#gielda ja bym się tak nie podniecał. Trampek ogłaszał pie razy wygrana wojnę. Za dwie godziny jakiś iranczyk mu powie, że ma krzywy ryj i zaraz wszystko pójdzie w dół jak generał baseball ogłosi naloty
Pytam w imieniu kolegi, wiecie może czy są jakieś lewarowane ETFy na wig40/wig80, tylko nie jakaś duża dźwignia bo nie chciałbym za dużo utopić w razie czego
#gielda Tak się zastanawiam : co by było gdyby nagle Trump i Putin zostali zdymisjonowani w sposób nagły? Przecież ci ludzie robią taki syf na giełdzie , że aż się dziwię, że ktoś z tym porządku nie chce zrobić
@why1sthat: pamiętam i nie pochwalam. Poza tym ja ciągle się zastanawiam czy to jednak nie była jakaś ustawka. Dość brutalna ale ustawka. Tak czy tak właśnie od początku roku z giełdy wyparował taki hajs że szok
#gielda Ktoś rano pisał że może lepiej usunąć apke i że wig dzisiaj mocno po dupie. Z tego co widze to nic co mam w portfelu z polski nie spadlo nawet o 2%. Rainbow -1.2%. To ten krach ?
@michalxd21: żeby było ciekawiej Suski jest ważna figura w piśmie i regionie z którego pochodzi. Poza suskim jest też sporo innych mu równych. Mejza. Matecki, czy pieniaczka lichocka, sachajko. Ten z wąsem co na prezia kandydował..
Przesłuchiwany w warszawskiej prokuraturze okręgowej, w charakterze świadka, poseł PiS Marek Suski poczuł się źle i stwierdził, że ma zawał. Wezwano pogotowie, które tego nie potwierdziło i poseł na własnych nogach opuścił prokuraturę - poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. P
@VanGogh: już nie pieprz. Giertych jaki jest taki jest, ale jakaś klasę ma. Jak się jest z takiej rodziny to przygłupa typu mejza Matecki czy Suski tam nie znajdziesz
Pracowałam w strukturach resortu obrony z doktoratem i 10 kursami menedżerskimi. System wycenił moje kompetencje na 2700 zł netto w Warszawie i wypluł mnie, bo zadawałam niewygodne pytania. Publikuję ten list otwarty, aby pokazać, dlaczego miliardy na modernizację armii zostaną przeżarte przez nie
@ArtyQ: realnie to ty musisz zawsze pięć razy czytać to co chcesz wysłać. Mowa jest o inwestycjach w polskie wojsko a ty piszesz, że najwięcej zainwestowaliśmy w Ukrainę. Tak to odebrałem. I uprzedzając twoja odpowiedź o jakimś tam czytaniu ze zrozumieniem, jak chcesz być dobrze zrozumiany, to ty się masz o to postarać.
@niecodziennyszczon: ilość plusów poraża. Boty się zleciały. Twój komentarz to przyznanie, że danie kasy na polską armię to wydanie jej na coś gorszego niż czeska armia. A 700 to zaplusowalo jak do tej pory. Ruskie trole
@duzy240: ale ty idiota jesteś ;) Sprawa dawno wyjaśniona. PiS brał z OFE jeszcze więcej I wbrew pozorom miało to sens. Ale to trzeba się interesować a nie siedzieć z głową w odbycie kurskich i rachoniow
@Kempes: przecież tych pieniędzy nigdy nie było i nie będzie. Jak Tusku zacznie się domagać tej kasy, to sutener wyjdzie i powie, że on się nie zgadza , żeby rząd ja wydatkował bo okradną państwo. Tylko on. Nawet nie glapa czy Kaczyński. On sobie robi swoją partyjkę ala Orban i za jakiś czas będzie ludziom wciskać że dzięki niemu mamy potężna armię i jesteśmy poza Unią. Dobrze mówił Hołownia ,
W ciągu 60 lat życia udawał m.in. mnicha, wykładowcę i psychologa. Największego wyczynu dokonał jednak podczas wojny koreańskiej, gdy podczas walk trzynastu żołnierzy zostało rannych. Zamknął się z podręcznikiem do chirurgii, a później przystąpił do operacji. Wszystkie zakończyły się sukcesem!
Czy czytelniejszy wizerunek domniemanego sprawcy napaści seksualnej pozwoli na jego schwytanie po latach? Lubuscy policjanci z "Archiwum X" wracają do sprawy z 2012 r. i prezentują grafikę z wizualizacją twarzy mężczyzny, który próbował okaleczyć oczy swojej ofiary.
@say-my-name: brodęa trochę przekoszoną. Szukał bym też w szpitalach od chirurgii szczękowej, bo albo jak był gowniakiem to rodzice próbowali z lekarzem coś z tym zrobić , albo on sam.
Od kiedy żółta małpa rządzi giełda zachowuje się jak człowiek z wieloraką osobowością. Nie ma w tej chwili żadnej firmy, etf, surowca, który by choć trochę gwarantował stabilność. Codziennie wszystko się wywraca do góry nogami albo ma padaczkę
Hryhorij Omelczenko, były ukraiński deputowany (pięć kadencji w Radzie Najwyższej) i były funkcjonariusz Służby Bezpieczeństwa (SBU), wypowiedział się na temat premiera Węgier. Padły mocne słowa, które można interpretować jako groźbę.
@Oj_tak: ja widziałem raz jak to wygląda w Londynie. ( Nie mieszkam tam i nie jeżdżę autobusami, więc tylko raz) Autobus staje na przystanku. Kierownik otwiera wszystkie drzwi. Na przystanku stoi kilku policmajstrow. Do autobusu wpada ze 4 kanarów. W ciągu pół minuty wyłączają ludzi bez biletu i ci muszą wyjść z autobusu. Jakiś koleś zaczął się pruć, że on się spieszy i że jedzie dalej. To mu kanar odpowiedział
olukurede sobowale
ja nie chce wpływać i należeć,
i tak beze mnie o mnie gra
jednego mi nikt nie odbierze
ja jestem ja ja ja