@wfyokyga: niektórzy właśnie mają wczuty w szczeliny jakieś grotołazy, czy nurkowanie.. ja nie mam, ale nurkować bym chcial tak normalnie aby widzieć podwodny świat nie dusić się i nie czuć jakby mi ktoś wbijał noże w uszy. Potrzebny sprzęt i szkolenie.
@r5678: ja niedawno zacząłem nurkować. Bardzo polecam, udawanie ryby to super sprawa. Do jaskiń i w raków też bym się bał wpływać, ale jak pływasz w otwartej wodzie i przestrzegasz zasad bezpieczeństwa, to nie powinno Ci się nic stać
@Skipi1111: Ale musisz koniecznie iść. Przypomniała mi się historia jak typa zwolnili za to że przyćpał i zapił w robocie a on po weekendzie przyszedł do pracy i udawał głupiego :)
Ostatni odcinek tego "Państwa w państwie" z udziałem Konfitury był intrygujący również z innego względu. Występujące w nim postaci są twarzą i zwierciadłem polskiego społeczeństwa. Jego przywary przybrały w tym programie namacalną postać i w sensie dosłownym mają ludzkie twarze.
Wiktor Pełczyński - przedstawiciel "uciśnionych" kierowców. Dopuszcza jazdę samochodem po chodnikach. Przy próbie piętnowania swojego zachowania robi z siebie ofiarę, sięgając po dostępne środki - w tym przypadku byli to rodzice w podeszłym
@stawo: i teraz pytanie czy ten program to faktycznie wartościową seria? Bo mamy przykład reportażu w której doskonale wiemy jak działa konfitura i więc możemy to co Polsat przedstawił w swoim programie porównać z działaniami konfitury. I teraz pomyśl ile mogło być podobnych reportaży, które były robione pod z góry założona tezę, ale nie mamy możliwości tego sprawdzić.
@Marek_Licyniusz_Krassus: Przy oglądaniu tego typu programów zawsze zapala mi się czerwona lampka, że nie dostaję pełnego obrazu sytuacji. W niektórych przypadkach to aż razi w oczy, bo wersja wydarzeń przedstawiana przez pokrzywdzonych brzmi nieprawdopodobnie, albo nie ma sensu. Telewizja rządzi się swoimi prawami i te odcinki po prostu muszą generować silne emocje, żeby program miał prawo bytu.
Witam ze spaceru dzisiaj 16 stopni ale chłodny wiatr Już po kontroli w klinice Plan na obecną chwilę jest taki, po serii badań doc Łukasz Łapaj stwierdził, że operację bioder zawieszamy, może uda się "oczyścić" stawy ze zrostów i zwyrodnienia od strony reumatologicznej. Przywiedzenie i odwiedzenie mam dobre więc nie ma konieczności szybkiej operacji. Natomiast operacja plastyki stopy będzie we wrześniu.. Pozdrawiam serdecznie
nie wiem kto zrobił to cudowne zdjęcie, ale cały dzień lata po twitterze piękny kontrast pomiędzy zagłodzonym państwowym szpitalem, z którego odpada tynk, a drogimi samochodami lekarzy zaparkowanymi tuż pod nim to powinno dostać jakąś nagrodę pokroju World Press Photo of the Year
@huopisko: wiadomo, najlepiej żeby jeździli daczjami.
@tellet: Wiadomo, że Dacie są dla plebsu, a lekarz poniżej Maserati czy Porsche nie zejdzie bo wtedy się będzie gorzej pacjentów leczyło, a że trzeba szpitale zamknąć to trudno.
@tellet: jednak takie samochody finansowane z absurdalnych pensji NFZ, gdzie dramatycznie brakuje kasy na diagnostykę i funkcjonowanie systemu wygląda delikatnie rzecz ujmując groteskowo
Mam takiego małego tipa dla ludzi, którym przeszkadzają zgłaszający ich "konfidenci": Jak chcecie żeby przestali was zgłaszać, to prostu zacznijcie przestrzegać prawa. Jeździć zgodnie z przepisami, parkować w miejscach do tego przeznaczonych i inne takie naturalne dla normalnego człowieka pierdoły. #polskiedrogi #parkowanie #samochodoza #prawojazdy #konfitura
Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli kilkunastogodzinną imprezę - głośna muzyka, a-----l, darcie gęby. Moja żona nie wytrzymała, zadzwoniła po policję przed 23 - od dwóch lat ścieramy się z nimi o to, żeby dawali ciszej jak się robi późno, ale to są ludzie, którzy uważają się za lepszych od nas i nijak nie reagowali na nasze prośby, rozmowy, sugestie że wystarczy skręcić bass
@Shatter: niezły tam klimat wariacie masz na kwadracie, nie dość, że sąsiedzi imprezują, to jeszcze żona donosicielka. Ja to bym się wymiksował z tego towarzystwa jak najszybciej z fartem
Postepy z remontu starej drewnianej chaty. Zakrecilem druga warstwe podlogi (osb na przekladke). Mysle, ze to dobra decyzja, ze dalem na przekladke cieniutkie 8mm na 23mm. Komin oblozylem stara cegla ze starego komina. #remontujzwykopem #remontujeruine #dom
@adhonores: i to jeszcze jamnior, energiczna rasa stworzona do biegania po lasach, nie męczenia się w wózeczku w sklepach. Te wszystkie biedaki na spacerach w centrach handlowych pewnie nie ogarniają co sie wokół nich dzieje, czlowiek moze byc przebodzcowany a co dopiero zwierzę
@Szatanski_werset: Tak, to jest dramat, przyjdzie w kołchozie jakaś ładna dziewczyna na produkcję czy magazyn i idzie utonąć w morzu spuchy, dramat to jest kxxxa... Jeszcze starsze chłopy i często żonate, no gurwa. Pół biedy jak ładna, do kaszalotów też spermią oczywix.
@Szatanski_werset: mysle ze nie tylko. Ale to poklosie tego ze system edukacji w polsce jest obstawiony starymi zgozknialymi babami. I chcac nie chca gotuja nam wszystkim matriarchat. I to wrecz systemowe poblazanie jesli kobieta cos zrobi zle, niewlasciwie albo z glupoty.
Na to otworzyl mi dosc wczesnie swego czasu eksperyment jednego z belfrow... otoz zamiast stosowac zwykle oceny od 1 do 6 czy od 2 do 5 za
źródło: temp_file6048770848653178568
Pobierzja nie mam, ale nurkować bym chcial tak normalnie aby widzieć podwodny świat nie dusić się i nie czuć jakby mi ktoś wbijał noże w uszy. Potrzebny sprzęt i szkolenie.