Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko213
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
flex3code

flex3code

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1512
  • Znaleziska 1251
  • Mikroblog 261
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
  • Dodane (0)
  • Komentowane (10)
  • Plusowane (251)
drslump
drslump
11.05.2026, 02:50:44
  • 102
#humorobrazkowy
drslump - #humorobrazkowy

źródło: 01

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lNKOGNITO
lNKOGNITO
11.05.2026, 06:19:13 via Wykop
  • 7
@drslump: 😂😂😂😂😂😂
  • Odpowiedz
czemu_dlaczego
czemu_dlaczego
11.05.2026, 06:57:52 via Wykop
  • 93
@lNKOGNITO:
czemu_dlaczego - @lNKOGNITO:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
11.05.2026, 01:25:57
  • 209
J---a ale prawdziwe hahxdd🤣🤣🤣
wfyokyga - J---a ale prawdziwe hahxdd🤣🤣🤣

źródło: temp_file1823574231908574964

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
11.05.2026, 02:45:38 via Wykop
  • 138
@wfyokyga:
Na końcu wyjdzie, że to twoja wina, nie jej. XD
Jak mi moja zapchała kibel fusami od herbaty, bo je wrzuciła do kibla, zamiast normalnie, do śnieci, to finalnie ja byłem winny, ponieważ... to była moja herbata i ja ją piłem.
  • Odpowiedz
jonasz123
jonasz123
11.05.2026, 05:47:50 via Wykop
  • 89
@patryk-wuwuw: albo masz k------a wielkie liście w herbacie liściastej albo średnice rur jak na wschodzie, gdzie nie wrzucają papieru do kibla
  • Odpowiedz
Tamerlan
Tamerlan
10.05.2026, 15:11:42
  • 3285
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
Tamerlan - Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #h...

źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazinga-row
bazinga-row
10.05.2026, 15:18:01 via Wykop
  • 1229
@Tamerlan: bohater ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
10.05.2026, 15:34:23 via Wykop
  • 2479
@Tamerlan: kurna, ilu ja już ludzi uratowałem poprzez niezabijanie ich moim autem, to nawet nie zliczę. Mówcie mi "bohaterze".
  • Odpowiedz
jim_carrey
jim_carrey
07.05.2026, 05:26:07
  • 395
#porannyflood
jim_carrey - #porannyflood

źródło: 1000008006

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe
07.05.2026, 05:43:15 via Wykop
  • 24
@jim_carrey: całkiem fajne- podbiłem głośno powietrze nosem
  • Odpowiedz
synbozy777
synbozy777
07.05.2026, 06:20:20 via Wypiek
  • 142
@jim_carrey oznaczaj to ai
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
05.05.2026, 09:44:04
  • 898
może marnuje czas żeby odzyskać moje pieniądze ale za to j---e tu piwskiem w tym upale.

Mam nadzieje że dusza tej ministry hennig-kloski trafi po zgonie do butelkomatu i będzie tam siedzieć na wieki wieków amen.

Zaplusuj żeby Bozia zobaczyła.

#kaucja #bekazpo
PozdroMleczny - może marnuje czas żeby odzyskać moje pieniądze ale za to j---e tu piw...

źródło: 1000019913

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MazurskiSmak
MazurskiSmak
05.05.2026, 11:05:13 via Android
  • 214
@zukennuken: xD takie komentarze powinny być w bingo.

  • Odpowiedz
t4f9oy55
t4f9oy55
05.05.2026, 11:11:00 via Wykop
  • 240
@PozdroMleczny: Humiliation ritual
  • Odpowiedz
GARN
GARN
04.05.2026, 17:14:36
  • 257
GARN

źródło: 2

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

brzoza17kar
brzoza17kar
04.05.2026, 17:17:58 via Wykop
  • 66

Komentarz usunięty przez moderatora

mlody1912
mlody1912
mlody1912
04.05.2026, 17:29:22 via Wykop
  • 79
@GARN: trzeba przesunąć jednego z chłopaków o 1 linię
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
04.05.2026, 15:52:49
  • 819
Powiem wam ciekawostkę xD

Znajoma prowadzi pizzerię i akurat ich kierowca na majówkę zachlał pałę to zapytała mnie czy może zechcę dziś powozić i niej pizzę xD no i to jest kurła złota robota, szczególnie w powiatowym

Pracuję dziś od 13 do 23, 30zł na godzinę czyli wyjdzie 300 dniówki, jakby miał jeździć 15 godzin tak jak na międzynarodówce to bym zarobił tutaj 450zł czyli wychodzi w zasadzie tyle samo xD a nawet
sikpi - Powiem wam ciekawostkę xD

Znajoma prowadzi pizzerię i akurat ich kierowca na...

źródło: 1000020137

Pobierz
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MelvinHarris
MelvinHarris
04.05.2026, 15:54:55 via Wykop
  • 1263
@sikpi: a zdarzyła się jakaś pani prawie naga w szlafroku odbierająca pizze?
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
Autor
04.05.2026, 16:02:33 via Wykop
  • 1917
a zdarzyła się jakaś pani prawie naga w szlafroku odbierająca pizze?


@MelvinHarris: tak ale to było wtedy jak wiozłem pizzę do domu rodziców
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
04.05.2026, 10:17:09
  • 2022
Pan Józef po raz 3 z rzędu obczaja młode d------i na maturze. Brawo dla Pana Józefa i witamy go galerii ludzi pozytywnie zakręconych Teleexpressu.
#matura #matura2026
Mariuszzuk - Pan Józef po raz 3 z rzędu obczaja młode d------i na maturze. Brawo dla ...

źródło: 1000011558

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S.....o
konto usunięte 04.05.2026, 10:17:47 via Wykop
  • 391
@Mariuszzuk: taki to pożyje
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
04.05.2026, 10:28:25 via Wykop
  • 644
@Tagliacozzo: to prawda - kobieta ma swój prime w wieku 17-18 lat
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
28.04.2026, 00:40:08
  • 303
Dobrze że mam tu fan klub 5-10 osobowy. Nawet jak dodam jakieś guwno to chociaż będzie jeden plus by nie było mi smutno. Dzięki koledzy źółwik dla was 🐢🐢🐢🐢🐢
wfyokyga - Dobrze że mam tu fan klub 5-10 osobowy.  Nawet jak dodam jakieś guwno to c...

źródło: temp_file3790900343764624606

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PorzeczkowySok
PorzeczkowySok
28.04.2026, 00:41:05 via Wykop
  • 60
@wfyokyga: uwu
PorzeczkowySok - @wfyokyga: uwu

źródło: caafee452b91675b04c9198e3ec42925

Pobierz
  • Odpowiedz
Fortis_
Fortis_
28.04.2026, 05:16:33 via Wykop
  • 42
@wfyokyga: smol
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol
27.04.2026, 18:00:46
  • 632
Najbardziej w tej ODDOLNEJ inicjatywie lubię to, że łatwogang streamuje ze skromnej ODDOLNEJ mikrokawalerki 30m na skromnej ODDOLNEJ dzielnicy Warszawy, Pradze, a jego mamą jest ODDOLNA księgowa niszowej i oddolnej firmy deweloperskiej. Sam łatwogang wcześniej nikomu nieznany ledwo wiązał koniec z końcem ODDOLNIE i pro publico bono pomagając takim ODDOLNYM muzykom jak Quebo czy Roxi. Na jego streamie pojawiają się ODDOLNI celebryci, szczególnie ci, którzy się skompromitowali reklamowaniem ODDOLNEJ giełdy kryptowalut #
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZdzislawRotterdam
ZdzislawRotterdam
ZdzislawRotterdam
27.04.2026, 18:02:25 via Wykop
  • 287
@Robol: łap plusa bo masz rację, teatr dla gojów
  • Odpowiedz
edenmar
edenmar
edenmar
27.04.2026, 18:37:56 via Wykop
  • 121
podstawiony banan


@ViniciusZunior:
edenmar - >podstawiony banan

@ViniciusZunior:

źródło: ee5c72306d302070164d6807b6a0f926.677x677x1

Pobierz
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
27.04.2026, 08:54:17
  • 625
Niniejszym składam skargę na audycję telewizyjną „Państwo w Państwie”, emitowaną w dniu 26 kwietnia 2026 r. w programie Polsat o godz. 19:30.

W audycji przedstawiono materiał, który w mojej ocenie usprawiedliwiał łamanie prawa przez kierowców jeżdżących wzdłuż po chodnikach oraz parkujących na chodnikach w sposób niezgodny z przepisami, z dala od krawędzi jezdni.

Taki przekaz może wprowadzać odbiorców w błąd co do obowiązujących zasad ruchu drogowego i społecznej szkodliwości takich zachowań.

Formularz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

piratestorm
piratestorm
27.04.2026, 08:55:31 via Wykop
  • 99
„Państwo w Państwie”


@ish_waw: nie bez powodu taka nazwa programu
  • Odpowiedz
nocne_zwidy
nocne_zwidy
27.04.2026, 09:17:08 via Android
  • 142
@ish_waw: Wołaj jeśli się jakoś odniosą do tej skargi.
  • Odpowiedz
Niebadzsmokiem
Niebadzsmokiem
27.04.2026, 18:01:36
  • 1311
#latwogang
Niebadzsmokiem - #latwogang

źródło: obraz

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NaczelnyWoody
NaczelnyWoody
27.04.2026, 18:03:43 via Wykop
  • 123
@Niebadzsmokiem: Jak czytam te wszystkie wysrywy to ciśnie mi się na myśl tylko jedno - niech już ktoś w końcu skolonizuje ten cebulacki bantustan.
  • Odpowiedz
woj_st
woj_st
woj_st
27.04.2026, 18:04:32 via Wykop
  • 85
@Niebadzsmokiem: mogą nawet 26, na pamiątkę LEGENDARNEGO strima
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
23.04.2026, 09:53:05
  • 377
:))))
baemaj - :))))

źródło: jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

asdfghjkl
asdfghjkl
23.04.2026, 10:01:29 via RogaleX 🥐
  • 41
@baemaj wieś to życie! Ja tam uwiebiam nawet zapach obornika
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
Autor
23.04.2026, 10:13:27 via iOS
  • 25
@asdfghjkl @Soothsayer @Noicozezebowniema i ja się lubuje ze wsią, może niekoniecznie z brzydkimi zapachami, ale położyć się na trawie czy pójść do sadu po owoce to najlepsze uczućko.

@DominiCanes :3
  • Odpowiedz
JankoBzykant89
JankoBzykant89
23.04.2026, 14:10:17
  • 497
JankoBzykant89

źródło: y6GqzKrBE9ByAT6lktaemJu5HDvYfiMv

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teperkov
teperkov
23.04.2026, 14:10:44 via Wykop
  • 124
@JankoBzykant89: za każdym razem mnie to śmieszy xD
  • Odpowiedz
przemu321
przemu321
23.04.2026, 14:12:42 via Android
  • 13
@JankoBzykant89: od kur
przemu321 - @JankoBzykant89: od kur

źródło: 1000000575

Pobierz
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
22.04.2026, 04:57:44
  • 190
Mega_Smieszek

źródło: 1000016027

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kamael
Kamael
22.04.2026, 05:26:44 via Wykop
  • 63
@Mega_Smieszek: ...to jest kawka? TO jest kawka
Kamael - @Mega_Smieszek: ...to jest kawka? TO jest kawka

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
michalcorobisz
michalcorobisz
22.04.2026, 05:36:40 via iOS
  • 38
@Mega_Smieszek: trzeba doprecyzowac ze to wrona siwa. Wtedy latwiej poznac bo wrona siwa jest siwa
  • Odpowiedz
kaspil
kaspil
21.04.2026, 15:36:33
  • 1050
Kurna ja to myślałam że jak nie noszę puszek do zwrotu to po prostu dokładam się do budżetu państwa na fundusz ochrony środowiska czy coś w tym stylu a to trafia do Janusza właściciela automatu xD Kto wpadł na ten genialny pomysł, przecież oni mają teraz motywację finansową żeby wiecznie stały "zepsute" xDDDDD #kaucjazabutelki
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wolnyityle
Wolnyityle
21.04.2026, 15:52:25 via Wykop
  • 350
@kaspil: lepiej jak oddasz to nie zapłacisz tym bonem w sklepie
bo nie, bo system ble ble za szybko ble.

A był tutaj mirek co wrzucił linka do żalów gościa że mu sie te bileciki przeterminowały XD

Tylko PL takie góno mozna bylo wymyślić
  • Odpowiedz
fanatykwedkarstwa2
fanatykwedkarstwa2
21.04.2026, 16:59:42 via Wykop
  • 358
@kaspil: nie do wlasciciela automatu tylko do operatora systemu kaucyjnego
  • Odpowiedz
haabero
haabero
21.04.2026, 03:44:57
  • 1032
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
21.04.2026, 04:24:49 via Wykop
  • 280
@haabero: where czekolada
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
21.04.2026, 05:03:38 via iOS
  • 702
@haabero: where czekolada


@koneser_progresywnego_discopolo: A JA LUBIĘ!
  • Odpowiedz
ilem
ilem
19.04.2026, 23:37:34
  • 20
ilem

źródło: HF1SsJqaIAA7MMS

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neocaridina
Neocaridina
19.04.2026, 23:46:29 via Wykop
  • 1
@ilem: hehehe nawet
  • Odpowiedz
ZionOfel
ZionOfel
20.04.2026, 00:00:01 via Wykop
  • 2
@ilem: Byle nie owcę...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chalwaklb
chalwaklb
17.04.2026, 11:54:25
  • 76
Nie jest tajemnicą, że 99% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to:
- zwykła patologia, najczęściej sebki i karynki z bloków, wannabe gangsterzy albo recydywisci
- ludzie o niskim ilorazie inteligencji, którzy ślepo podążają za modą
- zakompleksieni ludzie, którzy myślą że tatuażem się upiększą
- głupie, nieukształtowane umysłowo julki kopiujące chore zachodnie wzorce
- ludzie z zaburzeniami psychicznymi (borderline, zaburzenia dwubiegunowe, schizofrenia).
chalwaklb - Nie jest tajemnicą, że 99% ludzi, którzy mają jakieś tatuaże to:
- zwykła...

źródło: b0cedc101f1fb33f05680538785d0f03b3dfcf7dffabdc75f121822d7ca53be7,w800

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

framugabezdrzwi
framugabezdrzwi
17.04.2026, 11:56:59 via Wykop
  • 43
@chalwaklb: mocne słowa na temat prezydenta
  • Odpowiedz
xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
17.04.2026, 11:59:57 via Android
  • 20
@chalwaklb: ale masz silna psychike. Wow
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • Strona 2 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.07.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking