 18+

Koniec lawirowania. Putin grozi Łukaszence śmiercią

Rosja naciska na Białoruś, by włączyła się do walki. Łukaszenka próbuje grać z Kremlem, ale Putin grozi mu śmiercią lub odsunięciem.

kasza332
z
wiadomosci.dziennik.pl
dodany: 05.10.2022, 18:16:49
  • 256
  • #
    europa
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    ruskimir
  • #
    agrofurher
ngc
ngc 05.10.2022, 19:08:41
  • 110
@w0jmar: 10 milionów złotych? to grosze przy ukrywaniu się przed białorusinami przez całe życie
ngc
ngc 20.09.2022, 11:24:39 via Android
  • 0
Hej mirki, jest tu ktoś, kto pracuje w serwisie Renault? Chciałbym sprawdzić historię serwisową auta przed zakupem. Vin VF1RFD00158593405
#renault #vin #talisman #renaulttalisman
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ngc
ngc
Autor
20.09.2022, 11:26:25 via Android
  • 0
@Megawonsz_dziewienc smieszkujesz, czy naprawde serwisanci renault mają takie zdanie o talizmanie?
  • Odpowiedz

490

Radny PiS stracił pracę. Podsłuchiwał podwładną za pomocą "elektronicznej niani"

Pokaż treści 18+

Radny PiS stracił pracę. Podsłuchiwał podwładną za pomocą "elektronicznej niani"

Paweł Walesic pożegnał się z pracą w Urzędzie Marszałkowskim w Kielcach po tym, jak wyszło na jaw, że zainstalował w pomieszczeniu swojej podwładnej tzw. elektroniczną nianię

Szewczenko
z
radioostrowiec.pl
dodany: 30.08.2022, 15:33:28
  • 49
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    kielce
  • #
    afera
  • #
    pis
  • #
    bekazpisu
ngc
ngc 30.08.2022, 20:26:46
  • 9
Nie stracił pracy za to że założył podsłuch, ale za to że dał się złapać.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

593

Ukraińcy o Polsce i Polakach: 73% Ukraińców zmieniło opinię o Polakach na lepsze

Pokaż treści 18+

Ukraińcy o Polsce i Polakach: 73% Ukraińców zmieniło opinię o Polakach na lepsze

Więcej niż ośmiu na 10 Ukraińców ma dzisiaj dobre albo bardzo dobre zdanie o Polakach. Z kolei 73 proc. ukraińskiego społeczeństwa po inwazji Rosji na Ukrainę zmieniło opinię o Polakach na lepsze - wynika z raportu "Polska i Polacy oczami Ukraińców" przygotowanego przez Centrum Dialogu...

Szewczenko
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 24.08.2022, 09:31:03
  • 206
  • #
    europa
  • #
    ukraina
  • #
    polska
  • #
    sondaz
  • #
    wydarzenia
ngc
ngc 25.08.2022, 08:07:52
  • 18
@ikkiz: no one cares

187

Duda spotkał się z Zełenskim w Kijowie. "Nikt nie boi się Rosji"

Pokaż treści 18+

Duda spotkał się z Zełenskim w Kijowie. "Nikt nie boi się Rosji"

Andrzej Duda spotkał się z Wołodymyrem Zełenskim w Kijowie. "Dla nas to też jest dzień protestu wobec wojny, rosyjskiego imperializmu, który odżywa, a czego najlepszym przykładem jest zmagająca się z rosyjską agresją i okrucieństwem Ukraina" – powiedział prezydent Polski.

DDexter
z
rmf24.pl
dodany: 23.08.2022, 12:40:35
  • 54
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    duda
  • #
    europa
ngc
ngc 24.08.2022, 06:37:36 via Android
  • 6
@Poludnik20 widzę że szybko zapomniałeś jak przez pierwsze dwa tygodnie wojny rząd bezradnie rozłożył ręce i przypatrywał się Polakom którzy przyjęli dziesiątki tysiecy ukraińskich rodzin do swoich domów.
Sytuację w punkcie zbiornym w Rzeszowie, Warszawie, łodzi, gdansku i Medyce ratowali harcerze i wolontariusze, a politycy przyjeżdżali z trzema kartonami mleka żeby zrobić sobie zdjęcie do gazet.
ngc
ngc 24.08.2022, 06:40:34 via Android
  • 1
@Poludnik20 i wolontariuszy z Polski, Indii, Niemiec, wielkiej Brytanii.
Fist_Of_Truth
Fist_Of_Truth
23.08.2022, 12:16:25
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ngc
ngc 23.08.2022, 12:40:11
  • 1
@Fist_Of_Truth: huawei watch gt2?
  • Odpowiedz

129

Neguje ewolucje i Wielki wybuch - największe bzdury autora podręcznika do HiT

Pokaż treści 18+

Neguje ewolucje i Wielki wybuch - największe bzdury autora podręcznika do HiT

Bzdury w podręczniku do HiT-u was bulwersują? Jego autor ma na swoim koncie wiele absurdalnych wypowiedzi.

MasterMen
z
spidersweb.pl
dodany: 15.08.2022, 09:14:18
  • 53
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazpisu
  • #
    heheszki
  • #
    europa
ngc
ngc 16.08.2022, 08:39:07 via Android
  • -1
@ZbigniewZ123 po co nam nauka kiedy mamy fanatyzm religijny.
Jurix
Jurix
Jurix
18.07.2022, 20:01:02
  • 4
Jakiś czas temu realizowałem zlecenie dla małej firmy, przeszło miło i przyjemnie, zapłacone i po sprawie. Umowę jednak skonstruowałem tak, że klientowi zapewniam dostęp do aplikacji spełniającej jego wymagania, nie jest właścicielem kodu i wyraził zgodę, żebym stworzoną aplikację sprzedawał dalej.

Tą aplikacją był chatbot na Facebooka posiadający integrację z systemem CRM klienta. Żadne gotowe rozwiązanie nie umożliwiało stworzenie takiej integracji.

No więc mam aplikację, która automatyzuje wysyłkę wiadomości na umierającej platformie (Facebook Messenger),

Co zrobić z projektem?

  • Do szuflady, strata czasu 51.7% (45)
  • Rozwijać go dalej 48.3% (42)

Oddanych głosów: 87

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ngc
ngc 18.07.2022, 20:03:35
  • 4
@Jurix: a masz lepsze projekty których nie zrealizujesz kosztem tego?
Czy na przykład urlop z rodziną nie byłby lepszym pomysłem?
Czy robiłeś już takie projekty i wiesz z doświadczenia co Cię czeka żeby rozwinąć część biznesową, SLA itp?
  • Odpowiedz

11

Chciał zdążyć przed pociągiem

Chciał zdążyć przed pociągiem

W pobliżu Jelgavy na Łotwie samochód zderzył się z pociągiem na przejeździe kolejowym. Na szczęście ten wypadek nie spowodował ofiar śmiertelnych.

starnak
z
streamable.com
dodany: 17.06.2022, 14:08:39
  • 3
  • #
    kolej
  • #
    wypadek
  • #
    kierowcy
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozrywka
ngc
ngc 17.06.2022, 14:25:16
  • 8
Kiedy twój autopilot w aucie używa internet explorera
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

924

Wypuściłem swoją gierę na Steam i GOG, a teraz rozdajo klucze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wypuściłem swoją gierę na Steam i GOG, a teraz rozdajo klucze! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobry Mirki! W piątek na Steam i GOG trafiła moja pierwsza gra indie. Była ona promowana w sekcji "Nadchodzące popularne", a teraz jest w "Popularne nowości" na stronie głównej Steam! Mam dla Was 10 kluczy dla 10 losowych osób z komentarzy.

AriInteractive
z
youtube.com
dodany: 12.06.2022, 08:55:40
  • 604
  • #
    rozdajo
  • #
    polska
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    gog
  • #
    gamedev
ngc
ngc 12.06.2022, 08:57:46
  • 0
Super to wygląda, gratuluję i życzę milionowych sprzedaży!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

260

Typowa ulica w największym mieście Pensylwanii - Filadelfii.

Pokaż treści 18+

Typowa ulica w największym mieście Pensylwanii - Filadelfii.

Dlatego jestem przeciwny rozdawnictwu i mentalności "róbta co chceta"

Notakaprawda
z
youtube.com
dodany: 30.05.2022, 07:40:50
  • 163
  • #
    swiat
  • #
    usa
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    bezdomnosc
  • #
    bekazlewactwa
ngc
ngc 30.05.2022, 19:27:59
  • 1
@tuberculosisis: z reddita: https://www.reddit.com/r/videos/comments/mpe2nb/comment/gu9yr88/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

"Kensington is a neighborhood in North Philadelphia. It's located not too far from the major highway I-95, and is also well-served by public transit via the Market-Frankford Line (commonly called the El, the elevated train above this street)

It was originally a neighborhood inhabited by Eastern European immigrants, who worked in garment factories, making things like stockings and hats - the textile industry was a key part of
SalsaDeAmigo
SalsaDeAmigo
SalsaDeAmigo
30.05.2022, 13:07:36
  • 0
Jak bardzo opłacalne jest bycie płatnikiem vat? Przechodzę na #b2b ryczałt 12%, ale nie wiem co robić w vat. Nie przychodzi mi do głowy nic, co mógłbym brać na fakturę. Może dokupiłbym trochę sprzętu/biurko, ale co z pozostałymi miesiącami. #programista15k co sobie odliczacie?
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ngc
ngc 30.05.2022, 13:10:00
  • 0
@SalsaDeAmigo: dla pracodawcy i tak nie ma znaczenia czy płaci ci z vatem czy bez, on to ma kosztach i sobie odliczy. Dla Ciebie to mniej o kilkanascie procent na paliwo, 23% na srodki czystosci do domu, laptopa, sluchawki, komputer, monitor, nowa myszke, klawiature, czytnik kindle, drukarke, papier do drukarki itp.
  • Odpowiedz
ngc
ngc 30.05.2022, 15:11:40 via Android
  • 0
@SalsaDeAmigo ale jak całą? odliczasz 23% vat, i po miesiącu placisz 18% mnie podatku dochodowego pit-5, jeśli jesteś na zasadach ogolnych
  • Odpowiedz
M.....k
M.....k
konto usunięte 23.05.2022, 10:18:21
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ngc
ngc 23.05.2022, 10:19:57
  • 0
@MlodyWilk: moja była dziewczyna powiedziałaby że wiało w porywach do 8
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 21
  • Strona 6 z 21
  • >

Maurycy Iksiński

  • pffff
  • Zadupie
  • http://eelslap.com/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.05.2017

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 24.03.2013

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 12.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.01.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 23.04.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking