Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko135
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gorobei

gorobei

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24185
  • Znaleziska 1435
  • Mikroblog 22750
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 30
plejton26
plejton26
22.06.2026, 09:21:16
  • 34
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 22.06.2026, 11:46:00 via Wykop
  • 2
A te polepszanie życia u redpillaków jest bez sensu, bo oni to robią, żeby złapać babę


@centerario: o to to, p-----------m
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
22.06.2026, 11:36:20
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 22.06.2026, 11:44:31 via Wykop
  • 6
@corsa900: odpowiadasz trollowi
  • Odpowiedz
centerario
centerario
22.06.2026, 00:49:30
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 22.06.2026, 05:39:16 via Wykop
  • 0
@czud: odpowiadasz na bait ale masz całkowitą rację
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
21.06.2026, 21:26:23
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 21.06.2026, 22:45:02 via Wykop
  • 1
@redorbiter: a little fat
  • Odpowiedz
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
21.06.2026, 10:50:21
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 21.06.2026, 22:00:45 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
doghunt
doghunt
21.06.2026, 13:14:10
  • 6
9/11 dla azjatofilnych c0perów

#p0lka #blackpill #redpill
doghunt - 9/11 dla azjatofilnych c0perów

#p0lka #blackpill #redpill

źródło: 1782046195632583

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 21.06.2026, 21:22:36 via Wykop
  • 4
@doghunt:

young Asian American women


To co innego niż Azjatki wychowane i mieszkające w Azji. Młode kobiety to najbardziej podatna na wpływ kohorta. W kraju #zydkrecikorba będą miały skorbione poglądy.
  • Odpowiedz
Instynkt
Instynkt
21.06.2026, 16:00:28
  • 285
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 21.06.2026, 21:19:21 via Wykop
  • 4
@Doktor_Proton: jego dolarami
  • Odpowiedz
hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
21.06.2026, 15:30:20
  • 2
USA blokowało cieśninę a teraz sami będą pobierać opłaty z przepłynięcie, szachy 5d ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://x.com/Osint613/status/2068711982711148772

#iran #usa #trump
hansschrodinger - USA blokowało cieśninę a teraz sami będą pobierać opłaty z przepłyn...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 21.06.2026, 21:04:15 via Wykop
  • 0
powinni to wyjąć obrzezanego h z buzi


@Sinti: na filmiku jest niejaki lindsey graham, więc niewykonalne
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei 21.06.2026, 21:01:55
  • 0
“We don’t take the Americans’ threats seriously at all,” (...) “They had better watch their words carefully. Our armed forces are ready to give them a response in a different way.


- Mohamed Bager Galibaf, główny negocjator ze strony irańskiej

#iran
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

467

Iran ogłasza: cieśnina Ormuz zamknięta dla wszystkich statków

Iran ogłasza: cieśnina Ormuz zamknięta dla wszystkich statków

Irański Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej (IRGC) powiadomił w sobotę, że cieśnina Ormuz jest teraz zamknięta dla wszystkich statków. Strażnicy ostrzegli także jednostki przebywające na morzu, aby nie zbliżały się do cieśniny, ponieważ może być to dla nich niebezpieczne.

haha123
z
money.pl
dodany: 21.06.2026, 10:44:55
  • 79
  • #
    gielda
  • #
    ropa
  • #
    usa
  • #
    wojna
  • #
    iran
  • #
    trump
gorobei
gorobei 21.06.2026, 13:12:43 via Wykop
  • 60
@Sikor12: *macha teczką epsteina*
gorobei
gorobei 21.06.2026, 20:01:54 via Wykop
  • -2
@Wolfr: on jest nieobliczalny tam gdzie to bezpieczne i bezkonsekwencyjne
gorobei
gorobei 21.06.2026, 20:04:46 via Wykop
  • -2
a realizacja planu, który jest dla nich ważniejszy niż całe USA, Europa i Rosja razem wzięte.


@abhagebhar: pytanie czy są w stanie go przeprowadzić gdy usa zdejmie im parasol, bo to jest mało możliwe ale jednak niewykluczone. Taka np. Turcja robi się coraz bardziej w-------a a to półmilionowa armia.

738

Iran zamyka cieśninę Ormuz. Obarcza winą USA i Izrael

Iran zamyka cieśninę Ormuz. Obarcza winą USA i Izrael

Mistrz zawierania porozumien pokojowych bedzie mial kolejna szanse! Iran zamknął cieśninę Ormuz

Czolo_waw
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 20.06.2026, 14:26:40
  • 77
  • #
    iran
  • #
    tump
  • #
    ormuz
  • #
    wojna
gorobei
gorobei 20.06.2026, 22:35:39 via Wykop
  • 7
@PanieAreczku: wiesz, musiałby postawić się właścicielom usa. Coś takiego może się okazać niebezpieczne dla zdrowia.
gorobei
gorobei 20.06.2026, 22:37:43 via Wykop
  • 2
usa musi zmienić sojusznika z tego co ma


@dreadingit: "to co ma" to nie sojusznik tylko właściciel
gorobei
gorobei 21.06.2026, 12:09:05 via Wykop
  • -2
@kedziorw1: to poświęcenie na które izrael jest gotów, że tak sparafrazuję znany cytat.

6

Iran ogłasza zamknięcie Cieśniny Ormuz, USA zaprzeczają

Iran ogłasza zamknięcie Cieśniny Ormuz, USA zaprzeczają

Iran ogłosił zamknięcie Cieśniny Ormuz, ale USA twierdzą, że nie ma na to dowodów.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 20.06.2026, 16:39:46
  • 5
  • #
    usa
  • #
    iran
  • #
    finanse
gorobei
gorobei 21.06.2026, 00:14:23 via Wykop
  • -2
ale USA twierdzą, że nie ma na to dowodów


A co innego mają powiedzieć...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tobaccotobacco
tobaccotobacco
18.06.2026, 20:46:35
  • 4
#anime #animedyskusja

Z bólem serca przychodzi mi odtrącić Gekkan Shoujo Nozaki-kun (2014) jako takie niezbyt śmieszne i scenariuszowo jałowe animowanie o niczym. Z bólem, jako że przecież nie ogląda się źle, wygląda szwarnie i ma kilku bardzo dobrych aktorów (umówmy się, p. Sawashiro wszędzie gra najlepiej).

Niby to parodia shoujo pitu-pitu, ale na podwójnej warstwie ironii, aby nam za lekko nie było. Nozaki to odklejus w typie tych wszystkich wholesome
tobaccotobacco - #anime #animedyskusja

Z bólem serca przychodzi mi odtrącić Gekkan S...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 20.06.2026, 21:58:18 via Wykop
  • 1
@tobaccotobacco: chyba wywołałem recenzjopisa z lasu i chyba wiem czym.

<Amismakuje.jpg> jako parodia kom-romów, a przecież ja nie oglądałem prawie nic. Kto ma jakiś bagaż shōjo powinien wychwycić mnóstwo nawiązań do stereotypów dużych i małych i bawić się jeszcze lepiej.
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei 20.06.2026, 22:03:22 via Wykop
  • 1
zatem wymyśla shoujo sytuacje na żywo do odgrywania ze swoją przyboczną


@tobaccotobacco: bardziej: obserwuje kilkoro kolegów i koleżanek, zamienia płcie i ma gotowe sztampowe sceny romansidłowe.
  • Odpowiedz
Varesi
Varesi
20.06.2026, 16:28:27
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 20.06.2026, 21:32:25 via Wykop
  • 3
normictwo znalazło sobie kozła ofiarnego. Zostali nim "incele" w sumie to cholera wie za co


@Don_Spierdonello: bo to jednowyrazowe, trzysylabowe hasło. Można je wygdakać bez udziału mózgu. A do tego ostatniego właśnie nie wolno dopuścić, bo gdyby normictwo NAPRAWDĘ zaczęło myśleć nad prawdziwym źródłem problemu to by w końcu wymyśliło, a gdyby naprawdę zaczęli stawiać pytania to w końcu znaleźliby odpowiedź.
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei 20.06.2026, 21:40:57 via Wykop
  • 0
@Don_Spierdonello: co nie oznacza że korbowi nie będą się zabezpieczać
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
19.06.2026, 09:56:19
  • 1292
Dziś do mnie zadzwonili scamerzy. Żałuje że nie nagrałem, bo zabawa była przednia.
Opisze schemat, bo może komuś się przyda.

1. Pierwszy telefon dość wcześnie rano, człowiek zaspany, przed kawą, nie każdy od razu musi zajarzyć że coś jest nie tak.
Telefon z numeru +48 227942868. Operator Polak, przedstawia się jakimś banalnym nazwiskiem, w moim wypadku "Adam Wiśniewski". Dzwoni niby z Providentu. Mówi, że bardzo mu przykro ale nie mogą udzielić mi pożyczki na
thorgoth - Dziś do mnie zadzwonili scamerzy. Żałuje że nie nagrałem, bo zabawa była p...

źródło: HK7UoaLXoAACc_a

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 20.06.2026, 11:34:52 via Wykop
  • 0
@CherryJerry: używam zewnętrznej apki, konkretnie tej: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fragileheart.callrecorder

Mam wersję 4.9, nie wiem jak działają nowsze i czy w ogóle bo apek nie aktualizuję jeżeli naprawdę nie muszę
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei 20.06.2026, 11:37:18 via Wykop
  • 0
A może to celowy zabieg, żeby odsiewać kumatych, którzy to wyłapią I się rozłączą.


@Fomalhaut: właśnie tak
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei 20.06.2026, 17:12:22 via Wykop
  • 1
W PKO zablokowało mi dostęp do wszystkich środków i odblokowanie tego zajmuej mi miesiąc


@robert-sad: rozumiem że gdy już odblokujesz to wynosisz się z tego gównobanku? Następnym razem gotowi ci zablokować na rok, bo tak.
  • Odpowiedz

11

Polska w złotej elicie świata. NBP kupił kolejne tony i wszedł do TOP 10

Polska w złotej elicie świata. NBP kupił kolejne tony i wszedł do TOP 10

Na koniec maja 2026 roku NBP posiadał 613,9 ton złota, dołączając do grona dziesięciu państw z największymi rezerwami kruszcu. Bank centralny realizuje cel 700 ton i zbliża się do niego z każdym miesiącem.

real_scoria
z
bankier.pl
dodany: 20.06.2026, 08:37:14
  • 4
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    nbp
  • #
    finanse
  • #
    gielda
  • #
    zloto
gorobei
gorobei 20.06.2026, 15:48:11 via Wykop
  • -6
Będzie z czego finsnsować odbudowę ukrainy
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gorobei
gorobei 20.06.2026, 16:57:17 via Wykop
  • -4
@saviola7: dla ukrainy odbudowa, dla francji/niemiec/usa kontrakty, dla nas rachunek
adamsowaanon
adamsowaanon
20.06.2026, 12:47:30
  • 45
A Wystarczylo w 2015 zaczac budowac elektrownie jadrowe, tak 2-4 odrazu.
Komandosow z GROMU wyslac do Nigru, i zajac kopalnie uranu po franuzach,
A wojskowe samoloty zamiast latac po wdowy polki z GAZY do Egiptu to stacjonowac w Nigrze,

Dodatkowo z Koreancami z poludnia sie dogadac ze dadza znizki na elektrownie a my kupimy od niech ogromne ilosci samolotow wojskowych. Ktore w sumie kupilismy.
Akurat Elektrownie byly by juz skonczone, i prad bylby najtanszy w okolicznych
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 20.06.2026, 15:39:57 via Wykop
  • 2
socjal też stymuluje gospodarkę


@Spioszeq: jak weźmiesz pożyczkę w providencie to też przez chwilę masz stimulus gospodarstwa domowego
  • Odpowiedz
doghunt
doghunt
20.06.2026, 09:20:02
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 20.06.2026, 10:15:38 via Wykop
  • 1
już widzę jak ulany spierdox, który nawet nie miał szans u grażyny 2/10


@plejton26: ale może takie marzenie skłoni jednego z drugim do pracy nad sobą, co przynajmniej mu literalnie wyjdzie na zdrowie.

A drugie to to, że hipergamia hipergamią, ale taki wyraz obrzydzenia na mordzie że w ogóle śmiałeś coś powiedzieć do Ksienszniczki Kturej Nalerzy Sieł Chad Model 10/10 to chyba tylko u nas.
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei 20.06.2026, 10:55:25 via Wykop
  • 1
@Don_Spierdonello: nie wiem ale zgaduję że 'typowy tagowicz' z Polski to raczej przygarbiony suchar, a spierdon z hameryczki to pryszczata od przetworzonego żarcia tłusta ulana świnia
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei 20.06.2026, 13:10:34 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
20.06.2026, 08:38:12
  • 216
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 20.06.2026, 10:11:28 via Wykop
  • 2
żeby oczekiwać od przypadkowych facetów, że się rzucą do lodowatej wody za psem


@WielkiNos: to się nazywa Bycie Silnoł Niezalerznoł Kobietoł Ju Goł Gerrrrrrrl ty incelu.
  • Odpowiedz
Varesi
Varesi
20.06.2026, 06:10:39
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 20.06.2026, 08:54:47 via Wykop
  • 3
@Varesi: farmienie lajków od facetów. Tym jest ta rolka i niczym innym.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 18
  • Strona 4 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.07.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 22.08.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 30.04.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking