Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko218
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mrowed

mrowed

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4779
  • Znaleziska 147
  • Mikroblog 4632
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 49
  • Dodane (47)
  • Komentowane (787)
  • Plusowane (3798)
wfyokyga
wfyokyga
20.05.2026, 01:26:53
  • 852
wfyokyga

źródło: temp_file6048770848653178568

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

r5678
r5678
20.05.2026, 01:28:00 via Wykop
  • 79
@wfyokyga: niektórzy właśnie mają wczuty w szczeliny jakieś grotołazy, czy nurkowanie..
ja nie mam, ale nurkować bym chcial tak normalnie aby widzieć podwodny świat nie dusić się i nie czuć jakby mi ktoś wbijał noże w uszy. Potrzebny sprzęt i szkolenie.
  • Odpowiedz
jedrek1212
jedrek1212
20.05.2026, 04:51:19 via Android
  • 52
@r5678: ja niedawno zacząłem nurkować. Bardzo polecam, udawanie ryby to super sprawa. Do jaskiń i w raków też bym się bał wpływać, ale jak pływasz w otwartej wodzie i przestrzegasz zasad bezpieczeństwa, to nie powinno Ci się nic stać
  • Odpowiedz
Skipi1111
Skipi1111
19.05.2026, 16:46:34
  • 655
#gielda klops na giełdzie pora pakować walizki, CV na magazyn już rozesłane
Skipi1111 - #gielda klops na giełdzie pora pakować walizki, CV na magazyn już rozesła...

źródło: IMG_7192

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zblizeniowy
Zblizeniowy
Zblizeniowy
19.05.2026, 17:52:24 via Wypiek
  • 191
@Skipi1111 Bardzo dobre, muszę zacząć stosować
  • Odpowiedz
wujcio_dobra_rada
wujcio_dobra_rada
19.05.2026, 18:47:09 via Wykop
  • 63
@Skipi1111: Ale musisz koniecznie iść. Przypomniała mi się historia jak typa zwolnili za to że przyćpał i zapił w robocie a on po weekendzie przyszedł do pracy i udawał głupiego :)
  • Odpowiedz
RicoElectrico
RicoElectrico
12.05.2026, 10:08:41
  • 820
K r a f t o w a mąka xDd
#niewiemjaktootagowac
RicoElectrico - K r a f t o w a  mąka xDd
#niewiemjaktootagowac

źródło: 1000077648

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ashurbanipal
Ashurbanipal
12.05.2026, 10:09:56 via Wykop
  • 664
@RicoElectrico: stary własnoręcznie mieli i pakuje
  • Odpowiedz
SpongeBobertKanciastoRenki
SpongeBobertKanciastoRenki
12.05.2026, 10:09:57 via Wykop
  • 997
@RicoElectrico: mąka w kartonie po mleku kto to widział śmiechu warte
  • Odpowiedz
stawo
stawo
stawo
01.05.2026, 17:17:59
  • 540
Ostatni odcinek tego "Państwa w państwie" z udziałem Konfitury był intrygujący również z innego względu. Występujące w nim postaci są twarzą i zwierciadłem polskiego społeczeństwa. Jego przywary przybrały w tym programie namacalną postać i w sensie dosłownym mają ludzkie twarze.

Wiktor Pełczyński - przedstawiciel "uciśnionych" kierowców. Dopuszcza jazdę samochodem po chodnikach. Przy próbie piętnowania swojego zachowania robi z siebie ofiarę, sięgając po dostępne środki - w tym przypadku byli to rodzice w podeszłym
stawo - Ostatni odcinek tego "Państwa w państwie" z udziałem Konfitury był intrygując...

źródło: wp

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marek_Licyniusz_Krassus
Marek_Licyniusz_Krassus
Marek_Licyniusz_Krassus
01.05.2026, 17:58:00 via Wykop
  • 386
@stawo: i teraz pytanie czy ten program to faktycznie wartościową seria? Bo mamy przykład reportażu w której doskonale wiemy jak działa konfitura i więc możemy to co Polsat przedstawił w swoim programie porównać z działaniami konfitury. I teraz pomyśl ile mogło być podobnych reportaży, które były robione pod z góry założona tezę, ale nie mamy możliwości tego sprawdzić.
  • Odpowiedz
SpinOff
SpinOff
01.05.2026, 18:17:49 via Android
  • 192
@Marek_Licyniusz_Krassus: Przy oglądaniu tego typu programów zawsze zapala mi się czerwona lampka, że nie dostaję pełnego obrazu sytuacji. W niektórych przypadkach to aż razi w oczy, bo wersja wydarzeń przedstawiana przez pokrzywdzonych brzmi nieprawdopodobnie, albo nie ma sensu. Telewizja rządzi się swoimi prawami i te odcinki po prostu muszą generować silne emocje, żeby program miał prawo bytu.
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
24.04.2026, 14:41:02
  • 307
Witam ze spaceru dzisiaj 16 stopni ale chłodny wiatr
Już po kontroli w klinice
Plan na obecną chwilę jest taki, po serii badań doc Łukasz Łapaj stwierdził, że operację bioder zawieszamy, może uda się "oczyścić" stawy ze zrostów i zwyrodnienia od strony reumatologicznej. Przywiedzenie i odwiedzenie mam dobre więc nie ma konieczności szybkiej operacji.
Natomiast operacja plastyki stopy będzie we wrześniu..
Pozdrawiam serdecznie
tommmekk - Witam ze spaceru dzisiaj 16 stopni ale chłodny wiatr 
Już po kontroli w kl...

źródło: 1000009719

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tommmekk
tommmekk
Autor
24.04.2026, 14:42:05 via Android
  • 31
@tommmekk:
Wielkie dzięki za pomoc https://zrzutka.pl/z/tomaszleczenie
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
Autor
24.04.2026, 14:56:21 via Android
  • 32
Dwie protezy i jedna moja
  • Odpowiedz
huopisko
huopisko
24.04.2026, 15:18:11
  • 2152
nie wiem kto zrobił to cudowne zdjęcie, ale cały dzień lata po twitterze
piękny kontrast pomiędzy zagłodzonym państwowym szpitalem, z którego odpada tynk, a drogimi samochodami lekarzy zaparkowanymi tuż pod nim
to powinno dostać jakąś nagrodę pokroju World Press Photo of the Year

#medycyna #nfz #lekarz #lekarz100k #konowalposting #polska
huopisko - nie wiem kto zrobił to cudowne zdjęcie, ale cały dzień lata po twitterze
p...

źródło: 1000005878

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nighthuntero
Nighthuntero
24.04.2026, 16:11:27 via Wykop
  • 1229
@huopisko: wiadomo, najlepiej żeby jeździli daczjami.


@tellet: Wiadomo, że Dacie są dla plebsu, a lekarz poniżej Maserati czy Porsche nie zejdzie bo wtedy się będzie gorzej pacjentów leczyło, a że trzeba szpitale zamknąć to trudno.
  • Odpowiedz
Kobcxdaa
Kobcxdaa
Kobcxdaa
24.04.2026, 16:14:36 via Wykop
  • 1630
@tellet: jednak takie samochody finansowane z absurdalnych pensji NFZ, gdzie dramatycznie brakuje kasy na diagnostykę i funkcjonowanie systemu wygląda delikatnie rzecz ujmując groteskowo
  • Odpowiedz
Niebadzsmokiem
Niebadzsmokiem
06.04.2026, 12:26:31
  • 1721
Mam takiego małego tipa dla ludzi, którym przeszkadzają zgłaszający ich "konfidenci":
Jak chcecie żeby przestali was zgłaszać, to prostu zacznijcie przestrzegać prawa. Jeździć zgodnie z przepisami, parkować w miejscach do tego przeznaczonych i inne takie naturalne dla normalnego człowieka pierdoły.
#polskiedrogi #parkowanie #samochodoza #prawojazdy #konfitura
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pasta_alla_carbonara
pasta_alla_carbonara
06.04.2026, 12:28:51 via Wykop
  • 721
@congobongo: jakby policja reagowała na zgłoszenia, na pato-parkowanie i faktycznie egzekwowała przepisy, to problemu by nie było.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
06.04.2026, 12:33:37 via Wykop
  • 521
@Niebadzsmokiem:

Mogą sobie krzyczeć Konfdent ile tyle chcą.

Przecież dlatego konfitura wybrał taką nazwę kanału więc można się łatwo domyśleć, że spływa to po nim.
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
06.04.2026, 06:49:05
  • 959
Czy #policja w tym kraju działa?

Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli kilkunastogodzinną imprezę - głośna muzyka, a-----l, darcie gęby. Moja żona nie wytrzymała, zadzwoniła po policję przed 23 - od dwóch lat ścieramy się z nimi o to, żeby dawali ciszej jak się robi późno, ale to są ludzie, którzy uważają się za lepszych od nas i nijak nie reagowali na nasze prośby, rozmowy, sugestie że wystarczy skręcić bass
Shatter - Czy #policja w tym kraju działa?

Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli ki...

źródło: 1000008251

Pobierz
  • 406
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hissis
Hissis
06.04.2026, 06:51:09 via Wykop
  • 486
Moja żona nie wytrzymała, zadzwoniła po policję


@Shatter: niezły tam klimat wariacie masz na kwadracie, nie dość, że sąsiedzi imprezują, to jeszcze żona donosicielka.
Ja to bym się wymiksował z tego towarzystwa jak najszybciej
z fartem
  • Odpowiedz
ziomus13
ziomus13
ziomus13
06.04.2026, 06:51:43 via iOS
  • 1671
@Shatter: rozpoczynaj alternatywą imprezę w niedzielę o 5:00
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
05.04.2026, 14:06:52
  • 201
#pizza
InnyWymiar90 - #pizza

źródło: temp_file492755835269190223

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
05.04.2026, 15:26:46 via Android
  • 8
@InnyWymiar90: masz nie dziękuj.
ROTTE_N - @InnyWymiar90: masz nie dziękuj.

źródło: 1000026261

Pobierz
  • Odpowiedz
InnyWymiar90
InnyWymiar90
Autor
05.04.2026, 15:27:11 via Android
  • 9
@R_O_T_T_E_N dzięki (* >ω<)
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
02.04.2026, 14:25:19
  • 112
XDDD jaki cuckold #zwiazki #blackpill #cuckold #przegryw
Holetoanother_universe - XDDD jaki cuckold #zwiazki #blackpill #cuckold #przegryw
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
Autor
02.04.2026, 14:29:26 via Wypiek
  • 119
@onepnch to jak są kobiety takie silniejsze to powinniśmy walczyć jakoś o równość mężczyzn, równy wiek życia, wcześniejsza emerytura
  • Odpowiedz
Fala_Magnezu
Fala_Magnezu
02.04.2026, 14:33:46 via Wykop
  • 165
@Hole_to_another_universe: i tacy frajerzy zostają profesorami? XD beka z uczelni
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
02.04.2026, 14:32:49
  • 249
#gielda
jatutylkonamoment - #gielda

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

8o9p0
8o9p0
02.04.2026, 15:47:34 via Wykop
  • 7
@ja_tu_tylko_na_moment: #polak
  • Odpowiedz
sforce
sforce
02.04.2026, 16:03:38 via iOS
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment: bzikasz na XTB?
  • Odpowiedz
Kwasny_konfident
Kwasny_konfident
27.03.2026, 15:52:06
  • 310
Życie jest jak Wiktor w czapce pilota z żelkami w lesie...
...
...
...
dobra, chciałem coś mądrego napisać (konfidentfilozof.fresk), ale nie pykło.

No
Kwasny_konfident - Życie jest jak Wiktor w czapce pilota z żelkami w lesie...
...
......

źródło: pilot-Wiktor-rozdaje-zelki

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Towar_bezclowy
Towar_bezclowy
27.03.2026, 15:57:33 via Wykop
  • 2
@Kwasny_konfident: dziękuję dla jego również, wzajemnie wszystkiego.
  • Odpowiedz
ig3r
ig3r
27.03.2026, 18:04:46 via Wykop
  • 4
@Kwasny_konfident: Nie powinienem, ale dałem plusa. Jak nie wygram to mi nie będzie przykro, jeśli jednak wygram to się ucieszę :)
  • Odpowiedz
teflon_z_patelni_mi_smakuje
teflon_z_patelni_mi_smakuje
24.03.2026, 05:25:14
  • 101
Postepy z remontu starej drewnianej chaty. Zakrecilem druga warstwe podlogi (osb na przekladke). Mysle, ze to dobra decyzja, ze dalem na przekladke cieniutkie 8mm na 23mm. Komin oblozylem stara cegla ze starego komina.
#remontujzwykopem #remontujeruine #dom
teflonzpatelnimismakuje - Postepy z remontu starej drewnianej chaty. Zakrecilem druga...

źródło: 11938

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teflon_z_patelni_mi_smakuje
teflon_z_patelni_mi_smakuje
Autor
24.03.2026, 05:30:26 via Wykop
  • 34
@teflon_z_patelni_mi_smakuje: z lewej przed z prawej po
teflonzpatelnimismakuje - @teflonzpatelnimismakuje: z lewej przed z prawej po

źródło: 11945

Pobierz
  • Odpowiedz
teflon_z_patelni_mi_smakuje
teflon_z_patelni_mi_smakuje
Autor
24.03.2026, 06:31:59 via Wykop
  • 24
@teflon_z_patelni_mi_smakuje: tutaj jeszcze fotka z chaupy po usunieciu wszystkiego ze srodka i starej deski elewacyjnej
teflonzpatelnimismakuje - @teflonzpatelnimismakuje: tutaj jeszcze fotka z chaupy po u...

źródło: 11958

Pobierz
  • Odpowiedz
r5678
r5678
24.03.2026, 02:33:23
  • 378
r5678

źródło: 5df328efdb6b744b7b4b0da42ca700dae2abab37fbdbec3bad25a3c31893cbc2

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AbaKowner
AbaKowner
24.03.2026, 05:51:35 via Android
  • 212
@r5678: czeski remis
  • Odpowiedz
blackphoenix
blackphoenix
24.03.2026, 06:08:08 via Wykop
  • 54
@AbaKowner: kiedy Rumun próbuje okraść Turka?
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
14.03.2026, 05:13:20
  • 267
#heheszki #humorobrazkowy #humor #podroze #podrozujzwykopem
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #humor #podroze #podrozujzwykopem

źródło: temp_file4753571488812040533

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

m0rdeczka
m0rdeczka
14.03.2026, 08:52:18 via Wykop
  • 11
@Torian: wrzuć tu cały album zdjęć rodzinnych i rozbij na wykopaliska
  • Odpowiedz
LM317K
LM317K
14.03.2026, 11:07:58 via Android
  • 9
@Sonny86 bloga? To nie 2009, tiktoka podróżniczego
  • Odpowiedz
Sox-in-the-Box
Sox-in-the-Box
10.03.2026, 12:04:34
  • 682
Siema Mirki i Mirabelki! Z okazji Dnia Mężczyzn robimy szybkie #rozdajo, żeby trochę rozweselić tę szarą rzeczywistość.

Do zgarnięcia jest bon o wartości 100 PLN na zakupy w naszym sklepie soxinthebox.pl. Mamy tam liczne skarpetki, które realnie poprawiają humor.

Zasady są proste:
Plusujesz ten wpis - i tyle, bierzesz
Sox-in-the-Box - Siema Mirki i Mirabelki! Z okazji Dnia Mężczyzn robimy szybkie #rozd...

źródło: rozdajo.pieklomezczyzn

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Blaskun
Blaskun
10.03.2026, 13:35:14 via Wykop
  • 5
@Sox-in-the-Box: jak wygram biorę dwie pary z merynosa xD
  • Odpowiedz
vladi_putin
vladi_putin
10.03.2026, 15:32:27 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
hotshops_pl
hotshops_pl
10.03.2026, 10:50:53
  • 667
Cześć #wykop dziś Dzień Mężczyzny i z tej okazji robimy szybkie #rozdajo

Dziś do wygrania:
Zestaw awaryjny każdego mężczyzny
- WD-40
- taśma naprawcza
hotshops_pl - Cześć #wykop dziś Dzień Mężczyzny i z tej okazji robimy szybkie #rozdaj...

źródło: rozdajo-dzien-mezczyzny

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Senuyo
Senuyo
Senuyo
10.03.2026, 11:02:40 via Wykop
  • 54
WD-40


@hotshops_pl: zamiast WD-40 wolałbym zwyczajną WD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sowizdrzau
sowizdrzau
10.03.2026, 11:39:45 via Wykop
  • 20
@hotshops_pl:
sowizdrzau - @hotshops_pl:

źródło: 1000001089

Pobierz
  • Odpowiedz
caramelcenter
caramelcenter
07.03.2026, 11:06:43
  • 912
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adhonores
adhonores
07.03.2026, 11:08:21 via Wykop
  • 412
@caramelcenter: pomyśl w jakim ten kudłacz musi żyć zażenowaniu u takiej pańci... szkoda psiny
  • Odpowiedz
caramelcenter
caramelcenter
Autor
07.03.2026, 11:16:39 via Wykop
  • 552
@adhonores: i to jeszcze jamnior, energiczna rasa stworzona do biegania po lasach, nie męczenia się w wózeczku w sklepach. Te wszystkie biedaki na spacerach w centrach handlowych pewnie nie ogarniają co sie wokół nich dzieje, czlowiek moze byc przebodzcowany a co dopiero zwierzę
  • Odpowiedz
Szatanski_werset
Szatanski_werset
17.02.2026, 12:52:26
  • 821
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Salasamobojcow2000
Salasamobojcow2000
17.02.2026, 12:57:39 via Wykop
  • 781
@Szatanski_werset: Tak, to jest dramat, przyjdzie w kołchozie jakaś ładna dziewczyna na produkcję czy magazyn i idzie utonąć w morzu spuchy, dramat to jest kxxxa... Jeszcze starsze chłopy i często żonate, no gurwa.
Pół biedy jak ładna, do kaszalotów też spermią oczywix.
  • Odpowiedz
2Girls_1Cup
2Girls_1Cup
17.02.2026, 13:01:41 via Wykop
  • 300
polacy to kukoldy europy


@Szatanski_werset: mysle ze nie tylko. Ale to poklosie tego ze system edukacji w polsce jest obstawiony starymi zgozknialymi babami. I chcac nie chca gotuja nam wszystkim matriarchat. I to wrecz systemowe poblazanie jesli kobieta cos zrobi zle, niewlasciwie albo z glupoty.

Na to otworzyl mi dosc wczesnie swego czasu eksperyment jednego z belfrow... otoz zamiast stosowac zwykle oceny od 1 do 6 czy od 2 do 5 za
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 190
  • Strona 1 z 190
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 24.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.02.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking