Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
jonik

jonik

Dołączył 17 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6110
  • Znaleziska 3166
  • Mikroblog 2944
  • Obserwujący 20
  • Obserwowane 63

2300

Rodzice nie wiedzieli, że przyjdą ich synowie.

Pokaż treści 18+

Rodzice nie wiedzieli, że przyjdą ich synowie.

Kilku bojowników jednostki Chimera pochodzi z Chersonia. Po wyzwoleniu regionu ukraińscy obrońcy doczekali wreszcie długo oczekiwanego spotkania z rodzinami.

raul7788
z
youtube.com
dodany: 14.11.2022, 08:42:58
  • 91
  • #
    europa
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    wojsko
  • #
    ciekawostki
jonik
jonik 14.11.2022, 10:52:35
  • 6
@Night_Nine: Sprawdź sobie dwie rzeczy 1) wielkość armii UA przed wojną - była/jest całkiem spora 2) bez sprzętu zza granicy byłoby już po akcji
jonik
jonik 12.01.2016, 23:46:14
  • 1
Czy za 60 lat będziesz pamiętał tego posta na mirko?

#czasszybkoleci
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik
Autor
12.11.2022, 08:22:37
  • 0
@LeVentLeCri: dopiero prawie 7 minęło :P - jak tu trafiłaś?
  • Odpowiedz

577

Rosjanie zdemolowali doszczętnie ośrodek Lasów Państwowych.

Pokaż treści 18+

Rosjanie zdemolowali doszczętnie ośrodek Lasów Państwowych.

Lasy Państwowe wystawią rachunek Rosji za zdewastowany ośrodek.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
money.pl
dodany: 10.11.2022, 07:17:55
  • 41
  • #
    polska
  • #
    lasypanstwowe
  • #
    rosja
  • #
    patologia
jonik
jonik 10.11.2022, 21:11:59
  • 1
@breskali: Dokładnie - chodzę trochę po opuszczonych obiektach i ten wygląda jak każdy gdzie żule mieszkają, a wszyscy co z miedzią wyrwane ze ściany i złom rozkradziony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kukold
kukold
09.11.2022, 15:42:02
  • 27
O w dupe, ILE?!! https://bankier.pl/artykuly/20221109/rpp-podnosi-stopy-o-4,5-pp

#nbp #inflacja #glapinski #rpp
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 09.11.2022, 15:42:55
  • 1
@kukold: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
marcel_pijak
marcel_pijak
07.11.2022, 13:41:54
  • 209
Ciężko na #wykop ie robić zbiórki. Ostatnimi czasy jest duża nieufność wobec zbiórek. Trafiłem jednak na pewną, moim zbiórkę gdzie fajnie byłoby pomóc. Gdyby ktoś nie chciał wpłacać, to proszę niech dać choć plusika.

Tl:DR Jest sobie małżeństwo ze #slask. Mają 2 swoich dzieci, ale adoptowali jeszcze 11, tworząc rodzinny Dom Dziecka.
Rodzice, żeby pokazać dzieciom trochę Polski i oderwać od codzienności często ich zabierali na wyprawy (wiele dzieci
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 07.11.2022, 20:10:09
  • 1
@marcel_pijak: pluśniete
  • Odpowiedz

1074

Wielki sukces Straży Miejskiej. Kolejny groźny przestępca został usunięty...

Wielki sukces Straży Miejskiej. Kolejny groźny przestępca został usunięty...

Połączone siły Straży Miejskiej i Policji złapały w Katowicach koperkowego i szczypiorkowego Pablo Escobara.

topfilmikikonto
z
filmiki.tv
dodany: 06.11.2022, 17:34:28
  • 290
  • #
    polska
  • #
    strazmiejska
jonik
jonik 06.11.2022, 21:29:47
  • 7
W którym miejscu według popierających jest granica, że można bo ktoś biedny, a już nie można bo za mało biedny? Jakby tam jakaś sieciówka rozłożyła stragan to byście jechali ale jak jakiś przedsiębiorczy ktoś kto ma 5 sklepów to też czy jeszcze nie? Śmiech na sali i tyle ...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jonik
jonik 06.11.2022, 21:15:25
  • 0
Ma ktoś doświadczenie w Norwegii w chodzeniu po górach?
Ewentualnie jak tam najlepiej ogarnąć transport z Oslo w tereny górskie.

#turystyka #gory #norwegia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shumway
shumway
shumway
06.11.2022, 21:22:06
  • 0
@jonik: Ja wynajmowałem auto poprzez aplikację 'getaround'. Najważniejsze to jak najwięcej osób by taniej wyszło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak były promy płatne czy odcinki ulic to tylko skanowali rejestrację i żadnych opłat( dodtatkowych) nie było. Jak z prywatnymi autami to nie wiem. Ważne, że jak w tereny górskie będziesz jechał pamiętaj o tankowaniu bo mało stacji jest, a przynajmniej w rejonie oslo-trolltunga-kjerag-preikestolen.
  • Odpowiedz
briskmann
briskmann
07.11.2022, 08:40:28
  • 0
Ma ktoś doświadczenie w Norwegii w chodzeniu po górach?


@jonik: Opisz szerzej jakie masz pytania o chodzenie po gorach.

Ewentualnie jak tam najlepiej ogarnąć transport z Oslo w tereny górskie.


Zalezy w jakie gory. W wiele miejsc dociera autobus albo pociag. Inne rozwiazanie to pociag a potem taksa w docelowe miejsce startu na szlak. Inne rozwiazania to wypozyczenie lokalnych samochodow: Getaround, Hyre itp.
  • Odpowiedz
spadochroniarz
spadochroniarz
27.10.2022, 21:22:34 via Android
  • 15
#chwalesie bo właśnie wspólnymi siłami z moją różową żonką spłaciliśmy #kredythipoteczny Chciałbym opisać uczucie jakie mi w tej chwili towarzyszy ale nie potrafię. Po prostu jest zajebiście lekko ᕙ(  • ‿ •  )ᕗ
spadochroniarz - #chwalesie bo właśnie wspólnymi siłami z moją różową żonką spłaciliś...

źródło: comment_1666905754aJb511onNzPUXlEwGNKK49.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 28.10.2022, 17:41:25
  • 0
@spadochroniarz: Jakbyś umiał liczyć to byś kupił mieszkanie na wynajem zamiast spłacać kredyt. Cieszyć się, że sie wywaliło kasę na spłatę kredytu zamiast na inwestycje to jak cieszyć się z tego, że przeszła koło nosa oczywista możliwość inwestycji.
  • Odpowiedz
jonik
jonik 29.10.2022, 19:26:05
  • 0
@spadochroniarz: Zamiast nadpłacać kredyt kupujesz drugie mieszkanie aby zarabiać i mieć dochód pasywny. Nie chce mi się tego tłumaczyć...
  • Odpowiedz
jonik
jonik 04.11.2022, 20:20:02
  • 1
@niezjadaczchleba: Jak masz ograniczone myślenie to wiadomo, że nie widzisz jak to działa. Takie dziecinne pisanie po jakim czasie to zmieni w zysk od razu pokazuje, że jakiś siuśmajtek to pisał. Dla mnie to się zmienia w zysk od razu jak dostaje pierwszą kasę z najmu bo realnie ten pieniądz zarabia. Pierwsze mieszkanie, które kupiłem pod wynajem aktualnie kosztuje 2x tyle co w dniu zakupu, a sam najem (wynajmue dla
  • Odpowiedz
need_some
need_some
03.11.2022, 21:01:35
  • 56
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 03.11.2022, 21:02:45
  • 0
@need_some: ze jak ?
  • Odpowiedz
Gzyro
Gzyro
03.11.2022, 20:29:36
  • 13
Słuchanie soundtracku z Suramaru bardzo mnie boli.
Aż płakać się chce za starą gildią i mythic raidami.
Nikt mi tych wspomnień nie zabierze nikt.
Szkoda że gdy grałem wtedy nie myślałem o tym jak będę za tym tęsknił.
#nostalgia Boli bardzo.
#worldofwarcraft #wow #mmorpg #muzyka
Gzyro - Słuchanie soundtracku z Suramaru bardzo mnie boli.
Aż płakać się chce za sta...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 03.11.2022, 20:30:49
  • 0
@Gzyro: lekarstwem na starą miłość jest nowa miłość
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
02.11.2022, 14:55:56 via AMWv2
  • 0
#anonimowemirkowyznania
Jak to możliwe, że wczoraj zjadłem mniej niż zazwyczaj, a dzisiaj ważę więcej?

#odzywianie #dieta

---
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 02.11.2022, 21:08:34
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jedznie przechodzi przez jelita niby nawet do 36 godzin - więc liczy się co zjadłeś wczoraj i przedwczoraj - jutro bedzie ok
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
02.11.2022, 20:58:51 via AMWv2
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 02.11.2022, 21:00:43
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: co to znaczy, że był piękny?
  • Odpowiedz

295

Tajwan szykuje się na wzmożoną presję ze strony Chin

Pokaż treści 18+

Tajwan szykuje się na wzmożoną presję ze strony Chin

Przetasowania w kierownictwie chińskiej Armii Ludowo-Wyzwoleńczej (ALW) sugerują, że w nadchodzących latach skupi się ona w większym stopniu na Tajwanie. Ministerstwo obrony w Tajpej zapowiada reorganizację, by przygotować się na wzmożoną presję.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 29.10.2022, 10:50:46
  • 45
  • #
    swiat
  • #
    chiny
  • #
    tajwan
  • #
    wojna
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    wydarzenia
jonik
jonik 29.10.2022, 21:18:54
  • -24
Jestem oczywiście po stronie "naszej" czyli USA - ale prawda jest taka, że jakby sie Śląsk odłączył od Polski to byłaby podobna historia jak z Tajwanem -
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kolezka1
kolezka1
28.10.2022, 20:25:17 via iOS
  • 1
Hej, potrzebuje pozyczyc gdzies 10 000, za okolo 2 tygodnie bede mial przyplyw gotowki i wtedy bede mogl taka pozyczke splacic od razu. Gdzie najlepiej wziac kredyt, zeby jak najlepiej wyjsc na tym? Poczekac nie moge…
#banki #kredyt #pozyczki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 28.10.2022, 20:49:45
  • 0
@kolezka1: Przy takiej smiesznej kwocie wiecej bedzie Cie kosztowała analiza niz koszt kredytu - kiedys to zrozumiesz
  • Odpowiedz
jonik
jonik 28.10.2022, 20:53:48
  • 0
@kolezka1: Najszybciej tam gdzie masz konto. Jak splacisz po 2 tygodnaich to i tak bank odda Ci 99,9% najliczonej prowizji i ubezpieczen
  • Odpowiedz
jonik
jonik 28.10.2022, 20:56:34
  • 0
@kolezka1: tam gdzie wplywy wynagrodzenia
  • Odpowiedz
AnonimoweMirkoWyznania
AnonimoweMirkoWyznania
26.10.2022, 18:15:47 via AMWv2
  • 1
#anonimowemirkowyznania
Cześć! :)

Mam pewien dylemat, może pomożecie mi go rozwiązać :) Mam kredyt hipoteczny (kapitał do spłaty 255k, aktualna rata 2k/mc), który wziąłem 2 lata temu. Posiadam też około 140k oszczędności. Aktualnie te pieniądze trzymam na koncie oszczędnościowym 8%. Zarobki około 10k netto/mc na JDG.

No i teraz pytanie... :) Jak zainwestować, oszczędzić te pieniądze? Wiadomo, że poduszka finansowa jest bardzo ważna i nie chcę się do zera wyczyścić, ale
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 28.10.2022, 17:45:03
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Wrzuć z 80k w mieszkanie + kredyt hipo - kiedyś mi podziękujesz.
  • Odpowiedz
tarkan
tarkan
tarkan
28.10.2022, 11:09:20
  • 0
Co myślicie o przejściu na raty stałe w tym momencie? Czy lepiej wstrzymać się i czekać na wskaźnik WIRD? Sam nie mam kredytu ale brat ma kredyt i się zastanawia #kredythipoteczny
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jonik
jonik 28.10.2022, 17:39:47
  • 0
@tarkan: w PKO BP możesz teraz dostać stałe około 8% ( kwota powyżej 200 000) - to jest najlepsza oferta na rynku. Ewentualnie Millennium 8,5% - reszta banków od 9.5% do 11% - ogólnie to zawodowo zajmuje się kredytami hipo to mogę coś podpowiedzieć.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 30
  • Strona 10 z 30
  • >

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 30.05.2017

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 24.03.2017

    Komentator
  • Kałasznikow
    od 17.01.2018

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 04.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 29.08.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 30.03.2019

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking