Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
nairoht
nairoht

nairoht

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17903
  • Znaleziska 311
  • Mikroblog 17592
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 6
nairoht
nairoht
nairoht 31.05.2026, 15:25:07
  • 2
#mecz co te ukry z flagami, chociaz oni we wrocku to jak u siebie xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Morwi
Morwi
31.05.2026, 13:26:28
  • 1
#krakow #nieruchomosci 39m2 vs 34 ale w cenie garaz podziemny , hej właśnie zmieniam do kupna mieszkania 1 z kredytem lepiej wziąć za 410 k 39 m2 czy 34 m2 ale w cenie garaż podziemny 1 mieszkanie ma mpec 2 całość.z elektryki która oferta lepsza ? Lokalizacja 1 mieszkania jest lepsza ale parkingu brak z drugiej strony kusi mnie garaż podziemny
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 31.05.2026, 13:30:49 via Wykop
  • 1
@Morwi: z perspektywy osoby ktora ciagle szuka miejsca do parkowania bo jak budowali moje bloki to nie bylo prawie aut to wiele bym dal za mozliwosc kupna miejsca parkingowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 31.05.2026, 13:33:19 via Wykop
  • 6
@Morwi: w cholere w stosunku do mieszkania ogrzewanego przez mpec
  • Odpowiedz
Galaktoboureko
Galaktoboureko
31.05.2026, 08:39:11
  • 93
Kotka. W średnim wieku ale młoda duchem. Zaradna, energiczna, z poczuciem humoru, lubiąca skoki niekoniecznie na boki. Szuka kocura do wspólnego łapania much i wylegiwania się na miękkim futerku( ͡~ ͜ʖ ͡°) #pokazkota #koty
Galaktoboureko - Kotka. W średnim wieku ale młoda duchem. Zaradna, energiczna, z pocz...

źródło: IMG_1929

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 31.05.2026, 10:36:53 via Wykop
  • 2
@LRF1000W: jak Kacperek to najwiekszy gej bozy
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 31.05.2026, 08:19:01
  • 2
#mecz ja p------e, przeciez paryz to wygladal jak strefa wojny w nocy - za palenie samochodow, rozwalanie ludziom sklepow to tylko utylizacja sie nalezy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht
Autor
31.05.2026, 09:05:00 via Wykop
  • 2
@paniswiata: zwierzeta i nic wiecej
  • Odpowiedz
jmateuszj
jmateuszj
31.05.2026, 08:26:40
  • 14
#polska Ludzie marudzą na wszystko - a to na klimat w Polsce, a to na podatki, a to na ceny nad morzem czy jedną lub drugą partię polityczną. Ale przy każdej takiej sytuacji jak obecnie w Paryżu po #mecz wszyscy powinni sobie uświadomić, że i tak wygrali los na loterii:
- region wolny od kataklizmów czy większych klęsk żywiołowych
- bez chorób jak ebola itp
- bez wojen religijnych i oszołomów
jmateuszj - #polska Ludzie marudzą na wszystko - a to na klimat w Polsce, a to na pod...

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 31.05.2026, 08:35:41 via Wykop
  • 1
@jmateuszj: Też mnie bardzo drażni, jak ludzie nadają na ten kraj. Można się nie zgadzać z władzą, wytykać im błędy itd., ale kraj do życia mamy spoko pod wieloma względami.
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 30.05.2026, 18:55:35
  • 1
#mecz typowa pajacerka tak sie konczy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MrFryteczka
MrFryteczka
30.05.2026, 18:38:46
  • 0
#mecz kto gra w finale o 21? (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 30.05.2026, 18:39:57 via Wykop
  • 2
@MrFryteczka: Wieczysta z Chrobrym za 24h( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 30.05.2026, 16:41:56
  • 0
#mecz może i haram ball ale założenia taktyczne bajerant z hiszpanii egzekwuje na pilkarzach wzorowo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

winsxspl
winsxspl
30.05.2026, 11:14:25
  • 21
Wszystkiego najlepszego @johnkashtan!!! PDW!!!
#f1
winsxspl - Wszystkiego najlepszego @johnkashtan!!! PDW!!!
#f1

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 30.05.2026, 12:01:57 via Wykop
  • 2
@winsxspl: a co to sie wydarzylo ze banicja xD
  • Odpowiedz

1324

Facet zgłosił 2x to samo auto i dostał 500 zł mandatu za wprowadzenie w błąd

Facet zgłosił 2x to samo auto i dostał 500 zł mandatu za wprowadzenie w błąd

W odstępie 4 dni zgłosił to samo nieprawidłowo zaparkowane auto. Wezwany jako podejrzany przez Straż Miejską, dostał mandat za wprowadzenie w błąd i wywołanie niepotrzebnej czynności. 500 zł. Warszawa. Kurtyna. Nie wiem nawet jak to skomentować poza XD.

Rabe
z
x.com
dodany: 29.05.2026, 19:50:10
  • 251
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    konfitura
  • #
    prawo
  • #
    strazmiejska
  • #
    patologiazmiasta
nairoht
nairoht
nairoht 30.05.2026, 05:36:59 via Wykop
  • 8
A czy Hubert wrzucił coś więcej poza wezwaniem i mandatem? Bo wygląda na to że Hubert zgłosił samochód który tylko w jego głowie łamał przepisy i dostał mandat za wprowadzanie organów w błąd. Czemu postawiona od razu jest teza że to Hubert z X ma rację?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nairoht
nairoht
nairoht 30.05.2026, 07:42:22 via Wykop
  • 3
@fidelxxx: ok tego nie było w znalezisku.
pro666full
pro666full
29.05.2026, 07:01:02
  • 21
Śmieszy mnie ten wieczny zarzut, że Wieczysta nie powinna grać w Ekstraklasie, bo rzekomo nie ma kibiców - wczorajszy mecz z Polonią i ponad 7000 ludzi na trybunach idealnie zweryfikowało te bzdury. Jasne, to klub osiedlowy u swoich korzeni, ale ma setki oddanych, wieloletnich fanów. Na przykład wczoraj pod stadionem znowu minąłem słynną panią Grażynę, całą wymalowaną w barwach klubowych, maszerującą z wielką flagą (kto nie zna jej historii, niech koniecznie sprawdzi
pro666full - Śmieszy mnie ten wieczny zarzut, że Wieczysta nie powinna grać w Ekstrak...

źródło: il20250727_925284853_xlarge

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 29.05.2026, 07:57:53 via Wykop
  • 3
@WolnyBLN: nie jestem tego taki pewien, jak Puszcza sobie grala w ekstraklasie to patusy lubialy sir d---------c do ludzi z Niepolomic, w Krakowie jest straszna patusiarnia odnosnie kibicowania
  • Odpowiedz
dawid-hopek
dawid-hopek
28.05.2026, 19:38:21
  • 0
#krakow trochę xd wracać się komunikacja miejska inną niż tramwaj teraz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 28.05.2026, 19:42:23 via Wykop
  • 0
@dawid-hopek: a co sie podzialo
  • Odpowiedz
Jonasz-Kiszke-Mikke
Jonasz-Kiszke-Mikke
27.05.2026, 09:56:01
  • 150
#kiszak #wiedzmin
Widzieliście sneak peak nowej misji w dodatku? Ale realistycznie wygląda walka wręcz. Ciekawe czy będzie można się turlać jak w soulsach.
Jonasz-Kiszke-Mikke - #kiszak #wiedzmin
Widzieliście sneak peak nowej misji w dodatku...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 27.05.2026, 11:51:37 via Wykop
  • 2
@miloszy: jest to bardzo prawdopodobny scenariusz xD
  • Odpowiedz
chciejstwo
chciejstwo
27.05.2026, 02:42:52
  • 859
Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 lat stracone na to świństwo. Straciłem pracę, partnerkę, wszystko co miało barwy stało się czarno białe.

Pojedyńcze strzały i próby zaprzestania nie pomogły.

Aktualnie wspieram się Anticolem, mam wsparcie terapeuty, wczoraj byłem pierwszy raz na mityngu AA - z pewnością nie ostatni - słucham podcastów, znalazłem nową zajawkę którą wypełniam głowę, zacząłem spacerować.

Dziś
chciejstwo - Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 l...

źródło: 1000019297

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 27.05.2026, 04:55:14 via Wykop
  • 789
@KrolWlosowzNosa: To chyba jakis syndrom oswieconego alkoholika, mial problem, walczy z nim to przyjmuje strategie ze bedzie wmawial wszystkim w okolo ze wypicie piwa raz na ruski rok to zbrodnia bo on walil dzien w dzien i stalo co sie stalo
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 27.05.2026, 05:56:19 via Wykop
  • 18
Nie istnieje pośredni środek walki z tą chorobą


@ValandilNW: ja to rozumiem, ale takie osoby próbują wmówić wszystkim w około że to "jedno piwko" również to jest złe, analogicznie nie mogę jeść nie wiem cytrusów bo dostanę zapaści ale nie chodzę i nie mówię jakie to cytrusy są złe i zabijają ludzi.
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 27.05.2026, 06:24:32 via Wykop
  • 12
@RHarryH: chodzi o wypiucie piwa raz na ruski rok na jakiejs imprezie czy grillu a wy juz wyjezdzacie z jakims jednym piwkiem dziennie, eh gadka jak z potluczonymi xD
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 27.05.2026, 07:19:18 via Wykop
  • 0
Bardzo to spłycę, ale to trochę tak jakbyśmy wytykali palcem i stygmatyzowali osoby tuż po rozpoznaniu nietolerancji na kazeinę podczas rodzinnego obiadu, które dopytują w trakcie o każdy jeden składnik, bo przez ostatnie 30 lat srały pod siebie po co drugim posiłku.


@ValandilNW: no i spłyciłeś to do dokładnie formy którą ja opisałem, osoba pyta w czym jest kazeina aby jej unikać, a nie siedzi przy tym stole i wygłasza
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 27.05.2026, 07:20:07 via Wykop
  • 2
wykop nie zawodzi, to top komentarz gdzie facet zwierza się ze swojego problemu, przedstawia swoje doświadczenia, NIKOMU nie zabrania picia, ale oczywiście "rozsądnie pijący" chyba wybuchną jeśli w pretensjonalny sposób jeszcze bardziej z pogardą zdołują chłopa, który po prostu liczył na słowa wsparcia.


@NieBendePrasowac: nie odpisywałem opowi tylko oświeconemy który napisał taki komenatarz więc sam usuń konto bo nawet tego nie potrafisz sprawdzić.
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 27.05.2026, 07:32:50 via Wykop
  • 1
tak trudno zrozumieć podejście alkoholika


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: to że alkoholik nie może wypić bo mu to szkodzi jest dla niego trucizną i sam sobie urządził taki los to jest jedno, to że alkoholik który pił i niszczył życie głównie innym ale i sobie a nagle po nie piciu parę dni/miesięcy jest w stanie pisać swoje wysrywy że osoba która wypije p--o raz na czas ma problem to drugie - ale widzę
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 27.05.2026, 07:38:49 via Wykop
  • 1
przecież on patrzy przez swój pryzmat ¯\(ツ)/¯


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: a ja przez swój, co w tym złego mam go klepać po ramieniu i traktować jako nadczłowieka? no wybacz ale nie
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 27.05.2026, 11:04:47 via Wykop
  • 0
@TheRealMikz: nie pije prawie w ogóle, dalej uważam że alkus nie ma prawa pouczać innych że picie 1 piwa raz na czas jest złe, więc natrudziłeś się a nie trafiłeś, no chyba że dla takich jak ty pijący umiarkowanie to osoba jak ja co wypija 3 piwa przez rok czasu to tym bardziej kekw
  • Odpowiedz
krolwsi
krolwsi
27.05.2026, 05:02:50
  • 38
Potem się dziwią, że brauniarze i konfiarze mają coraz więcej poparcia... #krakow #polityka
krolwsi - Potem się dziwią, że brauniarze i konfiarze mają coraz więcej poparcia... #...

źródło: 1000024820

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 27.05.2026, 05:05:20 via Wykop
  • 1153
@krolwsi: no a co mial zrobic skoro taka jest sciezka ponownego wyboru prezydenta, rozumiem mial powolac na komisarza kogos z konfy?
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
26.05.2026, 08:38:36
  • 6
Czy Krakusy które mieszkają po za centrum które odwołały Miszalskiego to Krakowianie gorszego sortu? #krakow #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 26.05.2026, 09:45:12 via Wykop
  • 4
@Lardor: serio podziwiam ludzi co z wlasnej nie przymuszonej woli zdecydowali sie na zakup/wynajem mieszkania w samym centrum xD
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 26.05.2026, 19:55:49 via Wykop
  • 2
@bugg: ale czemu oprocz turystow? Jak to najwiekszy problem, jak dla mnie brak totalnie miejsc parkingowych, waskie uliczki, masa eventow na rynku i w jego okolicach, blokowanie drog przez takie wydarzenia, nocne zycie odbywajace sie w centrum z ciekawosci jakie ty niby widzisz plusy?
  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
26.05.2026, 15:33:07
  • 231
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 26.05.2026, 17:50:58 via Wykop
  • 0
@vieniasn: mam uczulenie na wszelakie cytrusy, większość napoi mogę pić bez problemu xdd
  • Odpowiedz
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA
26.05.2026, 10:35:00
  • 112
Jak ktoś chce przetrzeźwieć i zrozumieć w jakich czasach żyjemy, mając takiego Lewandowskiego, to przypomnę na jakich idoli z reprezentacji mogło liczyć moje pokolenie za swoich młodzieńczych lat.
Oto szczyt osiągnięć w europejskiej piłce klubowej panów (napastników), którzy byli największymi gwiazdami polskiego futbolu w tamtym czasie. A czasy to były takie, że w 2004 roku np taki transfer Niedzielana do NEC Najmegen był topowym wydarzeniem przez długi czas.
Współczesne pokolenie, pojęcia nie
EkspertzNASA - Jak ktoś chce przetrzeźwieć i zrozumieć w jakich czasach żyjemy, mając...

źródło: olisadebe zurawski

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 26.05.2026, 12:18:15 via Wykop
  • 4
@Ekspert_z_NASA: Lewy to top, lepszego polskiego pilkarza pewno troche nie bedzie, ale fenomen z ery Lewego jest taki, ze mamy pomocnika ktory jest topka Serie A, napastnika ktory byl topka Serie A, 3 pilkarzy w Porto, obronce w zwyciezcy LE itd a na malo kim robi to wrazenie bo Lewy dal taka poprzeczke ze szok
  • Odpowiedz
Rst00
Rst00
25.05.2026, 08:14:06
  • 157
Jaki teraz damage control idzie xD Tak to "nie idźcie na referendum", a teraz na mirko pełno wysrywów że "wyborcy PO to inna liga - podpadł im rządzący, to zostaje odwołany, pomimo, że był z partii, którą popierają.", "Elektorat KO po prostu ma wymagania. ktore nie zostaly spelnione, wiec elektorat to pokazal, tyle." itd.

No naprawdę zabawnie się to czyta, pachołki Tuska xD To nie elektorat KO/PO poszedł i głosował za wywaleniem
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nairoht
nairoht
nairoht 25.05.2026, 08:26:52 via Wykop
  • 228
@Rst00: i co oczekujesz ze jak glosowalem i za ko i za odwolaniem to pojde zaglosowac na kogos z pisu czy konfy? xD
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 25.05.2026, 09:02:24 via Wykop
  • 3
@FLAC: oczywiscir ze nie zostanie wystawiony Miszalski do znow jakies urojenia, w ogole zauwazylem ze na wykopie najbardziej szczekaja obecnie osoby co nawet nie moga tu glosowac, nie maja nic wspolnego z tym miastem ale do powiedzenia maja najwiecej - piekni jestescie
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 25.05.2026, 09:08:51 via Wykop
  • 20
@Rst00: glosowalem na Miszalskiego, podpisalem wniosek o referendum, glosowalem za odwolaniem - to wy od wczoraj wieczora bordowe przyglupy wpadacie na tag i wysrywacoe wasze urojenia zwiazane z tym co sie stalo, znajac zycie to pewno nikt z was nawet w tym Krakowie nie mieszka xD
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 25.05.2026, 11:00:31 via Wykop
  • 0
@Protectorx: co znaczy lepszym kandydatem? Dla ciebie lepszy bedzoe zlodziej z ikei dla kogos pisowiec dla mnie ktos z ko, rozumiem ze konfiarz i pisowiec glosowalby na kogos z ko gdyby byl LEPSZY, a co jest tego wyznacznikiem, kto to wyznacza
  • Odpowiedz
nairoht
nairoht
nairoht 25.05.2026, 11:03:45 via Wykop
  • 0
@Rst00: patrzac na wybor malpa a zlodziej patelni, to tak wole malpe
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 24
  • Strona 3 z 24
  • >
  • Kraków

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.11.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 13.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.01.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking