Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
muchabzz

muchabzz

Dołączył 19 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 39465
  • Znaleziska 25150
  • Mikroblog 14315
  • Obserwujący 46
  • Obserwowane 12
muchabzz
muchabzz 23.03.2026, 11:15:57
  • 6
#gielda ja bym się tak nie podniecał. Trampek ogłaszał pie razy wygrana wojnę. Za dwie godziny jakiś iranczyk mu powie, że ma krzywy ryj i zaraz wszystko pójdzie w dół jak generał baseball ogłosi naloty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chittychittybangbang
Chittychittybangbang
Chittychittybangbang
23.03.2026, 11:08:58
  • 5
#iran #gielda co się stało że ropa nagle spadła 10%?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muchabzz
muchabzz 23.03.2026, 11:11:12 via Android
  • 0
@Chittychittybangbang: bo srebro wzrosło
  • Odpowiedz
PaczeIokinka
PaczeIokinka
23.03.2026, 10:25:49
  • 2
Natenjhau wywołując kolejne wojny nie myśli o waszych stratach #gielda
Poza tym na kryzysach porządni gracze zarabiają, to pytanie co z wami?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muchabzz
muchabzz 23.03.2026, 10:34:54 via Android
  • 0
@PaczeIokinka: paczelok i wszystko jasne
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
23.03.2026, 10:27:30
  • 2
Pytam w imieniu kolegi, wiecie może czy są jakieś lewarowane ETFy na wig40/wig80, tylko nie jakaś duża dźwignia bo nie chciałbym za dużo utopić w razie czego

#gielda
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muchabzz
muchabzz 23.03.2026, 10:30:31 via Android
  • 1
@breakdown1: na ten moment , boleśnie doświadczony , radzę ci daj se spokój z lewarami
  • Odpowiedz
muchabzz
muchabzz 23.03.2026, 08:01:44
  • 1
#gielda
Tak się zastanawiam : co by było gdyby nagle Trump i Putin zostali zdymisjonowani w sposób nagły?
Przecież ci ludzie robią taki syf na giełdzie , że aż się dziwię, że ktoś z tym porządku nie chce zrobić
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muchabzz
muchabzz
Autor
23.03.2026, 08:40:12 via Android
  • 0
@why1sthat: pamiętam i nie pochwalam. Poza tym ja ciągle się zastanawiam czy to jednak nie była jakaś ustawka. Dość brutalna ale ustawka.
Tak czy tak właśnie od początku roku z giełdy wyparował taki hajs że szok
  • Odpowiedz
milpl
milpl
19.03.2026, 08:18:10
  • 0
#gielda Ktoś rano pisał że może lepiej usunąć apke i że wig dzisiaj mocno po dupie. Z tego co widze to nic co mam w portfelu z polski nie spadlo nawet o 2%. Rainbow -1.2%. To ten krach ?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muchabzz
muchabzz 19.03.2026, 08:22:23 via Android
  • 0
@milpl: nie bądź taki kozak. Pożyjesz zobaczysz
  • Odpowiedz
szychun
szychun
17.03.2026, 20:22:14
  • 296
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muchabzz
muchabzz 18.03.2026, 19:25:33 via Android
  • 0
@szychun: na takie poświęcenie Nawrocki jest gotowy. Byle dorwać się do władzy
  • Odpowiedz
m4xejd
m4xejd
18.03.2026, 11:27:04
  • 754
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muchabzz
muchabzz 18.03.2026, 19:13:34 via Android
  • 0
@michalxd21: żeby było ciekawiej Suski jest ważna figura w piśmie i regionie z którego pochodzi.
Poza suskim jest też sporo innych mu równych. Mejza. Matecki, czy pieniaczka lichocka, sachajko. Ten z wąsem co na prezia kandydował..
  • Odpowiedz

566

Przesłuchanie przerwane. Marek Suski twierdził, że ma zawał i wezwał karetkę

Pokaż treści 18+

Przesłuchanie przerwane. Marek Suski twierdził, że ma zawał i wezwał karetkę

Przesłuchiwany w warszawskiej prokuraturze okręgowej, w charakterze świadka, poseł PiS Marek Suski poczuł się źle i stwierdził, że ma zawał. Wezwano pogotowie, które tego nie potwierdziło i poseł na własnych nogach opuścił prokuraturę - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. P

sub_zero_1
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 17.03.2026, 13:20:58
  • 96
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    przestepczosc
muchabzz
muchabzz 17.03.2026, 21:50:22 via Android
  • -2
@VanGogh: już nie pieprz. Giertych jaki jest taki jest, ale jakaś klasę ma. Jak się jest z takiej rodziny to przygłupa typu mejza Matecki czy Suski tam nie znajdziesz
Ukiss
Ukiss
17.03.2026, 16:03:17
  • 692
Perełki z rejestru PESEL, część 2!

Męskie:
* Luidżi (2 osoby)
* Leczysław (6)
* Stanimierz (2)
  • 130
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muchabzz
muchabzz 17.03.2026, 21:46:02 via Android
  • 2
@j557: sam jesteś koniem i to numerowanym. Szarloty znam że trzy i supcio imię
  • Odpowiedz

604

Pracowałam w MON z doktoratem za 2700 zł. Dlaczego modernizacja to marnotrastwo?

Pokaż treści 18+

Pracowałam w MON z doktoratem za 2700 zł. Dlaczego modernizacja to marnotrastwo?

Pracowałam w strukturach resortu obrony z doktoratem i 10 kursami menedżerskimi. System wycenił moje kompetencje na 2700 zł netto w Warszawie i wypluł mnie, bo zadawałam niewygodne pytania. Publikuję ten list otwarty, aby pokazać, dlaczego miliardy na modernizację armii zostaną przeżarte przez nie

Doktorat_za_2700
z
wykop.pl
dodany: 15.03.2026, 21:52:42
  • 300
  • #
    wojsko
  • #
    mon
  • #
    polska
  • #
    pracbaza
  • #
    zarzadzanie
  • #
    afera
muchabzz
muchabzz 16.03.2026, 19:44:15 via Android
  • -2
@ArtyQ: kłamiesz. Realnie na Ukrainę poszło niewiele plus dużo więcej pomocy humanitarnej czy dla przyjętych uchodźców
muchabzz
muchabzz 16.03.2026, 20:04:37 via Android
  • -1
@ArtyQ: realnie to ty musisz zawsze pięć razy czytać to co chcesz wysłać. Mowa jest o inwestycjach w polskie wojsko a ty piszesz, że najwięcej zainwestowaliśmy w Ukrainę. Tak to odebrałem. I uprzedzając twoja odpowiedź o jakimś tam czytaniu ze zrozumieniem, jak chcesz być dobrze zrozumiany, to ty się masz o to postarać.
readme
readme
15.03.2026, 10:00:25
  • 639
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muchabzz
muchabzz 16.03.2026, 05:52:14 via Android
  • 1
@niecodziennyszczon: ilość plusów poraża. Boty się zleciały. Twój komentarz to przyznanie, że danie kasy na polską armię to wydanie jej na coś gorszego niż czeska armia. A 700 to zaplusowalo jak do tej pory.
Ruskie trole
  • Odpowiedz
szychun
szychun
15.03.2026, 11:47:38
  • 931
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muchabzz
muchabzz 16.03.2026, 05:43:41 via Android
  • 0
@sameowoce: no nie do końca.
  • Odpowiedz
muchabzz
muchabzz 16.03.2026, 05:46:30 via Android
  • 0
@duzy240: ale ty idiota jesteś ;)
Sprawa dawno wyjaśniona. PiS brał z OFE jeszcze więcej
I wbrew pozorom miało to sens. Ale to trzeba się interesować a nie siedzieć z głową w odbycie kurskich i rachoniow
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
15.03.2026, 06:06:43
  • 975
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muchabzz
muchabzz 16.03.2026, 05:42:40 via Android
  • 0
@Kempes: przecież tych pieniędzy nigdy nie było i nie będzie. Jak Tusku zacznie się domagać tej kasy, to sutener wyjdzie i powie, że on się nie zgadza , żeby rząd ja wydatkował bo okradną państwo. Tylko on. Nawet nie glapa czy Kaczyński. On sobie robi swoją partyjkę ala Orban i za jakiś czas będzie ludziom wciskać że dzięki niemu mamy potężna armię i jesteśmy poza Unią.
Dobrze mówił Hołownia ,
  • Odpowiedz

388

Fałszywy chirurg w godzinę nauczył się medycyny. Uratował 13 osób

Fałszywy chirurg w godzinę nauczył się medycyny. Uratował 13 osób

W ciągu 60 lat życia udawał m.in. mnicha, wykładowcę i psychologa. Największego wyczynu dokonał jednak podczas wojny koreańskiej, gdy podczas walk trzynastu żołnierzy zostało rannych. Zamknął się z podręcznikiem do chirurgii, a później przystąpił do operacji. Wszystkie zakończyły się sukcesem!

epicentrum_chaosu
z
fakt.pl
dodany: 15.03.2026, 19:15:36
  • 75
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    gruparatowaniapoziomu
muchabzz
muchabzz 16.03.2026, 05:27:15 via Android
  • 0
@jagoslau: dokładnie mashu pomyślałem
muchabzz
muchabzz 15.03.2026, 07:54:01
  • 12
#heheszki #takbylo #historia #muzyka #rock #punk #polska
muchabzz - #heheszki #takbylo #historia #muzyka #rock #punk #polska

źródło: 1000013633

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

C_________I_________
C_________I_________
C_________I_________
15.03.2026, 15:30:39 via Wykop
  • 1
@muchabzz:
https://www.katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/15210
Ten aparatczyk po transformacji zalożyl agencje ochrony https://agema-serwis.pl
  • Odpowiedz

329

Rozpoznajesz go? "Archiwum X" wraca do wstrząsającej sprawy

Pokaż treści 18+

Rozpoznajesz go? "Archiwum X" wraca do wstrząsającej sprawy

Czy czytelniejszy wizerunek domniemanego sprawcy napaści seksualnej pozwoli na jego schwytanie po latach? Lubuscy policjanci z "Archiwum X" wracają do sprawy z 2012 r. i prezentują grafikę z wizualizacją twarzy mężczyzny, który próbował okaleczyć oczy swojej ofiary.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 12.03.2026, 08:56:42
  • 38
  • #
    policja
  • #
    archiwumx
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    przestepczosc
muchabzz
muchabzz 13.03.2026, 06:26:09 via Android
  • -1
@say-my-name: brodęa trochę przekoszoną. Szukał bym też w szpitalach od chirurgii szczękowej, bo albo jak był gowniakiem to rodzice próbowali z lekarzem coś z tym zrobić , albo on sam.
muchabzz
muchabzz 12.03.2026, 14:53:58
  • 6
#gielda

Od kiedy żółta małpa rządzi giełda zachowuje się jak człowiek z wieloraką osobowością. Nie ma w tej chwili żadnej firmy, etf, surowca, który by choć trochę gwarantował stabilność. Codziennie wszystko się wywraca do góry nogami albo ma padaczkę
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dervorin
Dervorin
12.03.2026, 15:06:58 via Wykop
  • 0
@muchabzz: u mnie to samo. Jak jedno rośnie to drugie spada i odwrotnie. Potężna dywersyfikacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
spameggs
spameggs
12.03.2026, 21:23:50 via Wykop
  • 0
@muchabzz: xle ma sie calkiem niezle
  • Odpowiedz

300

"Wiemy, gdzie śpi, gdzie pije wino". Kolejna wypowiedź Ukraińca o Orbanie

Pokaż treści 18+

"Wiemy, gdzie śpi, gdzie pije wino". Kolejna wypowiedź Ukraińca o Orbanie

Hryhorij Omelczenko, były ukraiński deputowany (pięć kadencji w Radzie Najwyższej) i były funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa (SBU), wypowiedział się na temat premiera Węgier. Padły mocne słowa, które można interpretować jako groźbę.

Korda
z
dorzeczy.pl
dodany: 12.03.2026, 04:29:51
  • 183
  • #
    wegry
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
  • #
    europa
muchabzz
muchabzz 12.03.2026, 14:41:10 via Android
  • -1
@luke-mat: przestałem czytać po tym, ze ukry odcięły Węgrom ropę. Sprawdź mordo co i jak i nie siej fejkow
Oj_tak
Oj_tak
11.03.2026, 11:38:45
  • 1111
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muchabzz
muchabzz 12.03.2026, 01:22:15 via Android
  • 0
@Oj_tak: ja widziałem raz jak to wygląda w Londynie. ( Nie mieszkam tam i nie jeżdżę autobusami, więc tylko raz)
Autobus staje na przystanku. Kierownik otwiera wszystkie drzwi. Na przystanku stoi kilku policmajstrow. Do autobusu wpada ze 4 kanarów. W ciągu pół minuty wyłączają ludzi bez biletu i ci muszą wyjść z autobusu. Jakiś koleś zaczął się pruć, że on się spieszy i że jedzie dalej. To mu kanar odpowiedział
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 32
  • Strona 2 z 32
  • >

olukurede sobowale

  • ja nie chce wpływać i należeć, i tak beze mnie o mnie gra jednego mi nikt nie odbierze ja jestem ja ja ja
  • nairobi
  • http://www.tomasz.sosnowiec.pl/
  • naberdyczow@poczta.fm
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 19.07.2022

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 23.11.2013

    Komentator
  • Król Wykopaliska
    od 31.03.2022

    Król Wykopaliska
  • Kałasznikow
    od 11.02.2018

    Kałasznikow
  • Ekshibicjonista
    od 27.01.2018

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 13.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 07.12.2011

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.04.2022

    Mikroblogger
  • Władca Ognia
    od 11.03.2022

    Władca Ognia
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking