Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko136
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gorobei

gorobei

Dołączył 3 lata i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 24185
  • Znaleziska 1435
  • Mikroblog 22750
  • Obserwujący 27
  • Obserwowane 30
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
przedwczoraj, 14:40:32
  • 239
PREZYDENT POWIEDZIAŁ ŻE JEST KRYZYS MĘSKOŚCI INCELU, SŁYSZAŁEŚ? PREZYDENT POWIEDZIAŁ!
#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #blackpill
krystian-stepaniak - PREZYDENT POWIEDZIAŁ ŻE JEST KRYZYS MĘSKOŚCI INCELU, SŁYSZAŁEŚ? ...
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei przedwczoraj, 15:20:51 via Wykop
  • 39
@krystian-stepaniak: bardzo pani dziękuję za tę garść bezcennych informacji ale ja to mam w dupie, do widzenia
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei przedwczoraj, 17:03:15 via Wykop
  • 1
to k---a o co chodzi


@PiersKurczaka: #zydkrecikorba
  • Odpowiedz
centerario
centerario
przedwczoraj, 12:49:09
  • 154
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei przedwczoraj, 14:54:20 via Wykop
  • 4
Polacy po obaleniu komunizmu wybrali do wladzy tych samych komunistów, którzy po prostu inaczej się nazwali.


@Magik88: to dopiero po 4 latach. Najpierw wybrali ich agentów.
  • Odpowiedz
nie_tykam_sniegu
nie_tykam_sniegu
przedwczoraj, 06:10:42
  • 25
Natura

#przegryw
nietykamsniegu - Natura 

#przegryw

źródło: 1000000291

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei przedwczoraj, 14:29:22 via Wykop
  • 0
@Michael_Jackson_: w 1932 dolar był sztywno dowiązany do złota po kursie 20,67 za uncję (dwa lata później rząd obrabował naród skupując przymusowo po tym kursie a chętni mogli odkupić po nowym, 70% gorszym).

5000 dolarów z 1932r. to 240 uncji złota, czyli prawie milion dzisiejszych usd.

  • Odpowiedz
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
przedwczoraj, 13:20:38
  • 74
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei przedwczoraj, 13:39:40 via Wykop
  • 7
Carmel


@Rudz1elec: chciałbymumićangielski.jpg

(Z polskiego też pała, rzeczownik pospolity i przymiotnik wielką literą, ja p------ę)
  • Odpowiedz
curiousboi
curiousboi
przedwczoraj, 09:23:28
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei przedwczoraj, 09:57:13 via Wykop
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
przedwczoraj, 07:12:13
  • 302
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei przedwczoraj, 08:14:07 via Wykop
  • 2
@IntruDroid:
https://wykop.pl/wpis/86622143/klasyka-obejrzyjcie-film-m----n-rzuca-sie-na-ludzi#297057613
@gorobei +8
@sakiro12: brakowało tylko żeby tej na samym końcu czarny wywalił gonga, byłaby naprawdę dobra puenta
więcej
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
przedwczoraj, 01:57:00
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei przedwczoraj, 08:03:28 via Wykop
  • 0
ov


@SlowSnake: -ow. Dlaczego piszesz w jakimś pongliszu z angielskimi końcówkami, lenistwo?
  • Odpowiedz
menzwykop
menzwykop
menzwykop
przedwczoraj, 06:11:25
  • 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei przedwczoraj, 07:57:45 via Wykop
  • 0
@menzwykop:

to nie charakter


Aha
  • Odpowiedz
ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
24.06.2026, 13:41:15
  • 67
Ostatnia rzecz jaka przychodzi mi do głowy jechać w upalne miejsce z porytymi babami i jeszcze za to płacić xd.

#p0lka #podroze #pieklomezczyzn
ZielonaOna - Ostatnia rzecz jaka przychodzi mi do głowy jechać w upalne miejsce z por...

źródło: 4548

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 24.06.2026, 18:51:57 via Wykop
  • 2
@ZielonaOna:

Dlaczego tak rzadko zgłaszacie się na wspólne wyjazdy? Brak czasu? Brak ekipy? Nie lubicie podróżować z nowymi ludźmi? A może po prostu nie odpowiadacie na takie ogloszenia?

My lubimy spontaniczne wypady, poznawanie nowych miejsc, dobrą atmosferę, imprezy, ciekawe rozmowy i ludzi z pozytywną energią.

I szczerze mówiąc, chcielibyśmy mieć bardziej mieszane grupy. Różnorodność zawsze tworzy lepszą atmosferę i ciekawsze wyjazdy.

Więc jeśli są tu jacyś podróżujący faceci, którzy mają
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei 24.06.2026, 20:37:15 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei 24.06.2026, 21:04:21 via Wykop
  • 1
@WhiskeyIHaze: nie zrozumiałeś incelu.
gorobei - @WhiskeyIHaze: nie zrozumiałeś incelu.

źródło: równość incelu

Pobierz
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
24.06.2026, 13:23:34
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 24.06.2026, 20:37:44 via Wykop
  • 0
@mr-whitty: nudny już
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
24.06.2026, 14:09:46
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 24.06.2026, 20:33:40 via Wykop
  • 14
@choochoomotherfucker: o twoje przykładanie symetrii do rzeczy które symetryczne NIE SĄ. Kobiety i mężczyźni mają inne umysły.
  • Odpowiedz
centerario
centerario
24.06.2026, 17:00:45
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 24.06.2026, 18:46:41 via Wykop
  • 5
to się beciaki uaktywniły, że jak możesz takie zboczone teksty pisać


@centerario: nie zboczone tylko ciut żałosne i żenujące, na poziomie memicznego mariusza z trzebnicy. I tak, gdyby to powiedział chad model odebrane byłoby to inaczej.
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei 24.06.2026, 20:30:13 via Wykop
  • 1
@centerario: xd
  • Odpowiedz
pevka
pevka
23.06.2026, 10:59:25
  • 110
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 23.06.2026, 16:09:35 via Wykop
  • 2
@omega33: #zonabijealewolnobiega
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei 23.06.2026, 18:55:54 via Wykop
  • 4
@patrycja-hotala: no straszne, gadanie na portalu ze śmiesznymi papieżami kontra instytucjonalne uprzywilejowanie bab i rabunek mężczyzn przez państwo. #pieklokobiet
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei 24.06.2026, 20:20:29 via Wykop
  • 0
Bo gro ojcow bylo skrajnie c-------h


@konto-dologowania: nie projektuj swojego dzieciństwa na normalnych ludzi.

PS. Pisze się 'gros'. Tak na przyszłość gdybyś dalej chciał udawać oczytanego.
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
24.06.2026, 12:45:31
  • 1
Pytanie do nudziarzy, przeciętniaków,przecietniar.
Nie jest wam wstyd? Tak po prostu, tak żyć jak jakiś npc bez spektakularnych osiągnięć przynajmniej w jednej dziedzinie życia?

Wake up! Jak masz 25-55 lat wtedy trza działać bo później jest jazda w dół.

Ja już jako dziesięciolatek wiedziałem że moje życie to będzie spektakularna, przepotezna przygoda,
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 24.06.2026, 19:23:12 via Wykop
  • 2
@adamsowaanon: podejrzanie często wstawiasz ten post (tą listę co ty nie robisz i gdzie nie bywasz widzę już chyba po raz dziesiąty). Aż tak ci zależy na podziwie ze strony normików enpeców?
  • Odpowiedz
HuopskiRozum
HuopskiRozum
HuopskiRozum
24.06.2026, 07:49:39
  • 48
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 24.06.2026, 18:54:56 via Wykop
  • 0
z filmikiem tik tok o akceptacji siebie, a tam w rogu filter flawless skin xD


@Fjubens: XXDDDDDD
  • Odpowiedz
GRUBY140
GRUBY140
GRUBY140
24.06.2026, 10:26:06
  • 0
#gielda
GRUBY140 - #gielda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 24.06.2026, 10:43:05 via Wykop
  • 4
@GRUBY140: co to za małpiarnia?
  • Odpowiedz
b-m---
b-m---
b-m---
24.06.2026, 07:57:43
  • 0
Siemanko, co kupić?
#gielda

Co kupić na ike za dywidende od szczura?

  • PZU 36.0% (32)
  • ETF mWIG40TR 43.8% (39)
  • Inne - jakie 20.2% (18)

Oddanych głosów: 89

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 24.06.2026, 08:23:08 via Wykop
  • 2
na przykład kupili firmę ubezpieczeniową która miała 50% na rynku ukraińskim ostatnio za bezcen


@Ivanaran: ubezpieczenia w kraju gdzie prawo jest opcjonalne, dil życia
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei 24.06.2026, 09:00:19 via Wykop
  • 2
Jakby decyzja byla dobra to akcjonariat od razu by wycenil forward dobry zakup a nie zrobil kibel


@AgencyjnaAgencjaAgencji: to.

@Ivanaran:
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei 24.06.2026, 09:12:44 via Wykop
  • 1
@AgencyjnaAgencjaAgencji: @Ivanaran:

decision by the global MetLife group to reassess its presence in smaller markets, including in light of demographic factors in Ukraine.


Tłumaczę: już zarobiliśmy co było do zarobienia, a teraz wciskamy śmierdzące g---o polaczkom.
  • Odpowiedz
Guezeman
Guezeman
24.06.2026, 06:26:53
  • 0
#gielda

Pytanie na dzisiaj: skoro wszystkie pamięciorze chwala sie ze maja po 80-90% marzy na produkcie to naprawdę prędzej czy później wszyscy ich odbiorcy nie postanowią sami pójść w produkcję tego? Kwestia know-how czy ogromnego kapitału ktory trzeba w to wrzucić początkowo? Jesli realny koszt każdej pamieci to 10-20% płaconej ceny to przecież w perspektywie x lat to brzmi jak srogie oszczędności
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 24.06.2026, 06:30:53 via Wykop
  • 0
@Guezeman: czas!
Pamięci są potrzebne TERAZ. Zbudowanie fabu to kilka lat a do tego czasu cała bańka ejaj dawno się zesra.
  • Odpowiedz
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
23.06.2026, 18:02:50
  • 7
Ktory to z was? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#gielda #spcx #heheszki
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota - Ktory to z was? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#g...

źródło: 1000102475

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gorobei
gorobei 23.06.2026, 18:21:48 via Wykop
  • 0
@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota:

EVERYONE SAID IT WAS GOING TO THE MOON SO I PUT 18K INTO CALLS THAT WAS MY LIFE SAVINGS AND THE MONEY I WAS GOING TO USE FOR COLLEGE


Za naukę się płaci. To była ważna lekcja.

  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 18
  • Strona 2 z 18
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.07.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 22.08.2025

    Komentator
  • Mikroblogger
    od 30.04.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking