Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
koszyk2
koszyk2

koszyk2

Dołączył 8 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6301
  • Znaleziska 339
  • Mikroblog 5962
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 24

352

Analiza dźwięku 30 filmów z masakry w Vegas pomogła stworzyć dokładną oś czasu

Pokaż treści 18+

Analiza dźwięku 30 filmów z masakry w Vegas pomogła stworzyć dokładną oś czasu

10 minut, 12 serii z broni automatycznej, 30 filmów. New York Times przeanalizował 30 nagrań i stworzył najpełniejszy dotąd obraz tego co wydarzyło się tamtego dnia w Las Vegas. Na podstawie dźwięku i sygnatur czasowych z 30 filmów, udało się stworzyć oś czasu i chronologiczny przebieg wydarzeń.

Mesk
z
youtube.com
dodany: 13.11.2017, 16:29:08
  • 88
  • #
    usa
  • #
    bron
  • #
    technologia
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
koszyk2
koszyk2
koszyk2 14.11.2017, 08:37:48
  • 1
@Tribolonutus: Nie mówią bo duża część społeczeństwa regularnie przyjmuje leki na receptę. Ciekawostka, w 2016 przez przedawkowanie leków lub narkotyków umarło w stanach ok 64000 osób z czego podnad 20000 przedawkowań pochodziło z "Synthetic Opioids". Wzrost o około 12000 w porównaniu z rokiem poprzednim. źródełko: https://www.cdc.gov/nchs/data/health_policy/monthly-drug-overdose-death-estimates.pdf i inne ciekawe https://www.nytimes.com/interactive/2017/09/02/upshot/fentanyl-drug-overdose-deaths.html
koszyk2
koszyk2
koszyk2 13.11.2017, 15:16:42
  • 1
Siema Mirki z #informatyka #webdev #webdesign , czy znacie może firmy , które zajmują się tworzeniem for / społeczności internetowych ? Sprawdziłem jak na razie inSided oraz Lithium ale tam pakiety to około 120-200 K Euro i chyba lepiej byłoby znaleźć firmę w PL a pieniądze wydać na aktywację użytkowników.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

e.....a
e.....a
konto usunięte 13.11.2017, 15:19:32
  • 7
@koszyk2: Przemo
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
13.11.2017, 15:39:31
  • 0
@JacaGlaca: Napisałem :)
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 08.11.2017, 19:00:22
  • 9
#motocykle Nowe Benelli wygląda jak miniaturowy XDiavel
koszyk2 - #motocykle Nowe Benelli wygląda jak miniaturowy XDiavel

źródło: comment_hpxODfEioL8VkFBpE4lpVtY0UMKDIjQ3.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czarny_matt94
czarny_matt94
09.11.2017, 19:28:00
  • 0
@koszyk2: już się zakochałem w tej 402s. Tylko pytanie jaki to się będzie miało pod względem jakościowym. Ktoś obcował z nowymi modelami i może ma większą wiedzę.

edit. właśnie doczytałem, że on ma mieć tylko 40KM także jednak moja "miłość" okazała się chwilowym zauroczeniem.
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
09.11.2017, 21:08:11
  • 0
@czarny_matt94: przydałby się z większym silnikiem. Co nie zmienia faktu ,ze wygląda świetnie. Nie wiem , czy dobrze doczytałem ale jeśli tak to 165 kg z płynami ma ważyć.
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 06.11.2017, 14:58:08 via Android
  • 11
Pozdro z Gotheburga, jestem już 3 godziny I nikt mnie nie zgwałcił. Trzymajcie kciuki. #szwecja
koszyk2 - Pozdro z Gotheburga, jestem już 3 godziny I nikt mnie nie zgwałcił. Trzymaj...

źródło: comment_Ar1m8U3Sd7tYtdEnQEbqB4VoORlOMhoa.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

j.....d
j.....d
konto usunięte 06.11.2017, 14:59:38
  • 5
@koszyk2: widziałeś już jakiegoś białego?
  • Odpowiedz
Ancro
Ancro
06.11.2017, 15:08:27
  • 7
jestem już 3 godziny I nikt mnie nie zgwałcił.


@koszyk2: Trzymamy kciuki. Na pewno się uda, bądź cierpliwy.
  • Odpowiedz

343

Już dziś po raz szósty Joanna Jędrzejczyk będzie bronić pasa UFC!

Już dziś po raz szósty Joanna Jędrzejczyk będzie bronić pasa UFC!

Pokażmy nasze wsparcie. Gale można oglądać na Extreme Sport Channel od 3 w nocy.

ConorMG
z
youtube.com
dodany: 04.11.2017, 13:04:00
  • 87
  • #
    ufc
  • #
    mma
  • #
    sport
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozrywka
  • #
    ksw
koszyk2
koszyk2
koszyk2 04.11.2017, 21:31:41
  • 1
@Piotrkul: Wymień chociaż jednego który osiągnął sukces jak Joanna w MMA lub w tajskim
koszyk2
koszyk2
koszyk2 30.10.2017, 11:18:49
  • 1
Hej Mirki z #samochody #caraudio Jakie radio 2 din polecicie do 1500-1700 cebulionów , które miałoby bluetooth, dało się uzywać spotify, map google i janosika / ewentualnie miało androidauto. Są takie ? Znalazlem Sony XAV-100 jak na razie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NewEpisode
NewEpisode
30.10.2017, 12:41:45 via Android
  • 0
@koszyk2 szukaj na Aliexpress najlepiej.
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 18.10.2017, 14:45:23
  • 438
Dzisiaj koleżanka z pracy dała mi się przejechać swoją Gulią Veloce wczoraj odebraną z salonu. 280 KM czerwone skóry i automat. BOŻE JAK TO JEŹDZI! Przez to ta koleżanka podoba mi się co najmniej 2 razy bardziej. Oficjalnie jestem blacharzem i lecę na jej samochód. #wyznaniezdupy #samochody #alfaromeo #alfaholicy
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Damasweger
Damasweger
18.10.2017, 14:51:04
  • 234
Oficjalnie jestem blacharzem


@koszyk2: Wyklep jej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Strzalka
Strzalka
18.10.2017, 15:55:57
  • 20
@ScaRRyMaN: no uśmiechnąłem się, bo już sobie wyobraziłem jak gość ustawia na A jak Agresywny :D Potem ustawił na D jak Dostojny i tak sobie jeździł w nieświadomości.
  • Odpowiedz

53

Czym ściga drogówka? Najszybsze radiowozy w polskiej policji!

Czym ściga drogówka? Najszybsze radiowozy w polskiej policji!

Czym może dogonić cię polska drogówka? Jest BMW serii 7 E65, jest i 12 cylindrowe E38. W lusterku zobaczyć możemy także Superb o mocy 260 KM, czy 300-konnego Passat B7 z motorem V6 i 3,6 litra. Przedstawiamy nieoznakowane perełki naszej policji.

konto usunięte
z
leftlane.pl
dodany: 29.09.2017, 15:05:40
  • 19
  • #
    polska
  • #
    policja
  • #
    polskiedrogi
  • #
    warszawa
  • #
    bialystok
  • #
    wroclaw
koszyk2
koszyk2
koszyk2 29.09.2017, 15:56:46 via Android
  • 18
@sikfryd już od dawna ciężko połapać się jaki silnik jest pod maską po oznaczeniu bmw. Np 325d nie oznacza 2,5 diesla
koszyk2
koszyk2
koszyk2 29.09.2017, 09:53:31
  • 3
Siema Mirki z #motocykle #motowarszawa #motocykle125 Potrzebuje może ktoś nowe jeansy na moto ? Zamówiłem Spidi Aky w rozmiarze 31 ale są trochę za ciasne. Cena 450 zł https://www.spidi.com/eu_en/aky-jeans-pant-8.html
koszyk2 - Siema Mirki z #motocykle #motowarszawa #motocykle125 Potrzebuje może ktoś n...

źródło: comment_rijkUqD13UrixzFC4PLymlTnlsIthlcB.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xspeditor
xspeditor
29.09.2017, 10:05:25
  • 1
@koszyk2: no cena to jest atrakcyjna u Ciebie, dodaj tag #sprzedam
  • Odpowiedz
ziemniag
ziemniag
29.09.2017, 21:40:41
  • 0
@koszyk2: po komentarzu nikt nie znajdzie
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 01.09.2017, 10:10:55
  • 16
Siema, przypadkiem znalazłem bardzo fajny blog motocyklistki, która jest radcą prawnym i pisze o moto i prawie. Polecam
http://www.lawrider.pl/
#motocykle
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SomeoneFromPoland
SomeoneFromPoland
01.09.2017, 11:42:33
  • 1
@koszyk2: Tak totalnie przypadkowo( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
01.09.2017, 11:46:36
  • 1
@SomeoneFromPoland: Przypadkowo. Wpisałem w google jak zarejestrować motocykl z Włoch i było w wynikach. Fajny jest to się dzielę.
  • Odpowiedz

435

Floyd Mayweather pokonał McGregora.

Floyd Mayweather pokonał McGregora.

W 10 rundzie przez TKO

analogowy_dzik
z
sportbible.com
dodany: 27.08.2017, 04:56:44
  • 142
  • #
    swiat
  • #
    boks
koszyk2
koszyk2
koszyk2 27.08.2017, 07:16:06 via Android
  • -9
Walka parodia. Teraz zacznie się liczenie kasy i kolejny " cudowny" pojedynek - zapaśnik sumo kontra kenijski biegacz.


Ty oglądałeś tą samą walkę?
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 27.08.2017, 10:58:09 via Android
  • -4
@ShamblerWykop przez 9 rund zadał więcej ciosów niż paqiao przez 12. 4-5 rund wygrał. Wstydu nie było.
koszyk2
koszyk2
koszyk2 28.08.2017, 09:07:47 via Android
  • 0
@jontr sędziowanie w boksie jakie jest każdy wie i nikt się z tym nie kryje :)
koszyk2
koszyk2
koszyk2 27.08.2017, 08:05:06 via Android
  • 33
Dlaczego ktoś zakłada, że cena będzie obniżona I wywiozę wszystko z mieszkania bo ma swoje? #januszeolx I trochę #logikarozowychpaskow
koszyk2 - Dlaczego ktoś zakłada, że cena będzie obniżona I wywiozę wszystko z mieszka...

źródło: comment_50w13EsGVQmcNEg26Sn5dna4MK8Qe7Ty.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cevilo
cevilo
cevilo
27.08.2017, 08:12:53
  • 568
@koszyk2: bo w normalnych krajach, na zachodzie europy wynajmuje się mieszkania puste, a nie z rupieciami po babci. Co w tym oburzającego, że ktoś pyta, czy przy okazji wynajmu nie posprzątasz rupieci tak jak w cywilizowanym świecie. Jeśli byś to zrobił i te graty po babci by się nie zużywały, to być może byłbyś w stanie obniżyć cenę. Normalne pytania, co w tym złego, że ktoś o coś pyta przed
  • Odpowiedz
hpiotrekh
hpiotrekh
27.08.2017, 08:21:12
  • 86
czy przy okazji wynajmu nie posprzątasz rupieci tak jak w cywilizowanym świecie.


@cevilo: sory ale co to za p---------e, że z wynajmowanego mieszkania trzeba wyrzucać wszystko? xD
Jak mam umeblowane mieszkanie to takie wynajmuje i mam w------e co się dzieje na świecie w tym temacie.
Komuś nie pasuje, to szuka pustego.

@koszyk2: Napisz, że dopłaci 500zł i może wchodzić ze swoimi ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2 23.08.2017, 13:52:56
  • 3
Hej Mirki z #sluchawki #audio Co polecicie na siłkę, bezprzewodowe, dokanałowe, nie wypadające z ucha ? Mrice S1 są spoko ? Nie chciałbym czekać 4 tyg na paczkę tylko kupić chętnie w Warszawie lub online.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 22.08.2017, 07:40:45
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PtactwaWiele
PtactwaWiele
22.08.2017, 15:27:48
  • 0
@koszyk2: a ja watpie ze gala bedzie w jakikolwiek barze. Kto by kupowal licencje na walke ktora bedzie przed 6 rano?
  • Odpowiedz
koszyk2
koszyk2
koszyk2
Autor
22.08.2017, 16:39:53 via Android
  • 0
@PtactwaWiele no właśnie szukam takiego. W Wwa jest kilka ale w ten weekend muszę wyjechać
  • Odpowiedz

275

Czesi podnieśli stopy procentowe jako pierwsi

Czesi podnieśli stopy procentowe jako pierwsi

Czeski Bank Narodowy rozpoczął podwyżki stóp procentowych podnosząc stawkę referencyjną z 0,05% do 0,25%, czyli o 20 punktów bazowych. Czeska korona mocno sie umocniła.

MichalStopka_pl
z
bankier.pl
dodany: 03.08.2017, 13:24:36
  • 89
  • #
    ekonomia
  • #
    michalstopka
  • #
    gielda
  • #
    gpw
  • #
    forex
  • #
    gospodarka
koszyk2
koszyk2
koszyk2 03.08.2017, 14:03:26
  • 26
http://www.bankier.pl/wiadomosc/A-co-jesli-Wibor-wzrosnie-do-15-7296213.html
  • 17
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

koszyk2
koszyk2
koszyk2 03.08.2017, 15:07:01 via Android
  • 13
@MichalStopka_pl mała grupa zapaleńców na blogu wdomachzbetonu.pl :)
koszyk2
koszyk2
koszyk2 31.07.2017, 15:21:04
  • 1
Hej Mikro! Planuję zrobić prezent dziewczynie na urodziny i w ten weekend zabrać ją gdzieś na mazury. Ewentualnie zorganizować jak da radę więcej znajomych i zrobić większą wycieczkę. Pytanie czy zna ktoś jakieś domki na mazurach , w fajnym miejscu, które można wynajać na ten weekend i może coś polecić ? #mazury #prezent #wakacje #kiciochpyta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

489

Bo rozmiar "nie ma znaczenia" ;)

Pokaż treści 18+

Bo rozmiar "nie ma znaczenia" ;)

Pani i jej mały piesek.

Zdejm_Kapelusz
z
youtube.com
dodany: 29.07.2017, 06:00:01
  • 98
  • #
    rozrywka
  • #
    psy
  • #
    smiesznypiesek
  • #
    zwierzaczki
  • #
    ladnapani
  • #
    pies
koszyk2
koszyk2
koszyk2 31.07.2017, 14:25:58
  • 0
@marplo: widziałeś kiedyś zawody strongmanów gdzie ciągnęli samolot albo tira ? uciąg to nie to samo co podnoszenie
koszyk2
koszyk2
koszyk2 30.07.2017, 15:44:18 via Android
  • 15
#zolteblachy #samochody #bmw #bmwboners
koszyk2 - #zolteblachy #samochody #bmw #bmwboners

źródło: comment_zFlgNetuw4sCrQNMe2vel0W0Dz69P2fr.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hrumque
hrumque
30.07.2017, 15:55:52
  • 5
@koszyk2: chciałbym poznać tego konserwatora zabytków, który pod tym się podpisał ...
  • Odpowiedz
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo
30.07.2017, 16:14:39
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

438

Kia Stinger – znamy ceny w Polsce Będzie to 149 900 zł

Kia Stinger – znamy ceny w Polsce Będzie to 149 900 zł

Kia Stinger to najbardziej spektakularna nowość koreańskiej marki w jej historii. Auto z racji designu i rozwiązań technicznych w nim zastosowanych otwiera nową erę. Jest to pierwsze w palecie modelowej Kia prawdziwe sportowe Gran Turismo

Genowefa1940
z
magazynmotomi.pl
dodany: 26.07.2017, 14:25:55
  • 494
  • #
    polska
  • #
    technologia
  • #
    sport
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    ekonomia
koszyk2
koszyk2
koszyk2 26.07.2017, 17:19:48 via Android
  • 33
@rentonB podobne do Mustanga, tam też najtańsza wersja to ok 230 km
koszyk2
koszyk2
koszyk2 26.07.2017, 18:02:31 via Android
  • 21
@rentonB a mi się ostatnia generacja nawet podoba
koszyk2
koszyk2
koszyk2 26.07.2017, 21:34:13 via Android
  • 8
@Michaelangello
@pawciow88 rzeczywiście 233 KW co daje 317 koni. Moja kulpa

47

Ilu jest radykalnych muzułmanów? - Ben Shapiro

Ilu jest radykalnych muzułmanów? - Ben Shapiro

Czy zradykalizowani muzułmanie to tylko nieliczna mniejszość? Ben Shapiro próbuje znaleźć odpowiedź przedstawiając garść statystyk z ankiet przeprowadzanych w krajach islamu. Napisy PL.

Lutekcjusz
z
youtube.com
dodany: 19.07.2017, 18:07:20
  • 16
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    4konserwy
  • #
    neuropa
  • #
    islam
  • #
    imigranci
koszyk2
koszyk2
koszyk2 20.07.2017, 05:46:57 via Android
  • 6
@qwertty321 nie ma specjalnej książki na której opiera się "radykalny islam". Islam jest oparty na koranie. W koranie jest jasny przekaz, że Islam powinien rządzić światem a każdy kto nie tak nie myśli jest gorszy i powinien zginąć bądź płacić co nie znaczy, że nie zginie. Polecam bardzo ciekawy podkast Joe Rogan Experience z kolesiem, który się nazywa Gad Saad
koszyk2
koszyk2
koszyk2 20.07.2017, 09:25:28
  • -1
@LolekTwister: Moim zdaniem ten system jest problemem. Nie jestem uprzedzony, mam znajomych z Egiptu czy Iranu , którzy są muzułmanami i to są spoko ludzie. Nie zmienia to faktu,że Islam sam w sobie jest zły. To my zrobiliśmy jakieś nowe podziały na radykalny, umiarkowany itd. podczas kiedy islam jest jeden.
koszyk2
koszyk2
koszyk2 20.07.2017, 10:23:07
  • 0
@LolekTwister: Bardzo możliwe. Natomiast wolę generalizować i się miło rozczarować niż w drugą stronę. Jeżeli Koran jest podstawą i tam zapisane jest ,że apostozja czy homoseksualizm powinny być karane śmiercią i w islamskich krajach takie prawo się egzekwuje to ja takiej ideologi nie przyjmuję. Jak myślisz dlaczego Iran jest na drugim miejscu pod względem liczby operacji zmiany płci ?
  • <
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • Strona 20 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.07.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.05.2019

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 25.08.2025

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking