Jak zobaczyłem, że za spulchniony, z konserwantami wyrób chlebopodony płace w sklepie 5,5 zł i na raz można zjeść pół to postanowiłem sam piec.
Koszt z 4-5 zł, bez zakwasu, bez zawijania według starożytnych zasad - zwykły pszenny chleb z formy szklanej.
#pieczzwykopem #gotowanie #bojowkapiekarska #chleb





































źródło: comment_1653538054aJVXYZrRPleMCSFG66c8tL.jpg
Pobierzźródło: comment_1653538322Wl24b53oAxA9eEY175vlVq.jpg
Pobierz