#primemma Muran już prawie 20 lat śmiga w suspensorze, bo kiedyś mu j---a miażdżyli XD Ciekawe czy, jak idzie do sklepu po bułki, to też zakłada
https://x.com/fansportupl/status/2058840414581366960?s=20
https://x.com/fansportupl/status/2058840414581366960?s=20







#primemma
https://wykop.pl/wpis/86431851/primemma-smialo-moge-napisac-ze-jestesmy-z-panem-j