Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko213
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
flex3code

flex3code

Dołączył 6 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1512
  • Znaleziska 1251
  • Mikroblog 261
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2
  • Dodane (0)
  • Komentowane (10)
  • Plusowane (251)
Mechamaru
Mechamaru
13.04.2026, 07:59:28
  • 18
#przegryw

Bialkov okrutniku nieludzki, jak ja cię nienawidzę. Nie zmusisz mnie do wyłączenia adblocków
Mechamaru - #przegryw 

Bialkov okrutniku nieludzki, jak ja cię nienawidzę. Nie zmusi...

źródło: 20260413_095812

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na_pierwszej_linii_kas
na_pierwszej_linii_kas
13.04.2026, 08:10:46 via Wykop
  • 4
@Mechamaru: Rel
  • Odpowiedz
hatsune_miku1993
hatsune_miku1993
13.04.2026, 08:48:12 via Wykop
  • 1
@Mechamaru: gnuj
  • Odpowiedz
Afrobiker
Afrobiker
09.04.2026, 15:15:43
  • 205
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Valorcrest
Valorcrest
10.04.2026, 06:11:50
  • 2435
xD Dwa dni temu na ulicy drogowcy oznaczyli pomarańczowym sprayem miejsca do usunięcia nawierzchni i załatania. Wczoraj wieczorem zauważyłem sąsiada jak obok swojego wjazdu zaznacza sprayem dołek w którym zbiera się woda. Właśnie chwilę temu podjechała maszyna i wycięła zaznaczony przez niego punkt. Skubaniec ;)

#heheszki
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Krecik_Cygan
Krecik_Cygan
10.04.2026, 06:13:18 via Wykop
  • 723
@Valorcrest: teraz zrobią mu większy dołek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sruba_m3
sruba_m3
sruba_m3
10.04.2026, 06:41:02 via Wypiek
  • 1233
@Valorcrest masz już haka na niego, to początek teczki
  • Odpowiedz
cedric
cedric
02.04.2026, 11:54:19
  • 10
#gotujzwykopem #foodporn #gotowanie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) bierzcie Mireczki po kawaleczku, Wszystkiego dobrego
cedric - #gotujzwykopem #foodporn #gotowanie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) bierzcie Mireczki po kawale...

źródło: att.I4dRCLlA-WSlGWOHoVbEFihvX0W5Pk4q55a0vKF-GGs

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lord-nihilus
lord-nihilus
31.03.2026, 21:01:03
  • 77
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W.....i
W.....i
konto usunięte 31.03.2026, 21:02:55 via Wykop
  • 30
@lord-nihilus: beszczelna
  • Odpowiedz
av-va
av-va
av-va
31.03.2026, 21:12:33 via Wykop
  • 95
@lord-nihilus: To wy spermiarze i kukoldy to zrobiliscie... Paniusia od lat wie, że może sobie na dużo pozowlić, bo ma tzipę... Szczam na was.
  • Odpowiedz
the_last_tomato_in_the_world
the_last_tomato_in_the_world
30.03.2026, 14:02:21
  • 20
Boczki uwędzone ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wedlinydomowe #wedzenie #gotujzwykopem
thelasttomatointhe_world - Boczki uwędzone ( ͡º ͜ʖ͡º)

#wedlinydomowe #wedzenie #gotu...

źródło: IMG_4440

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zubrzpuszczy
zubrzpuszczy
30.03.2026, 15:43:17 via Android
  • 2
@the_last_tomato_in_the_world poka wędzarnie
  • Odpowiedz
panzmarszrutkiwbiszkeku
panzmarszrutkiwbiszkeku
30.03.2026, 15:44:50 via Wykop
  • 1
@the_last_tomato_in_the_world: dej mie tego boczku, mam łakome podniebienie
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
29.03.2026, 12:27:49
  • 1352
Od początku uważałem, że system kaucyjny to g---o nastawione nie na ekologię, a na dojenie hajsu z ludzi.
Ale to się zmieniło! Oficjalnie oddałem swoje pierwsze puszki i butelki do butelkomatu. Teraz stwierdzam, że to jeszcze większe g---o xDD.

Po pierwsze, od razu poczułem się jak w gorzelni, k---i piwskiem tak, że aż cofa. O dziwo butelkomat działał! Szok! Musiałem wyciągać lepkie od resztek napoju puszki przez co poczułem się jak Kloszard przeszukujący śmietnik,
MateMizu - Od początku uważałem, że system kaucyjny to g---o nastawione nie na ekolog...

źródło: 1000016755

Pobierz
  • 174
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
JajkaNieMajaBialek
29.03.2026, 12:39:16 via Wykop
  • 1101
@MateMizu: ale wykopki powiedzą ci że hurr durr w niemczech to działa już 20 lat i jesteś zwykłym polakiem
  • Odpowiedz
assninja
assninja
29.03.2026, 13:26:23 via Wykop
  • 1393
@MateMizu: przydałyby się firmy odbierające śmieci z domu, może ktoś kiedyś to wymyśli
  • Odpowiedz
Kick_Ass
Kick_Ass
26.03.2026, 16:37:39
  • 822
#pokazforme #pokazmorde #dieta #keto #chwalesie

-45kg od marca. Od marca zrobiłem ponad 6 tys km rowerem, zachowuje reżim 2000kcal, okno żywieniowe 16/8, regularny sen. Ostatnio rekomponuje swoje makroskładniki, obecnie 200g/40% białka, 55% tłuszczu i 5% węgli. Po wysiłku używam metody węgli celowanych TTD i to dla mnie okazało się strzałem w dziesiątkę.

Opiszę swój dzień bo pewnie będą takie pytania.

Wstaje
Kick_Ass - #pokazforme #pokazmorde #dieta #keto #chwalesie

-45kg od marca. Od marca ...

źródło: 1000008323

Pobierz
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vahanara888
Vahanara888
Vahanara888
26.03.2026, 16:40:27 via Wykop
  • 172
@Kick_Ass: Super!
  • Odpowiedz
Kick_Ass
Kick_Ass
Autor
26.03.2026, 16:50:21 via Android
  • 213
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli: no tak, prawie równy rok diety za mną :) żeby w miesiąc tyle utracić to chyba tylko amputacja wchodzi w grę xD
  • Odpowiedz
kryzysWbabilonie
kryzysWbabilonie
19.03.2026, 06:49:54
  • 180
#wojna #wojsko #polska #iran #heheszki
kryzysWbabilonie - #wojna #wojsko #polska #iran #heheszki

źródło: 35ff1a1d-d53a-4250-b8e8-c5755bab308e-1_all_33983

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dadas77
Dadas77
19.03.2026, 06:58:07 via Wykop
  • 79
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mikens
mikens
19.03.2026, 07:01:47 via Wykop
  • 64
@kryzysWbabilonie: teraz jak Amerykanie uzyskali totalne panowanie w powietrzu, to nasze Łosie i Karasie wygrają jeszcze raz tą wygraną już 3x wojne.
  • Odpowiedz
Metylo
Metylo
18.03.2026, 08:06:19
  • 1835
#januszex #praca #pracbaza #korposwiat #korpo #big4
Metylo - #januszex #praca #pracbaza #korposwiat #korpo #big4

źródło: 1000033295

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PetalMindXd
PetalMindXd
18.03.2026, 08:09:02 via Wykop
  • 335
@Metylo: dzień dobry, tak jest możliwość pracy zdalnej. Jednak pierwszy rok współpracy zapraszamy do biura 8-16, musimy Panu zaufać
  • Odpowiedz
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
f9JXBEArQ2H4TKl
18.03.2026, 08:50:20 via Wykop
  • 689
@Metylo: Panie Areczku u nas pracuje sie hybrydowo. Pan w biurze, ja na karaibach xd
  • Odpowiedz
N.....a
N.....a
konto usunięte 16.03.2026, 12:35:00
  • 442
chętnie zamieszkałbym w gnieździe na procesor
#gownowpis
N.....a - chętnie zamieszkałbym w gnieździe na procesor
#gownowpis

źródło: HDf8AusakAA7ONS

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smdbabe
smdbabe
16.03.2026, 12:41:22 via Wykop
  • 205
@Noicozezebowniema: fake and gay, gdzie droga dojazdowa?
  • Odpowiedz
jakis_login
jakis_login
jakis_login
16.03.2026, 12:43:56 via Wykop
  • 93
@smdbabe: tunel pod ziemią (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
16.03.2026, 11:44:18
  • 1045
Miałem iść do pracy, do sprzątania. W końcu żadna praca nie hańbi, a pieniądze się przydadzą. Byłem umówiony z taką kobietą, która miała zadzwonić w piątek. Głucha cisza. Próbowałem dziś do niej dzwonić kilkukrotnie, ale nie odbierała. A dzisiaj nieoczekiwanie dostaje telefon i jestem umówiony jutro na rozmowę o pracę jako pracownik administracyjno-biurowy. Na takiej pracy mi bardzo zależało i jestem przeszczęśliwy, że będę miał okazję na taką rozmowę. Trzeba mierzyć wysoko!
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
16.03.2026, 11:45:11 via Wykop
  • 242
@kluha666: powodzenia :)
  • Odpowiedz
HammerWZZN
HammerWZZN
16.03.2026, 12:08:17 via Wykop
  • 788
@kluha666:
Kobita: szefie, bo tu chlop na wyrzucanie śmieci CV złożył
Szef: pokaz to CV... ooo w wariatkowie był, czyli powinien wytrzymać w biurze z Anetkami. Dzwoń.

P.S. wpadam czasami na Twoje wpisy i one jakoś wzbudzają moją sympatię. Po cichu Ci kibicuje.
  • Odpowiedz
Umciaumciapeklagumcia
Umciaumciapeklagumcia
16.03.2026, 15:03:56
  • 2861
Pulsuje ten, kto ani razu nie był w automacie z butelkami żeby oddać puste butelki.

Ja nie kupuję niczego co jest zwrotne.

#segregacjaodpadow
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ggs-hg
ggs-hg
16.03.2026, 16:22:27 via Wykop
  • 300
@Umciaumciapeklagumcia: Ja oddałem wczoraj i zwróciło 29 zł, minusy tutaj.
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
16.03.2026, 16:35:50 via Wykop
  • 1252
@Umciaumciapeklagumcia: Ja kupuje i po prostu wyrzucam do śmieci jak zawsze. Nadal jest ultra tanio a zadna osoba ceniąca swoj czas i godnosc nie bedzie grac w symulator żula dla 5zl
  • Odpowiedz
Czyjatoja
Czyjatoja
Czyjatoja
15.03.2026, 07:41:00
  • 2549
#safe #nawrocki #wojsko
Czyjatoja - #safe #nawrocki #wojsko

źródło: 1000017046

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

donatien-de-sade
donatien-de-sade
15.03.2026, 07:44:42 via iOS
  • 238
@Czyjatoja: leć w gorące XDDD
  • Odpowiedz
krakenoslaw
krakenoslaw
krakenoslaw
15.03.2026, 08:29:18 via Wykop
  • 158
@PanAlbert: a jak mogły być to kibol mem zawetowal
  • Odpowiedz
Programista500plus
Programista500plus
05.03.2026, 09:21:10
  • 98
Dałem z siebie całe 30%( ͡° ͜ʖ ͡°)
polityka #safe #wojna #wojsko
Programista500plus - Dałem z siebie całe 30%( ͡° ͜ʖ ͡°)
polityka #safe #wojna #wojsko

źródło: alte9j

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
05.03.2026, 09:25:53 via Wykop
  • 19
@Programista500plus:
straszny_cham - @Programista500plus:

źródło: IMG_6512

Pobierz
  • Odpowiedz
jaskowe_dolary
jaskowe_dolary
05.03.2026, 11:13:58 via Android
  • 9
@straszny_cham: czołem Panie prezydencie [ryk]
  • Odpowiedz
PLDan
PLDan
04.03.2026, 17:59:34
  • 475
#gielda Panowie, leżę w szpitalu, czuję się fatalnie, ale jak wchodzę na ten tag mimo tego, że się kompletnie na giełdzie nie znam, mam humor poprawion, a "narodziny grubasa" komentarz sprzed paru dni to był moment w którym prawie udusiłem się herbatą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kocham Was, pozdrawiam cieplutko
PLDan - #gielda Panowie, leżę w szpitalu, czuję się fatalnie, ale jak wchodzę na ten ...

źródło: didi-adam-didi

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gensek
Gensek
04.03.2026, 18:02:59 via Wykop
  • 213
@PLDan: Kto produkuje leki na twoją chorobę? Drogie? Bulisz? jest na XTB?
  • Odpowiedz
ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
04.03.2026, 18:03:11 via Wykop
  • 33
@PLDan: cieszę się mordko. Tak samo mam z tym tagiem. Zdrówka
  • Odpowiedz
Kenteris
Kenteris
17.02.2026, 16:16:07
  • 1588
Jakkolwiek żałośnie by to nie brzmiało, to fajnie, że jesteście. I fajnie, że są igrzyska. Przechodzę teraz przez najgorszy czas w całym moim życiu i kurczowo chwytam się wszystkiego, co pozwala mi zająć myśli i choć na chwilę odwrócić uwagę od tego co zalega mi w sercu. Igrzyska, a zwłaszcza przebywanie tutaj, czytanie waszych komentarzy, pisanie swoich - ratuje mnie i sprawia, że potrafię się uśmiechać. Także dzięki Wam. Dzięki też Kacperkowi,
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
17.02.2026, 16:26:31 via Android
  • 202
@Kenteris: Igrzyska to wyjątkowy czas. Wszystkiego dobrego po ich zakończeniu
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
17.02.2026, 16:52:37 via Wykop
  • 155
@Kenteris: trzymaj się i nie bój się więcej shitpostowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nowszyja
nowszyja
nowszyja
16.02.2026, 11:48:39
  • 1321
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

n0xx
n0xx
n0xx
16.02.2026, 11:50:54 via Wykop
  • 858
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kacappylon
kacappylon
16.02.2026, 11:57:52 via Wykop
  • 248
@nowszyja: Przynajmniej tyle że na fanpeju z którego wziąłeś to zdjęcie, ludzie mają trochę przyzwoitości
kacappylon - @nowszyja: Przynajmniej tyle że na fanpeju z którego wziąłeś to zdjęcie,...

źródło: Zrzut ekranu 2026-02-16 125436

Pobierz
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
15.02.2026, 11:27:38
  • 1895
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio
15.02.2026, 11:29:26 via Wykop
  • 161
Tutaj minusy
  • Odpowiedz
Last_Viking
Last_Viking
15.02.2026, 11:38:00 via Wykop
  • 311
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
09.02.2026, 06:00:58
  • 409
#heheszki #humorobrazkowy #pajaki
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #pajaki

źródło: temp_file662313170050900033

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

conamirko
conamirko
09.02.2026, 08:05:24 via Wykop
  • 55
ale nie zgubisz tak łatwo portfela, kluczy czy telefonu jak może być korzystając z kieszeni dresów


@HADESP2K: no ale wyglądasz jak baba ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
conamirko
conamirko
09.02.2026, 08:39:49 via Wykop
  • 12
@HADESP2K: tak tak misiu, bardzo męsko
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13
  • Strona 3 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 14.07.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking