Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
flex3code

flex3code

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1559
  • Znaleziska 1284
  • Mikroblog 275
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
  • Dodane (0)
  • Komentowane (10)
  • Plusowane (265)
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
Adrien
Adrien
20.05.2026, 09:56:20
  • 370
Wybrałem się chcąc nie chcąc do tego j------o marketu budowlanego bo musiałem wymienić ziemię w kwiatach i przesadzić starego fikusa. Mówię sobie - kupuję pięć litrów uniwersalnej i wracam do domu. Żadnego rozglądania się na boki za kolejnymi roślinami.
Wrzucam worek do wózka. Idę w stronę kas i kółka w wózku zaczynają się telepać jak Stanowski gdy PiS traci punkty w sondażach. Zacyna mnie znosic i przypadkowo przejeżdżam przez regały z roślinami. No
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w3r23ew2f23f23fsfdshjygfr3qg
w3r23ew2f23f23fsfdshjygfr3qg
w3r23ew2f23f23fsfdshjygfr3qg
20.05.2026, 10:54:16 via Wykop
  • 41
czemu to gowno jest na glownej? :D
  • Odpowiedz
y0da
y0da
20.05.2026, 11:11:13 via Wykop
  • 137
@Adrien:
y0da - @Adrien:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
swecy_mje_plendzo
swecy_mje_plendzo
18.05.2026, 08:52:04
  • 234
Żona sie domagała mebla ogrodowego do altany. Zrobiłem rozeznanie - wszędzie marketowy syf a jak fajne to kosmiczne ceny.
Dlatego spiąłem dupę i stwierdziłem że zrobię sam. Póki co kanapa się robi, dojdzie stolik i może fotel.

Jestem zadowolony z efektu więc #chwalesie bo takie #diy mogę robić z chęcią.

#stolarstwo
swecymjeplendzo - Żona sie domagała mebla ogrodowego do altany. Zrobiłem rozeznanie -...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-18 104719

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

swecy_mje_plendzo
swecy_mje_plendzo
Autor
18.05.2026, 09:03:14 via Android
  • 45
@fizzly: dałem 1500 zl za materiał, ale to miało być na narożnik 2,2x2,4m + stół + fotel. Generalnie zostanie mi jeszcze, więc taka kanapa to tak na oko 700zl za materiał.
  • Odpowiedz
konto_plusujace
konto_plusujace
konto_plusujace
18.05.2026, 09:15:23 via Wykop
  • 41
@swecy_mje_plendzo: Brawo! Konstrukcję sam zaplanowałeś, miałeś gotowca czy może inspirowałeś się czymś konkretnym?
  • Odpowiedz
robertx
robertx
18.05.2026, 12:10:20
  • 399
#lewandowski #heheszki
robertx - #lewandowski #heheszki

źródło: IMG_7264

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Thor1990
Thor1990
Thor1990
18.05.2026, 12:23:21 via Wykop
  • 20
@coccolino_: ja smiechłem 😃
  • Odpowiedz
robertx
robertx
Autor
18.05.2026, 14:15:29 via Wykop
  • 24
@coccolino_:
robertx - @coccolino_:

źródło: IMG_7271

Pobierz
  • Odpowiedz
MGTOWPL
MGTOWPL
18.05.2026, 08:21:35
  • 489
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

talmudyczny_triumfalizm
talmudyczny_triumfalizm
18.05.2026, 08:22:57 via Android
  • 431
@MGTOWPL ja bym raczej powiedzial że ten serial to muzeum stosunków społecznych z lat 90, które dzisiaj wyglądają jak sprzed stu lat
  • Odpowiedz
Yelonek
Yelonek
18.05.2026, 08:39:33 via Wykop
  • 316
@talmudyczny_triumfalizm: W oryginale Honeymooners było jeszcze ciekawiej, bo tam facet regularnie groził, że uderzy żonę.
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
18.05.2026, 18:19:17
  • 1076
Jadę sobie dzisiaj grzecznie autobusem po bus pasie. Przed przejściem dla pieszych stoi kobieta, zatrzymuję się by ją przepuścić. Gdy ta pani była w połowie przejścia na wysokości fotela kierowcy, patrzę w lustro w tam leci typ autem lewym pasem dość szybko. Dałem po klaksonie pani odskoczyła a ja gdybym klaskonu nie użył to mielibyśmy trupa na meisjcu. Gość się nawet nie zatrzymał. Od razu dzwonię na radiu do dyspozytora o zapisanie
Lardor - Jadę sobie dzisiaj grzecznie autobusem po bus pasie. Przed przejściem dla pi...

źródło: 1000092369

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

camelinthejungle
camelinthejungle
18.05.2026, 18:20:28 via iOS
  • 688
@Lardor: I prawidłowo! Króciutko z bandytami drogowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
olp1
olp1
olp1
18.05.2026, 18:26:48 via Wykop
  • 540
@Lardor: brawo za czujność i obywatelską postawę! Jesteś BOHATEREM. Pani może nawet nie wie, że kilka kroków dzieliło ją od pewnej śmierci. Oby bandytę dotknęła sprawiedliwość.
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
17.05.2026, 09:21:25
  • 449
#nieruchomosci #heheszki #humorobrazkowy #polskiepato #budownictwo
NiezlyJestes - #nieruchomosci #heheszki #humorobrazkowy #polskiepato #budownictwo

źródło: 1000016882

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kanusz-Morwin-Jikke
Kanusz-Morwin-Jikke
17.05.2026, 09:46:08 via Wykop
  • 637
@NiezlyJestes: obrzydliwe osiedla łanowe, które nigdy nie doczekają się drogi dojazdowej, bo to droga prywatna xDDD Do końca życia będą taplać się w błocie p0laki xDDD
  • Odpowiedz
Pharos
Pharos
Pharos
17.05.2026, 10:05:04 via Wykop
  • 280
@NiezlyJestes: Na ogół standard w większości osiedli, które są sypialniami większych miast jest taki, że deweloper buduje tam drogę do inwestycji. Zawsze dziwiłem się, że ktoś daje się skusić na lokalizację, w której nie ma tego w cenie.
  • Odpowiedz
arcxa
arcxa
17.05.2026, 07:48:48
  • 2473
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD

Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
17.05.2026, 07:56:08 via Wykop
  • 3262
@arcxa: to normalne
  • Odpowiedz
Cartman_brah
Cartman_brah
17.05.2026, 08:19:08 via iOS
  • 2969
@arcxa: perfekcyjna męska relacja
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
14.05.2026, 11:21:24
  • 1496
Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej.
Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.

W efekcie
thorgoth - Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem ...
  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

looznagooma
looznagooma
looznagooma
14.05.2026, 11:25:55 via Wykop
  • 979
@thorgoth: bardzo dobra interwencja mam nadzieje ze z jedna lepa z tego batona wylądowała prewencyjnie na kolanie czy coś. Widać, że babki nie szukają zaczepki, są bardzo cierpliwe, stanowcze, dają bardzo dużo szans na deeskalowanie, profesjonalna robota.
  • Odpowiedz
jakis_login
jakis_login
jakis_login
14.05.2026, 11:39:38 via Wykop
  • 929
@thorgoth: "Ludzie, przecież jak nic nie zrobiłam". No i właśnie w tym rzecz - nie wykonywałaś poleceń tępa c**o... Super, dali jej szansę, nie skorzystała z niej, więc użyli ŚPB. Elegancko
  • Odpowiedz
chanoja
chanoja
14.05.2026, 04:58:08
  • 951
Postawili mi chałupę wczoraj, w kilka godzin(。◕‿‿◕。) #budujzwykopem
chanoja - Postawili mi chałupę wczoraj, w kilka godzin(。◕‿‿◕。) #budujzwykopem

źródło: 17961

Pobierz
  • 403
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

russo
russo
russo
14.05.2026, 05:39:49 via Wykop
  • 248
@chanoja
russo - @chanoja

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
magda_em
magda_em
14.05.2026, 05:43:03 via Wykop
  • 1145
w domach z paździerza nie ma wolnej miłości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
14.05.2026, 01:06:14
  • 427
Wspólne gotowanie ze starym pijanym 😂🤣😂🤣
wfyokyga - Wspólne gotowanie ze starym pijanym 😂🤣😂🤣

źródło: temp_file3264879793819913270

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
14.05.2026, 01:15:01 via Android
  • 834
@wfyokyga: haha alkoholizm 🤣🤣👍🔥
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T
14.05.2026, 04:34:34 via Wykop
  • 56
@wfyokyga: Co ten Marek Jóźwiak…
  • Odpowiedz
Athropos
Athropos
13.05.2026, 17:05:18
  • 256
Oficjalnie dołączam do klubu hejtu na psy. Dzisiaj wracając z pracy na rowerze owczarek niemiecki mnie zaatakował i pięknie ugryzł xD

Przynajmniej jakies nowe doświadczenie

Boli gorzej niz wyglada xDD

#psy #zalesie #psiarze
Athropos - Oficjalnie dołączam do klubu hejtu na psy. Dzisiaj wracając z pracy na row...

źródło: 1000008429

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ZielonaOna
ZielonaOna
ZielonaOna
13.05.2026, 17:07:02 via Android
  • 250
@Athropos:

Za takie coś powinno być odszkodowanie. Ja motorynka jeżdżę też mnie czasami jakiś kundel goni.
  • Odpowiedz
Brykers
Brykers
13.05.2026, 17:07:39 via Android
  • 276
@Athropos: na policje idz z tym!
  • Odpowiedz
rales
rales
13.05.2026, 18:12:33
  • 775
#ralesnatinderze

Planowałem już nie wracać do opisywania moich tinderowych przygód. Dostałem jednak sporo wiadomości na pw i komentarzy pod innymi postami z pytaniem, czy zamierzam jeszcze coś wrzucić, bo wpisy były chętnie czytane. Ostatecznie zmieniłem zdanie i postanowiłem dodać ten post. Tym razem nie będę jednak, jak wcześniej, rozkładał każdej randki na czynniki pierwsze, a wrzucam jeden zbiorczy wpis z podsumowaniem całości.

A co działo się u mnie w w kwestiach
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kuchenekgazowy
kuchenekgazowy
kuchenekgazowy
13.05.2026, 18:18:00 via Wykop
  • 569
W końcu coś ciekawego na tym upadającym portalu!
  • Odpowiedz
rales
rales
Autor
13.05.2026, 18:49:37 via Android
  • 175
@banciur: zastanawiałem się nad tym i ja coś takiego czułem raz w życiu - jako 16-latek.
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
13.05.2026, 08:44:50
  • 64
#humorobrazkowy #polityka
ROTTE_N - #humorobrazkowy #polityka

źródło: 1000027351

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wolnyityle
Wolnyityle
13.05.2026, 09:10:28 via Wykop
  • 4
@R_O_T_T_E_N: ku fa świetne :) ale taguj #gimbynieznajo
  • Odpowiedz
elberet
elberet
elberet
13.05.2026, 09:53:33 via Wykop
  • 12
@R_O_T_T_E_N: jeśli rozumiesz tego mema - pora na regularne badania prostaty i jelita grubego
  • Odpowiedz
drslump
drslump
11.05.2026, 02:50:44
  • 102
#humorobrazkowy
drslump - #humorobrazkowy

źródło: 01

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lNKOGNITO
lNKOGNITO
11.05.2026, 06:19:13 via Wykop
  • 7
@drslump: 😂😂😂😂😂😂
  • Odpowiedz
czemu_dlaczego
czemu_dlaczego
11.05.2026, 06:57:52 via Wykop
  • 93
@lNKOGNITO:
czemu_dlaczego - @lNKOGNITO:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
11.05.2026, 01:25:57
  • 209
J---a ale prawdziwe hahxdd🤣🤣🤣
wfyokyga - J---a ale prawdziwe hahxdd🤣🤣🤣

źródło: temp_file1823574231908574964

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

patryk-wuwuw
patryk-wuwuw
11.05.2026, 02:45:38 via Wykop
  • 138
@wfyokyga:
Na końcu wyjdzie, że to twoja wina, nie jej. XD
Jak mi moja zapchała kibel fusami od herbaty, bo je wrzuciła do kibla, zamiast normalnie, do śnieci, to finalnie ja byłem winny, ponieważ... to była moja herbata i ja ją piłem.
  • Odpowiedz
jonasz123
jonasz123
11.05.2026, 05:47:50 via Wykop
  • 89
@patryk-wuwuw: albo masz k------a wielkie liście w herbacie liściastej albo średnice rur jak na wschodzie, gdzie nie wrzucają papieru do kibla
  • Odpowiedz
Tamerlan
Tamerlan
10.05.2026, 15:11:42
  • 3285
Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #heheszki #humorobrazkowy #patologiazmiasta
Tamerlan - Tego się k*rwa nie da skomentować inaczej niż XDDDDDDDDDDDDDDD #peretti #h...

źródło: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bazinga-row
bazinga-row
10.05.2026, 15:18:01 via Wykop
  • 1229
@Tamerlan: bohater ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fattek
Fattek
10.05.2026, 15:34:23 via Wykop
  • 2479
@Tamerlan: kurna, ilu ja już ludzi uratowałem poprzez niezabijanie ich moim autem, to nawet nie zliczę. Mówcie mi "bohaterze".
  • Odpowiedz
jim_carrey
jim_carrey
07.05.2026, 05:26:07
  • 395
#porannyflood
jim_carrey - #porannyflood

źródło: 1000008006

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe
07.05.2026, 05:43:15 via Wykop
  • 24
@jim_carrey: całkiem fajne- podbiłem głośno powietrze nosem
  • Odpowiedz
synbozy777
synbozy777
07.05.2026, 06:20:20 via Wypiek
  • 142
@jim_carrey oznaczaj to ai
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
05.05.2026, 09:44:04
  • 899
może marnuje czas żeby odzyskać moje pieniądze ale za to j---e tu piwskiem w tym upale.

Mam nadzieje że dusza tej ministry hennig-kloski trafi po zgonie do butelkomatu i będzie tam siedzieć na wieki wieków amen.

Zaplusuj żeby Bozia zobaczyła.

#kaucja #bekazpo
PozdroMleczny - może marnuje czas żeby odzyskać moje pieniądze ale za to j---e tu piw...

źródło: 1000019913

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MazurskiSmak
MazurskiSmak
05.05.2026, 11:05:13 via Android
  • 214
@zukennuken: xD takie komentarze powinny być w bingo.

  • Odpowiedz
t4f9oy55
t4f9oy55
05.05.2026, 11:11:00 via Wykop
  • 240
@PozdroMleczny: Humiliation ritual
  • Odpowiedz
GARN
GARN
04.05.2026, 17:14:36
  • 258
GARN

źródło: 2

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

b.....r
konto usunięte 04.05.2026, 17:17:58 via Wykop
  • 66

Komentarz usunięty przez moderatora

mlody1912
mlody1912
mlody1912
04.05.2026, 17:29:22 via Wykop
  • 79
@GARN: trzeba przesunąć jednego z chłopaków o 1 linię
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
  • Strona 2 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.07.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia