Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko201
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LZBNZ

LZBNZ

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20154
  • Znaleziska 1285
  • Mikroblog 18869
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 17
trez
trez
18.06.2026, 05:27:27
  • 1
Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale o nas bez nas. Także trochę poleci retrofutbolowo, czyli czas wybrać wykopową Jedenastkę kadry XXI wieku oraz trenera. #11kadry

Wybierzmy partnera do ataku dla Roberta Lewandowskiego. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#mecz
#retrofutbol
#reprezentacja
trez - Mundial napoczęty, naszych orłów nie ma. Ale o nas bez nas. Także trochę polec...

źródło: 1000012230

Pobierz

Najlepszy napastnik po Robercie w kadrze?

  • Maciej Żurawski 14.3% (18)
  • Euzebiusz Smolarek 32.5% (41)
  • Arkadiusz Milik 18.3% (23)
  • Emanuel Olisadebe 17.5% (22)
  • Tomasz Frankowski 8.7% (11)
  • Paweł Kryszałowicz 0.8% (1)
  • Krzysztof Piątek 1.6% (2)
  • Ireneusz Jeleń 2.4% (3)
  • Paweł Brożek 4.0% (5)

Oddanych głosów: 126

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 18.06.2026, 05:40:49 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
LZBNZ
LZBNZ 18.06.2026, 06:19:34 via Wykop
  • 1
@nlackbigger99: ja oglądam tylko euro i mundial jestem zwykłym zjadaczem chleba

krychowiak to zakała naszego narodu
  • Odpowiedz
hatsune_miku1993
hatsune_miku1993
18.06.2026, 05:27:22
  • 7
#przegryw smutno mi patrzeć jak Greta się starzeje i zamienia w Grażyne- bardzo przypomina mi to o przemijaniu :(
hatsune_miku1993 - #przegryw smutno mi patrzeć jak Greta się starzeje i zamienia w Gr...

źródło: greta

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 18.06.2026, 05:41:14 via Wykop
  • 0
@hatsune_miku1993: była kiedyś taka kobieta Xena sie nazywała
  • Odpowiedz
gimemoa
gimemoa
18.06.2026, 05:34:14
  • 11
Pamiętam jak dyskutowaliśmy z dyrekcją na temat naszych dyżurów w szpitalu (pracujemy w dziale IT). Chcieliśmy zawrotne 500 złotych netto dla osoby, która miałaby cały dyżurny telefon, a więc i w razie jakiegokolwiek problemu na szpitalu by mogła pomóc. Wiadomo, miejsce takie że musi działać 24/7, więc musi mieć stałą pomoc. Ale dyrekcja stwierdzała, że to za dużo, że pracujemy z domu, że posiadanie takiego telefonu to tylko gotowość do pracy, ale
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 18.06.2026, 05:37:56 via Wykop
  • 6
@gimemoa: uciśniony informatyk by kciau być jak lekarz

CZEBA SIE BYŁO ŁUCZYĆ!!11
  • Odpowiedz
LZBNZ
LZBNZ 17.06.2026, 12:16:19
  • 0
#nintendo #procontroller #nintendoswitch #nintendoswitch2
Kupiłem rok temu na premiere w Media Expert razem z konsolą Switch 2 kontroler Pro Kontroler 2 (ten nowy). Posiadałem stary pro kontroller ze switcha 1 i od razu rzuciło mi się że nowy kontroler słabo trzyma baterie gdy nie jest używany. Używam sobie tych padów zamiennie i okazjonalnie z żoną gramy w coś na dwóch. Przykładowo gdy oba pady
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomeek85
tomeek85
18.06.2026, 04:47:01 via Wykop
  • 0
@LZBNZ: Mi też się dość szybko rozładowuje jak jest nie używany to leci bateria szybciej niż w starszej wersji pro controllera. Ten typ chyba tak ma.
  • Odpowiedz
Rmaala
Rmaala
17.06.2026, 02:59:56
  • 7
Świetny mecz, świetny zawodnik, świetna Argentyna! Messi zwany GOATem nadal to ma! Hat Trick w pierwszym meczu Mundialu. Najlepszy na boisku i w cudownym stylu poprowadził swój kraj do zwycięstwa. Pierwszy krok do Mistrzostwa Świata wykonany. Oby więcej takich występów!
SZANUJESZ? = PLUSUJESZ!
#mecz #mundial #mundial2026 #pilkanozna
Rmaala - Świetny mecz, świetny zawodnik, świetna Argentyna! Messi zwany GOATem nadal ...

źródło: 1369175

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 17.06.2026, 08:15:44 via Wykop
  • 0
@Rmaala: @programista_wykopek hehe look at me i'm retarded
  • Odpowiedz
Kotusiowy
Kotusiowy
17.06.2026, 06:27:30
  • 14
#przegryw #nioskaklatwy #gownowpis #kotkiprzegrywu
Kotusiowy - #przegryw #nioskaklatwy #gownowpis #kotkiprzegrywu

źródło: 50571

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 17.06.2026, 06:46:18 via Wykop
  • 0
@Kotusiowy: wreszcie uff ale ulga

no to czekam na bogactwo
  • Odpowiedz
Boomm
Boomm
Boomm
13.06.2026, 07:07:46
  • 1
Mocarny kupon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bukmacherka
Boomm - Mocarny kupon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bukmacherka

źródło: Screenshot_20260613-090351~2

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 16.06.2026, 12:16:14 via Wykop
  • 0
@Boomm: i jak tam kuponix
  • Odpowiedz
turtled1ck12
turtled1ck12
13.06.2026, 10:02:16
  • 0
pewniaczki na dzis mozna wjechac grubo

#bukmacherka #pilkanozna
turtled1ck12 - pewniaczki na dzis mozna wjechac grubo

#bukmacherka #pilkanozna

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-13 120159

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 16.06.2026, 12:15:40 via Wykop
  • 0
@turtled1ck12: i co pykło?
  • Odpowiedz
xvlk
xvlk
15.06.2026, 17:58:24
  • 1
#mecz
Za 35 minut pod oddziałem lokalnego bukmachera spod szyldu STS odbędą się gorzkie żale
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 15.06.2026, 18:12:44 via iOS
  • 0
@mathiaz1: Ale w kuponie na podbicie każdy sobie dawał xd
  • Odpowiedz
Frijheid2
Frijheid2
15.06.2026, 10:32:06
  • 1
Na Curacao językiem administracji jest niderlandzki, ale dla większości mieszkańców (78%) pierwszym językiem jest papiamento. W 2007 roku papiamento i angielski dołączyły do niderlandzkiego jako języki urzędowe.
W każdym z tych języków wymowa nazwy kraju jest trochę inna: https://forvo.com/word/curaçao/

Nie ogarniam, dlaczego niektórzy chcą narzucać jedną wymowę, gdy mówi się po polsku. Aż dziwne, że na forvo jeszcze nie ma dodanych 3-4 wersji wymowy z Polski. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 15.06.2026, 11:29:10 via Wykop
  • 1
@Frijheid2: brakuje tam na samym dole POLSKI i taki janusz gruby mówiący KURAKAŁO
  • Odpowiedz
washington
washington
15.06.2026, 10:23:55
  • 15
#polityka #bekazpisu #usa #trump
ile minut batyr juz w sumie rozmawial z trumpem? oceniam ze moze byc cos kolo 5 z tych wszystkich wizyt
washington - #polityka #bekazpisu #usa #trump
ile minut batyr juz w sumie rozmawial z...

źródło: snussolini

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 15.06.2026, 10:29:32 via Wykop
  • 16
@washington: i ta nóżka na końcu xd
  • Odpowiedz
Piter1489
Piter1489
15.06.2026, 09:26:44
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 15.06.2026, 09:29:19 via Wykop
  • 71
@Piter1489: dlaczego nie zmyjesz tych brwi które Ci koleżanka narysowała na melanżu po pijaku markerem?
  • Odpowiedz
raseri
raseri
raseri
14.06.2026, 22:40:45
  • 1
Dlaczego sts ma tak z-----ą aplikacje, że trzeba logować się co kilka godzin? Wielka firma, reklamowany w niektórych latach jako największy bukmacher a nie umieją zrobić działającej aplikacji?

#sts #bukmacherka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 15.06.2026, 07:54:49 via Wykop
  • 0
@corsa900: ja na betclic sie w ogole nie wylogowuje tzn nie musze ciagle sie logowac
  • Odpowiedz

1446

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 412
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
LZBNZ
LZBNZ 12.06.2026, 08:57:55 via Wykop
  • 0
@mkorsov: hehe no i za lepszą lokalizacje sie dopłaca czego pan nie rozumiesz panie kliencie

1207

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Od wypadku Sebastiana M. przeżywają katusze. "Ja już nie chcę żyć"

Waldemar Biały zaraz po wypadku na autostradzie A1 wypalał 60 papierosów dziennie. Teraz wystarcza mu "zaledwie" paczka. Jego żona Elżbieta mówi, że "jej życie się zatrzymało". Małgorzata Duda ma "dzieci przed oczami", a jej mąż Janusz cały czas płacze. Opinia sądowo-psychiatryczna w sprawie wypadku

rybak_fischermann
z
o2.pl
dodany: 11.06.2026, 10:04:06
  • 259
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
  • #
    polska
  • #
    kierowcy
  • #
    zdrowie
  • #
    psychologia
LZBNZ
LZBNZ 12.06.2026, 06:55:00 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChaoticNeutralGodd
ChaoticNeutralGodd
12.06.2026, 05:32:44
  • 2
Chyba zamierzam dać w wyborach szansę Razem, bo nie ma na kogo innego.
PO to płać wysokie podatki i nie otrzymuj nic w zamian. Uśmiechajmy się.
PiS to PiS.
Konfederacja i Braun to nie moja bajka. Nie jestem jakiś ultra progresywny, ale skrajny konserwatyzm jest dla mnie nie do strawienia.No i pomysły na feudalizm januszexów to droga to Bangladeszu 2.0
Lewica od Czarzastego to jakiś żart i przystawka PO.
Więc zostają...Razemki. Dwumetrowy Adrian nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 12.06.2026, 05:33:30 via Wykop
  • 2
@ChaoticNeutralGodd: już sie kampania zaczęła?
  • Odpowiedz
SKYFander
SKYFander
11.06.2026, 19:29:17
  • 11
#mecz
Moim największym osiągnięciem w bezrobociu było obejrzenie całego Mundialu 2018 - wszystkie mecze siadły, łącznie z oglądaniem równoległym trzecich meczy fazy grupowej xD
W 2021 prawie mi się udało powtórzyć ten sukces dzięki pracy zdalnej.
Ale to już się nie wróci...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 11.06.2026, 19:30:25 via iOS
  • 0
@SKYFander: Ale to już było……
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
11.06.2026, 16:16:05
  • 0
Ale bym se obejrzał Polskę taką z Haiti

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 11.06.2026, 16:23:57 via iOS
  • 0
@josedra52: Ale byśmy dostali wbjerdol
  • Odpowiedz
AtlantyQ
AtlantyQ
11.06.2026, 06:15:26
  • 5
A więc inwestycja pomału się zwraca…

#gielda
AtlantyQ - A więc inwestycja pomału się zwraca…

#gielda

źródło: IMG_0752

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LZBNZ
LZBNZ 11.06.2026, 06:16:54 via Wykop
  • 0
@AtlantyQ: co ty zrobisz z tymi piniendzmi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 26
  • Strona 2 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.01.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 23.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.03.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 02.08.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking