Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kojos

kojos

Dołączył 17 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 16603
  • Znaleziska 1814
  • Mikroblog 14789
  • Obserwujący 22
  • Obserwowane 98
jezanaszpan
jezanaszpan
15.09.2025, 19:03:33
  • 0
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ios
jezanaszpan - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ios

źródło: image_picker_B0A97F5A-B225-4AC2-9985-57D8B57FEEFB-44572-000007D6B7BA76B4

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojos
kojos 15.09.2025, 19:32:20 via iOS
  • 2
@jezanaszpan włącz samolotowy daj zna czy pomogło
  • Odpowiedz
kojos
kojos 15.09.2025, 19:35:22 via iOS
  • 1
@jezanaszpan uu
  • Odpowiedz
kojos
kojos 09.09.2025, 18:15:36
  • 0
#apple #iphone

Jakie polskie ceny? Który kolor dla wersji pro?

Jaki kolor

  • bioły 19.8% (23)
  • granatowy 25.0% (29)
  • pomarańczowy 55.2% (64)

Oddanych głosów: 116

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojos
kojos
Autor
09.09.2025, 18:24:48 via iOS
  • 0
@klawiszs mom klir kejsa na naturalnym tytanie xD
  • Odpowiedz
kojos
kojos 07.09.2025, 20:09:40
  • 0
FOTO HIGIENA na trybunach i są bramki #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

G.....j
G.....j
konto usunięte 09.08.2025, 20:50:23
  • 0
Bez owijania w bawełnę to CapCut był idealny. Od czasu, kiedy zaczęli mącić i podwyższyli plan to zrezygnowałem z subskrypcji.
Coś polecacie jako odpowiednik? Najpierw darmowego, w późniejszym czasie może bym kupił jakieś pro.

#capcut #edycjafilmow #tiktok #socialmedia #youtube
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojos
kojos 31.08.2025, 06:53:09 via iOS
  • 0
@GastroAndrzej Znalazłeś alternatywę?
  • Odpowiedz
kojos
kojos 02.09.2025, 05:40:22 via iOS
  • 0
@GastroAndrzej Filmora podobne ale chyba i tak trzeba subskrypcję ?
  • Odpowiedz
kojos
kojos 19.08.2025, 19:05:39
  • 0
Potrzebuje jakieś narzędzie #ai do animacji grafiki. Np na grafice jest słońce które docelowo ma się schować za horyzont. #sztucznainteligencja #grafika
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojos
kojos 17.08.2025, 11:24:38
  • 0
Nie mam już siły do tego #a2mobile jeśli chodzi o mmsy na #iphone (cały czas resetują mi się ustawienia a jak już coś trzeba wysłać to musi to być screenshot). Poszukuję sieci na zasięgu #plus gdzie działają mmsy na #ios. #plush
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojos
kojos
Autor
18.08.2025, 16:37:56 via iOS
  • 0
@pokusof tak
  • Odpowiedz

7

Pociąg potrącił 21-latka śpiącego na torach

Pociąg potrącił 21-latka śpiącego na torach

Więcej szczęścia niż rozumu

kojos
z
dts24.pl
dodany: 15.08.2025, 10:20:12
  • 1
  • #
    pociagi
  • #
    wypadek
  • #
    grybow
  • #
    policja
kojos
kojos 11.08.2025, 15:32:19
  • 0
Jakie przeglądy należy mieć aktualne do #ubezpieczenia domu jednorodzinnego? Budynek ogrzewany gazem. #ubezpieczenie #nieruchomosci #budujzwykopem
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojos
kojos
Autor
11.08.2025, 16:42:54 via iOS
  • 0
@SonidoStark @Yuri_Yslin przy gazie też musi być kominiarski ?
  • Odpowiedz
kojos
kojos
Autor
11.08.2025, 19:30:06 via iOS
  • 0
@PanieAreczku gdzie polecasz ?
  • Odpowiedz
kojos
kojos
Autor
12.08.2025, 05:00:42 via iOS
  • 0
@PanieAreczku Ile płacisz ?
  • Odpowiedz
kojos
kojos
Autor
12.08.2025, 08:04:43 via iOS
  • 0
@KorpoRozowa Oo ciekawe, na razie kalkulatory pokazują mi za 195m2 około 2000 złotych masakra
  • Odpowiedz
Oldjero
Oldjero
Oldjero
21.07.2025, 14:26:33
  • 451
Takie pitcki boże dzisiaj popełniłem, nduja i Napoli.
Piec Diavola pro V3. Hydracja 80 proc
#bojowkapiekarska #gotujzwykopem #zrobtosam #pizza
Oldjero - Takie pitcki boże dzisiaj popełniłem, nduja i Napoli.
Piec Diavola pro V3. ...

źródło: 1000003386

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojos
kojos 21.07.2025, 20:43:14 via iOS
  • 0
@Oldjero Gdzie kupowałeś ? Czy kupiłbyś inny model ?
  • Odpowiedz
kojos
kojos 21.07.2025, 20:48:13 via iOS
  • 0
@Oldjero A jaki gazowy wchodzi w grę ?
  • Odpowiedz
kojos
kojos 08.07.2025, 16:46:00
  • 1
#flightradar24 co tak krąży
kojos - #flightradar24 co tak krąży

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojos
kojos
Autor
08.07.2025, 18:11:39 via iOS
  • 0
@nieocenzurowany88 coś nie halo
  • Odpowiedz
kojos
kojos
Autor
08.07.2025, 18:34:01 via iOS
  • 0
@NoOneIsSafe @alteron @ZdzislawRotterdam wraca
  • Odpowiedz
kojos
kojos 04.07.2025, 21:03:05
  • 1
#pianino jaka aplikacja do nauki gry i nie za miliony? #ios
Testowałem simply piano ale subskrypcja tyle co sam sprzęt mnie kosztował. #muzyka
kojos - #pianino jaka aplikacja do nauki gry i nie za miliony? #ios 
Testowałem simpl...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

7uras
7uras
05.07.2025, 05:28:42 via Wykop
  • 1
@kojos: jak ogarniesz androida to nadal simply piano w wersji dla ludzi z hakiem zamiast ręki, opaską na oku i jedną nogą ( ͡° ͜ʖ ͡°) tzw simply piano unlocked
  • Odpowiedz
kojos
kojos 17.06.2025, 14:00:15
  • 0
Elo, majstry poszukuje elektryka który da radę na podjazdach 16-19% na odcinku 400m czy coś w #decathlon do 5000 kupię sensownego? Na co zwrócić uwagę ? Waga zawodnika 65kg. #rowerelektryczny #rower #rowery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hasz5g
Hasz5g
Hasz5g
17.06.2025, 19:52:07 via Wykop
  • 1
@kojos: na hub drive rowery nawet nie patrz, tylko mid drive z wysokim nM.
  • Odpowiedz
kojos
kojos 17.06.2025, 06:52:33
  • 2
Jaki szlak wybrać ze Szczyrbskiego Plesa? Chcę elektryczką pojechać ze Starego Smokowca do Szczyrbskiego Plesa i później jakiś szklak tak na dwie strony 6h maks.
Pytanie również o ubezpieczenie, gdzie najlepiej kupić? #slowacja #tatry #gory Mile widziane wskazówki co do parkingu w Starym Smokowcu.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klintoniusz
klintoniusz
17.06.2025, 08:07:27 via Wykop
  • 3
Może Koprowy? Albo Przełęcz pod Osterwą?
  • Odpowiedz
WykopowyMiras
WykopowyMiras
19.06.2025, 09:15:57 via iOS
  • 2
@kojos
Parkingów tam jest wiele ale ja zawsze korzystałem z tego, cena podobna do wszystkich obok a stawiasz auto jak w parkingu w galerii, nie grzeje się na słońcu.

Podzemné Garáže

https://g.co/kgs/wdApP73
  • Odpowiedz
kojos
kojos 16.06.2025, 18:59:58
  • 2
Jakie #buty trekkingowe /podejściowe w góry? Maks 300 zł, co kupię to albo brak gąbki na zapiętku albo akurat szew w tym miejscu i strasznie obgryzają. #obuwie #gory #trekking
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

panzmarszrutkiwbiszkeku
panzmarszrutkiwbiszkeku
16.06.2025, 19:07:04 via Wykop
  • 1
Też chciałbym wiedzieć bo niedługo szlaki na kanarach będą znów robione. A za czysta złoty to już w ogóle bardzo chciałbym wiedzieć. Póki co myślę o zakupie tych i chyba na nie się skuszę, ale cena razy dwa od Twojego budżetu
https://www.hardloop.co.uk/product/75362-la-sportiva-tx4-evo-st-approach-shoes-mens?id_product_attribute=927334
  • Odpowiedz
panzmarszrutkiwbiszkeku
panzmarszrutkiwbiszkeku
16.06.2025, 19:09:08 via Wykop
  • 1
Jeszcze te wchodzę w grę i na przecenie prawie są w cenie o jakiej piszesz.

https://www.absolute-snow.co.uk/black-diamond-mission-lt-2-approach-shoes
  • Odpowiedz
kojos
kojos 13.06.2025, 11:14:24
  • 0
Jakie szkło prywatyzujące do #iphone 16 pro? W ogóle czy takie szkło dobrze odzwierciedla kolory?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojos
kojos
Autor
13.06.2025, 11:29:29 via iOS
  • 0
@Insiders Dej Link
  • Odpowiedz
kojos
kojos
Autor
13.06.2025, 11:37:16 via iOS
  • 0
@Insiders ale to zwykle nie prywatyzujące
  • Odpowiedz
roonie
roonie
roonie
11.06.2025, 11:59:21
  • 0
#remontujzwykopem Rolety screen zamiast standardowych metalowych? Ktoś ma? Jakie zalety i wady?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojos
kojos 11.06.2025, 12:04:06 via iOS
  • 0
@roonie Widać od środka nie masz ciemnicy to w dzień w nocy jak zaświecisz światło a nie masz firan to Cię widać a Ty nic nie widzisz
  • Odpowiedz
kojos
kojos 11.06.2025, 12:16:03 via iOS
  • 0
@roonie ja mam chyba 5% ale ładniej to wygląda niż roleta
  • Odpowiedz
kojos
kojos 10.06.2025, 19:20:27
  • 0
Jakie etui do #iphone 16 pro? Najlepiej przeźroczyste. Te od spigen mam od listopada i zmieniło kolor na żółty.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PoProstuOn
PoProstuOn
10.06.2025, 19:32:09 via iOS
  • 1
@kojos każde przezroczyste zmieni kolor
  • Odpowiedz
peterr767
peterr767
peterr767
10.06.2025, 20:06:26 via Wykop
  • 1
@kojos: dbrand ma ponoć nieżółkniejące, z gwarancją
  • Odpowiedz
kojos
kojos 02.06.2025, 10:40:32
  • 0
Cześć,

W moim #triban500 uszkodzeniu uległa opona. Na szybkości do decathlon, w rozmiarze 700x28 dostępne tylko z firmy Vittoria, dopiero przy montażu zauważyłem że maks 5,5bar.

1. Czy to dobra opona?
2. Czy opona 700x25 wejdzie do Triban 500? Jeśli tak to jaką oponę kupić. (W ogóle tą Vittorie to ciężko było założyć, dopiero płyn do naczyń pomógł)
kojos - Cześć,

W moim #triban500 uszkodzeniu uległa opona. Na szybkości do decathlon...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubaxd
lubaxd
02.06.2025, 10:56:10 via Wykop
  • 0
Trudność w zakładaniu opony często wynika z konstrukcji obręczy (wysokość, szerokość wewnętrzna) i samej opony – niektóre modele są ciaśniejsze, ale płyn do naczyń to dobry patent na ułatwienie montażu.

Maksymalne ciśnienie 5,5 bar dla opony 28 mm jest zgodne z zaleceniami dla tej szerokości i masy rowerzysty – nie musisz pompować wyżej, a niższe ciśnienie często daje lepszy komfort i przyczepność. @kojos
  • Odpowiedz
4x80
4x80
02.06.2025, 10:59:23 via Wykop
  • 2
@Kozzi: Sztuczka polega na tym by wsadzoną połowę opony trzeba trzymać po środku obręczy wówczas jest najluźniejsza i łatwiej resztę wsunąć, im szersza obręcz tym więcej miejsca i opona łatwiej wskakuje. A jak masz 15 czy 17mm każda opona ciężko wchodzi.
  • Odpowiedz
kojos
kojos 01.06.2025, 20:53:48
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojos
kojos
Autor
01.06.2025, 21:06:31 via iOS
  • 0
@bakter https://polandelects.com/?fbclid=PAQ0xDSwKpmBZleHRuA2FlbQIxMAABpzkpOTf_Gg9Wsyb6SUU6dFxRew4-_eMF5hRhaCY_dokM79n-XCXi9aOhC_PL_aem_O213hRDfLnUdFD4_ilW5KA
  • Odpowiedz
Smile90
Smile90
01.06.2025, 15:47:55
  • 0
Cześć! Chciałbym zacząć przygodę z kolarstwem. Szczerze nie znam się na tym, dopiero szperam i czytam po internecie. Czy mógłbym prosić o jakieś polecajki rowerów? Który rodzaj i model pasowałoby najbardziej do moich planów? Jakieś porady związane z rowerami itd?
Planuje jeździć w terenie jak i po płaskim, jazdy 1-3x tydzień od 10km do 100km. Może kiedyś będzie więcej. 183cm 85kg.

Z góry bardzo dziękuję.

#rowery #pomoc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kojos
kojos 01.06.2025, 15:49:45 via iOS
  • 1
@Smile90 bierz taki żeby Ci się wizualnie podobał to też zachęca do jazdy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 17
  • Strona 2 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 30.05.2011

    Komentator
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Rocznica
    od 27.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.03.2013

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 17.10.2015

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 13.05.2013

    Kolarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking