Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

429

Sum wyłowiony z jeziorka na Gocławiu. Policja zatrzymała 57-latka

Sum wyłowiony z jeziorka na Gocławiu. Policja zatrzymała 57-latka

57-latek z Ukrainy zatrzymany w sprawie wyłowienia ogromnego suma z jeziorka na Gocławiu. Ryba miała ponad 170 cm i od wielu lat żyła w Balatonie. Teraz policja wyjaśnia wszelkie okoliczności zdarzenia.

kubaowo
kubaowo
kubaowo
z
rdc.pl
dodany: 03.06.2026, 07:01:27
  • #
    warszawa
  • #
    ryby
  • #
    wedkarstwo
  • #
    policja
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Film z zajscia
Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz
z x.com
  • 7
Film z wyłowienia
Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz
z wykop.pl
  • 4

Komentarze (135)

najlepsze

tormentorer
tormentorer
tormentorer
03.06.2026, 08:20:45 via Wykop
  • 255
Tej wielkości sum to już praktycznie pomnik przyrody, a tacy jedni z drugimi przyjadą z bantustanu, złowią rybę w okresie ochronnym, zabiją i zeżrą. Dzicz :/
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

josh111
josh111
03.06.2026, 10:25:12 via Wykop
  • 88
@tormentorer: ale taki stary osobnik nawet nie smakuje dobrze. To zwykła głupota.
  • Odpowiedz
halif
halif
03.06.2026, 10:37:00 via Wykop
  • 32
@tormentorer: tak duży osobnik w tak małym zbiorniku praktycznie zabija faunę i jest osobnikiem mocno pasożytniczym. Dla bajorka to dobrze, że zniknął. Ale zasady, to zasady i wędkarz powinien beknąć, bez względu na narodowość.
  • Odpowiedz
ty_O
ty_O
ty_O
03.06.2026, 08:35:39 via Android
  • 187
Ależ tym ukrom się już w głowach popierdoło. Chyba wyznaczyli sobie za cel w--------e wszystkich Polaków od morza aż do Tatr.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ty_O
ty_O
ty_O
03.06.2026, 09:41:36 via Android
  • 146
@Aster1981: bo wszystko mają w p-----e i uważają że mogą się zachowywać tak jak w swoim p---------u.
  • Odpowiedz
SepulkoZnawca
SepulkoZnawca
03.06.2026, 09:49:58 via iOS
  • 74
@ty_O: U nich to normalne, więc myślą że i u nas. Zwykły ruski mental.
I zanim zostanę zwyzywany od onuc to w oczach przeciętnego Polaka jestem pro ukraiński, mam żonę z UA, mieszkałem w UA oraz jeździłem z pomocą humanitarną. Znam ten mental od podszewki.
  • Odpowiedz
Frijheid2
Frijheid2
03.06.2026, 07:49:33 via Wykop
  • 75
Deportacja za kłusownictwo.
Do tego znęcanie się nad zwierzętami (np. wrzucony do bagażnika), ale to mogłoby być trudniejsze do udowodnienia.

„To barbarzyństwo i jawne kłusownictwo. Otrzymałem sygnały od wędkarzy, którzy od lat dbają o Balaton i traktowali tego suma jak część naszego lokalnego dziedzictwa – ryba żyła w tym jeziorku od ponad dwudziestu lat. Złowienie jej w środku okresu ochronnego, pozowanie do zdjęć i wywiezienie w bagażniku to nie jest wypadek przy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

qupi
qupi
03.06.2026, 08:36:03 via Wykop
  • 38
@Frijheid2: do tego łowienie z niezakotwiczonego sprzętu pływającego jest (z tego co pamiętam) również zabronione
  • Odpowiedz
tellet
tellet
03.06.2026, 10:14:52 via Wykop
  • 26
pozowanie do zdjęć


@Frijheid2: ahhhh, i niech mi ktoś powie, że ukry != ruskie xD
Przecież to ta sama buńczuczna mentalność "OJOOO SMATRI JAKI JA GIEROJ". U nas zajęło ponad 30 lat, żeby to ograniczyć i jak ktoś odwala coś nielegalnego, to się z tym kryje (przeważnie, wiadomo są bananki z kamerkami itede, ale to już jakieś pozostałości), zaś w ukrokacapii ten mental jest wciąż silny.
Tak samo z tym
  • Odpowiedz
JoBackManhorse
JoBackManhorse
03.06.2026, 08:41:21 via Wykop
  • 63
Tak zwany "olimpijczyk"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

straszny_cham
straszny_cham
03.06.2026, 07:31:54 via Wykop
  • 62
Słyszałem od znajomego wędkarza że jeżeli chodzi o zjedzenie takiego suma to podobno się nie nadaje. Za stary, śmierdzi itd.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Domingo-Jachas
Domingo-Jachas
03.06.2026, 07:36:37 via Wykop
  • 95
@straszny_cham: może saszce takie niedogodności nie przeszkadzają
  • Odpowiedz
Lkpwnage
Lkpwnage
Lkpwnage
03.06.2026, 07:38:17 via Wykop
  • 51
@straszny_cham: Sum do 5kg, więcej tak jak mówisz. Ale ukry nie są wybredne
  • Odpowiedz
alojzy_ulamek
alojzy_ulamek
03.06.2026, 10:06:51 via Android
  • 43
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mariecziek
mariecziek
03.06.2026, 10:52:51 via Wykop
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
iskandar
iskandar
03.06.2026, 08:31:27 via Wykop
  • 21
Deportacja i na front.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
03.06.2026, 16:37:11 via Wykop
  • 1
@iskandar: suma?
  • Odpowiedz
szuszuszut
szuszuszut
szuszuszut
03.06.2026, 10:21:16 via Wykop
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FeyNiX
FeyNiX
przedwczoraj, 09:25:29 via iOS
  • 1
@szuszuszut: czy dotyczy to polskiego bydła w innych krajach? Tylko deport do polski i zakaz opuszczania
  • Odpowiedz
Ekspert_z_NASA
Ekspert_z_NASA
03.06.2026, 12:18:41 via Wykop
  • 17
frajerzy oczy byście wydrapali drugiemu Polakowi, za tych ,,ukraińskich braci'', wystarczyło tylko prawdę mówić i uprzedzać co nas czeka.
Tacy zachwyceni byliście, tak bardzo nie widzieliście problemu w tym, że w ciągu chwili zalały nas miliony ludzi ze wschodu, to teraz macie państwo w państwie, które żyje według swoich norm a nie naszych.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kudlaty777
Kudlaty777
Kudlaty777
03.06.2026, 12:24:46 via Wykop
  • -7
@Ekspert_z_NASA: tia... tacy byliście zadowolenie a teraz PROSZę! Suma wyłowił! NASZEGO SUMA!
A przecież sum do król wód tak jak lew jest królem dżungli! XD
  • Odpowiedz
j3sion
j3sion
przedwczoraj, 07:42:44 via Wykop
  • 0
@Ekspert_z_NASA: pierwsza fala to rzeczywiście były kobiety i dzieci, a potem dojechali ci którzy nie załapali się do armii i zapragnęli lepszego życia.
  • Odpowiedz
Kanusz_Morwin_Jikke
Kanusz_Morwin_Jikke
03.06.2026, 10:24:39 via Wykop
  • 17
Wielkie rzeczy. Sensacja by była, gdyby Sum wyłowił 170 cm Ukraińca.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3047
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2432
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2024
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1789
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
SENSACJA na Roland-Garros! Maja Chwalińska w półfinale!
1793
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #krakow
  • #wroclaw
  • #nieruchomosci
  • #pytanie
  • #heheszki
  • #architektura
  • #policja
  • #kiciochpyta
  • #historia
  • #motoryzacja
  • #ciekawostki
  • #uw
  • #poznan
  • #metro

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia