@tentakijeden: Ehh człowiek coraz starszy a widzi,że formy żołnierzyków dalej te same( ͡°͜ʖ͡°) Nie to,żebym się chwalił ale za gnoja miałem nawet kilka ciężarówek opel blitz.
@pieczarrra: Ogólnie zauważyłem,że za Madzią nie zdążysz,raz się przypierdziela,że ciasto za miękkie,a w następnej restauracji idzie i mówi,że ciasto jest za sztywne XD. Pamiętam,że chyba kiedyś też miała odcinek z tatarem z Sokołowa,gdzie innych j----a za to,że sami nie siekają.
Czy możecie sobie wyobrazić Kulczyka proszącego o wsparcie finansowe dla swojej chorej żony? Kolejna patologia na stronach ze zrzutkami na chorych. Czas nagłośnić i piętnować hipokryzję. Zrzutka, która prosi o pomstę do nieba. Czas na Wykop Efekt?
@powsinogaszszlaja: Też dzięki wykopowi się wyleczyłem z pomagania na tego rodzaju zbiórkach,Pamiętam o gościu co zbierał na leczenie bodajże córki,zadeklarowałem się,że na własny koszt wydrukuję informacje o 1% oraz rozwieszę u siebie na mieście, jakoś tydzień później piszę,żeby mi wysłał ten swój projekt plakatu a ten jeszcze do mnie z pretensjami,czemu tak późno i że powinienem się od razu do niego zgłosić,a teraz przeze mnie ma tydzień w plecy. Po
- Panu nie przysługuje pytanie. Nie ma pan maski na nosie, o co proszę. Nie wzywamy policji, ale nie zada pan dziś pytania - tak rzecznik Ministerstwa Zdrowia, Wojciech Andrusiewicz, zareagował na próbę zadania pytania przez dziennikarza 'Wydarzeń' Polsatu. Nie udzielono mu głosu na konferencji MZ.
O tym, że paprykarz to dla szczecinian coś więcej niż produkt spożywczy, nie trzeba nikogo przekonywać. W tym roku miłośnicy słynnej konserwy będą mogli udekorować choinkę bombkami w kształcie puszki paprykarza.
Po czym poznać, że macie wilki w swoim lesie? Czym różni się trop wilka od tropu psa i jak wygląda wilcza ofiara i odchody? Czy wilki ganiają grzybiarzy? Bonus - zachowania wilków, które spotkałem. Łapcie mój najnowszy film!
Zapraszam Was dzisiaj do Chojny (zachodniopomorskie), która jest kolejnym miejscem na mojej mapie projektu "Miasta stojące murem", w ramach którego odwiedzam miasta z zachowanymi średniowiecznymi murami obronnymi. W Chojnie jest ich około 1800 metrów, ale niektóre fragmenty są mocno zaniedbane.
Cięcie koncentriny, oślepianie laserem i światłami stroboskopowymi – to działania dywersyjne, które służby białoruskie prowadziły na granicy z Polską w ciągu ostatniej doby. W okolicach Czeremchy Straż Graniczna zatrzymała grupę 40 migrantów.
W apce, w której można zgłosić źle zaparkowany pojazd, warszawiacy odpowiedzialni są za ponad połowę zgłoszeń. Dzięki ,,Uprzejmie donoszę'' mniej pracy mają funkcjonariusze, bo nie muszą nawet jechać na miejsce. "obecnie jest około 25 tys zgłoszeń z samej Warszawy, na drugim miejscu Wrocław z 12 tys
@sorry_jak_bede_sie_powtarzac: warto sprawdzić też czy straż miejska później nie wzywa w celu przesłuchania jako świadka tak jak na przykład ma to miejsce e Szczecinie. Postępowanie SM w niektórych miastach jest na samym końcu FAQ na stronie podanej wyżej.
@Pabick: Dzis na YT wyświetliła mi sie "Reklama" o biednym imigrancie i złym strażniku granicznym. Ciekawi mnie kto i ile posmarował żeby pokazywać jak to Polacy są źli i bezduszni,tym bardziej, że i u nas widać pożytecznych idiotów którzy sraja na wszystko co by Polska nie zrobiła.
@JaRuX: Co do Szczecina to warto dodać,ze część biletomatów jest na gotówkę a część na kartę,dodatkowo te na kartę lubią sobie czasami zamiast sobie dwukrotność ceny biletu XD nie mówiąc już o tym,że lubią się zaciąć. Rozbraja mnie ten mały napis "Zapłać" bodajże po prawej stronie ekranu,nie dosyć,że mała czcionka to jeszcze czerwona przez co jest mało widoczna,już nieraz się spotkałem z tym,że ludzie się wpatrywali w ekran próbując