Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
goracaanetka
goracaanetka

goracaanetka

Dołączył 2 lata temu
  • Obserwuj
  • Akcje 849
  • Znaleziska 64
  • Mikroblog 785
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6
ViaticPapa2137
ViaticPapa2137
ViaticPapa2137
14.06.2026, 13:22:03
  • 99
185 cm to już za mało
#tinder #blackpill #przegryw
ViaticPapa2137 - 185 cm to już za mało 
#tinder #blackpill #przegryw

źródło: 1000006825

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 14.06.2026, 14:13:55 via Android
  • 11
@typowyWykopekMizogin: buty z poduszką gazowa. Czyli airmax, a jakby lepiej sprecyzować to TN. Czyli najbardziej popularny sandał wśród młodzieży.
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
14.06.2026, 08:03:07
  • 18
Co robicie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 14.06.2026, 10:05:05 via Android
  • 0
@Soothsayer: leżę i czytam książkę, a ctm
  • Odpowiedz

535

Zamieszki w Belfaście, autobus stanął w ogniu. Pokłosie brutalnego ataku

Protesty i gwałtowne zamieszki w Belfaście wybuchły z powodu brutalnego ataku nożownika, do którego doszło w poniedziałek w północnej części miasta. Sprawcą okazał się 30-letni obywatel Sudanu, który posiada w Wielkiej Brytanii oficjalny status uchodźcy. Ofiara to ok. 40-letni mężczyzna, który przeb

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 09.06.2026, 22:01:37
  • 119
  • #
    belfast
  • #
    irlandia
  • #
    policja
  • #
    imigranci
  • #
    kryminalne
goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 10.06.2026, 16:44:36 via Android
  • 0
@bartlomiej-tudryk: ja moderacji tego portalu życzę wszystkiego co najgorsze i żebym im zdechło wszystko co kochają. Jak oni potrafią kasować zwykle wpisy, serio. Ten portal to zleciał na psy, bo pan białek(celowo z małej) bardziej kocha pienionszki reklamodawców niż nas.
Ten komentarz też zaraz zleci. Pozdrawiam

439

Sum wyłowiony z jeziorka na Gocławiu. Policja zatrzymała 57-latka

Sum wyłowiony z jeziorka na Gocławiu. Policja zatrzymała 57-latka

57-latek z Ukrainy zatrzymany w sprawie wyłowienia ogromnego suma z jeziorka na Gocławiu. Ryba miała ponad 170 cm i od wielu lat żyła w Balatonie. Teraz policja wyjaśnia wszelkie okoliczności zdarzenia.

kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 03.06.2026, 07:01:27
  • 136
  • #
    warszawa
  • #
    ryby
  • #
    wedkarstwo
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 03.06.2026, 12:34:43 via Android
  • 2
@straszny_cham: nie dla ukrow. Jak ich przysmakiem jest makaron z parówkami odgrzany na kaloryferze, to taki sum jest niczym kawior albo wołowina Kobe
Tortcebulowy
Tortcebulowy
31.05.2026, 15:39:06
  • 1
O chvj chodzi, że wszyscy tak podniecają się tym meczem? Przecież to zwykły mecz towarzyski, nawet nie jest próbą przed mś dla obu drużyn
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 31.05.2026, 15:40:10 via Android
  • 0
@Tortcebulowy: bo cały kraj czeka aż w------l dostanie Ukraina, nie wiem po co ale ja też na to liczę
  • Odpowiedz
krucjan
krucjan
21.05.2026, 10:32:18
  • 466
#polskiedomy #humorobrazkowy
krucjan - #polskiedomy #humorobrazkowy

źródło: IMG_20260521_120339~2

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 21.05.2026, 11:51:13 via Android
  • 4
@krucjan: jest drążek, jest ławka, jest prycza. Perfekcyjna nora bracie
  • Odpowiedz

1602

Ukraińskie gangi przejmują Polskę?Oficer CBŚP - "Oni nie mają szacunku do Polaka

Pokaż treści 18+

Ukraińskie gangi przejmują Polskę?Oficer CBŚP - "Oni nie mają szacunku do Polaka

Kto dziś naprawdę rządzi w półświatku przestępczym w Polsce i czy mamy się czego bać? W tym odcinku zaglądamy za kulisy działań grup ze Wschodu i ich wpływu na krajową przestępczość. Były oficer CBŚP, Marcin "Miksza" Borys opowiada o mechanizmach, hierarchii i brutalności nowych struktur. Czy polski

Makavlani
z
youtube.com
dodany: 10.05.2026, 11:28:33
  • 217
  • #
    kryminalne
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    4konserwy
  • #
    ukraincy
goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 11.05.2026, 09:20:31 via Android
  • 0
@Stgx: no to mało wiesz, tylko tyle co usłyszałes w mediach i sobie dopowiesz.
goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 26.04.2026, 16:17:41
  • 2
#latwogang

Ziomek na ig nazywa się michaelfrycz jak cos
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka
Autor
26.04.2026, 16:20:50 via Android
  • 0
@TopowyJanusz: śledzę go dość długo, nawet mnie nie zaskoczył tym manewrem
  • Odpowiedz
goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka
Autor
26.04.2026, 16:22:35 via Android
  • 0
@isrin22: dla niego 3 piętro to jak dla nas stać na dywanie
  • Odpowiedz
Wesol96
Wesol96
26.04.2026, 06:45:00
  • 899
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 26.04.2026, 06:56:58 via Android
  • 2
@Wesol96: xD
  • Odpowiedz
goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 24.04.2026, 19:53:45
  • 1
#primemma
Błagam, niech przyjdzie Rysiek na program do prime
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ToKontoNieIstnieje
ToKontoNieIstnieje
01.03.2026, 06:34:39
  • 242
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 01.03.2026, 06:42:51 via Android
  • 348
@PanieAreczku: ty w Polsce pierwszy dzień żyjesz? Przecież Orlen takiej okazji do zarobku nie przepuści
  • Odpowiedz
sanglier
sanglier
01.03.2026, 06:26:39
  • 1
#iran
Który ekspert wytłumaczy dlaczego Dubai został zaatakowany, Trump był na zakupach tam?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 01.03.2026, 06:31:17 via Android
  • 0
@sanglier: w imię zasad
  • Odpowiedz
goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 26.11.2025, 14:12:47
  • 0
#perfumy szukam zapaszku podobnego do amouage beach hut, albo nawet jakiejś repliki, moze ktoś z was kojarzy takowe?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

loopie96
loopie96
26.11.2025, 14:16:10 via Wykop
  • 6
@goracaanetka: Killer Oud - Cabana jest całkiem spoko w tym klimacie i też niezbyt drogi
na plus że nie czuć tutaj brudnego araba jak to w niektórych zapachach
jak się chcę trochę bardziej jakościowo to AF malibu beach jest jeszcze lepszy według mnie
  • Odpowiedz
Niss
Niss
05.11.2025, 19:16:51
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 05.11.2025, 19:20:17 via Android
  • 0
@Niss tak
  • Odpowiedz
wisniowa211
wisniowa211
wisniowa211
01.11.2025, 17:16:55
  • 0
Jaka aplikacja będzie dobra do monitorowania treningu domowego kalisenicznego ? Potrzebuje mieć podgląd na technikę ćwiczeń i notować Progress oraz ustawić sobie swój plan #kalistenika #streetworkout #terning
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 01.11.2025, 20:52:11 via Android
  • 0
@wisniowa211 co do techniki ćwiczeń to polecam dużo siebie nagrywać, oglądać, potem korygować.
  • Odpowiedz
Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski
31.10.2025, 19:40:45
  • 0
#pasta Mieli, pamięta ktoś pastę o ziomeczku (on miał jakiś pseudonim, nie pamiętam jaki) który był bardzo popularny, każdy go znał i lubił. Do takiego stopnia że wyszedł z papieżem na balkon i ktoś się pytał co to za gość stoi koło ziomeczka XD
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 31.10.2025, 19:42:21 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pulkownik_Wolodyjowski
Pulkownik_Wolodyjowski
26.10.2025, 15:13:06
  • 2
Chodzi ktoś na streecika zimą/jesienią? Używacie jakichś rękawiczek, czy na gołe dłonie?
#kalistenika #streetworkout #mirkokoksy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

goracaanetka
goracaanetka
goracaanetka 27.10.2025, 20:05:39 via Android
  • 0
@Pulkownik_Wolodyjowski W Niderlandach i Belgii nie mam takiego problemu, bo śnieg tutaj to rzadkość. Także polecam przeprowadzke na ten okres ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 10.06.2024

    Gadżeciarz
  • Rocznica
    od 10.06.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking