Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LZBNZ

LZBNZ

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20127
  • Znaleziska 1285
  • Mikroblog 18842
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 17
Lardor
Lardor
18 godz. i 41 min temu
  • 476
W nowym aucie działa klima, szok i niedowierzanie #motoryzacja #samochody #dacia
Lardor - W nowym aucie działa klima, szok i niedowierzanie #motoryzacja #samochody #d...

źródło: 1000095229

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 12 godz. i 47 min temu via Wykop
  • 1
@5only: miałem dustera 2016 j--------e jaki to był paździerz....
  • Odpowiedz
LZBNZ
LZBNZ 13 godz. i 46 min temu
  • 5
#ufo to co przygotowani na środę 24.06??????? na meczu z brazylią ma być jakieś porwanie czy inne ceregiele

Widzimy się w czwartek i poczytamy komentarze zawiedzionych ufologów z reddita.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ
Autor
13 godz. i 22 min temu via Wykop
  • 2
@Jokohama: swoją drogą, jak chcesz napisać na reddicie komentarz: JESZCZE DWA TYGODNIE to się nie da XD Blokuje z automatu
  • Odpowiedz
ChempyTuj
ChempyTuj
16 godz. i 30 min temu
  • 0
Mirki, jako że ostatnio postanowiłem się uwolnić z chowu klatkowego Polaka zwyczajnego i nabyłem domek z małą działką to stałem stanąłem przed problemami których wcześniej nie znałem. Mój ogród jeszcze wczesną wiosną był połacią ziemi budowlanej pomieszanej z gruzem, ogólnie miałem to gdzieś bo jestem na etapie wykończeniówki więc są bardziej pilnie sprawy niż zakładanie ogrodu, na to przyjdzie pewnie czas w przyszłym sezonie. Ale chwasty szybko zajęły się tą połacią nieużywanego
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 13 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 0
@ChempyTuj: kup se kose spalinową i raz na miesiąc przejedź. Najważniejsze to nie daj urosnąć temu za bardzo bo im większe tym gorzej sie kosi
  • Odpowiedz
bonpensiero
bonpensiero
19.06.2026, 02:59:51
  • 12
Eh i nie ma #mecz o 6:00 ani o 18:00 (・へ・)
bonpensiero - Eh i nie ma #mecz o 6:00 ani o 18:00 (・へ・)

źródło: 9e3b36eded1dd1f76032628be7aa29374a973fc48de07e65a0464b8c1168637f

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 19.06.2026, 04:40:37 via Wykop
  • 0
@bonpensiero: ale ocb, czemu nie ma meczów na tym mundialu który nikogo nie interesuje?
  • Odpowiedz
krystej-mai
krystej-mai
krystej-mai
18.06.2026, 09:49:54
  • 0
#dupeczkizprzypadku
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 18.06.2026, 09:52:32 via Wykop
  • 8
@krystej-mai: dziadek to nie tutaj sie wpisuje
  • Odpowiedz
trez
trez
18.06.2026, 05:27:27
  • 1
Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale o nas bez nas. Także trochę poleci retrofutbolowo, czyli czas wybrać wykopową Jedenastkę kadry XXI wieku oraz trenera. #11kadry

Wybierzmy partnera do ataku dla Roberta Lewandowskiego. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
#retrofutbol
#reprezentacja
trez - Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale o nas bez nas. Także trochę polec...

źródło: 1000012230

Pobierz

Najlepszy napastnik po Robercie w kadrze?

  • Maciej Żurawski 14.4% (18)
  • Euzebiusz Smolarek 32.8% (41)
  • Arkadiusz Milik 18.4% (23)
  • Emanuel Olisadebe 17.6% (22)
  • Tomasz Frankowski 8.0% (10)
  • Paweł Kryszałowicz 0.8% (1)
  • Krzysztof Piątek 1.6% (2)
  • Ireneusz Jeleń 2.4% (3)
  • Paweł Brożek 4.0% (5)

Oddanych głosów: 125

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 18.06.2026, 05:40:49 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
LZBNZ
LZBNZ 18.06.2026, 06:19:34 via Wykop
  • 1
@nlackbigger99: ja oglądam tylko euro i mundial jestem zwykłym zjadaczem chleba

krychowiak to zakała naszego narodu
  • Odpowiedz
hatsune_miku1993
hatsune_miku1993
18.06.2026, 05:27:22
  • 7
#przegryw smutno mi patrzeć jak Greta się starzeje i zamienia w Grażyne- bardzo przypomina mi to o przemijaniu :(
hatsune_miku1993 - #przegryw smutno mi patrzeć jak Greta się starzeje i zamienia w Gr...

źródło: greta

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 18.06.2026, 05:41:14 via Wykop
  • 0
@hatsune_miku1993: była kiedyś taka kobieta Xena sie nazywała
  • Odpowiedz
gimemoa
gimemoa
18.06.2026, 05:34:14
  • 11
Pamiętam jak dyskutowaliśmy z dyrekcją na temat naszych dyżurów w szpitalu (pracujemy w dziale IT). Chcieliśmy zawrotne 500 złotych netto dla osoby, która miałaby cały dyżurny telefon, a więc i w razie jakiegokolwiek problemu na szpitalu by mogła pomóc. Wiadomo, miejsce takie że musi działać 24/7, więc musi mieć stałą pomoc. Ale dyrekcja stwierdzała, że to za dużo, że pracujemy z domu, że posiadanie takiego telefonu to tylko gotowość do pracy, ale
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 18.06.2026, 05:37:56 via Wykop
  • 6
@gimemoa: uciśniony informatyk by kciau być jak lekarz

CZEBA SIE BYŁO ŁUCZYĆ!!11
  • Odpowiedz
LZBNZ
LZBNZ 17.06.2026, 12:16:19
  • 0
#nintendo #procontroller #nintendoswitch #nintendoswitch2
Kupiłem rok temu na premiere w Media Expert razem z konsolą Switch 2 kontroler Pro Kontroler 2 (ten nowy). Posiadałem stary pro kontroller ze switcha 1 i od razu rzuciło mi się że nowy kontroler słabo trzyma baterie gdy nie jest używany. Używam sobie tych padów zamiennie i okazjonalnie z żoną gramy w coś na dwóch. Przykładowo gdy oba pady
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomeek85
tomeek85
18.06.2026, 04:47:01 via Wykop
  • 0
@LZBNZ: Mi też się dość szybko rozładowuje jak jest nie używany to leci bateria szybciej niż w starszej wersji pro controllera. Ten typ chyba tak ma.
  • Odpowiedz
Rmaala
Rmaala
17.06.2026, 02:59:56
  • 7
Świetny mecz, świetny zawodnik, świetna Argentyna! Messi zwany GOATem nadal to ma! Hat Trick w pierwszym meczu Mundialu. Najlepszy na boisku i w cudownym stylu poprowadził swój kraj do zwycięstwa. Pierwszy krok do Mistrzostwa Świata wykonany. Oby więcej takich występów!
SZANUJESZ? = PLUSUJESZ!
#mecz #mundial #mundial2026 #pilkanozna
Rmaala - Świetny mecz, świetny zawodnik, świetna Argentyna! Messi zwany GOATem nadal ...

źródło: 1369175

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 17.06.2026, 08:15:44 via Wykop
  • 0
@Rmaala: @programista_wykopek hehe look at me i'm retarded
  • Odpowiedz
Kotusiowy
Kotusiowy
17.06.2026, 06:27:30
  • 14
#przegryw #nioskaklatwy #gownowpis #kotkiprzegrywu
Kotusiowy - #przegryw #nioskaklatwy #gownowpis #kotkiprzegrywu

źródło: 50571

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 17.06.2026, 06:46:18 via Wykop
  • 0
@Kotusiowy: wreszcie uff ale ulga

no to czekam na bogactwo
  • Odpowiedz
Boomm
Boomm
Boomm
13.06.2026, 07:07:46
  • 1
Mocarny kupon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bukmacherka
Boomm - Mocarny kupon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bukmacherka

źródło: Screenshot_20260613-090351~2

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 16.06.2026, 12:16:14 via Wykop
  • 0
@Boomm: i jak tam kuponix
  • Odpowiedz
turtled1ck12
turtled1ck12
13.06.2026, 10:02:16
  • 0
pewniaczki na dzis mozna wjechac grubo

#bukmacherka #pilkanozna
turtled1ck12 - pewniaczki na dzis mozna wjechac grubo

#bukmacherka #pilkanozna

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-13 120159

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 16.06.2026, 12:15:40 via Wykop
  • 0
@turtled1ck12: i co pykło?
  • Odpowiedz
xvlk
xvlk
15.06.2026, 17:58:24
  • 1
#mecz
Za 35 minut pod oddziałem lokalnego bukmachera spod szyldu STS odbędą się gorzkie żale
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 15.06.2026, 18:12:44 via iOS
  • 0
@mathiaz1: Ale w kuponie na podbicie każdy sobie dawał xd
  • Odpowiedz
Frijheid2
Frijheid2
15.06.2026, 10:32:06
  • 1
Na Curacao językiem administracji jest niderlandzki, ale dla większości mieszkańców (78%) pierwszym językiem jest papiamento. W 2007 roku papiamento i angielski dołączyły do niderlandzkiego jako języki urzędowe.
W każdym z tych języków wymowa nazwy kraju jest trochę inna: https://forvo.com/word/curaçao/

Nie ogarniam, dlaczego niektórzy chcą narzucać jedną wymowę, gdy mówi się po polsku. Aż dziwne, że na forvo jeszcze nie ma dodanych 3-4 wersji wymowy z Polski. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 15.06.2026, 11:29:10 via Wykop
  • 1
@Frijheid2: brakuje tam na samym dole POLSKI i taki janusz gruby mówiący KURAKAŁO
  • Odpowiedz
washington
washington
15.06.2026, 10:23:55
  • 15
#polityka #bekazpisu #usa #trump
ile minut batyr juz w sumie rozmawial z trumpem? oceniam ze moze byc cos kolo 5 z tych wszystkich wizyt
washington - #polityka #bekazpisu #usa #trump
ile minut batyr juz w sumie rozmawial z...

źródło: snussolini

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 15.06.2026, 10:29:32 via Wykop
  • 16
@washington: i ta nóżka na końcu xd
  • Odpowiedz
Piter1489
Piter1489
15.06.2026, 09:26:44
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 15.06.2026, 09:29:19 via Wykop
  • 70
@Piter1489: dlaczego nie zmyjesz tych brwi które Ci koleżanka narysowała na melanżu po pijaku markerem?
  • Odpowiedz
raseri
raseri
raseri
14.06.2026, 22:40:45
  • 1
Dlaczego sts ma tak z-----ą aplikacje, że trzeba logować się co kilka godzin? Wielka firma, reklamowany w niektórych latach jako największy bukmacher a nie umieją zrobić działającej aplikacji?

#sts #bukmacherka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 15.06.2026, 07:54:49 via Wykop
  • 0
@corsa900: ja na betclic sie w ogole nie wylogowuje tzn nie musze ciagle sie logowac
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.01.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.03.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.08.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking